EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Saladused, mida iga naine peaks meestest teadma

Kategooria: Seks & suhted

Kruvi

Naiste mõttemaailm pidi meeste omaga võrreldes tunduvalt segasem olema. On väga erinevaid asju, mis võivad meeste ja naiste vahel segadust tekitada. Ühte ja sama olukorda tõlgendatakse täiesti erinevalt. Vahel tekib meil, naistel tunne, et mehi polegi võimalik mõista. Vahel lihtsalt on vaja vihjeid, mis aitaks olukorra lahendamisele kaasa, sest on täiesti kindel, et me ei suuda teist täpselt mõista, võib-olla ei mõista meie meessõber ennast isegi.

Loe edasi: Saladused, mida iga naine peaks meestest teadma

Postitas 16/05/2008 20:41 by girllove1 #217097

Pole nõus väitega, et kui mees seksida tahab, soovib ta sellega näidata enda armastust.


Mul oli hiljuti selline juhus, kus mees tahtis küll minuga seksida, aga ta ei armasta mind, st meie vahel polegi midagi... :/ aga endiselt tahab ta seksi :S

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kas suurus on oluline?

Kategooria: Seks & suhted

Peenisekujulised kivimid

Taaskordselt oleme piilunud Eeva.ee suhtlusfoorumisse, kus rohkelt kommentaare on kogunud teema, et kas suurus on siis lõppude lõpuks oluline või mitte.

Leidub kasutajaid, kes arvavad, et suurus pole siiski nii oluline. Tähtsam on mees ise ning suurus pole kohe kindlasti prioriteet number üks. Kasutaja Ranee kirjutab: "Voodirõõmud on ikka kahe inimese vaheline asi ja kui mees ei oska seda nii kasutada nagu sulle meeldiks, siis mina küsiks, et mida sina seal voodis teed? Alati annab ju suunata ja öelda mis sulle meeldib. Loomulikult on suurus oluline, aga mitte esmane. Ka mul on olnud vaid üks mees ja mina olen rahul. Koos mõtleme alati midagi välja, et mõlemal hea oleks."

Loe edasi: Kas suurus on oluline?

Postitas 17/06/2008 23:23 by Skorpiogirl #217094
;)kes ütles et suurus pole oluline...ennem laste tegemist tuleb ikka suure m-iga mees vaadata nii et iga kord on valus...peale sünnitust mehega olla on juba hea:evil:
Postitas 21/09/2009 19:11 by K.M #217095
Ka mina arvan et se ei ole oluline kuna kui mees ei oska seda kasutada siis ei ole midagi teha. On mehi kellel on suur kuid voodis ta ei oska mite kui midagi teha.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

6 lihtsat nippi, kuidas seksi vürtsitada

Kategooria: Seks & suhted

Seksikas pesu

Paarid, kes juba pikemat aega koos on olnud, kurdavad tihtipeale, et seks on muutunud igavaks ja üksluiseks. Rutiinsuse vältimiseks haaratakse tihti keegi kolmas voodisse või vahetatakse lausa partnereid. Kuid alati ei pea kohe nii äärmuslikke viise kasutama. On ka teisi mooduseid, kuidas seksi taas põnevamaks muuta. Järgnevalt neist räägimegi.

Loe edasi: 6 lihtsat nippi, kuidas seksi vürtsitada

Postitas 21/04/2008 12:27 by piprake #217091
ma ei tea mis mees minul on, aga teda küll minu uus seksikas pesu üles ei küta..
Postitas 17/06/2008 23:26 by Skorpiogirl #217092
ma ei tea mis mees minul on, aga teda küll minu uus seksikas pesu üles ei küta..
:dry:võibolla on teil pesu suhtes erinevad maitsed...proovi talt vihjeid saada et milline pesu talle meeldiks aga ära reeda ennastB)
Postitas 04/04/2016 12:25 by erootikapood #222989

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted