EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Veevalaja

Suur veevalaja

VEEVALAJA (naine)
21. jaanuar - 19. veebruar

Mõjutav planeet: uraan
Element: õhk
Metall: uraan
Õnnevärv: taevasinine
Õnnepäev: kolmapäev
Õnnekivi: safiir
Õnnenumbrid: 4, 8, 13, 17, 22, 26

 

Iseloomustus

Kui sa soovid rinda pista Veevalajaga, siis soe soovitus – ära isegi ürita mitte. See on sama tulemuslik nagu peaga vastu seina jooksmine või kuu taevast alla toomine. Veevalaja on teada-tuntud teisitimõtleja.

Veevalaja on kui torm, mis on täidetud sisemise jõu ja võimsusega, mistõttu esimene kohtumine temaga võib olla mõne jaoks kohati hirmutav. Samas kui sa tormile vastu pead, siis leiad tormi südamest targa, iseseisva ja mis kõige tähtsam, originaalse naise.

Veevalajad on tulvil säravaid ideid ja nad on väga intelligentsed. Tuntud Veevalajad on näiteks  Zsa Zsa Gabor, Virginia Woolf, Germaine Greer ja Oprah Winfrey

Veevalaja armastuses

Veevalaja jaoks on kõik mäng ja just armastuses on kõige suuremad panused. Ta mängib talle sobival ajal, pannes tükid täpselt kokku ja mitte tehes ühtegi vale liigutust. Veevalaja jaoks on armastus puhas lõbu ja ta kaasab sellesse mängu ka oma partneri ning ei lase rutiinil tekkida. Selline kerge suhtumine armastusse ei tähenda aga seda, et Veevalaja armuks lihtsalt. Vastupidi, tal kulub omajagu aega, et luua partneriga emotsionaalne side ja et teda kõiges usaldada.
 
Veevalaja suhtes

Suhtes olev Veevalaja vajab eelkõige vabadust ja hingamisruumi. Temast ilmselt ei saa traditsioonilist koduperenaist, kes jälgib et jalanõud oleks esikus, lapsed voodis ja õhtusöök ahjus. Veevalaja suure tõenäosusega jätab lapsed esikusse, paneb toidu voodisse ja pakub õhtusöögiks jalanõusid. Ta on natuke mässaja tüüpi ja täiuslik suhe oleks partneriga, kes vahetaks temaga rollid ja teeks majapidamistöid. Ideaalsed partnerid on Kaalud, Kaksikud, Amburid ja Jäärad.
 
Veevalaja sõbrannana

Veevalaja on väga populaarne, võid kindel olla, et temaga koos jalutades peatuvad palju kinni, et teda tervitada ja temaga paar sõna juttu ajada. Ta võib sõbranna olla absoluutselt kõigiga või vähemalt see tundub nii. Sest tegelikult laseb Veevalaja harva endale kedagi väga lähedale. Tunnetest rääkimisel on Veevalaja üsna kinnine ja tegelikkuses on ka reaalsete sõbrannade ring oluliselt väiksem kui pealtnäha paistab. Veevalaja on sõbrannana helde ja alati sinu jaoks olemas, kui sa teda vajad.
 
Veevalaja magamistoas

Veevalaja ootab magamistoas oma Einstein’i, kes pimestaks teda oma briljantse mõistusega, kellel loodetavasti oleks ka hea soeng ja rüü all miskit veel peidus. Veevalaja pole kunagi vaoshoitud ja ta suur eksperimenteerija. Veevalaja võtab riski nii voodis kui väljaspool, seega pole mõtet imestada kui tuleb ettepanek midagi põnevat ette võtta näiteks avalikus kohas.
 
Veevalaja ja mood

Veevalaja ostab hea meelega riideid kasutatud riiete butiikidest ja kaubanduskeskustesse satub harva. Tema jaoks on tähtis unikaalne väljanägemine, mistõttu on ta suur kombineerija. Ta pole moetrendide jälgija ja pigem loob omaenese trendid st kannab pikka seelikut kui lühike on IN ja vastupidi. Ta ei karda šokeerida oma sõpru julge värvivaliku või uue stiiliga. Tema lemmikuteks on erksad toonid nagu näiteks türkiis-sinine, erk roosa ja smaragdroheline.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Kui suurema osa maikuust on põhitähelepanu all isiklik elu ja kodu, siis kuu esimesel nädalal tuleb sul valdavalt tegeleda töö ja karjääriga. Samas ürita vältida ületöötamist, mis sellega võib kaasneda. Olgugi, et põhifookuses on kodu ja isiklik elu, otsid sa järjest enam kontakti teistega ning sinu sotsiaalne läbikäimine tõstab tempot ja seda alates 11 kuupäevast. Samas 18 kuupäeva paiku võib esineda mõningaid arusaamatusi suhtlemisel. Sel kuul hoia silma peal rahal kuna see kipub näppude vahel sulama. Suurimaks vaenlaseks käesoleval kuul võid olla sina ise, seega otsi varakult vihjeid oma käitumises, et piltlikult iseendale jalga ei tulistaks. Alates 18 kuupäevast oled tulvil inspiratsiooni ja soovid täiustada ja muuta hubasemaks kodu ning samuti panustada pereelu parendamiseks. Juunikuu toob sulle mitmeid suuri võimalusi ja seda eelkõige suhete või partnerluse valdkonnas, kuid paljuski oleneb see ka sellest, kuidas lähened nendele valdkondadele juba sel kuul.

Aprill 2015

Aprill võib olla kiire kuu, põhitähelepanu kuulub õpingutele, igapäevarutiinile ja tööle aga üritad maksimaalselt panustada ka kodusse ja pereellu. Esimene nädal võib tuua kuhjaga suhtlust, enesetäiendamist ja liikumist erinevate punktide vahel. Suhtlemisel oled otsekohesem kui tavaliselt, ütled välja mida mõtled ja ei keeruta. Kodune ja pereelu on sel kuul valdavalt harmooniline ja rahulik. Kuu esimesel poolel naudid neid rahulikke hetki, mis lähedaste seltsis veedad. Naudid arutelusid oma varasemast elust, oma minevikust või perest üldisemalt. Alates 14 kuupäevast pühendud rohkem tööle, tunned vajadust läbi selle pere eest hoolt kanda ja ühtlasi enda turvatunnet läbi sissetuleku suurendada. Kuu lõpus soovid avastada uusi asju ja endalegi üllatuseks võib sind järsku paeluda tehnika või teadus. Oled uudishimulik nagu väike laps ja avastad maailma pigem koduseinte vahel kui kusagil eemal.

Märts 2015

Oled käesoleva kuu alguses enesekesksem kui tavaliselt. Keskendud rohkem materiaalsetele asjadele ja mõtled kuidas muuta oma elu mugavamaks. Sinu jaoks on oluline turvatunne, mis kaasneb materiaalse kindlustatusega. Suunad suure osa oma energiast töö ja finantside valdkonda ja välistatud pole ka mõne uue äriidee tekkimine. Kui tunned suurt kiusatust miskit ebavajalikku osta, siis tea, et see tuleb soovist ennast poputada. Selles pole midagi paha aga on ka odavamaid või isegi tasuta võimalusi, et oma enesetunnet parandada. Nädal enne ja pärast 20 kuupäeva ära väga tähtsaid otsuseid tee kuna alates 20 kuupäevast võib laekuda uut informatsiooni, mis muudab sinu arvamust. Kuu viimasel nädalal keskendud kodule ja perele. Kui asjad on kodus käest ära, siis teed kõik endast oleneva, et taastada rahulik ja stabiilne atmosfäär. Suhtes kallimaga hindad sel kuul eelkõige lojaalsust ja sügavaid tundeid.

Veebruar 2015

Veebruar on sinu jaoks põnev ja impulsiivne kuu, mis on ideaalne uuteks algusteks. 3 kuupäeva paiku võib esineda draamat suhtes kallimaga aga erimeelsused lahenevad kiiresti. Sel kuul oleks mõistlik jälgida rahakasutust. Olgugi, et sul tekib suurepäraseid ideid kuidas raha teenida ja kuidas kulutada, siis sellegipoolest kipud selles vallas üle pingutama. Alates 12 kuupäevast mõtled selgemalt ja langetad õigemaid ning läbimõeldumaid otsuseid. 24-25 kuupäev on ideaalne aeg väljaselgitamaks, millised sinu paljudest ideedest on realistlikud ja teostatavad. Kuu viimasel nädalal kipud enne tegutsema ja alles siis mõtlema. Samas on see hea aeg sõprussuhete tugevdamiseks ja miks mitte ka uute sõprade leidmiseks. Ole sina see, kes teeb esimese sammu! Üldiselt oled kogu veebruarikuu jooksul veendumusel, et vajad mingit olulist muudatust oma elus.

Jaanuar 2015

Kui jaanuari esimesed nädalad on tüüpiliselt vaiksed sinu jaoks, siis käesoleval aastal mitte nii väga. Paljud asjad võivad vajada sinu tähelepanu. Kui oled eiranud oma kohustusi või tervist, siis nüüd võivad need endast märku anda. Ühtlasi on see periood, kus inimesed märkavad ja kuulavad sind. Kui sa midagi vajad või soovid, siis piisab küsimisest ja sulle osutatakse abikäsi. Kuu esimestel nädalatel võib keegi osutada sulle romantilist tähelepanu või avaneb võimalus õppida või reisida. Suhe kallimaga muutub kindlamaks ja teievaheline usaldus kasvab. Võid saada kõne vanalt sõbralt, kellega avaneb võimalus vanu aegu meenutada. 13-14 jaanuaril oled väga sarmikas ja osav sõnasepp. Oled võimeline maha müüma iga idee või ennast promoma, kui selleks vajadus peaks tekkima. 20 kuupäevast esineb võimalus alustada puhtalt lehelt just selles eluvaldkonnas, mis sinu silmis uut algust vajab.

Detsember 2014

Detsembrikuus on palju toimumas kulisside taga. Sel kuul oled valmis võtma, mida soovid ja oled valmis panema teised paika, kui juhul keegi peaks oma piire ületama. Pea meeles, et inimesed ei pruugi näha sinu sügavad tundeid, kiindumust ja eesmärke, kui sa ei lase neil välja paista. Teguderohkus on sel kuul soositud aga kiirustamine on see, mida tuleks vältida. Alates 8 kuupäevast võib suhe kallimaga muutuda natuke jahedamaks või vastupidi, saad lõpuks maitsta järjest paraneva suhte ja partnerluse vilju. 10 kuupäevast võib armastus muutuda mõnevõrra keerulisemaks ja privaatsemaks. Alates 20 kuupäevast saadab sind särav energia suhtlemise ja õppimise valdkonnas. Asjad, mis neis valdkondades on vahepeal soiku jäänud, hakkavad lõpuks taas edasi liikuma. Alates 23 kuupäevast saab alguse kolme aasta pikkune tsükkel, kus võib esineda teatud raskusi või valikute tegemist sõprussuhetes ning rohkem piiranguid ja kohustusi. Samas võivad sel perioodil suhted osade sõpradega muutuda sügavamaks ja stabiilsemaks.

November 2014

Novembrikuus võib tööalases elus esineda seisakuid ja asjad ei pruugi edasi liikuda nii kiiresti kui soovid. Samas on see ajutine ja peagi taastub tavapärane olukord, kus saad toimetada omas tempos. Sealjuures saadab sind käesoleval kuul töökaaslaste austus ja esineb võimalus, et omandad uusi oskusi, mis tulevikus kasuks tulevad. Alates kuu keskpaigast paraneb finantsolukord või leiad häid viise säästmiseks. Usud üha enam oma annetesse ja talenti ning näed võimalikku kasu ja ressursse seal, kuhu varem vaadanud pole. Energiatase ei pruugi sel kuul olla just parim kuna tunned tihti vajadust puhkamiseks ja mõtisklemiseks. Võimalik, et sel kuul tuleb sul muuta prioriteete või soove ja see võib ajutiselt sinu motivatsioonitaseme alla tõmmata. Kuu viimasel nädalal on soodustatud tegevusteks sotsiaalne läbikäimine, romantika, läbirääkimised ja kokkulepete sõlmimised. Ühtlasi võid kohtuda uute huvitavate inimestega või alustad mõne sõbraga puhtalt lehelt.

Oktoober 2014

Käesolev kuu pole küll ideaalne suurte muudatuste elluviimiseks aga kindlasti vajad sa teatud väiksemaid muudatusi. Kui sa oktoobris oma seiklushimu kõige vähimalgi määral ei rahulda, siis tunned ennast tõenäoliselt rahutuna terve kuu. 4-10 kuupäeva paiku võib saavutada eesmärgi varasemalt püstitatud karjäärialane või eraeluline plaan.  5-15 kuupäeva paiku näed paljusid asju uutest vaatenurkadest, peas keerlevad uuenduslikud mõtted ja võib esineda soov teha reisi- või õpinguplaane. Sel perioodil esinevad sündmused võivad tekitada vajaduse muuta oma suhtlusstiili, eneseväljendamist ja võib-olla isegi mõttemaailma. Ka hoiakud võivavad vajada totaalset muutmist. Oktoobrikuus ole eriti tähelepanelik kuidas suhtled ja millest räägid! Siiski ei tasu suhtlust vältida ja ennast ära peita kuna suhtluspartneritel on oluline roll täita uute uste avamisel ja positiivsete muudatuste saavutamisel sinu elus. Kuu viimane nädal toob värsket ja meeldivat energiat sinu tööalasesse ellu. Võib esineda võimalus liikuda ametiredelil edasi või kasvatada sõnaõigust olemasoleval ametikohal.

September 2014

Käesoleval kuul pigem jälgid toimuvat ja koostad strateegiaid kui viid ellu reaalseid tegusid. Tunned teatud survet, mis kaasneb erinevate kohustustega, kuid see taandub 13-ks kuupäevaks. Kuu alguses võib ette tulla väiksemaid jagelemisi ülemuste, õpetajate või vanematega. 8 kuupäev võib tuua pisikese finantskriisi, mis viib kokkuvõttes positiivsete muudatusteni ja võimaldab tulevikus oma rahaasju paremini kontrollida. Siiski asud hetkel oma elus sellises punktis, kus sõltud teistest rohkem kui sooviksid. Septembri viimasel kümnel päeval pistad nina oma kookonist välja ja oled nii sõnade kui tegude osas mõnevõrra aktiivsem kui kuu alguses. Suhtled rohkem, kohtud sõprade ja tuttavatega ning saad olulist informatsiooni, mis võib mõjutada positiivselt sinu heaolu. Läbi arutelude paraneb ka suhe kallimaga, kui see juhul on viimasel ajal leige olnud ja seljataha jäävad varasemad erimeelsused. Oled valmis suhte nimel pingutama ja samaga vastab ka sinu partner.

August 2014

Käesoleval kuul näed läbirääkimiste, jõudude ühendamise ja kompromisside tõelist väärtust. August sobib hästi nende eluvaldkondade tasakaalustamiseks, mis on jäänud pikemalt tähelepanuta. Sel kuul võid tutvuda uue kallimaga või viia suhte järgmisele tasandile. Võimalik, et pühendud jäägitult oma kallimale või teete asja ametlikuks. Ilmselgelt tõstab tempot sel kuu sinu sotsiaalne elu. Inimesed kipuvad andma sulle olulisi õppetunde, tihtilugu probleemsetel teemadel, mida sa pole enda jaoks veel isegi tunnistanud. Pigem võta neid nõuandeid kuulda ja ole nii avatud kui võimalik, mitte ära võitle vastu. Sel kuul võid sõlmida tähtsaid lepinguid või kokkuleppeid. Sind ajendavad ambitsioonid ja soov saada tunnustuse osaliseks. Järgi omi ambitsioone, kuid ära ennast läbi põleta. Ühtlasi ole kannatlik kuna impulsiivsus võib põhjustada kulukaid vigu. 18-19 ja 25 kuupäev võivad läbi suhtlemise tuua uusi suurepäraseid võimalusi.

Juuli 2014

Kui viimastel nädalatel võis sul olla kurb meel lõppenud armastuse või õnnelike päevade möödumise tõttu, siis juulikuus on sul piisavalt motivatsiooni naudingute ja õnne jahtimiseks. Käesoleval kuul võib tähelepanu vajada tervis ja seda eriti siis, kui oled ignoreerinud vajadust nii vaimselt kui füüsiliselt puhata. Üldiselt on see suurepärane kuu erinevate tervise- ja fitnessiprogrammide kaasategemiseks. Kuu keskpaiku on oodata suuremat muudatust, siis algab aastapikkune tsükkel, kus saad nautida häid suhteid – nii isiklikke kui tööalaseid. Hõlpsasti leiad olemasolevates suhetes lahendused senistele pikaajalistele probleemidele. Oled väga veetlev ja sind võetakse alati avasüli vastu. Alates 26 kuupäevast pöörad rohkem tähelepanu materiaalsele maailmale, karjäärile või oma mainele kuna päevakorda võib kerkida nimetatud valdkondadega seonduv probleem. Suhted ülemuste või vanematega võivad sel kuul olla veidi pingelised kuna soovid asju teha omamoodi ja iseseisvalt.

Juuni 2014

Sel kuul tahaksid võtta lihtsalt vabalt ja lõbutseda. Oled sarmikas ja spontaanne, valmis tegutsema ja käituma loominguliselt. Juuni on ideaalne kuu puhkamiseks, romantikaks ja erinevateks  pereüritusteks. Kohati võid olla ülitundlik, kui ei saa piisavalt tunnustust perelt ja kallimalt oma panuse eest. Suhe kallimaga on harmooniline ja meeldiv. Alates 21 kuupäevast pöörad senisest suuremat tähelepanu oma tervisele ja heaolule. Hea mõte on alustada tervisespordiga, kui sa seda veel teinud pole. Alates 23 kuupäevast oled armastuse jumalanna. Oled ihaldusväärne ilma, et peaks selleks vaeva nägema. Tööl võib esineda mõningast segadust, mis tekitab sinus tuska. Võimalik, et pead umber tegema töö, mille arvasid olevat juba tehtud ja lõpule viidud. Pikemas perspektiivis leiad ka ise, et tehtud muudatused olid seda vaeva väärt. Juunikuus ürita enne tööde lõplikku esitamist täiendavalt üle vaadata, et sarnaseid olukordi vältida.

Mai 2014

Sel kuul esineb palju rõõmu kodu ja perega seotud küsimustes. See võib tekitada sinus tunde või vajaduse viia kodu väljanägemises läbi  totaalne muutumine. Naudinguga ulatad sel kuul teistele oma abikäe ja naudinguga organiseerid kodu ja tööga seonduvat. Sa ei pruugi olla eriti suhtlemisaldis, pigem soovid leida enese jaoks väärtuslikku isiklikku aega. Kui sa sellega üle pingutad, siis 14 kuupäev paneb sind otsima tasakaalu isikliku- ja tööelu vahel, sest töökohustused annavad endast jõuliselt märku. Tasakaalu leidmine toob sulle ühtlasi tulu, töö juures märgatakse sind, sinu panust ja sinu loomulikku talenti. Tööülesanded, mis varasemalt võisid tunduda ebahuvitavad või rutiinsed, võivad ühtäkki olla huvitavad ja väärt sinu motivatsiooni ning aega. Alates 19 kuupäevast märkad, et inimesed võtavad soojalt vastu sinu ideesid ja arvestavad sinu arvamusega. Alates 21 kuupäevast on sinu elu tulvil mängulisust ja romantikat.

Aprill 2014

Aprill tõotab tulla kiire kuu, sinu tegemist vajavate asjade nimekiri on väga pikk. Mõistlik oleks nimekirjas mõned ebaolulisemad tegevused maha tõmmata, et saaks pühendada natuke aega ka endale. Senikaua kui sa pingetele alla ei anna, on käesolev kuu sinu jaoks igati meeldiv. Lood uusi kontakte ja õpid inimesi oma elus paremini tundma. 17-20 kuupäev võib tuua üllatavaid võimalusi finantsvaldkonnas või romantilises elus. Sel kuul võid saada ka preemia või kingituse osaliseks. Sul on tipptasemel intuitsioon äriideedeks käesoleva kuul, seega kasuta seda ära. Tööl võid kogeda ülekoormust või probleemide rägastikku, mis teevad töökohustuste täitmise raskeks ja aeganõudvaks. Otsuste langetamine võib olla raske kuna sinu peas on korraga liialt palju asju. Ürita tööga mitte üle pingutada kuna see võib mõjutada sinu tervist või põhjustada traumasid. Liigne koormus ja kärsitus võib viia vigadeni. Üheks ülekoormuse ja pahameele põhjuseks võib sinu puhul olla ka see, et liialt palju pead toetama ja abistama teisi. Kohati võid tunda end mässumeelsena ja sellest tulenevalt võib esineda probleeme ülemuste või vanematega. Sinu kommentaarid võivad olla provokatiivsed ja sinu öeldu võib põhjustada suuremaid vaidlusi. Kuu viimasel nädalal suudad rohkem keskenduda ning pöörad suuremat tähelepanu perele ja kodule.

Märts 2014

Märtsis on soositud tegevused, mis on seotud numbritega. Sel kuul esineb võimalus palgatõusuks, laenu või toetuse saamiseks. Soositud on  investeeringute tegemine, tead kuhu investeerida ja palju investeerida. Käesoleval kuul võib esineda eriarvamusi ja sellega kaasnevaid konflikte ning pettumusi. Jälgi hoolikalt mida räägid kuna esineb suur võimalus, et ütled asju mida hiljem kahetsed või millest teised võivad valesti aru saada. 16 kuupäeva paiku võib tekkida vajadus tegeleda kohustustega finantsvaldkonnas. 3, 10-11 ja 31 kuupäevad on ideaalsed pühendumaks kallimale ja muutmaks suhe atraktiivsemaks. Kui mõnda aega võis suhe olla leige, siis nüüd on lood oluliselt paremad. Sinu veetlus ja sarmikus ei jää partneril märkamata ning teie soovid ja ihad on ühel lainel. Kuu teisel poolel võib tuua rahalise tasu loominguline projekt, millega tegelenud oled. Tööl pöörad tähelepanu rohkem detailidele ja oskuste arendamisele ning pikemas perspektiivis antud lähenemine sobib sulle hästi.

Veebruar 2014

Sa alustad veebruarikuud positiivse energiaga ja see energia saadab sind terve kuu. Sel kuul eeldatakse, et suhtud oma töösse loomingulisemalt kui tavapäraselt. Oled inspireeritud ja suurepäraseid loomingulisi ideid sul ka jagub aga enne nende väljakäimist on soovituslik need korralikult läbi töötada. Entusiastlikult võid alustada uute projektide või huvidega, kuid need võivad soiku jääda vahemikus märts-mai. Kui kuu esimeses pooles tegeled eelkõige oma vajaduste ja huvidega, siis alates 14 kuupäevast pöörad suuremat tähelepanu partnerile ja teistele sinu jaoks olulistele inimestele. Armusuhe on jätkuvalt privaatne aga vähem komplitseeritud. Veebruaris võib ette tulla segadust tekitavaid situatsioone, mille oskuslikult lahendad. Kuu viimasel nädalal kipud ette võtma liiga palju ja sinu päevad võivad venida pikaks, seega ürita seda vältida ja tegevusi jagada erinevate päevade vahel.

Jaanuar 2014

Terve jaanuarikuu saadab sind positiivne energia, kenasti on tasakaalus töö ja lõbu, toimetamised ja puhkamine, enesekehtestamine ja kompromissid. Alates 11 kuupäevast kuni kuu lõpuni oled suurepärane suhtleja ja eriti veenev, mistõttu sellel ajavahemikul on soodustatud kõik tegevused, mis nõuavad inimestega läbikäimist, sarmikust ja suhtlemisoskust. Sel perioodil ei ole sa mitte ainult terava vaimuga ja hea suhtleja, vaid tõmbad ligi ka kõikide tähelepanu ja esineb mitmeid romantilisi või loomingulisi võimalusi. Eriti atraktiivne teiste jaoks oled 16-17 ja 24 kuupäeval. Inimesed sinu ümber lasevad sul ajada omi asju ja ei sekku sinu tegemistesse. Nii mõndagi võib sel kuul toimuda kulisside taga ja eemal teiste pilkude eest, võimalik et parandad haavu minevikusündmusest  või katkiläinud suhtest lähedase inimesega. 30 kuupäev toob sulle täiendava koguse energiat, mis kandub edasi ka veebruarikuusse.

Detsember 2013

Jõulukuul oled kõigi poolt nõutud ja sinu sotsiaalne läbikäimine on väga tihe ja kohtumised tulemuslikud. Kuu teisel nädalal oled suuteline detailselt määratlema prioriteete, ajastust ja tempot seoses tööga, seega kasuta seda võimekust ära oma töötulemuste parandamiseks. 15-16 kuupäeva paiku võid saada olulise uudise sõbrannalt või sõbralt. 17 detsembri paiku lööb lõkkele romantika sinu sees ja vajad romantilist tähelepanu partnerilt. Viimasel ajal on sinu elus olnud mitmed muudatusi ja läbi nende oled õppinud ennast väljendama spontaansemalt ja avatumalt kui varem. See omakorda avab sulle uusi uksi ja võimalusi. Vahemikus 7-21 detsember oled tulvil energiat ja valmis tegelema kõigega ja kõigiga. Kuu viimaseks nädalaks oled suure osa energiast ära kulutanud ja võid kogeda stressi ja väsimust. 23-25 ja 29-30 kuupäeva paiku väldi ostusid, mis tunduvad liiga head, et olla tõsi. Alates 21 kuupäevast võid kokku põrgata kellegagi minevikust või ilmutab ennast keegi lihtsalt mõtetes. Tegele oma minevikuga, et saaksid selle lõpuks selja taha jätta, kuid ära tee seda oleviku arvelt. Kuu viimasel nädalal saad pühenduda iseendale, puhata ning nautida pühi ja aastavahetust.

November 2013

Novembris on sinu jaoks olulisel kohal karjäär, ambitsioonid ja reputatsioon ning sa suunad kogu oma energia nendesse valdkondadesse. Sel kuul võib sulle juurde tekkida palju kohustusi ja esmalt võivad need üle pea kasvada ja ka pettumust valmistada. Alates 5 kuupäevast nõuab tähelepanu ka sinu isiklik elu ja kulisside taga toimuv, seega tahes tahtmata tuleb osa oma energiat suunata ka sinna. Käesoleval kuul võid kogeda raskusi oma vajaduste ja tahtmiste väljendamisel. Eneseväljendamine paraneb alates 10 kuupäevast ja sellest kuupäevast hakkad ühtlasi nägema omi kohustusi ja võimeid selgemalt. Sel kuul võid saada täiendava rahasüsti osaliseks, kas läbi pangalaenu, kindlustuse või tagasimakse. 8-9 ja 18-19 kuupäeva paiku tasub tegeleda finants- ja äriküsimustega. Tunnetega seonduv võib olla üsna keeruline sel kuul, 14-16 kuupäeval võib pinnale kerkida tusk või pettumus. Kuu viimasel nädalal muutub elu pingevabamaks ja tekib soov sõpradega miskit ühiselt ette võtta.

Oktoober 2013

Käesoleval kuul tunned küll suurt rännuhimu, kuid enne sammude seadmist kaugemale tee ikka kindlaks, kas igapäevakohustused võimaldavad seda himu rahuldada. Kui võtsid 7-8 kuupäeva paiku  mingi täiendava kohustuse, siis kuu keskpaiku tunned, et on vajadus see üle vaadata. Et natukenegi oma reisihimu maandada, siis 16 oktoober on hea päev välja minekuks, oled sel päeval väga ihaldusväärne. Kui oled vallaline ja otsid armastust, siis suure tõenäosusega leiad selle sealt, kus oodatagi ei oska. Lähedased inimesed võivad sel kuul olla pisut tujukad, nõudlikud ja seda eriti 7 ning 18-19 kuupäeva paiku. Peale 21 oktoobrit võivad esile kerkida mõned tööalased ja reputatsiooniga seotud probleemid, millega tegelema pead. Samas suure tõenäosusega lahenevad probleemid suurt vaeva nägemata. 25 kuupäeva paiku tugine oma instinktidele, kui päevakorda tekib rahaga või tööga seotud küsimus.

September 2013

Sel kuul oled valmis maksimaalselt panustama töösse, isiklikku ellu ja eesmärkide saavutamisse. Suhe kallimaga võib septembris olla leegitsev, nõudlik ja ergutav. Kui suhe kallimaga vajab uut algust, siis 5-7 kuupäev on suurepärane aeg alustada puhtalt lehelt. Ühtlasi on see hea periood finantsküsimustega tegelemiseks. 9 kuupäev võib tuua viivituse või takistuse ja suur soov võib olla selle vastu võidelda, kuid otstarbekas on oma lahinguid valida. 12-14 kuupäeva paiku oled väga suhtlemisaldis ja tulvil ideid. 18 kuupäeva paiku võib päevakorda tulla uus kohustus aga see on pigem meeldiv ja ihaldusväärne. Septembris vaatavad sind kõik tunnustava pilguga, kaasa arvatud ülemused, vanemad ja õpetajad. 19 septembri paiku võid saada suurema uudise seoses rahaga. Kui varasemalt tundsid, et sinu karjäär seisab ühe koha peal, siis sel kuul võib see muutuda. Sest nüüd saad tagasi oma enesekindluse ja võime ohjad haarata, et edasi liikuda. Kuu lõpupoole oled seiklusjanuline ning teed juba varakult plaane, kuidas kuu viimasel nädalal oma seiklusjanu kustutada.

August 2013

Käesoleval kuul hindad lähedust ja intiimsust, ootad seda oma kallimalt ja kallim ootab seda ka sinult. August ei ole kuu, kus tõugata tegemist vajavaid asju edasi järgmistesse päevadesse või kuudesse. Vii oma plaanid kohe ellu, siis saadab neid edu. Käesolev kuu on suurepärane aeg finantsplaanide tegemiseks ja halbadest harjumustest vabanemiseks. Sel kuul tunned vajadust muutuste järele rohkem kui teistel kuudel kokku. Kuu teisel poolel naudid kõike, mis avardab sinu silmaringi nii füüsiliselt kui vaimselt. Armusuhetes oled avatud ja helde. Kui oled vallaline, siis sinu tähelepanu võib pälvida inimene, keda varem ei pidanud üldse atraktiivseks või enda vääriliseks. Alates 16 kuupäevast oled eriti atraktiivne ja võluv ning sinu sarmikus kasvab päevast päeva. Ühtlasi tunned vajadust rohkem suhelda, suhtlusteemadest pakuvad eelkõige huvi töö, tervis ja igapäevaelu. Oled diplomaatilisem kui tavapäraselt ja kasutad osavalt ära sõnade jõudu, et nõustada teisi või lahendada konflikte oma elus.

Juuli 2013

Juulikuu on pigem periood kohanemiseks ja rahulikumas tempos liikumiseks kui uute projektide ja ettevõtmiste alustamiseks. Kuni 20 kuupäevani anna suhtlemisel endast parim, see võib luua uusi võimalusi ja avada uusi uksi. 16-22 juuli paiku võid saada tunnustuse osaliseks ja sa oled selle auga välja teeninud. Sel kuul võid saada töö kaudu uusi sõpru või kui sa ei tööta, siis võid kohata uusi sõpru tervisesporti tehes või lihtsalt tänaval jalutades. Juulis kasvavad võimalused sissetuleku või tööl mõjuvõimu suurendamiseks. Töötad efektiivselt ja pühendunult ning kõik sujub sinu jaoks edukalt. Kui sa seni pole pööranud suurt rõhku tervisele ja tervisespordile, siis peale 20 kuupäeva on ideaalne aeg sellega alustada. Samas ei keerle kõik sel kuul töö umber, mida kuu lõpu poole seda olulisemaks sinu jaoks suhe kallimaga muutub. Kui kuu algusest kuni 13 kuupäevani on õhus tunda romantilisi tundeid ja mängulisust, siis antud kuupäevast kuu lõpupoole muutub see üha intiimsemaks. 7 kuupäeva paiku võib sinu ja kellegi salapärase vahel toimuda väike flirt aga sellest ei pruugi midagi tõsist areneda.

Juuni 2013

Käesoleva kuu algus on tulvil romantikat ja loomingulisust. Tunned, et sinu soovid täituvad lihtsalt ja sinu arvamusi võetakse arvesse. Sotsiaalne läbikäimine kasvab sel kuul olulisel määral, eriti 18-19 kuupäeva paiku. Läbi sõprade võid leida uusi põnevaid tutvusi või isegi tööpakkumisi. Mida päev edasi, seda rohkem panustad sa töösse. Kuu viimasel nädalal saab alguse aastapikkune periood, mil panustad eelkõige töösse, oma tervisesse ja heaolusse ning nendes valdkondades on oodata mitmeid uusi võimalusi. Oled võimeline tegema suurepärast tööd ja ka teised saavad aimu sinu suurepärastest oskustest. Samas ürita mitte tööga üle pingutada, et ei kannataks teised eluvaldkonnad. Juunikuu on ideaalne aeg, et alustada oma unistuste elluviimist ja ilmselt on sul juba plaan olemas, kuidas neid realiseerida. Kui oled eelnevatel kuudel millegi kallal  omaette nokitsenud, siis juunis oleks õige aeg sellega avalikkuse ette tulla ja nendest pingutustest kasu lõigata.

Mai 2013

Maikuul on sinu jaoks tähtsal kohal kodu ja pere. Eriti 4-5 ja 11-12 kuupäeval võtavad kodused tegevused suure osa sinu ajast ja see on ainult positiivne kuna side pereliikmete vahel muutub aina tugevamaks ja tugevamaks. Mõistad, et pere heaolu nimel on vaja sisse viia mõned muudatused ja aeg alates 9 maist ongi ideaalne uuteks algusteks. 16-20 mail kipud olema tujukas, seega ürita vältida temperamentseid ja vihaseid väljaütlemisi, mõtle enne tagajärgedele. Sinu armuelu võtab järjest pöördeid ülesse ja olgugi, et võib esineda suhtedraamat, on üldises pildis armuelu suurepärane. 27-28 kuupäev tõotab tulla eriti romantiline ja tulvil naudinguid. Kuu viimasel nädalal pakatad loomingulisusest ja näitad seda ka teistele.

Aprill 2013

Aprillis üllatad sa kõiki oma sõnade, ideede ja teadmistega. Armastus ja suhtlemine on sel kuul justkui põimunud ühte, mis tähendab, et võid kohata ja armuda kellessegi läbi suhtluse. Uue armastuse võid leida üsna lähedalt, läbi õpingute või üksikvanemana näiteks läbi laste. Käesolev kuu on parim aeg rääkimaks pühendumisest või lihtsalt esitlemaks oma ideesid. Tunned, et oled väga nõutud, hinnatakse sinu nõu ja sinu seltsi. Kuu viimane nädal võib tuua karmi kriitikat, mis võib sundida sind tegema olulisi muudatusi.  Aprillis on sinu jaoks väljakutseks leida tasakaal pere ja töö vahel. Südames sooviksid rohkem panustada kodule, kuid kohustused väljapool kodu nõuavad suure osa sinu ajast.

Märts 2013

Märts on suurepärane kuu infokogumiseks ja erinevate äriideede väljamõtlemiseks. Kui erinevad äriideed tekitavad sul pidevalt, siis pööra tähelepanu just märtsikuus tekkivatele ideedele ja tee nende osas põhjalikku eeltööd kuna neis võib olla potentsiaali. Alates kuu keskpaigast kasvab sinu initsiatiivikus ja tahe proovida uusi asju. Oled partneriga ühel lainel nii füüsiliselt kui emotsionaalselt. Võimalik et sel kuul tuleb sul tegeleda transpordiprobleemidega. Märtsikuus võid olla ka nõuandja rollis, sinu poole võidakse pöörduda erinevate küsimustega ja arvamuse saamiseks. Kuu viimasel nädalal võivad tekkida uued huvid ja uued armusuhted. Võid kohtuda kellegi erilisega arvuti vahendusel, telefoni teel, koolis või oma naabruskonnas. 27 kuupäev võib tuua üllatavaid uudiseid lähedaselt, kes elab kaugemal.

Veebruar 2013

Veebruar on enese taasleidmise kuu. Oled kõigi silmis atraktiivne ja sarmikas ning seda eriti 6-7 kuupäeva paiku. Romantika, loovus, meelelahutus on märksõnad, mis sind ees ootavad. Käesolev kuu on ideaalne aeg suhtlemiseks ja erinevatel üritustel osalemiseks. Tunned iha mugavuse ja erinevate luksusesemete järele. Vaatad oma rahalist seisu ja sinu omandis olevaid asju uue nurga alt ja võid tulla mõne loova idee peale, kuidas teenida rohkem või kuidas kasutada otstarbekamalt seda, mis sul juba olemas on. Finantsküsimustes soovid olla iseseisev ja hakkama saada partneripoolse toetuseta. Samas võib 25 kuupäev tuua sulle meeldetuletuse varasemast ülekulutamisest. Kuu viimasel nädalal tuleks hoogu natuke maha võtta ja finantsküsimused taas üle vaadata ning vajadusel toetuda ka partnerile.

Jaanuar 2013

Uus aasta algab sinu jaoks jõuliselt. Osa sinust soovib küll kuu esimesel kolmel nädalal hoida madalat profiili ja hoida ennast tahaplaanile, kuid vajadusel sööstad siiski innukalt toimetama. Jaanuaris võib sinu tuju olla üsna muutlik ja rahutu, kui sa ei leia head väljundit oma energiale. Ole aktiivne, kuid ära kiirusta. Kõik olulised tegevused, mis nõuavad rohkem vilumust ja oskusi, tuleks ette võtta peale 20 kuupäeva kuna siis oled eriti veenev ja enesekindel. Enda imestuseks võid saada tagasiside või näha arenguid teemas või investeeringus, mille osas olid juba alla andnud. Armastus võib olla mõnevõrra keeruline, privaatne ja intensiivne sel kuul. Suhe kallimaga võib vajada tähelepanu 26 kuupäeva paiku.

Detsember 2012

Detsember on hea kuu uute kontaktide ja tutvuste loomiseks. Kuu esimesed 10 päeva on ideaalsed reputatsiooni  ja tööalaste suhete tõhustamiseks. 13-kuupäev toob sinu ellu positiivset edasiviivat energiat, mis kannab sind pühadeni. Sa oled mõistev, suhted laste ja lähedastega paranevad ning üldine suhtlus läheb ülesmäge. Detsembri viimasel nädalal kannavad lõpuks vilja projektid või suhted, mis võivad olla alguse saanud juba enam kui pool aastat tagasi. 25-kuupäeva paiku vajad sa ilmselt lisapuhkust kuna energia tase võib olla tavapärasest madalam. Ära piitsuta ennast tagant, ürita puhata nii vaimselt kui füüsiliselt. Vähetähtsaid otsuseid võid langetada ka hiljem. Uueks aastaks püstitad sa tõenäoliselt endale kõrged eesmärgid , mida uue aasta lubadusena üritad ka saavutada.

November 2012

Käesoleval kuul on kesksel kohal karjääri ja reputatsiooniga seotud teemad. Tuleval aastal võivad sind ees oodata  tööd ja isiklikku elu puudutavad muudatused ja tõuke nendele muudatustele võib anda just praegune kuu. Vahemikus 14-26 november võid sa hõivatud olla vanade probleemidega, millega oled oma karjääri jooksul tegelenud või probleemidega, mis teised on tekitanud. Ühtlasi tekib sul võimalus puhuda uus elu sisse projektidele, mis riiulis tolmu koguvad.  Tööl proovi mitte üles näidata kärsitust aeglasemate kaastööliste ja venivate tööülesannete osas. Novembris võid tunda survet otsuse langetamiseks, kuid parim valik on selle olulise otsusega veel mõnda aega oodata. Kõik tööalane nõuab sinult käesoleval kuul palju tähelepanu, kuid teatud kogus energiat jääb ka südameasjadele. Kuni 21 kuupäevani võid tunda soovi seikluste ja eksootika järele ning sinus pulbitseb iha ja kirg. Õitsele võib lüüa armuafäär.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!