EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kaalud

Suured kaalud

KAALUD (naine)
24. september - 23. oktoober

Mõjutav planeet: veenus
Element: õhk
Metall: vask
Õnnevärv: roheline ja sinine
Õnnepäev: reede
Õnnekivi: opaal
Õnnenumbrid: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60

 

Iseloomustus

Kaalud väljendavad erapooletust, õiglust ja tasakaalu. Nad on vigadeta ja täiuslikud. Kaalud on väga sotsiaalsed naised ja neil on annet suhtlemiseks. Nad on karismaatilised ja  kütkestavad, tõmmates inimesi enda poole kerguse ja loomulikkusega. Kaalud on võluv segu ratsionaalsest loogikast ja tujukast emotsioonist, oma sarmiga argumenteerivad nad oskuslikult ja tulistavad auklikuks sinu arvamuse, kui seal leidub mõnigi loogikaviga. Samas on Kaalud alati avatud meelega ja valmis tunnistama ka omi vigu, kui keegi suudab neile piisavalt oskuslikult ära põhjendada oma seisukoha.

Tuntud kaalud on näiteks Gywneth Paltrow, Linda McCartney ja Anne Rice.

Kaalud armastuses

Kaalud otsivad suhtes harmooniat ja tasakaalu. Nende jaoks on täiuslik partner see, kes külvab nad üle paberist südamete ja värskete lilledega. Nad naudivad tunnet olla armastatud ja pühendavad ka ennast täielikult oma armsamale. Kaalud näevad küll välja rahulikud ja tasakaalukad, kuid suhtes suudavad nad olla ka väga mängulised ja romantilised. Kaalud ei mängi armumisel mingeid mänge, nad on üsna erapooletud ja mõnikord piinarikkalt ausad ning otsekohesed.
 
Kaalud suhtes

Kaaludega suhtes olles võib kindel olla, et see on üles ehitatud üksteisemõistmisele. Kui peaks tekkima tüli millegi üle, siis kaalud üritavad alati mõista teise osapoole arvamust. Kaalude ratsionaalsuse ja hea loogika tõttu leiavad tülid lahenduse rahuliku läbirääkimise teel ja vihahoos visatud arvamused heidetakse kõrvale. Kaalud soovivad partnerit, kes neid toetaks nõu ja jõuga ning nad otsivad suhet mis on harmooniline ja stabiilne. Kaalud sobivad kõige paremini kokku Veevalajate ja Kaksikutega.     
 
Kaalud sõbrannadena

Kaaludel on küll võime kaaluda valikuid ja võimalusi, kuid tihtilugu võib esineda otsustamatust. Kaaludest sõbranna võib sinus tekitada aegajalt pettumuse, kui ta ei suuda valida nt filmide vahel mida koos vaadata aga järele mõeldes on see kõhklemine tegelikult sinu poolt. Sest Kaalud on suurepärased sõbrannad ja võtavad arvesse sinu maitset, eelistusi, vajadusi ja tahavad sama asja nagu sina, justkui oleks see nende endi vajadus. Õiglus on see, mis neid juhib. Kaalud armastavad seltskonda ja nad ümbritsevad ennast sõprade ja perega. Reeglina leiavad nad endale sõbrad Lõvide ja Amburite hulgast.

Kaalud magamistoas

Kaalud võtavad seksi kui vaimset harjutust. Magamistoas mõtlevad Kaalud partneri vajadustele, enda vajadustele ja seejärel üritavad need mõtted ellu viia. See tuleneb Kaalude soovist olla andja rollis. Kaalud armastavad väga võrgutamist ja eelmängu ning nad on väga atraktiivsed ja andekad voodipartnerid, kes oma õnneliku partneriga püüdlevad füüsilise täiuslikkuse poole.
 
Kaalud ja mood

Kaalud kunagi ei küsi „Kas mu tagumik näeb selles suur välja“. Neid on õnnistatud suurepärase maitsemeele ja kriitilise silmaga ning isegi kui neil on raske valida kahe erineva kostüümi vahel, siis lõpuks on tulemus ikkagi täiuslik. Kaaludel on elegantne maitse ja nad julgevad olla natuke erinevad, täiendades klassikalist riietust mõne ootamatu aksessuaariga. Kaalude jumestus on reeglina kerge ja loomulik.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Maikuus viid ellu mitmeid muudatusi, mis aitavad parandada sinu elukvaliteeti. Alates 7 kuupäevast oled võimeline tänu oma sarmile ja heatahtlikkusele sujuvalt üle libisema kõikidest esile kerkivatest probleemidest. See on igati positiivne kuna käesoleval kuul võib arusaamatusi ette tulla üsna palju. Suhtlemisel ole eriti hoolikas, jälgi mida ütled ja väldi vigu. Pööra kindlasti tähelepanu ka ajakavale, millest kinnipidamine võib sel kuul olla küll keeruline aga kinnipidamisega väldid veelgi suuremat peavalu. Kuu keskpaiku on sinu jaoks oluline pere ja kodu ning nendega seonduv, oled valmis ületama kõik takistused nendes valdkondades. 26-27 kuupäeval võid saada positiivset tagasisidet ja seda eelkõige tööalaselt aga ka isiklikul tasandil. Juuni võib tuua suhete valdkonnas uusi võimalusi või armumisi, kuid see eeldab et juba sel kuul vabastad oma mõtted ballastist ja oled avatud uuetele võimalustele.

Aprill 2015

Sel kuul, nagu ka viimastel nädalatel, on põhifookuses sõbrad ja teised inimesed sinu ümber. Kui oled suunanud liigselt oma tähelepanu teistele ja oled jätnud enese vajadused unarusse, siis aprilli esimene nädal annab tasakaalu puudumisest ilmselt kuidagi märku. Kuigi sinu tuju võib kuu alguses olla väga muutlik, võta siiski oma tundeid arvesse ja ära ignoreeri neid. Võid ühtlasi tunda vajadust viia oma elus sisse olulisi muudatusi ja võtta vastu olulisi otsuseid. Samas võiksid vältida oluliste otsuste tegemist nädal enne ja nädal pärast 14 aprilli. Käesoleval kuul oled nõus jagama oma muresid ja mõtteid ka teistega ega hoia kõike enda teada. Suhe kallimaga on sel kuul intiimne aga esineb ka erimeelsusi, mistõttu võiksid asetada hetkeks ennast tema kingadesse, et teda paremini mõista. Kuu viimasel nädalal oled intuitiivsem kui tavaliselt, oled võimeline lugema ridade vahelt ja loed enda ümber olevaid inimesi kui avatud raamatuid.

Märts 2015

Märtsi esimesel nädalal tunned tõelist elevust. Hiljutised plaanid ja eesmärgid võivad küll vajada läbivaatamist aga see on protsess, mida naudid. Oled valmis sel kuul uusi asju proovima ja võtma mõõdukaid riske igas eluvaldkonnas. Suhtes kallimaga võib esineda väljakutseid ja pinge võib kesta kuni kuu keskpaigani, mil leiate pingetele lahenduse. Tunned, et vajad rohkem vabadust aga samas kardad, et võid protsessi käigus ka millestki olulisest ilma jääda. Seega mõistlik oleks jääda paindlikuks ja arvestada nii enda kui partneriga. 20 kuupäeval võivad tähelepanu vajada töö ja tervisega seonduv ning võimalik, et esineb olukordasid kus pead langetama kiireid otsuseid. Suurepärane mõte oleks algust teha fitnessi või tervisespordiga, alustades tagasihoidlikult ja mahtu järjest tõstes. 29-30 kuupäev on ideaalne aeg puhkamiseks ja rahulikult võtmiseks.

Veebruar 2015

Käesoleval kuul võib sinu sotsiaalelus olla nii tõususid kui mõõnasid. Tööalasesse ellu ja igapäevarutiini tood tugevat, loomingulist ja uuenduslikku energiat. Oled sel kuul väga nõutud aga ka sinu võimetel on piirid. 9-12 kuupäeva paiku võib romantiline suhe kallimaga olla mõnevõrra pingeline aga sul on ilmselt 18 kuupäeval lahendus varnast võtta, isegi kui see ei pruugi mõlemale osapoolele meeldida. Vajadusel oled valmis alustama puhtalt lehelt ja kui sellega kaasneb natuke draamat, siis oled selleks valmis. Alates 19-20 veebruarist hakkavad suhted üles soojenema. Sul on julgust muutusteks ja tead täpselt, mida suhtelt soovid. Soovid, et sädemed lendaksid, soovid olla tulvil elurõõmu ning oled suhte ja südameasjade nimel valmis võtma riske. Võid olla sel perioodil olla eriti impulsiivne aga 24-25 kuupäeval oled valmis tulema tagasi maa peale. Kuu viimase nädala pühendad tööle ja tervisele.

Jaanuar 2015

Käesoleva kuu esimene pool on suurepärane enese laadimiseks ja perega aja veetmiseks. Maailma mured tunduvad sinu jaoks ebaolulised, soovid vaid pühenduda perele ja kodule. Soovid muuta kodu kohaks, kus hea ja hubane olla, eriti koos inimestega, keda armastad. Alates 20 kuupäevast muutud oluliselt avatumaks, tuled oma pesast välja ja suhtled loomingulisemalt. Pärast pesapunumise perioodi oled spontaansem ja valmis võtma riske. Otsid naudinguid ja lõbu ning olulisemat rolli sinu elus mängib vabadus ja eneseväljendus. Soovid, et sind märgatakse rohkem ja hindad neid, kes sulle tähelepanu pööravad. See on periood, kus sinu sisemine laps tuleb välja mängima. Oled rõõmus ja soovid seda rõõmu jagada ka teiste inimestega sinu ümber. Kuu lõpus võid olla mõnevõrra laisk ja seda just tööl olles. Kipud pigem niisama suhtlema ja pöörad seeläbi vähem tähelepanu tööle. Samas suhted töökaaslastega muutuvad paremaks ja sind austatakse rohkem.

Detsember 2014

Detsembrikuus pole sa väga distsiplineeritud ja otsid pigem naudinguid, kuid erinevad asjaolud võivad panna sind siiski mööda nööri käima. Südameasjades oled valmis haarama initsiatiivi ja julged vabalt rääkida oma tunnetest. 4-8 kuupäev on suurepärane periood õppimiseks, suhtlemiseks ja erinevate asjade promomiseks. 8 kuupäeva paiku võib tekkida soov suhelda vähem sõpradega ning pühenduda rohkem sinu jaoks olulisele inimesele. Kuigi suhtes võib esineda ettearvamatusi, tunned et ohjad on sinu käes ja oled võimeline suunama asju soovitud suunas. Alates 23 kuupäevast oled distsiplineeritum ja oled suheldes autoriteetsem. Võid mõnevõrra distantseeruda suhtest ja pöörad täiendava aja pigem oma projektide ja aina suureneva vastutuse peale. Sul võib olla palju ideid ja mõtteid, mida soovid ellu viia aga ära võta asju rohkem töösse kui jõuad reaalselt ära teha. Väldi liigset koormust ja pigem naudi seda, mis sul juba olemas on.

November 2014

November on hea aeg karjäärile, ärile ja finantsidele pühendumiseks. Võimalik, et pead silmitsi seisma tõega, mis paneb sind ellu viima tähtsaid muudatusi. Samas väldi kiireid otsuseid, isegi kui tunned suurt survet. Ole hoolas, küps ja ettevaatlik. Sinu motoks käesoleval kuul peaks olema „tasa ja targu“. Sel kuul võib toimuda nii mõndagi ka kodu või perega seoses. Võib esineda konflikte seoses minevikusündmustega. Püüa minevik unustada ja elada olevikus ning tuleviku nimel. Seega leia lahendusi ja jäta minevik selja taha. Esmatähtis on koduse keskkonna muutmine toetavaks ja toimivaks kuna kodused probleemid peegelduvad ka paljudes teistes eluvaldkondades. Samamoodi nagu magamatus võib laastavalt mõjuda kehale. Alates kuu keskpaigast tuleb suhetele rohkem tähelepanu pöörata ja nende parandamiseks rohkem suhelda. Kuu viimasel nädalal saad korraliku energiasüsti. Nädal tuleb kiire ja suhtlusrikas ning pühendud rohkem sõpradele ja ühistele tegevustele.

Oktoober 2014

Suurema osa kuust tõmbad kõigi tähelepanu ja oled väga ihaldusväärne. Sa ise hoiad küll end tagasi ja oled pigem tagasihoidlik aga vaatamata sellele leiavad paljud tee sinuni. See ei pruugi ilmtingimata tähendada uute suhete algust, vaid pigem annab sulle võimaluse kogeda, kuidas end tähelepanu keskmes tunned. 5-10 oktoober on suurepärane periood suurte muudatuste tegemiseks, eriti suhete valdkonnas. Olulises suhtes võib päevakorras olla „võta või jäta“ situatsioon. 7-8 kuupäeval võib keegi või miski seista ees sinu teel. Käesoleval kuul tasub suhelda ja aktiivselt suhelda kuna see avab uusi uksi sinu jaoks. Sinu ideed on sel kuul progressiivsed ja põnevad. Sa avastad või taasavastad enda jaoks hobid, huvid või õpingud. 19-22 kuupäeval võid kokku saada kellegi olulisega oma minevikust. Kuu viimasel nädalal on soodustatud tegevusteks äri, raha ja varadega seonduv.

September 2014

Sinu südames toimub nii mõndagi sel kuul. Kuni kuu viimase nädalani pole sa eriti tegutsemisaldis, kuid sellegipoolest üsna jutukas. Sa küll ei avalda enda kohta suurt miskit, kuid oled valmis suhtlema ja tutvusi looma. Kui sinu elus on hetkel lahtisi otsi, siis september on nende otste kinnisidumiseks õige kuu. Kuu esimesel nädalal pead kohandama oma elustiili, kui juhul mingi tegevus hoiab sind järjepidevalt eemal perest ja lähedastest. 8 kuupäeva paiku annavad endast märku töökohustused või terviseprobleemid, kuid sind saatev hea energia aitab sul nendega toime tulla. Kuu viimasel kümnel päeval saavad positiivse tõuke finantsid ja kodune olukord. Peresisesed rollid võivad küll vahetuda aga sinu pühendumus probleeme lahendada kasvab. Kuu viimasel nädalal elutempo kasvab oluliselt, tekivad uued plaanid ja eesmärgid, muutub ja kasvab sõpruskond ning avanevad uued uksed.  Armusuhe on käesoleval kuul vaikne ja privaatne, eelistatud on ühised intellektuaalsed tegevused.

August 2014

Möödunud on palju aega, kui viimati võtsid riske seoses töö ja finantsidega. Käesoleval kuul tunned end enesekindlamalt ja oled vajadusel valmis eeltoodud valdkondades rohkem riskeerima ja katsetama.  Finantsidega tasub olla siiski ettevaatlik kuna hoolimatus võib põhjustada võlgnevuse tekkimise või isiklikust omandist ilmajäämise. Sel kuul on soodustatud erinevad grupiüritused, läbikäimised sõpradega jm sarnased tegevused. Need tegevused on üheltpoolt rahuldustpakkuvad ja teiseltpoolt võivad tuua kasu sinu ellu. Samas ära koorma oma sotsiaalset ajakava üle, ka teised eluvaldkonnad vajavad tähelepanu. Kindlasti ei sobi sel kuul kokku raha ja sõbrad, väldi sõpradele laenamist ja samuti neilt laenu võtmist. 18-19 august on võimaluste periood, seega ole valmis võimalustest kinni haarama. Sel kuul võib sõprusest välja kasvada romantiline suhe ja tunded võivad puhkeda õitsele. Kuu lõpupoole üritad pühendada rohkem aega iseendale ja saada eemale häirivast keskkonnast.

Juuli 2014

Sel kuul pühendud olulisel määral tööle ja samuti perele ning kodusele elule. Tõenäoliselt teed juulis tööd rahulolevana ja tasakaal töö ja isikliku elu vahel on igati paigas. Kui see nii pole, siis küll 12 kuupäev näitab sulle kätte õige suuna ideaalse tasakaalu saavutamiseks. Kui viimane aasta on valdavalt möödunud töötegemise tähe all, siis nüüd alguse saav aastapikkune tsükkel sisaldab maksimaalselt sotsiaalset läbikäimist, sõprussuhteid ja õnne. Seega ole valmis suhtlema! Kuu keskpaigast alates on sul suurepärased suhted vanemate ja ülemustega ning tööalaseid pingutusi saadab edu. Armuasjades oled lati sättinud üsna kõrgele, sinu ootused partneri suhtes on kõrged. Endalegi üllatuseks võid romantiliselt huvituda kellestki, keda sa käesoleva hetkeni isegi atraktiivseks ei pidanud ning kes võib olla sinust erineva tausta ja haridusega.

Juuni 2014

Juunis on aeg peeglisse vaadata ja teha järeldusi,  mis sulle enda juures meeldib ja mida sooviksid eneses muuta. Võid senisest enam välja näidata, mida reaalset tunned ja arvad. Kohati võib sulle tunduda, et sa pead võitlema oma õiguste eest või asjade nimel, millesse usud. Oled elujõuline ja kõik positiivsed muudatused mõjuvad hästi ka tervisele. Kui oled varasemalt tegelenud tervisespordiga, mis vahepeal on soiku jäänud, siis nüüd suviste ilmadega võid ennast taas kätte võtta. Käesolev kuu on ideaalne aeg parandada suhteid, mida on negatiivselt mõjutanud rahaprobleemid või arusaamatused. 18-19 kuupäeva paiku võid teha olulise avastuse või turgatab pähe suurepärane idee. Alates 21 kuupäevast oled tavapärasest organiseeritum. Kui oled kõvasti tööd rabanud, siis võid saada vääriliselt tasustatud. Kuu viimasel nädalal soovid tööalaselt midagi olulist korda saata ja muuta kõike paremaks.

Mai 2014

Viimased väljakutsed suhetes ja isiklikud pettumused hakkavad sel kuul hajuma ning oled võimeline enesekindlamalt edasi liikuma. Suhe või sinu vajadused suhtes saavad selgemaks. Maikuus võivad sinu tähelepanu vajada finantsid, võib esineda vajadus üle vaadata oma kulutamisega ja laenamisega seotud harjumused. Keegi tutvusringkonnast võib anda sulle hüva nõu või välja tulla ideega, kuidas harjumusi muuta. 14-15 kuupäev võib tuua üllatuse või boonuse. Need on ühtlasi ideaalsed päevad romantikaks ja naudinguteks. Terve kuu jooksul oled võimeline meelitama armastavaid, abivalmeid ja meeldivaid inimesi oma ellu. Kuna tõenäoliselt on viimastel kuudel sinu suhetes esinenud komplikatsioone, siis nüüd oled suuteline asju selgemalt nägema ja lahendama.  10-11 kuupäeval esinev konflikt võib sind selles osas suunata õigele teele. Alates kuu keskpaigast tunned, et inimesed suhtuvad sinusse soojemalt, ülemused märkavad sinu pingutusi ja/või talenti jne.

Aprill 2014

Aprill on mõnevõrra keeruline kuu. Oluline on olla ettevaatlik ja hoolikas, eriti seoses tervise ja üldise ohutusega. Sel kuul võid kogeda vastuseisu ülemuse, töökaaslase, kallima või pere poolt. Inimesed võivad erinevalt reageerida sinu kohati agressiivsele enesekindlusele ja seega on oluline agressiivsusest vabaneda tervislikel viisidel. Ole valmis sisse viima muudatusi oma elus. Sinu tähelepanu võivad vajada paljud asjad, ole valmis lõpuks nendega tegelema. Energiatase võib aprillis olla madalavõitu. Võid tunda, et sind sikutatakse korraga mitmes suunas ja selle tõttu pole mahti püüelda oma isiklike eesmärkide poole. Aprillis on raske loota teiste peale, saab loota vaid iseendale. Otsuseid vastu võttes väldi kiirustamist ja kuula oma südant. Võib esineda raskusi pereliikme või kallimaga, kes võib pahaks panna sinu liigset pühendumist tööle ja sotsiaalsele läbikäimisele. Käesoleval kuul õpid andma teistele rohkem vabadust, isegi kui see pole alati kerge sinu jaoks. 17-19 ja 24-25 kuupäev võib tuua uusi võimalusi töö- või finantsvaldkonnas.

Märts 2014

On aeg käised üles käärida ja töösse sukelduda. Sind saadab edu, kui suhtud senisest loomingulisemalt oma töösse ja igapäevaellu. Märtsikuus on olulisel kohal töö ning sa tunned end eriti kompetentselt ja tõhusalt oma töövaldkonnas. Sul on piisavalt enesekindlust, kuid sellegipoolest võid aegajalt otsuseid langetades sisemiselt mõelda, on see ikka õige otsus. Oma otsustes ja plaanides kahtlemises pole samas midagi halba, see näitab et oled võimeline oma otsuseid analüüsima ja järeldusi tegema. Sul on suur soov tegeleda sama tõhusalt ka isiklike plaanidega, kuid tunned ses osas jännis olevat. See võib tekitada jonnituju, mis ei taha mitte mööda minna. Võta rahulikult, pigem tegele plaanidega, mis on lõpujärgus või vajavad viimistlust, ära haara taldrikule rohkem kui suudad ära süüa. Sel kuul võib esineda arusaamatusi, paranda need kiiresti ja ära sukeldu asjadesse, mida sa kontrollida ja muuta ei saa. Ja põhiline, ära võta asju hinge. Märtsikuus võib olla raske aru saada partnerist, ta võib tunduda justkui eemalolev. Kõik muutub selgemaks hiljemalt mai keskpaigaks, hetkel on mõistlik mitte üle mõelda, oluline on anda hingamisruumi nii kallimale kui ka endale. Üldiselt oled sel kuul sarmikas ning võid saada huvitavaid kutseid ja uusi võimalusi.

Veebruar 2014

Veebruaris tunned vajadust ennast väljendada ja suhelda ning sinu pingutusi hinnatakse. Tavapärasest enam on soositud meelelahutuse, romantika, lõõgastumise, laste ja hobidega seotud tegevused. Sinu sarmikus kasvab ja romantiline elu tõstab tempot. 14 kuupäeva paiku võib vajada abi või nõu sinu lähedane sõber. Teistega seoses on sul ühtlasi mitmeid kohustusi ja alguses võtad seda kui lisakoormat oma õlul aga pikemas perspektiivis tunned hoopis rahulolu. Käesolev kuu on suurepärane periood toomaks oma pereellu harmooniat. Tööl on mõistlik enne tähtsate otsuste langetamist kaaluda, mitte võtta otsuseid vastu uisapäisa. Veebruaris pööra tähelepanu asjadele, mis sind ilma põhjuseta vihastavad või endast välja viivad ning ürita neid vältida. Üldiselt oled sel kuul tulvil energiat ja jõuad palju, kuid sellegipoolest väldi ülepingutamist. Isegi kui mõned lühiajalised plaanid sel kuul rappa jooksevad, paned aluse mitmetele edukatele pikaajalistele plaanidele.

Jaanuar 2014

Jaanuaris soovid elada elu oma tingimuste järgi. Oled valmis kõiges võtma ohjad enda kätte, oled valmis püüdlema oma unistuste poole ja sa ei hooli mida teised võivad sinust ning sinu tegudest arvata. Sellest tulenevalt ei pruugi inimesed sind sel kuul ära tunda kuna see pole tavapärane käitumine sinu puhul. Loomulikult pole sinu tundlik pool kuhugi kadunud, kuid teistele on see vähemnähtav. Jaanuari esimeses pooles panustad palju kodu ja pere peale, võttes ette ühiseid tegevusi. 7-11 kuupäeva paiku on ideaalne aeg üle vaadata oma finantsolukord ja vajadusel teha plaane olukorra parandamiseks. Samas pole sel kuul mõistlik teha suuri oste ja raha kuhugi investeerida. Esineb võimalus, et ülehindad või alahindad asju ning ei näe asju selgelt. Kui soovid kellelegi endast suurepärast muljet jätta, siis 24 kuupäev soosib seda. 30 kuupäeval avaldub sinus loominguline pool, mis kandub edasi veebruari.

Detsember 2013

Jõulukuu on sinu jaoks väga kiire kuu. Elutempo muudkui kasvab ja teised vajavad sinu tähelepanu oluliselt rohkem kui tavaliselt. Sel kuul on oodata positiivseid uudised või kasuliku informatsiooni laekumist. Kuu algus on suurepärane aeg kõikvõimalike testide tegemiseks, vormide ja avalduste täitmiseks, õpinguteks, kirjutamiseks, suhtlemiseks ja igapäevaülesannete täitmiseks. Alates 7 detsembrist kasvab enesekindlus, suhe kallimaga liigub positiivsemas ja helgemas suunas kuni kuu lõpuni välja. Partner paistab olevat sinuga ühes paadis ja aerutab sinuga ühes tempos. Ka kõik teised naudivad sinu enesekindlust ja elujõudu. Püüdle aktiivselt oma soovide täitumise poole, oled hetkel sõiduvees. 10-12 kuupäeval võid saada materiaalsete hüvede osaliseks tänu tööle, perele või  kinnisvara müügile. Käesoleval kuul oled nõus raha nimel rohkem ja usinamalt töötama. Energilisus, hoogsus ja enesekindlus on sinuga kuni kuu viimase nädalani, mil elutempo muutub rahulikumaks ja võimaldab nautida pühasid ning aastavahetust. Alates 21 kuupäevast vajavad hoolitsust ja tähelepanu perega seonduvad teemad.

November 2013

Käesoleval kuul on sinu tähelepanu keskpunktis finantsid. Päevakorras võib olla kulutuste või arvete ülevaatamine või võlgadega/laenudega seonduv. Raha või valdustega seoses võib esile kerkida väiksem kriis või probleem. On oluline, et oleksid enese suhtes aus ja kahe jalaga maapeal. Sul on võimalus tõsiselt parandada oma elukvaliteeti, tehes korrektuure kulutuste osas ja kasutades oskuslikult ressursse, mis sul olemas on. Alates 10 novembrist pole elu enam nii stressirohke, kui kuu alguses. Minevikus tehtud heategu võib saada väärilise tasu just nüüd ja täiesti ootamatust allikast. Sel kuul on mõistlik võtta rahulikult, koguda ressursse, punuda pesa ja laadida oma akusid. Sul tekib palju võimalusi tuua harmooniat peresse ja kodusesse ellu nii sel kuul kui järgnevatel. Kuu lõpupoole saad juurde julgust ja oled valmis rääkima ka nendest tunnetest ja mõtetest, mida varasemalt kallimaga jagada ei soovinud. Kuu viimased päevad on ideaalsed õppimiseks ja suhtlemiseks.

Oktoober 2013

Oktoobris tõmmatakse sind kõikvõimalikes suundades, kõik soovivad sinust osa saada. Ürita pöörata rohkem tähelepanu oma vajadustele, soovidele ja ihadele. Kuu esimesel poolel oled tulvil energiat ja tulvil tahet elada, lõbutseda, suhelda. Paistad silma oma nutikusega ja tahtega miskit ära teha. 18 kuupäeva paiku võivad ees oodata suuremad muudatused suhtes kallimaga või jututeemaks tulla mõlema osapoole vajadused. See on justkui äratus, et suhtes tuleks arvestada mõlema vajadustega ja selle teadmiseni jõudmisel on taas kõik kõige paremas korras. Kuu teine pool võib tuua natuke segadust suhetesse sõpradega või lähedastega ja võid ühtlasi tunda vajadust elutempot mõnevõrra alandada. Võid tunda, et sul on puudust energiast või motivatsioonist aga tehes vajalikud muudatused, oled peagi tagasi omas elemendis. 6-8 ja 29-31 oktoobril pööra suuremat tähelepanu rahalistele vahenditele ja nende kasutamisele.

September 2013

September võib olla väga meeldiv kuu, kui võtad natuke aega puhkamiseks, järgid oma vaistu ja väldid liigset rabelemist. Kuni 11 kuupäevani oled eriti atraktiivne ja väga ligitõmbav. Kui kuu algus tõotab tulla sinu jaoks pigem vaikne, siis kuu viimasel nädalal oled kõigi poolt nõutud ja sinu käed on täis toimetusi. Kui sind on tagasi hoidnud mingi süütunne või mured, siis alates 22 kuupäevast on võimalus neist vabaneda ja enesekindlus paraneb märgatavalt. Teatud suunamuutus võib toimuda finantsasjades 18-22 septembri paiku. Viivitused ja mured, mida võisid tunda seoses rahaga või valdustega, haihtuvad. 18 kuupäeval võib ette tulla suurem ost või kohustus. Kuu lõpupoole võid saada tunnustuse või muu motivatsioonipaketi osaliseks seoses hästi tehtud tööga. Terve kuu jooksul saadab sind suurepärane energia igal sammul seoses töö, tervise ja reputatsiooniga. Tunned justkui intuitiivselt ette iga oma järgmist sammu. Erinevad viivitused, väiksemad tagasilöögid ja arusaamatused võivad esineda 9, 14-16 ja 28 kuupäeva paiku. Häid võimalusi pakkuvad ja iseäranis soodsad päevad sinu jaoks on 18-20 ja 26 september.

August 2013

Augustikuus lood uusi tutvusi või õpid olemasolevaid sõpru paremini tundma. 6 kuupäev võib seoses sõpradega tuua meeldivaid üllatusi. Alates 16 augustist oled eriti atraktiivne ja külgetõmbav ning saad positiivse tähelepanu osaliseks. Kui sinus on segadust tekitanud armusuhe või tunded kellegi vastu, siis käesoleval kuul saab kõik oluliselt selgemaks. Samas esineb sel kuul ka väljakutseid, pead olema suuteline leidma tasakaalu suhte, töö, kodu ja pere vahel. Sellest tulenevalt võid tunda, et sind sikutatakse mitmes erinevas suunas ja sul ei jää absoluutselt aega oma isiklike eesmärkide saavutamiseks. Esineda võib vastakaid arvamusi pereliikmega, kelle arvates ei ole sinu tööle ja perele pühendatav aeg tasakaalus. Samas võib olla raske kõigega ja kõigiga arvestada kuna muutuste elluviimine polegi nii lihtne. Ära reageeri liialt kiiresti, selle asemel kuula südame häält ja küll kõik paika loksub. 19-21 kuupäev on suurepärane aeg loomingulisteks tegevusteks, romantikaks ja lastega tegelemiseks. Kuu viimasel nädalal tunned, et vajad puhkust, kuid olude kiuste võib tööl olla suurem koormus kui tavapäraselt. Võid tunda end kui tühjaks pigistatud sidrun, seega üks-kaks vaba päeva mõjuks hästi sinu füüsilisele ja vaimsele heaolule.

Juuli 2013

Käesoleval kuul võid töö juures saada tunnustuse osaliseks või vastupidi võib miski saada sinu komistuskiviks. Oled juulis motiveeritud kõvasti töötama ja panustama töösse rohkem kui tavaliselt. 8-10 kuupäev on sinu jaoks võimaluste periood. Võid saada uut informatsiooni mineviku kohta, mis annab vastuse nii mõnelegi küsimusele. 7 ja 28-30 juulil on suurem võimalus armumiseks või lihtsalt lõbutsemiseks. Juulis võid saada uue tutvuse, mis aitab täita tööga seotud unistuse või mis mõjutab sinu karjääri positiivses suunas. Käesolev kuul on sinu jaoks olulisel kohal kõik tööga seonduv, rahalise olukorra parandamine, tunnustuse saamine varasemalt tehtud töö või oskuste eest. Lisaks soovid sel kuul oluliselt täiustada oma tööalaseid oskusi. Oled nõus suurema sissetuleku nimel rohkem ja usinamalt tööd rabama ning sinu suur töötahe ja loomulik anne jääb silma teistelegi ja seda hinnatakse. See kuu on ideaalne aeg unistada suurelt ja teha konkreetseid (äri)plaane.  Alates 20 kuupäevast ära karda võtta eestvedaja rolli, et teisi juhendada ja õpetada. Alates 22 juulist võib mõnevõrra keerulisemaks muutuda suhe armsamaga.

Juuni 2013

Käesoleva kuu alguses oled riskialdis ja seiklushimuline. Soovid kogeda kõike, mis eristub tavapärasest rutiinist. Võimalik, et juunis vajab tähelepanu töö, mille arvasid täidetud olevat. Selle ülevaatamine või taastäitmine töötab sinu kasuks kuna võib tuua omakorda uusi võimalusi, millega ei osanud arvestadagi. Juuni viimasel nädalal algab aastapikkune periood, mis toob võimalusi ja arengut sinu tööalasesse ellu. Sel perioodil on olulisel kohal sinu jaoks oma professionaalsuse tõstmine ja oskuste arendamine ning juba juunikuu võib pakkuda esimesi võimalusi selleks. Käesoleval kuul võid saada tunnustust hea idee või tehtud töö eest. Sinu loomulikku talenti ja töötahet hinnatakse kõigi poolt kõrgelt. Täiskuu 23 juunil võib tuua vääritimõistmist peresiseselt aga see on kiiresti mööduv nähtus.

Mai 2013

Mai on rahakogumise ja -tegemise kuu ja finantsküsimused on sel kuul sinu jaoks väga olulisel kohal. Tähtsal kohal on ka intiimsus ja lähedus. Suhted võivad olla mõnevõrra keerulised, kuid ainult juhul, kui sa ise need keeruliseks teed. Säästude suurendamine on sinu jaoks tähtsal kohal ja oled valmis selle nimel võtma ka riske. Käesoleval kuul võid saada boonuse või isatasu osaliseks ja ka sinu partner võib saada palgakõrgendust. 24 kuupäeval anna endast parim, ära üle mõtle ja ära usu pimesi kõike, mida sulle räägitakse, sest suure tõenäosusega ei räägita sulle ära kogu lugu. Kui oled läbimas haridusteed, siis võib jõuda haripunkti sellega seotud olukord. Kuu viimasel nädalal saad täiendava energiasüsti. 27-28 mai on suurepärane aeg armastuseks, reisimiseks ja suhete loomiseks.

Aprill 2013

Aprill on hea aeg uuteks algusteks, suheteks aga seda seni kui jääd paindlikuks ja oled valmis võtma emotsionaalseid riske. Kuu esimestel nädalatel on suhe kallimaga tulvil lõbusat ja mängulist energiat. Sel kuul on sinu külgetõmbevõime tugev ja kõik soovivad sinuga veeta kvaliteetaega. Nii mõnegi jaoks saab alguse uus pikaajaline suhe, mis tuleb endalegi ootamatult. Suhtele võib varju heita kohustused pere ees või võimalik hukkamõist pereliikmete seas. Alates 20-30 kuupäevast võib ette tulla tõuse ja mõõnasid seoses finantsküsimustega. Sellest tulenevalt võib tekkida vajadus üle vaadata oma sissetulekud ja väljaminekud ning viima need tasakaalu. Erinevalt kuu algusest võib aprilli viimane nädal tuua tagasilööke intiimsel tasandil kuna ootused on liialt kõrged. Kui tunned käesoleval kuul, et sind ei väärtustata või hinnata piisavalt, siis seisa enda eest!

Märts 2013

Märtsikuus on põhifookuses tervise ja tööga seonduv. Käesolevat kuud iseloomustavad järsud muudatused, uued suunad ja tugevad emotsioonid. Käesolev kuu on suurepärane periood sinu suhtele ja kuna oled sel kuul väga spontaanne, siis ürita vältida läbimõtlematuid ja hooletuid otsuseid. Armusuhe partneriga läheb alates kuu keskpaigast järjest kuumemaks ja kuumemaks. Märtsis võib ette tulla ka põnevaid erutavad lühiajalisi- või üheöösuhteid. See kuu võib tuua sulle mitmeid üllatusi, ole avatud uutele ideedele ja arengutele. Kuu viimasel nädalal oled väga emotsionaalne ja eriti suhtega seoses. Ära luba kellelgi teerulliga üle sõita oma isiklikest plaanidest.

Veebruar 2013

Oled sel kuul atraktiivne ja seda eriti 6-7 ning 28 kuupäeva paiku. Seetõttu on veebruar suurepärane aeg suhtlemiseks ja kultuuriga seotud tegevusteks. Oled  entusiastlik, eriti kui see puudutab õppimist ja teisi silmaringi laiendavaid tegevusi. Veebruaris on sul võimalus töötada koos oma partneriga ühise asja nimel või siis leiad läbi töö selle härra õige. Mida kuu lõpupoole, seda töisemaks sinu elu muutub ja see kandub edasi ka märtsikuusse. Tööalaselt oled väga loominguline ja elav, sa ei ole kinni rutiinis vaid üritad leida uusi lahendusi ja alternatiivseid võimalusi kõiges mida teed. Samas võid kuu viimasel nädalal avastada , et pead üle tegema töö, mille arvasid juba tehtud olevat. Kohati võib sulle tunduda, et sinu planeeritud tegevused venivad, kuid tegelikult on see positiivne ja tegevused saavad lõpule viidud viimistletult.

Jaanuar 2013

Uue aasta alguses oled üsna seotud perekonna ja koduste teemadega ning need teemad hoiavad sind hõivatuna suurema osa jaanuarikuust. Võid tunda ennast ebakindlalt, kuid jaanuar on väga hea aeg ohjade kättevõtmiseks, et oma suhetega toime tulla. Parim aeg suhteprobleemidega tegelemiseks on alates 11 kuupäevast ja tipphetk 17 jaanuaril, mil omad eriti palju jõudu ja mõjuvõimu. Ajavahemik 15-17 jaanuar on suurepärane aeg uute suhete loomiseks või olemasoleva viimiseks järgmisele tasandile. Samuti on see hea aeg koduga seotud ostude või kingituste tegemiseks. Käesoleval kuul lööb lõkkele romantika kallimaga. Armuasjades ära ole väga kannatamatu, kõik läheb oma rada pidi nagu ette nähtud. Sellegipoolest on jaanuar suurepärane aeg mõista andmiseks, keda või mida sa tahad. Võimalik, et saad uudiseid reisist või seiklusest lähitulevikus. Alates 19 jaanuarist sinu enesekindlus järjest kasvab ning oled valmis rohkem omi mõtteid ja ideid teistega jagama.

Detsember 2012

Käesolev kuu on sinu jaoks eriti kiire aeg. Pereelu on ainuke, mis võib kiires elutempos mõnevõrra rahustavalt mõjuda. Sel kuul pead läbi töötama suure koguse informatsiooni ja sa pead suutma eraldada terad sõkaldest, sest osa informatsiooni on kasutu ja väär. Detsembris valmivad sinu peas päris head ideed, seega pööra nendele tähelepanu, mõni neist võib olla uskumatult hea ja väärt edasiarendamist. Sa pakatad energiast ka koduseinte vahel, ürita see energia suunata loovatesse tegevustesse. Kui juhul viimastel kuudel on armusuhe olnud loid, siis sel kuul võib suhtes oodata arenguid. Saad suhtest küll rohkem selgust, kuid ära oota partneri totaalset muutumist. Küll võiks suhtes vähendada piiranguid ja reegleid. Mõned Kaalud võivad kuu viimasel nädalal kogeda raskusi peresuhetes ja emotsioonid võivad lüüa üle pea.

November 2012

November on hea kuu äritegevuseks, palgatõusu küsimiseks või uute lisasissetulekuallikate leidmiseks. Kui sul eelnevatel kuudel pole selles vallas õnne olnud ja oled läbinud pisemaid kriise, siis nüüd on sinu võimalus. Üldiselt möödub kuu rahulikus tempos ja võib isegi ette tulla teatud viivitusi. Novembris kehtib reegel, kes tasa sõuab, see kaugele jõuab. Kui pereelus esineb pingeid, siis ürita neid leevendada. Vali oma sõnu ja lahinguid targalt. Kuu lõpupoole ja ka detsembrikuu alguses võib tulla ootamatu võimalus reisimiseks või õpingute jätkamiseks. Novembri viimane nädal on ideaalne aeg kontaktide loomiseks ja suhtlemiseks. Ole aktiivne ja suhtlemisaldis, siis võid endalegi üllatuseks saada mõne hea diili.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!