EEVA naistekas

Reede, 12. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Neitsi

Suur neitsi

NEITSI (naine)
24. august - 23. september

Mõjutav planeet: merkuur
Element: maa
Metall: elavhõbe
Õnnevärv: indigo ja violetne
Õnnepäev: kolmapäev
Õnnekivi: ahhaat
Õnnenumbrid: 5, 14, 23, 32, 41, 50

 

Iseloomustus

Võluv, täiuslik ja intelligentne, märksõnad mis iseloomustavad Neitsit kõige paremini. Neitsilik naine on väga taiplik kõige ja kõigi analüüsija. Tal on võime tunnetada, mis on inimese või teatud olukorra juures valesti ja mida tuleks lihvida, et seda paremaks muuta. Seda ei tuleks võtta isiklikult, Neitsi alati tahab ainult parimat. Kui sinu elus on Neitsi, siis tea et tal on maagiline võime eemaldada kaos ja rakendada kord sinu universumis.

Neitsi on loomult praktiline, tema mõtted tuginevad reaalsusele, mitte kujutlusvõimele. Tunded ja kogemused on tema jaoks tähtsamad kui emotsioonid ja fantaasia. Ta on kahe jalaga maa peal, astudes graatsiliselt ja õrnalt läbi elu. Ta on naine kes sõna otseses mõttes mõtleb kõigele.

Neitsile meeldib süstemaatiline lähenemine ja planeeritud rutiinid. Nende hobideks on tavaliselt millegi, näiteks liblikate, markide, lugude, mõnikord isegi meeste kogumine.

Tuntud Neitsid on näiteks Lauren Bacall, Ema Theresa, Selma Hayek ja Cameron Diaz.

Neitsi armastuses

Südameasjades on Neitsi pühendunud. Ta usub tõelisse praktilisse partnerite vahelisse armastusse, mitte aga elasid-õnnelikult-kuni muinasjuttudesse. Ta on ülimalt kirglik ja intensiivne ning ootab suhtelt täiuslikkust, isegi kui ta peab selle saavutamiseks suurema osa tööst ise tegema. Ta kaldub analüüsima olukordasid, otsides vigu, tugevdades nõrkusi ja uurides emotsioone. Ta armub korraga vaid ühte inimesse ja sukeldub suhtesse alles siis, kui ta on mõttes kõik enda jaoks selgeks teinud.

Neitsi suhtes

Suhtes olles on Neitsi täielikult pühendunud, usaldusväärne ja lojaalne. Enne tõsist pühendumist loomulikult kaalub ta kõiki fakte. Romantika on tema jaoks tähtis, kuid reeglina on Neitsi pigem vallaline kui koos vale inimesega. Suhtes on Neitsi stabiilne, pöörab tähelepanu detailidele ja sarmile, et seeläbi hoida suhet toimivana. Neitsi on iseseisev ja tugev ja ei klammerdu ülemäära oma partneri külge, andes talle ruumi hingamiseks. Neitsi sobib kõige paremini kokku Veevalajate, Kaksikute, Sõnnide ja Kaljukitsedega.
 
Neitsi sõbrannana

Neitsist sõbranna on usaldusväärne ja abivalmis, alati sinu jaoks olemas telefonikõne kaugusel elu tähtsamatel hetkedel, olgu selleks esimene suudlus, teine laps või kolmas abikaasa. Ta ei unusta kunagi sinu sünnipäeva, tuletab sulle meelde asju, mille oled suutnud unustada. Tema kriitiline loomus ja praktiline iseloom teeb temast suurepärase nõuandja. Samas ei ole mõtet ülemäära tihti teavitada teda oma kiindumusest tema vastu, sest Neitsi võib olla tunnete näitamisel pisut kinnine.
 
Neitsi magamistoas

Neitsi naudib armatsemises pisiasju ja detaile. Neitsi partner ei tohiks kunagi unustada kinkida lilli, süüdata küünlaid ja jätta ära eelmängu. Tugev enesekindel armastaja suudab tuua Neitsis esile parima poole tema seksuaalsusest. Neitsi on nõus seksima kasvõi rannas või muus avalikus kohas, seni kui tema partner on see kes initsiatiivi haarab. Kui partner suudab murda tema kammitsad, siis vallandab ta Neitsi ettearvamatu ja planeerimata kire.

Neitsi ja mood

Pesupesemises ja triikimises on kord majas, värviline pesu ühes hunnikus, valge teises jne. Neitsit ei näe kunagi kandmas kortsus särki ja ta pole kunagi ebakorrapäraselt riides. Neitsi moemeel peegeldab tema täiuslikku iseloomu, tema riietumisstiil on minimalistlik ja lahe. Ta eelistab lihtsust ja hästi selgaistuvat riietust ning reeglina ei lähe kaasa trendidega. Ta teab et ajatu stiil ei lähe kunagi moest.  

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Mai on keeruline kuu ja seega võib tekkida vajadus viia ellu mitmeid muudatusi. Võib esineda komplikatsioone ja arusaamatusi tööl ning võib tekkida vajadus maadelda tiheda ajakavaga. Samas kogu see vaev võib saada tasustatud tulevikus. Erilist tähelepanu pööra suhtlemisele nii isiklikul tasandil kui tööalaselt ja ürita ennast väljendada nii selgelt kui vähegi võimalik ning väldi liiga kiiret reageerimist. Pereelu võib tuua täiendavaid kohustusi ja pereliikmed ei pruugi mõista, et pead panustama ka teistesse eluvaldkondadesse. Juuni tõotab tulla kuu, kus vabaned koormatest ja kammitsatest, mis sind vaevavad, kuid paljuski oleneb see ka sellest, mida sa juba sel kuul selleks ette võtad. Oluline on saada selgus oma armuelus, pöörata tähelepanu vabale ajale ja siduda ennast loominguliste projektide või ideedega, mis aitavad prioriteete paremini seada ja edasi liikuda.

Aprill 2015

Käesoleval kuul on igati tasakaalus töö ja lõbu. Sul on mitmeid võimalusi ennast väljendada ja oma arvamust avaldada, sinu hääl kostab kaugele ning sinu talenti ja teadmisi nauditakse. Kuu esimesel nädalal võib sul enesesse vähe usku olla aga sinu enesekindlus paraneb peagi. Kui varasemalt on esinenud finantsprobleeme, siis sel kuul võivad need mõnevõrra võimenduda. See paneb sind asju ümber hindama ja kohandama oma elustiili. Armuasjades on sinu nõudmised aprillikuus kõrged. Oled sisse võetud kõigest, mis on väljaspool rutiini ja kõigist, kes on eksootilised või erinevad teistest millegi poolest. Alates 11 kuupäevast oled sarmikas ja särad tööl, sinu töökaaslased ja ülemused hindavad sinu kohusetundlikkust ja autoriteetsust. See kõik annab head eeldused karjääriredelil tõusmiseks, kui mängid oma kaardid õigesti. Kuu lõpus võid avastada end mõtisklemas teemadel, mis on elu mõte, mis on elus tähtis jne.

Märts 2015

Märtsi esimene nädal toob kuhjaga värsket energiat. Sinu soovid ja huvid sel kuul on ebatavalised ja kaalukad. Heidad sel kuul pilgu ka minevikku aga seda positiivses võtmes. Käesoleval kuul liigub praktiliselt kõik tõusvas joones, olgu selleks pereelu, töö või tervis. Sinu sisetunne on sel kuul eksimatu, seega võid julgelt otsuste langetamisel sellele tugineda. Kuigi 5 kuupäeva paiku võivad sõbrad arvata, et oled justkui endasse sulgenud, on sinu karisma üldiselt tugev. Pigem võib sulle sel kuul tunduda, et aegajalt on inimesed liiga pealetükkivad ja nõuavad sinult rohkem kui oled valmis neile andma. 10-17 kuupäeva paiku võib esineda pisikesi probleeme seoses finantside või omandiga ning võib tekkida vajadus nende probleemidega sügavamalt tegeleda, eriti kui kõnealuseks probleemiks on võlgnemine. Suhe kallimaga kipub olema selle kuu teisel poolel mõnevõrra konarlik aga 20 kuupäeva paiku saavad selgemaks sinu vajadused ja ka see kuidas täpsemalt edasi liikuda.

Veebruar 2015

Veebruari alguses võib sulle muret valmistada tervise või tööga seonduv, võib esineda korralagedust või segadust. Võid tunda, et lihtsalt ei jõua kõigega sammu pidada. Alates 13 kuupäevast suudad asju hallata kergemini ja enesekindlamalt ning teed vähem vigu. Alates 18 kuupäevast võib tekkida soov alustada puhtalt lehelt, haarata ohjad tööl, võtta ette midagi tervise tugevdamiseks või muuta hoopis igapäevarutiini. Sel kuul saadab sind virgutav energia suhtes kallimaga ja seda eriti intiimtasandil. 19-22 kuupäev võib olla väga kirglik, võid avastada uusi viise, kuidas ennast kallimale väljendada. Kui otsid suhtest põnevust, siis see aeg on kindlasti sinu jaoks. Sellega võib kaasneda ka natuke draamat, emotsioone aga ka impulsiivsust. Võid teha ootamatu avastuse seoses rahaga või esineb selles vallas teatud pingeid, kuid oled võimeline leidma loovaid lahendusi, et sellega tegeleda. 24-25 kuupäeval saad anda hoo sisse ideedele või plaanidele, mis on pikalt oma järge oodanud.

Jaanuar 2015

Jaanuar on väga mänguline kuu. Sel kuul saadavad sind loomingulised tegevused ja naudingute otsingud. Oled sarmikas, tulvil inspiratsiooni ja spontaanne, võimeline väljendama ennast loominguliselt. See on hea aeg romantikaks, lastega mängimiseks, kunsti nautimiseks ja loomiseks. Samas võid olla ülemäära tundlik, kui tunned, et ei saa piisavalt tunnustust. Kui oled vallaline, siis kuu alguses võib alguse saada uus suhe, räägid oma tunnetest avameelselt ja romantilised sidemed on lihtsad tekkima. Instinktiivselt näitad ennast heas valguses ja jätad endast teistele hea mulje. Alates 20 kuupäevast tunned eriti suurt uhkust oma töö üle. Mõttes käid üle viimaste kuude tegevused ja kogemused, eraldades väärt tegevused väärtusetutest tegevustest. See võimaldab tööalased tegevused muuta veelgi efektiivsemaks ja täiuslikumaks ning pöörata senisest veelgi rohkem rõhku detailidele.

Detsember 2014

Ka sel kuul panustad olulisel määral kodusse ja peresse, kuigi kuu lõpupoole tunned järjest suuremat vajadust lõbutseda ja saada teiste tähelepanu. Alates 4 detsembrist kuni 12 kuupäevani oled tulvil motivatsiooni ja oled vajadusel võimeline väsimatult töötama. Tunned sealjuures uhkust tehtava töö ja isegi igapäevarutiinide üle. Soovid teha kõike omas tempos ja ei tunne rõõmu uudishimulikest kolleegidest ja pealetükkivatest ülemustest. Alates 8 kuupäevast ei pruugi sa usaldada oma intuitsiooni nii palju kui tavaliselt ja natuke võib väheneda usk enesesse. See kõik on ajutine, kohaned lihtsalt sind ümbritsevate muutustega. Alates 20 kuupäevast oled taas indu täis ja valmis ennast täiendama igas eluvaldkonnas. Võid õppida midagi, mis oli varem peidetud või kättesaamatu ja see aitab sillutada teed edasiliikumiseks. Alates 21 kuupäevast tunned suurt vajadust vaba aja ja puhkuse järele ning sind saadab sel perioodil romantiline energia.

November 2014

Novembrikuus on sinu elutempo üsna kiire, palju on asju mida tegema pead. Kui reeglina lähed kõigega süvitsi ja pühendud detailidele, siis käesoleval kuul oled nii hõivatud, et nii mõnigi oluline asi võib jääda kahe silma vahele. Võimalik, et vaatad üle oma igapäevategemised ja loobud nendest, mis hoiavad sind tagasi ja ei lase sul areneda ning pühendud seevastu uutele rohkem stimuleerivatele tegevustele. Sel kuul tunned, et oled riskialdis ja võimeline vastu võtma kõik väljakutsed, mis elu sulle toob. Suhted lastega võivad olla aktiivsed aga samas ka pingelised. Romantiline suhe võib olla intensiivne, kohati isegi ebameeldival viisil aga enamasti siiski meeldival viisil ja sinu kasuks. Kui suhtes esineb probleeme, siis võib olla raske nendega silmitsi seista aga oluline on neid mitte ignoreerida. Kuu viimasel nädalal pühendud rohkem kodule, perele ja iseendale. Tunned end hästi ja mugavalt inimesega, keda armastad.

Oktoober 2014

Oktoobris vaatad elu materiaalse pilgu läbi. Sul on suurem huvi asjade omamise vastu, soovid tunda end mugavalt ja luksuslikult. Jälgi, et see ei viiks sind liigse kulutamiseni kuna tulemuseks oleks finantskohustusega kaasnev stress. Ära lase emotsioonidel dikteerida, kui palju ja millele sa kulutad. Võimalusel pööra rohkem tähelepanu lähedastele, pane tähele nende pingutusi, mida nad sinu heaks teevad. See annab võimaluse omavahelised suhted muuta tugevamaks. Käesoleval kuul jälgi omi sõnu, eelkõige mida sa räägid ja kirjutad. Võib esineda võimalus, et sinu sõnasid tõlgendatakse valesti. Enne 23 kuupäeva võid saada kingituse või mingi boonuse osaliseks või tunned hetkeks rõõmu asjadest, mida juba omad. Kuu viimasel nädalal tõstab tempot sinu armuelu, see on väga kirglik ja mänguline. Kohati võib olla soov haarata suhtes ohjad enda kätte aga sa pead seda tegema lugupidavalt ja mõõdukalt, et sellega partnerit mitte ärritada.

September 2014

Septembris pole teesklusel kohta, muudad vajadusel oma käitumist ja näitad ennast sellisena nagu sa oled. Sel kuul saad tähelepanu osaliseks ja sinu tegusid hinnatakse, eriti kui need teod toetavad kedagi. 8 kuupäev on ideaalne kallimaga veetmiseks, sel päeval on nauditavad kõik lähisuhted. 13 kuupäeval võib tekkida vajadus tegeleda mõne minevikusündmusega aga õnneks on sul olemas vajalik energia, et sellega edukalt tegeleda ja mitte lasta sel oma elu ja käitumist mõjutada. Pereelu on käesoleval kuul aktiivsem ja ilmselt selle võrra ka nõudlikum. 21 septembri paiku võib esineda konflikt pereliikme või kallimaga. Aegajalt võid tunda end väsinuna ja näha asju ebaselgelt kuna sind tõmmatakse pidevalt teiste poolt erinevates suundades.  Finantside mõttes võib september olla aasta parim kuu ja soodustatud on hästiplaneeritud ostud ning teatud määral ka impulssostud kuna sinu intuitsioon raha kasutamise osas ei vea sind alt. Kuu viimasel kümnel päeval saadab sind positiivne energia ning soodustatud on erinevad vaimsed ja füüsilised tegevused. Saad tagasi oma entusiasmi ja tegeled taas intellektuaalsete huvide, hobide ja loominguliste projektidega. Romantilises suhtes kallimaga tunned, et suhe liigub lõpuks taas edasi ja silme ees on uus siht.

August 2014

August pole parim aeg uute projektidega alustamiseks ja asjade avaldamiseks kuna esmalt on sul vaja enese kallal natuke tööd teha ja välja selgitada, mida täpselt tahad. Sellele aitab kaasa viimaste sündmuste ja juhtumite läbitöötamine ja analüüsimine. Võimalik, et hetkel esineb teatud hoiakuid või asjaolusid, mis sinu eluteel mingil moel koormaks on. 23-25 kuupäeva paiku pöörad aga uue lehe ja leiad end taas. Selle kuu suurimaks väljakutseks on leida aega puhkamiseks, mida väga vajad. Igapäevaelu, töö ja erinevad projektid ei pruugi anda selleks võimalust, kuid leiad siiski vajaliku tasakaalu kui seda väga soovid. 1-2 ja 27 kuupäeva paiku jälgi oma sõnade kasutust, võid soovimatult kellelegi halvasti öelda või rääkida välja asju, mille võiks enda teada jätta. Kuu keskpaiku võib sind segadusse ajada kallimaga ja suhtega seonduv, usalda lihtsalt oma vaistu ja südame häält.

Juuli 2014

Oled käesoleval kuul eriti veetlev ja sarmikas. Lahenduse saavad mitmed probleemid ning selgemaks saavad pikaajalised eesmärgid ja karjääriga seonduv. Tunned, et liigud edasi, mitte ei tammu paigal. Juulikuus saad vajadusel rohkem toetuda ka sõpradele. Ühtlasi saab sel kuul alguse aastapikkune tsükkel, kus tõenäoliselt saad rõõmu kellegi toetamisest või nõustamisest. See on periood, kus oled pigem andja kui saaja rollis, seega vaata et keegi sinu suuremeelsust halvasti ära ei kasutaks. 12 juulil võib kellegagi tekkida konflikt seoses väärtuste, raha või ressurssidega. Sel kuupäeval võib alguse saada ka romantiline huvi, uus hobi või nauditav seiklus. Alates 26 kuupäevast on sinu igapäevaelu väga kiire, tulvil suhtlemist ja õppimist ning mõnevõrra vähem pühendud sel hetkel tööle. Vaibub surve raha teenida või äritegevusega tegeleda. Kuu viimase nädala tahad pühendada eelkõige enda jaoks, et kosuda ja ennast värskendada.

Juuni 2014

Oled käesoleval kuul eriti elav ja kirglik. Suudad inimestele mõju avaldada nii professionaalsel kui isiklikul tasandil. Juuni on suurepärane aeg oma eesmärkidele, karjäärile ja ambitsioonidele pühendumiseks. Isegi kui saadav tulu ei pruugi olla kohe mõõdetav, paned pühendumisega aluse tulevaseks eduks. Võib esineda vajadus muuta seniseid otsuseid aga see kõik on oluline, vajalik ja protsessi üks osa. 18-19 kuupäev sobib ideaalselt unistamiseks ja tuleviku peale mõtlemiseks. Neil päevil võid saada häid ideid, mis väärivad ellu viimist. Ära karda sel kuul võtta ohjasid enda kätte kui töö seda nõuab, teavita oma headest ideedest ka ülemusi, kuid ürita ennast väljendada võimalikult selgelt ja ära jää lootma, et küll teised aru saavad, mida sa silmas pead. Armastuses seisavad asjad pigem paigal kui liiguvad edasi. Kaldud võtma asju liiga isiklikult ja tõsiselt. Kardad välja näidata omi tõelisi tundeid ja see tekitab sinus ebakindlust. Kaldud sel kuul toetuma pigem endale kui kallimale. Finantsolukord tõotab liikuda positiivses suunas, võimalik et saad parema kontrolli oma sissetuleku(te) osas.

Mai 2014

Sa puutud kokku erinevate mõtteviisidega ja sa naudid ideede vahetamist teistega sel kuul. Kohtud erinevate inimestega, kes võivad olla sulle inspiratsiooniallikaks. Südameasjades võid pöörata uue lehe, lased minna inimestel, tunnetel ja hoiakutel, mis on sind pikalt paigal hoidnud. 14-15 kuupäevad toovad head energiat teadmiste omandamiseks ja kohtamisteks. Ole avatud spontaansusele armastuses ja sõpruses. Mais võid kogeda ebatavalisi ihasid ja soove, mis purustavad tabusid ja kompavad sinu piire, isegi kui need esmalt sinus ebamugavust tekitavad. Hoia avatud meelt ja vaata, kuhu need ihad ja soovid sind viivad. Alates 19 kuupäevast võid näha progressi rahaasjades. Alates 21 kuupäevast tulevad äkitselt päevakorda karjääriga seotud küsimused. Võtad ohjad enda kätte ja teised järgnevad sulle. Terve kuu jooksul oled sotsiaalselt aktiivne. Sõbrad on väga abivalmid ja aitavad vajadusel praktiliste toimetustega. Partnerlus ja huvigruppidega ühinemine võib olla väga produktiivne sel kuul.

Aprill 2014

Sel kuul võivad pinnale kerkida kõikvõimalikud vanad lahenduseta jäänud probleemid aga on ka palju positiivseid momente. Võib esineda raskusi lastega või kallimaga, kes võib pahaks panna sinu liigset pühendumist sõpradele või liigset kulutamist. Võlgade olemasolul ürita tagasi maksta niipalju kui võimalik ja uusi enam mitte võtta. Finantsidega seoses väldi hasartmänge või riski võtmist ja see kehtib ka partneri kohta. Väldi riskide võtmist ka südameasjades, sest sinu sõbral võib olla erinev arusaam sõprusest ja intiimsusest kui sinul. Aprillis võib esineda sündmusi või olukordi, mis pööravad  sinu armuelu peapeale või tekitavad pingeid. Keerulistes situatsioonides võib välja lüüa tugev instinkt ennast kaitsta. Ürita mitte vihastuda kuna see võib olukorra veelgi hullemaks muuta. Püüa seevastu rahulikult rääkida ja osapooli rahuldavaid lahendusi leida. Sotsiaalsel läbikäimisel on käesoleval kuul ka häid külgi. Sa kuuled ilusaid sõnu ja uudised, mis meele rõõmsaks teevad. Usaldad kedagi täielikult ja see tunne on maagiline. Suhted löövad õitsele eriti 10-11, 17-20 ja 24-25 kuupäevadel, mil tõmbad teisi magnetina enda poole.

Märts 2014

Märtsis on sinu jaoks kõige olulisemal kohal partner ja suhe. Sa liigud aina mõistvama ja ideaalsema suhte suunas. Ühtlasi on see hea kuu  sind ümbritsevate inimeste tundmaõppimiseks. Ürita käesoleval kuul mitte loota või panustada liialt palju asjadele, mis pole enam elujõulised ega perspektiivikad. Sel kuul on partneril või sõpradel sulle teada anda oluline uudis või tagasiside. Pannes pead kokku, suudate leida koos lahendused probleemidele, kui need peaks tekkima.  Finantside või omandiga seoses võib märtsis esineda segadust, arusaamatust ja võimalik, et ka käegalöömist. Kuni maikuu keskpaigani on oluline, et jälgiksid oma kulutusi ja (digi)allkirjastades lepinguid ära unusta lugeda pisikeses kirjas olevat teksti. Väldi raha laenamist teistele seni, kuni oled kindel, et raha tagasi saad. Enne suuri ostusid mõtle ostu vajadus detailselt läbi kuna võid seda hiljem kahetsema hakata. Üldiselt on see hea kuu oma eelarve ülevaatamiseks ja muutmiseks, kuid mitte hea kuu suurteks ostudeks. Märts on suurepärane kuu suhtlemiseks ja sotsiaalne läbikäimine teistega võtab tuure aina üles.

Veebruar 2014

Veebruaris tuleb sul tegeleda nii töö, analüüsimise, reorganiseerimise kui probleemide lahendamisega. See on suurepärane kuu tervisespordiks ja erinevate projektide kallal töötamiseks, kuid mitte kõige parem kuu finantspoole pealt. Ürita mitte langetada kiireid otsuseid seoses rahaga, eriti kui see puudutab raha jagamist või kellelegi laenamist. Käesoleval kuul võid olla natuke hajevil, kuid see eest oled valmis toimetama täiskoormusel. Loomulikult saabub sellise tempo puhul punkt, kus pead korraks aja maha võtma ja puhkama. Tõenäoliselt juhtub see 14 veebruari paiku. Suhtes võib sel kuul esineda uusi arenguid või üllatusi. Tööl võib ette tulla ebamääraseid olukordi ja kohati võivad asjad kasvada üle pea ning see võib tekitada sinus süütunnet. Anna endale asu, paljud asjad juhtuvad sinust mitteolenevalt. Püüa eemale pääseda rutiinist ja lõõgastuda.

Jaanuar 2014

Jaanuar on sinu jaoks loominguline kuu. Olulisel kohal on romantika ja naudingud, kuid mõlema osas võib esinda ka komplikatsioone. Pilguheit minevikku on vajalik nii isiklike finantside kui armuelu osas. Pinnale võivad kerkida minevikust asjaolud, mis vajavad delikaatset tähelepanu. Kui sinu ellu ilmub kallim eelmisest suhtest, siis võid tunda kimbatust ja nõutust. Kui peaks tekkima vajadus ennast kaitsta ja oma tegusid põhjendada, siis oled valmis tegema seda enesekindlalt. Sa väärid teiste austust ja sa tead seda! Käesoleval kuul võib probleeme esineda ühiste kohustustega nagu näiteks laenud ja võlad ning see tekitab sinus vajaduse hoolitseda iseenda eest ja tagada oma isiklik sissetulek. Jaanuaris võib esineda ülekulutamist kuna sinu iha lõbu järele on suur ja tavapärasest enam soovid käia meelelahutuslikel üritustel. Elu võib tunduda üsna kulukas neil päevil kuna lisakulutusi võib tekkida ka seoses laste, kallima ja sõpradega. Sel kuul oled väga väljendusrikas ja seda nii sõnades kui tegudes. Kuu lõpu poole pöörad rohkem tähelepanu tervisele ja tööle.

Detsember 2013

Jõulukuul on sinu jaoks olulisel kohal kodu ja perega seonduv. Sel kuul sidemed pereliikmetega, eelkõige lastega, tugevnevad. Suure osa tähelepanust võtavad koduga seotud teemad aga piisava panuse saavad ka romantika ja suhe kallimaga. Suure tõenäosusega õpid midagi olulist mineviku kohta või saab teatavaks informatsioon, mis oli varjatud või kadunud. Kui soovid ellu viia muudatusi kodus, kodustes rutiinides või  pereliikmete vahelistes suhetes, siis detsember on selleks suurepärane aeg. Sel kuul tunnedki vajadust saavutada kontroll oma personaalse elu üle ja kõik muudatused, mida teed, aitavad seda kontrolli saavutada.  10-12 kuupäeval on soodustatud õppimisega ja suhtlemisega seotud tegevused. 17 detsembri paiku vajab sinu tähelepanu töö või karjääriga seonduv. Kui on probleeme ja muresid seoses laenude või võlgadega, siis kuu teisel poolel on neid probleeme oluliselt kergem lahendada. Kuu keskpaigast alates oled ühtlasi rohkem motiveeritud tööd tegema ja panustama oma tervisesse. Alates 21 kuupäevast võid ootamatult kohtuda vana armastusega ja see võib sind emotsionaalselt häirida.

November 2013

Isegi kui kuu algus võib tunduda konarlik ja raske on hoogu sisse saada, siis tõenäoliselt kuu lõpus tõded, et saavutasid üsna palju. Sel kuul oled erakordselt julge ja vapper, kuigi 10 kuupäevani sa eriti spontaanselt ja vapralt ennast ei tunne. Oluliste otsuste langetamise võiksid jätte 10 kuupäevast hilisemaks, oled siis energilisem ja otsustusvõimelisem. Samas ära võta enda peale väga palju kohustusi, isegi kui tunned et suudad palju rohkem, sest nende kohustuste tõelist raskust tunned alles kuu lõpus, kui tahaks lihtsalt lõdvestuda ja puhata. Edu saladuseks novembrikuus on õigete valikute tegemine ja tähelepanu suunamine õigetele asjadele. Erinevad asjaolud võivad sundida sind ümber organiseerima oma päevakava ja see võib põhjustada stressi, kuid lõpptulem on positiivne. Pinnale võivad kerkida mõned varasemad perega või õppimisega seotud probleemid, mis on seni jäänud lahendamata. Sinu kiire elutempo tõttu võib tahaplaanile jääda romantika ja suhe kallimaga aga võid kindel olla, et küll romantilised vajadused endast peagi ise märku annavad.

Oktoober 2013

Sel kuul on sul võimalus olla õnnelikult ja kasumlikult produktiivne. Ideed, millega oled mõtetes mänginud, on nüüd valmis realiseerimiseks. Seoses sellega võib päevakorda tulla laenu võtmine või finantseeringu leidmine. Oktoober on kuu, kus finantsidega seotud küsimuste lahendamine on vajalik, olgugi, et see võib põhjustada stressi ja võid kohati tunda end ebameeldivalt. Ära tee olulisi otsuseid rutates, olulised otsused võiksid jätta kuu teise poolde. Kuu teisel poolel oled enesekindlam ja julgem. 18-19 kuupäev on ideaalne aeg panna oma vajadused esimesele kohale, tegeleda iseendaga ja näiteks oma hobidega. Kuna reeglina sa enda vajadusi esikohale ei sea, siis võid tunda ebamugavust, kuid samas oled sa seda kõike väärt. Kuu lõpupoole võivad tähelepanu vajada materiaalsed asjad nagu näiteks katkine arvuti või sõiduk. Ürita seda ennetada või parandada need õigeaegselt, sest eluks vajalikud on mõlemad.

September 2013

Septembris suudad kõigile muljet avaldada, kuid oma reaalseid kavatsusi ei pruugi sa kõigile teatavaks teha. Kohati võid tunda, et sind mõistetakse valesti, kuid sellegipoolest märgatakse ja hinnatakse sind. 5 kuupäeva paiku saad täiendava koguse energiat, mis aitab sul ellu viia isiklikke ja tööalaseid plaane. Kõik märkavad sinu võimeid, seega kui oled hetkel näiteks tööotsija rollis, siis nüüd on head võimalused tööd ka leida. 6-7 kuupäeval on sinu jaoks olulisel kohal suhted ja suhtlemine sõpradega. Kuu keskpaiku võib päevakorda tulla finantsidega seonduv, võid teha tähtsa ostu või siduda ennast teatud kohustusega, nt laenuga. Suhtes kallimaga võib 18-19 kuupäeva paiku esinda põnevust või hoopis sõnavahetust. Mõlemal juhul võib tekkida soov muuta oma maailmavaadet ja ellusuhtumist. Sel kuul oled vajadusel valmis selja taha jätma halvad harjumused, alustama puhtalt lehelt ja muutuma enesekindlamaks. Ühtlasi on oluline järgida oma intuitsiooni ja lubada asjadel minna mööda oma loomulikku rada.

August 2013

Olgugi, et oled augustis väga ligitõmbav ja kõik armastavad sinu seltskonda, eelistad sa tavapärasest enam omaette hoida.  Isegi kui tunned, et aega on koguaeg vähe ja nii palju on teha, püüa siiski rahulikult võtta ning aegajalt privaatsust ja rahu nautida. August on ühtlasi kuu, mil võid saada kingituse või preemia osaliseks. 9-26 kuupäeva vahel võid saada rahasüsti, mille näol pole tegemist tavapärase sissetuleku või töötasuga. Käesoleval kuul võib esineda tagasilööke suhetes lastega või kallimaga, kelle arvates kulutad liialt vähe aega nende või ühiste tegevuste peale. Seega ürita võimalusel vähem aega kulutada nende tegevuste peale, mis sind liiga tihti ja kaua hoiavad eemal lähedastest. Ürita selles teisi mitte süüdistada kuna sellega viskaksid lihtsalt õli tulle. Kuu viimasel nädalal võib esineda segadusi suhetes partneriga ja ka illusioonide purunemisi, kuid tõe selgumisel tunned ennast lõppkokkuvõttes paremini ja suhe saab puhtalt lehelt edasi minna.

Juuli 2013

Juuli on uute tutvuste ja inspiratsiooni kuu. Kasvab vajadus sotsiaalse läbikäimise järele ja sellest tulenevalt on olulisel kohal sõbrad-tuttavad. Sõbrad võivad sinust küll aegajalt valesti aru saada ja seda just kuu esimestel nädalatel aga see on kiiresti mööduv nähtus. Kuni 20 kuupäevani võid ka ise tunda end natuke jännis olevat. Pärast nimetatud kuupäeva saavad kõik plaanid rohelise tule ja kõik tegevused, mis käsil olid, leiavad positiivse lahendi. Juulikuus on sinu jaoks väga tähtis, et kõik näeksid sinu unikaalsust ja eristumist teistest. Ühtlasi on sinu jaoks tööl olles oluline “õlg õla kõrval” tunne ja sa väärtustad meeskonnatööd. 7 juulil saad lõpuks teada anda saladusest või ihast, mis pikalt meeles mõlkunud. Alates 8 kuupäevast vajab sinu tähelepanu mingi tööalane või õppimisega seotud projekt. 22 kuupäevast oled eriti sarmikas ja seda panevad tähele ka teised. Genereerid huvitavaid ideid, mis jäävad silma nii sõpradele kui armsamale. Juulikuine aktiivne suhtlus toob uusi võimalusi ja avab uusi uksi.

Juuni 2013

Käesolev kuu stimuleerib sind tegema pikemaajalisi plaane, püstitama eesmärke ja suundasid, mille poole püüelda. Keegi võib sind inspireerida ja anda tõuke liikumiseks oma kauaaegsete soovide täitmise suunas. Juunikuus võivad tähelepanu vajada sinu karjäär ja kohustused. Erimeelsused leiavad lahenduse nii töö juures kui ka koduses elus. Kuu toob ühtlasi mitmeid võimalusi koduse elu paremaks muutmiseks. Võimalik, et oled alates eelmise aasta oktoobrikuust hoidnud enda sees mitmeid plaane ja ideesid. Käesoleval kuul ja ka järgmisel tunned, et enam ei jõua infot enda teada hoida ja tunned vajadust suhelda rohkem teistega ning jagada ühtlasi omi mõtteid ja ideid. Juuni viimane nädal on soodne aeg uute tutvuste ja kontaktide loomiseks. Täiskuu 23 juunil võib tuua sinu ellu suhtedraamat seoses kallimaga või lastega aga see on kiiresti mööduv nähtus.

Mai 2013

Maikuu esimestel nädalatel oled tulvil seiklusjanu ja see aitab rutiinist välja murda.  See kuu on suurepärane aeg puhkusereisi broneerimiseks või siis mõnel nädalavahetusel millegi tavapäraselt erineva tegemiseks. Kui reeglina pöörad kõiges tähelepanu detailidele, siis käesoleval kuul see nõnda ei ole. See loomulikult ei tähenda, et sa pole võimeline detailidele tähelepanu pöörama vaid sel kuul pole sa lihtsalt emotsionaalselt sellel lainel. Esile võib kerkida võimalus hariduse täiendamiseks või võimalus minna reisile. Sinu sotsiaalne läbikäimine on meeldiv ja muretu. Vähesel määral võib esineda pingeid intiimelus, finantsküsimustes, lastega seonduvas või lähisuhtes. Sel kuul on eelistatud kõikvõimalikud grupitegevused, uute oluliste kontaktide loomine ja väljaspool rutiini elamine. Kuu viimane nädal toob lisaenergiat karjääri ja perega seotud küsimuste lahendamisse. 27-28 kuupäeva paiku võid saada tööga seotud tunnustuse osaliseks. Pereelus võib ette tulla teatud muutusi kuna oled muudatuste suhtes üsna vastuvõtlik.

Aprill 2013

Aprilli esimesed nädalad on suurepärane aeg tegelemaks oma hobidega, tööga ja eneseteostamisega. Oled võimeline algatama eriliselt unikaalseid ja loomingulisi projekte, kuid sa ei ole veel valmis jagama oma ideid teistega. Intiimelu sel kuul on väga kirglik. Kui sa otsid sügavat sidet või pühendumust, siis see pole just parim kuu selle jaoks. Kui sa otsid aga erutust ja põnevust, siis võid meeldivalt üllatuda. 10 ja 17 kuupäeva paiku võivad ootamatult sinu tähelepanu vajada  finantsprobleemid, võimalik et nendeks finantsprobleemideks on laenud. Kuu viimasel 10 päeval võib esineda probleeme hariduse, reisimise või transpordiga. Sind võidakse üritada kõrvale juhtida õppeprotsessist, seega ürita sellega mitte kaasa minna.

Märts 2013

Märtsikuus ootad sa üsna tagasihoidlikult õiget momenti enese väljendamiseks ja valid sõnu üsna hoolikalt. Teised võivad küll mõelda et sa oled väga vaikne, kuid sinu jaoks on see oluline õppeprotsess, mille käigus avastad et kõik mida sa ütled võib mõjutada sinu elu. Alates 11 kuupäevast võib alguse saada uus suhe või uus lehekülg olemasolevas suhtes. 17 kuupäev toob värsket energiat suhtesse ja seda jätkub pikemaks ajaks. Kuu viimasel nädalal võid saada ettearvamatult emotsionaalse või finantsilise toetuse osaliseks.

Veebruar 2013

Eelmise aastaga võrreldes on sel aastal sinu suhtlus sisukam, mõtlemine praktilisem ja õpid senisest enam usaldama oma instinkte. Käesoleval ja järgmisel kuul kasvab sinu võime murda oma lähisuhe välja rutiinist ja viia see uuele põnevale ja loomingulisele tasandile. Töö ja tervis veebruarikuul probleeme ei valmista, pigem vastupidi, 10 kuupäeva paiku tunned ennast eriti vitaalselt ja kui juhul 11 veebruari paiku saad kriitika või negatiivse kohtlemise osaliseks, siis ära lase ennast sellest heidutada. Lihtsalt võta ennast kokku, pühi endalt tolm ja söösta edasi.  Kui oled vallaline, siis sel kuul pöörad senisest enam tähelepanu võimalikele partneritele ja mitmed teist lähinädalate jooksul partneri ka leiavad. Veebruarikuus võid kogeda ebaharilikke ihasid ja soove seoses suhetega.

Jaanuar 2013

Jaanuar on sinu jaoks üks tugevamaid perioode aastas, oled siis eriti ligitõmbav ja atraktiivne. See on aeg kus saad muule maailmale näidata, kuidas sina läbi lõbu muutud mõjukamaks ja enesekindlamaks. Ära hoia ennast tagasi, see on aeg eputamiseks heas mõttes. Ajavahemik 11-17 jaanuar on eriti hea loomingulisteks, romantilisteks ja lõõgastavateks tegevusteks. Sa võid olla edukas asjades, mida sulle hetkel teha meeldib. Jaanuaris kulub sul palju energiat ka töö peale, kuid sa suudad leida tasakaalu töö ja lõbu vahel. Kuigi 19 kuupäevani võivad ületunnid tööl tasakaalu mõnevõrra mõjutada. Kasuta oma jaanuarikuu energiat ja motivatsiooni kasulikult töö ja tervise peale aga ära ennast täielikult ära kurna kuna see annab oodatule vastupidise efekti. Kui sa seda hoiatust võtad liiga kergekäeliselt, siis sündmused 26 paiku võivad sind siiski sundida puhkama. Kuu viimane nädal võib kaasa tuua ebamugavaid uudised või väärarvamusi.

Detsember 2012

Käesoleval kuul on sinu armuelu väga aktiivne ja kodu on tulvil sooja energiat. Detsembris nõuavad nii pere kui töö sinult suurt tähelepanu ja sul võib olla üsna raske leida nende kahe vahel tasakaalu. Kuu esimesed kaks nädalat on ideaalne aeg suhtlemiseks, sul on võimalus suhelda erinevate inimestega, ennast väljendada ja töötada erinevate projektidega. Kui sul juhuslikult on olnud mõne pereliikmega suhtlemisel probleeme, siis kuu keskpaik on parim aeg erimeelsuste lahendamiseks. Detsember on ideaalne kuu perega koosviibimiseks  ja kui enne selleks aega ei leia, siis jõulupühade ajal kindlasti. Ühtlasi on antud kuul otstarbekas tegeleda finantsprobleemidega, mis võivad seni olla tähelepanuta jäänud. Detsembris võivad osad neitsid saada rahasüsti lisa- ja tulemustasu näol või kiidetakse pangas heaks laenutaotlus.

November 2012

Käesoleval kuul oled ülevoolavas meeleolus ja sooviksid raha kulutada nipsasjadele rohkem kui võimalik. Sa tunned, et vajad mõningast poputamist ja seetõttu on kulutamise soovi raske taltsutada, kuid kaine mõistus saab lõpuks võidu. November hoiab sind rakkes ja on sinu jaoks väga töine – palju telefonikõnesid, e-kirju, kohtumisi ja lähetusi. Keskendu, et töö saaks tehtud korrektselt kohe esimesel korral, et pärast ei tekiks vajadust uuesti üle teha. See kuu võib olla sinu jaoks nii kiire ja tihe, et sinusugust tubli detailidele pühendunud naist võib infoküllus suisa häirida ja selle käigus võid olulisest infomatsioonist ilma jääda. Novembri viimasel nädalal tunned suurt vajadust olla pere läheduses ja olla ümbritsetud tuttavatest situatsioonidest. Ärimaastikul võib ette tulla huvitavaid pakkumisi ja tunnustus tehtud töö eest võib lõpuks sinuni jõuda.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!