EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Päev Londonis

Kategooria: Reisijutud

London

Saabusime taaskord saatuse tahtel Londoni. Neid üksikasju, miks ma Londonit või teisi pealinnu ei armasta võin ma lõpmatuseni lugema jäädagi. Jõudsime Londoni hommikul kell kuus ja London Victoriasse kell seitse. Bussisõit öösel oli kohutav. Minu kõrvale istus kõige tüüpilisem inglane, mis tähendab seda, et nad räägivad sind surnuks ka peale sinu surma. Lemmik teemaks Harry Potter. Kui ma hommikul ärkasin, oli ta leidnud enesele uue ohvri. Couch surfingu meesterahvas Stefano, kelle juurde pidime hommikul minema, ei vastanud meie kõnedele ega sõnumitele. Mul tekkis taaskord meeletu väsimuse ja lootusetuse tunne. Need on need hetked, kus unistan, et võlumine ühest kohast teise oleks võimalik. Olukord kiskus kriitiliseks. Olime väsinud, söömata ja kodutud. Istusime ja külmetasime bussijaamas kaks tundi. Kirjutasin talle viimases lootuses veel sõnumi, kus kirjeldasin meie veelgi täbaramat olukorda…Tunde hiljem ta helistas, teatas, et sai meie sonumid alles nuud katte. Ma ei usu seda, uskusin aga küll, et tema südametunnistus teda piinama hakkas. Aeg selgitab, ta lubas õhtul kell kaheksa meile bussijaama vastu tulla. Teavitasin teda sellest, et meil on nüüd teda raske usaldada, aga mis muud meil üle jäi. Otsustasime võtta oma rasked kohvrid ja nautida Londonit.

Loe edasi: Päev Londonis


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Norra ja suvine kargus

Kategooria: Reisijutud

Norra

Jõudsin Riiast Oslosse kella 9 paiku hommikul. Olin väga väsinud, varajane ärkamine Riias, oli teinud oma töö.Vana tuttav Oslo lennujaam, vana tuttav koti ootamine ja vana tuttav tualetti jooksmine. Ja vanad tuttavad naeratused, uskumatult rõõmsameelsed norrakad, kes naeratavad alati. Minu rong pidi lahkuma kell 9.40. Ma ei teadnud kust või mismoodi, aga need asjad - teadagi lahenevad asja käigus. Nagu meil kombeks öelda, muretsemiseks pole põhjust.

Loe edasi: Norra ja suvine kargus


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Meelikõigutav Rootsi

Kategooria: Reisijutud

Rootsi

Rootsimaa oma erilise looduse ja lähedusega on alati olnud eestlaste südames. Rootsi on Põhjamaade hulgas suurima elanike arvuga riik. Läänes eraldavad seda Norrast mäed ning Läänemere põhjaosas ulatub Rootsi (sarnaselt Soomega) Botnia laheni.

Rootsi on võimalik minna laeva, lennuki kui ka autoga. Rootsi minek on odav, sest Rootsi asub Eestile lähestikku. Rootsi loodus on väga mitmekesine, kuna riigi alad ulatuvad välja väga erinevatesse piirkondadesse.

Loe edasi: Meelikõigutav Rootsi


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!