EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Ambur

Suur ambur

AMBUR (naine)
23. november - 21. detsember

Mõjutav planeet: jupiter
Element: tuli
Metall: tina
Õnnevärv: roosa ja violetne
Õnnepäev: neljapäev
Õnnekivi: ametüst ja türkiis
Õnnenumbrid: 3, 12, 21, 30

 

Iseloomustus

Ambur on uudishimulik ja teadmishimuline, kes otsib igas asjas lõplikku tõde. Ta uurib põhjalikult iga meest, naist ja last ning suhtleb meelsasti erinevatel teemadel, alates poliitikast kuni seksiteemadeni. Tema jaoks pole ükski teema tabu, ta otsib igale küsimusele õiget vastust. Ta on mitmekülgne ja äärmiselt sarmikas ning naudib iga kogemust, mis elu talle ette mängib. Ambur on reeglina siiras ja iseseisev.

Tuntud Amburid on näiteks Bette Midler, Christina Aguilera ja Lucy Liu.
 
Ambur armastuses

Amburi jaoks on armastus üks lõputu müsteerium. Ta soovib partnerit, kes on temaga võrdne nii emotsionaalsel kui füüsilisel tasandil ning kes suudaks talle lahti seletada elu ja armastuse mõtte. Ambur kardab tihti intiimsust ja tema jaoks tihtilugu armastus kasvab välja sõprusest. Armunud Ambur on aus ja usaldatav. Isegi kui ta on kõrvuni armunud, suudab ta säilitada oma iseseisvuse, mis muudab ta veelgi sarmikamaks.
 
Ambur suhtes

Ambur armastab partnerlust ning soovib sõpra ja partnerit kes on samuti huvitatud tõest ja teadmistest. Suhe Amburiga on tihtilugu aktiivne ja elav, sest ta soovib innukalt teada saada uusi asju. Tema partner peab olema laia silmaringiga ja palju reisinud, et suudaks sammu pidada tema teadmiste ja uute avastustega. Ambur on lojaalne ja pühendunud partner, kes hindab alati tõtt.

Ambur sõbrannana

Ambur armastab aega viita omasuguse  intellektuaali ja seiklejaga. Temaga ei hakka kunagi igav, ega teki kunagi piinlikku vaikusemomenti. Kui sa tahad, et sinu maailm avarduks, siis suhtle oma Amburist sõbrannaga, kellel on laialdased teadmised kultuurist, filosoofiast, reisimisest jne. Ta on täiesti erapooletu, sobib hästi sõbraks kõikide rahvuste ja kultuuride esindajatele. Lisaks omasugustele võivad Amburi parimad sõbrannad olla Kaalud ja Veevalajad.
 
Ambur magamistoas

Magamistoas on Ambur kuum või pigem isegi leegitsev. Ta suhtub seksi kui puhtalt füüsilisse naudingusse, ei vaata seda ei emotsionaalse ega praktilise vaatenurga alt. Amburi seiklushimuline hing tähendab seda, et ta on armastajana valmis kõigeks ja igal ajahetkel. Talle sobib partner, kes on loov ja  valmis proovima uusi asju. Partner, kes tahab võita magamistoas Amburi tunnustust, peab lisaks loovusele ühtlasi omama teadmisi erinevatest eluvaldkondadest.

Ambur ja mood

Ambur ei hooli vähimatki moetrendidest, tema jaoks on oluline tunda ennast mugavalt. Talle sobivad eelkõige naturaalsetest materjalidest nagu puuvillast, villast ja linast valmistatud riided. Ta armastab värvilisi pikki seelikuid, avaraid teksapükse ja sportlikku riietust. Ambur on loomult naturaalne, millest tulenevalt jumestuse osakaal on väike ja ehteid kannab ta harva. Tema stiil on lihtne, boheemlaslik ja ettearvamatu.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Töö, tervis ja partnerlus on põhilisteks märksõnadeks käesoleval kuul. Sel kuul jõuad suure tõenäosusega arusaamiseni, et on asju millest tuleb lahti lasta, et saaks edasi liikuda. Keskendu asjadele, mis on kasulikud just pikemas perspektiivis. Maikuus on mõistlik jälgida mida räägid ja kui palju räägid kuna kipud liiga vara sensitiivset infot teistega jagama. Ühtlasi võib liigne agarus sel kuul arusaamatusi põhjustada. Kuidas seda kõike vältida või minimeerida? Tuleb seada endale piirid, pigem tuleb teisi kuulata kui ise liigset rääkida. Ka seoses perega on sel kuul piirangud vajalikud aga sul on raskusi nende kehtestamisega. Võimalusel väldi sel kuul lepete tegemist ja oluliste otsuste langetamist, tee seda pigem juunikuus. Juuni toob sulle ühtlasi mitmeid loomingulisi ja romantilisi võimalusi. Kuu teises pooles võib tekkida vajadus tegeleda finantsidega kuna selles vallas esineb mõningast ebaselgust.

Aprill 2015

Aprillikuus võib sinu elus esineda sotsiaalset draamat ja põnevust. Mõtled sel kuul kindlasti palju suhetele. Kuu esimene nädal võibki päevakorda tuua suhteküsimuse ja seda eriti siis, kui oled vahepeal asjad käest lasknud. Finantsprobleemid võivad lisada segadust veelgi aga suure tõenäosusega avastad, et avanevad uued võimalused ja ideed, kui jagad oma muresid teistega. Üldiselt oled sel kuul sarmikas ja spontaanne ning võimeline väljendama ennast loominguliselt. Tavapäraselt enam lävid töökaaslastega ja sealt võib välja kasvada ka uus sõprussuhe. Mõnevõrra võib kannatada töö produktiivsus kuna keskendud rohkem sotsiaalsele poolele kui töötegemisele. Kuu viimasel nädalal oled kaalutlev, iga asja puhul kaalud plusse ja miinuseid, võtad arvesse nii omi kui teiste vajadusi. Kuna kipud kõike liialt kaaluma, siis võib esineda ka otsustamatust.

Märts 2015

Märtsi esimene pool on ideaalne puhkamiseks ja akude laadimiseks ning perega aja veetmiseks. See on selline südantsoojendav tsükkel, kus panustad ajaliselt võimalikult palju nii perele kui kodule. Pärast pesapunumise perioodi tuled kestast välja ja oled valmis tegutsema ja ennast loominguliselt väljendama. Oled mänguline, emotsionaalne ja inspireeritud. Ühtlasi oled valmis võtma rohkem riske ning sinu teod on spontaansemad. Suhtes kallimaga mängib sel kuul olulist rolli romantika, nauding ja lõbu ning näitad nii sõnade kui tegudega kallimale, et võid olla väga ihaldusväärne. 10-17 kuupäeva paiku soovid tähelepanu ka väljaspool suhet ja teed kõik, et selle tähelepanu ka saaksid. Sellest tulenevalt riietud vastavalt ja ka väike flirt pole sinu jaoks võõras. Soovid, et sind märgataks ja hinnataks. Kuu teisel poolel panustad oluliselt ka töösse. Annad endast kõik, et töökeskkond oleks harmooniline ja suhted töökaaslaste vahel sõbralikud. 20 kuupäeva paiku võid tööl olla üsna laisk kuna kipud seostama tööd lõbuga.

Veebruar 2015

Kui oled endale võtnud liiga palju kohustusi ja oled läbipõlemise äärel, siis ilmselt erinevad sündmused sel kuul võivad sulle märku anda, et aeg on hoog maha võtta ja rahulikumalt edasi liikuda. Ürita rohkem pühenduda kodule, perele ja suhtele kallimaga. 9-12 kuupäeva paiku võib esineda komplikatsioone või segadust töö või tundlike teemadega seoses, seega ole sel ajal eriti tähelepanelik. Pärast seda muutuvad asjad selgemaks, tead kuidas ja kuhu edasi liikuda. 18-ks kuupäevaks oled valmis tegema suure muudatuse oma elus või valmis liikuma täiesti uues suunas. Alates 19-20 kuupäevast algab üks käesoleva aasta romantilisemaid ja loomingulisemaid perioode. See võib olla üsna impulsiivne, dünaamiline ja flirtiv periood, kus õitseb loomingulisus ja ärkab ellu mänguline pool sinust. Võta sellest viimast, naudi seda perioodi ja kõike muud, mis suurema tähelepanuga kaasneb.

Jaanuar 2015

Käesolev kuu on aasta materiaalseim kuu sinu jaoks. Oled huvitatud asjadest  ja objektidest, mis pakuvad mugavust, luksust või näitavad staatust. Kuna sel kuul võib sul olla kalduvus kulutada, siis tuleks oma tarbimisharjumusi jälgida. Tõenäoliselt sa liigseid riske siiski ei võta. Küll võid sa kuu alguses saada mõne kingituse või boonuse või avastad hoopis, et juba sinu omandis olev asi teeb elu oluliselt mugavamaks. Alates 20 jaanuarist muutub suhtlus ja läbikäimine teisega aktiivsemaks. Pööra suuremat tähelepanu inimestele oma ümber, märka nende pingutusi, mida nad sinu heaks teevad ning tugevda seeläbi omavahelisi sidemeid. Romantilisel tasandil oled avatud ja õrn ning sentimentaalne ja nostalgiline. Sinu jaoks on eriti oluline lojaalsus ja tundlikkus. Kui oled ettevõtja, siis kuu viimasel nädalal võib esineda konflikt äripartneriga finantsküsimustes. Hoia ennast tagasi, probleem laheneb peagi.

Detsember 2014

Detsembrikuus tunned, et sinu sõnadel ja tegudel on suur mõju. Sind ja sinu isikupära hinnatakse. Alates 4 kuupäevast on sul võimalus luua uusi tutvusi ja suhelda efektiivselt. Ühtlasi tõuseb motivatsioon ja loomingulisus, mis on sel kuul eriti tööalaselt abiks. 5-6 kuupäev sobib teadaande tegemiseks või uudise väljakuulutamiseks. Esineda võib suhtedraamat aga tõenäoliselt lõpeb see positiivselt ja pigem avardab silmaringi. 8 kuupäeva paiku on sul võimalus ümber hinnata isiklikud plaanid ja projektid ning võimalus vaadata enese sisse. Alates 21 kuupäevast oled võimeline võtma ohjad enda kätte valdkondades, mis puudutavad finantse, turvalisust ja mugavust. 23 detsembrist algab pikem periood, mis kestab 2017 aasta detsembrikuuni ja selle perioodi jooksul korraldad oma elu oluliselt ümber ja muutud seeläbi küpsemaks inimeseks. Ühtlasi on see tugev periood oma finantsolukorra stabiliseerimiseks ja tugevdamiseks.

November 2014

Novembri esimestel nädalatel oled pigem kinnine, endassetõmbunud ja mõtisklev. Enamus tegevusi toimub kulisside taga ja hoiad palju enese teada. Alates kuu keskpaigast muutud avatumaks, tunned vabadust ja kergust. Usud endasse rohkem ja usk enesesse kasvab päev päevalt. Võid kohati tunda vajadust kaitsta ennast ja oma väärtusi ning ootad teistelt austust, mida väärid. Alates kuu keskpaiku saad ka palju positiivset tähelepanu ja tähelepanu haripunktis oled 22 kuupäeval. Hea oleks sel kuul vältida impulsiivust seoses rahaga. 10-12 ja 17-18 kuupäeva paiku võib pinnale kerkida mitu head võimalust oma sissetuleku kasvatamiseks, kuid taas, oluline on vältida riski ja impulsiivseid otsuseid/tegusid. Kuu viimasel nädalal võid tunda uut algust oma elus ja see kandub edasi ka detsembrikuusse. Tunned vajadust reisida, teadmisi omandada ja tegeleda teise loominguliste tegevustega.

Oktoober 2014

Oktoobrikuu kolm esimest nädalat oled tulvil romantikat, oled julgem ja valmis tegema esimese sammu või võtma suhtes ohjad enda kätte. 10 kuupäeva paiku võib tekkida vajadus heaks teha minevikus tehtud viga, mis on sinus pikemat aega süütunnet tekitanud. Samas jälgi, et keegi sind liigselt ära ei kasuta kuna oled oluliselt haavatavam kui tavaliselt. Olgugi, et sel kuul tuleb mõnevõrra tegeleda minevikuga, saadab sind positiivne energia, mis võimaldab isikliku eluga edukalt edasi minna. 10-25 kuupäeva paiku jälgi, mida räägid või avaldad sotsiaalvõrgustikes oma sõpradele ja jälgijatele. 5-15 kuupäeva paiku võid komistada suurepärase võimaluse otsa ennast väljendada sinu jaoks olulisel teemal. 16-18 kuupäev on ideaalne kohtumiseks inimestega, kellest väga hoolid. Sinu sotsiaalne elu on oktoobris elav ja see suunab sind uues loomingulises suunas. Kuu viimasel nädalal vajad veidi enam puhkust ja aega iseenda jaoks.

September 2014

September on suurepärane kuu karjääri tegemiseks ja reputatsiooni tõstmiseks. Hea energia ja sarmikus töötavad sinu heaks ning see võib silma jääda inimestele kõrgetel kohtadel. Kui kuu esimesel nädalal pühendud liialt tööle ja selle tõttu kannatavad igapäevatoimetused ja kohustused, siis on aeg sisse viia mõned muudatused. Kui vähegi võimalik, siis leia vajalik tasakaal!  Alates 13 kuupäevast oled valmis haarama ohjad ja valmis võtma vastu väljakutseid, et saada seda mida soovid ja minna kuhu soovid. Sel ajal oled eriti atraktiivne ja tõmbad endale romantilist ja loomingulist tähelepanu. Sellest tulenevalt võid kohtuda uue lõbusa sõbraga või võib alguse saada uus romantiline suhe. Alates 22 kuupäevast võib sinu elu rõõmsamaks teha ootamatu sissetulek või leiad võimaluse, kuidas olemasolevaid ressursse paremini kasutada. Kuu viimasel nädalal oled vaba kui lind, eriti eneseväljenduses, suhtlemises ja kogemuste jagamises. Oled võimeline mõtlema „väljaspool kasti“ ja sinu kujutlusvõime on piiritu, kuid ürita reaalsustaju mitte kaotada.

August 2014

Augustis tunned vastupandamatut soovi avastada, kogeda , uurida ja õppida kõike uut. Sinu igapäevaelu koos rutiinidega tundub erakordselt igav ja seetõttu soovidki avardada silmaringi ja kogeda uusi asju. Käesoleval kuul võid luua uusi tutvusi inimestega, kellele taust ja kogemused erinevad oluliselt sinu omast. Sinus tekitavad põnevust filosoofilised arutelud, eksootilised asjad ja võõrad huvipakkuvad  inimesed. Läbi suhtlemise võivad sel kuul avaneda uued uksed ja võimalused ning seda eelkõige 4-5 ja 17-19 kuupäeva paiku. Kõik eelneva teeb mõnevõrra keeruliseks see, et selle saavutamiseks pead ennast esmalt vabaks laskma. Võid tunda, et miski hoiab sind tagasi, küll vajab tähelepanu suhe, küll tundub et tervis pole korras ja muu selline, mis ei luba sul spontaanselt edasi liikuda. Sellised tunded võivad kesta kuni 13 kuupäevani kuniks julgus vabamalt võtta lõpuks võitu saab. Kuu lõpus tuleb sul tegeleda ka elu praktilise poolega, märku annavad tööülesanded ja igapäevakohustused.

Juuli 2014

Juulikuus ootab sind ees värskendav muudatus. Käesoleval kuul saab alguse natuke enam kui aastapikkune tsükkel, kus on oluliselt vähem stressi, rohkem võimalusi õppimiseks ja reisimiseks. Lisaks on soodustatud tegevusteks ka õpetamine ja kirjutamine. Sel kuul oled võimeline end paremini väljendama ja see kajastub ka suhtes kallimaga, mis on igati nauditav. Suhe muutub selgemaks ja varasemad kommunikatsioonist tingitud tagasilöögid saavad sirgeks räägitud. Küll nõuab täiendavat tähelepanu rahaga seonduv, ürita leida lahendusi ja kompromisse. Juuli meeldivaimad päevad võivad olla vahemikus 20-24 kuupäevadel kuna siis on sinu isiklik mõju ja veetlus eriti tugev. Võid leida toetajaid ja järgijaid oma veendumustele ja tegemistele. Alates 26 kuupäevast sotsiaalne läbikäimine mõnevõrra väheneb ja üritad leida aega ka enese jaoks.

Juuni 2014

Sel kuul võiksid panna ennast partneri kingadesse, et temast paremini aru saada ja teda mõista. See on vajalik, et teha kompromisse ja leida tasakaal suhtes. Edukas suhtes on oluline suhtlemine, diplomaatia, läbirääkimised ja kompromissid. See kõik võib sind natuke väsitada aga annab samas võimaluse keskenduda kallimale, muuta suhe romantilisemaks ja intiimsemaks, mis sel kuul on sinu jaoks ülioluline. Juuni on ühtlasi hea aeg lasta lahti halbadest harjumustest, mis kahjustavad tervist.  Oled tavapärasest rohkem valmis uurima elu saladusi ja vaatama, mis on peidus pinna all. Kuu esimesel poolel on sinu jaoks tähtsal kohal töökeskkond. Annad parima, et seda kaunistada või viia sinna harmooniat. Suhtlus töökaaslastega võib muutuda aktiivsemaks ja läbi selle võid leida endale ka uue sõbra. Sa ei pruugi olla tööl nii produktiivne kui tavaliselt, sest keskendud rohkem töökaaslastele kui tööle endale. Kui oled vallaline, siis alates 23 kuupäevast oled senisest enam valmis astuma suhtesse ja pühenduma uuele silmarõõmule.

Mai 2014

Maikuus on sinu jaoks olulisel kohal organiseerimine, efektiivsuse tõstmine ja teistega harmoniseerumine. See on suurepärane kuu probleemide lahendamiseks, ümberkorralduste tegemiseks ja igapäevaste asjadega tegelemiseks. Oled nii füüsiliselt kui vaimselt tugev. Et muuta oma elu sujuvamaks tuleks sel kuul keskenduda ka pisiasjadele. Alates 19 kuupäevast lõpeb segane periood suhetes ja positiivse tõuke saavad sõprussuhted ja romantika. Saad teada, kes on tõsiselt sinuga ning sinu soovid ja kiindumused saavad selgemaks. Sel kuul on inimesed sinu umber soojemad ja selle põhjuseks on sinust kiirgav atraktiivus. Oled samaaegselt nii optimistlik kui realistlik ja see tuleb kasuks igas eluvaldkonnas. Sind saadab sel kuul hea energia, mis aitab kaasa tervenemisele, stabiliseerimisele, koduse elu täiustamisele ja intiimsusele. Kui peaks abi vaja olema, siis see paistab olevat kogu aeg käeulatuses. Ühtlasi on see hea kuu oma sügavate tunnete jagamiseks inimesega oma elus, keda väga usaldad.

Aprill 2014

Kuu esimesel nädalal on põhilisteks märksõnadeks loovus, armastus ja eneseväljendus. Aprillis tuleks vältida impulsiivsust ja ülbust, eriti seoses raha, kallima ja sõpradega. Sel kuul oled väga riskialdis ja valmis proovima uusi asju. Finantsolukord võib olla kõikuv, kuid kuu viimasel nädalal võid saada mingi materiaalse hüve osaliseks, mille oled valmis investeerima kodusse. Armusuhtes või sõprussuhtes võib esineda aprillikuus draamat ja seda eriti kuu keskpaiku, kui sinus kogunenud tusk lõpuks välja lööb. Äkilised sündmused või asjaolud võivad tekitada sinus ebakindlust aga teisalt motiveerivad mõtlema “väljaspool kasti”. Pereelu ja kodune elu on käesoleval kuul rahuldustekitavad. 10-11 kuupäeval võid olla natuke tundlik kõiges, mis pöörleb tingimusteta armastuse ümber. Mida kuu lõpu poole, seda rohkem tähelepanu vajab sinu töö ja 29 aprill toob sündmusi, mis võivad olla millegi uue alguseks.

Märts 2014

Sel kuul oled suurepärane suhtleja, sinu käitumisest ja suhtlemisest õhkab sarmikust, kuid sellegipoolest jätad palju enda teada ja ei kipu kõiki omi mõtteid avaldama. Sel kuul on sinu jaoks oluline turva- ja kindlustunne ning perega seonduv. Sinu eesmärk on hoida kodune keskkond hubasena ja tagada rahu perekonnas. Kodule pühendumine saab kindlasti tasustatud ja saad positiivse tagasiside osaliseks.  16 kuupäeval leiab lahendi tähtis tööülesanne või projekt või on sel päeval lihtsalt palju tööalast ringituiskamist. Tööl võib kasvada sinu töökohustuste hulk ja sinu tegevustele pööravad suuremat tähelepanu nii töökaaslased kui ülemused. See on sinu võimalus särada ja näidata, et oled väärtuslik meeskonna liige. Partner võib sel kuul tunduda eemalolev või vajada aega asjade läbimõtlemiseks. Sõprussuhted vajavad märtsis ja ka järgmisel kuul rohkem hoolt, sest võib esineda arusaamatusi ja komplikatsioone. Ohjelda sel kuul kulutusi niipalju kui võimalik ja väldi raha väljalaenamist.

Veebruar 2014

Käesoleval kuul genereerid imelise lihtsusega ideesid ja plaane, head mõtted tulevad justkui iseenesest. Samas ära mõtle  ja võta ette rohkem kui  reaalselt hallata suudad. Sõprussuhete ja uute kontaktide loomine sel kuul ei pruugi minna just kõige libedamalt. Samuti ei sobi veebruaris kokku raha ja sõbrad. Kui sul on hetkel õhus lahendamata probleeme, siis võid tunda end kibestunult. Kõik, mis on seotud kodu, pere ja isikliku rahakotiga on sel kuul positiivne ja tekitab sinus rahulolutunde. Pereelule lähened loominguliselt, koos mõtlete välja põnevaid tegevusi. Kui oled vallaline, siis sõprussuhtest võib välja kasvada romantiline suhe. Veebruaris ole tähelepanelik sind ümbritseva suhtes, vaata, et pisiasjad ei takista saavutada pikemaajalisi unistusi ja eesmärke. Ümbritsevat informatsiooni võib palju olla ja see võib osutuda probleemiks, kui sa sellel juhtuda lased. Kuni 18 kuupäevani võid olla hõivatud paberitöö, tööülesannete, õppetöö või projektidega. Alates 18 kuupäevast kasvab kodu ja pere osatähtsus.

Jaanuar 2014

Käesolev kuu on ideaalne aeg planeerimiseks. Sul on võimalus parandada oma rahalist olukorda võttes kontrolli alla sissetulekud ja väljaminekud või leides uusi võimalusi raha teenimiseks. Esmatähtis on siiski üle vaadata kulutused ja seejärel mõelda täiendavate sissetulekute peale. Kallim ja sõbrad on sel kuul igati abivalmid ja toetavad. Sel kuul oled võimeline nägema ja hindama asju uue vaatenurga alt ning tegema järeldusi edaspidiseks. Armastusega seonduv võib käesolev kuul olla mõnevõrra keeruline, raske võib olla partnerile oma kiindumust avatult ja otse välja näidata. Kui oled vallaline, siis uus romantiline suhe võib tekkida läbi sõprade või läbi huvigrupi, millega seotud oled. Kui sinu kallim on samuti Ambur, siis oluline on olla koos aktiivsed ja püüelda ühiste huvide poole. Kuu teisel poolel loksuvad paika asjad, mis sind vaevanud on ja sa naudid ennast selline nagu sa oled. Sinu silme ees on siht, kuhu suunas sel aastal liikuda soovid. 30 kuupäevast algab tsükkel, mis kandub veebruarikuuse ja on täis sotsiaalset läbikäimist ning aktiivset suhtlemist.

Detsember 2013

Jõulukuul on pall sinu mänguväljakul, mida aktiivsem ja positiivsem oled, seda rohkem võimalusi ja uksi avaneb. Detsembris oled valmis kogema elu täiel rinnal. Tõmbad ligi õigeid inimesi ja õigeid ressursse ning kõik kohtumised töötavad sinu heaks. Mõõdukas risk kuu alguses tasub ära ja positiivne tulem võib avalduda juba 12 kuupäeva paiku. Intiimne suhe kallimaga parandab sinu kindlustunnet, kuid 17 kuupäeval võib partneril olla sulle oluline uudis või hakkad nägema suhet uues valguses. Sinu suhe kallimaga on ettearvamatu aga käesoleval kuul see sind ei häiri. Alates kuu keskpaigast tunned end julgemana, oled võimeline väljendama ennast unikaalselt ja elavalt, nii sõnadega kui kirjapildis. Uusi tutvusi lood probleemivabalt ja grupitegevustes oled võimeline haarama juhi rolli. Finantsküsimused on ainukesed, millele tuleks sel kuul tähelepanu pöörata, sest kipud alates 21 kuupäevast üleliia kulutama. Vaata üle oma sissetulekud ja väljaminekud ning ürita leida tasakaal nende vahel.

November 2013

Kulisside taga toimub sel kuul nii mõndagi aga kõigest sa kõigile kindlasti ei räägi. Kuu alguses oled riskialdis ja otsid naudinguid, ihaldad ilusaid asju ja ajad taga mugavusi. Kui sind on kummitanud minevikusündmused, siis käesolev kuu on suurepärane aeg nendega lõpparve ja vajalike järelduste tegemiseks. Sel kuul võid olla natuke hajevil ja võib olla raske keskenduda praktilistele asjadele, samas igapäevategemised seda nõuavad. Töö juures tasub keskenduda eriti 1-3, 8-9 ja 18-19 kuupäevade paiku kuna see võib avada uusi võimalusi tuleviku osas.  17 kuupäeval võib sinu tähelepanu vajada valdkond, millega igapäevaselt kokku ei puutu. Raha ja armastusega seotud teemad võivad novembrikuus tuua üllatusi. Võid saada kingi või palgatõusu osaliseks. Kui vähegi saad, siis võta kuu keskpaiku täiendavalt aega puhkamiseks ja taastumiseks. Alates 22 novembrist saad aga täiendava koguse energiat ja oled valmis jagama ennast kogu maailmaga.

Oktoober 2013

Oktoobris on sinu jaoks olulisel kohal sõbrad, kuid sellegi poolest võib esineda omavahelisi pingeid ja arusaamatusi. Alates 7 kuupäevast oled eriti ihaldusväärne, tõmbad kõiki ligi ja see võib tuua sinu ellu uue õnneliku sõprussuhte. 16-18 kuupäeval pöörad suurt tähelepanu kallimale ja sotsiaalsele läbikäimisele. Kuu keskpaik võib tuua sinu ellu üllatusi aga samas ka draamat. Sel perioodil nõuab suuremat tähelepanu ka töö ja avalik elu. Oled ambitsioonikas ja ihaldad saada tunnustust kõiges, mida sa teed. Kuu teisel poolel võib esineda vajadus muuta olematuks minevikus tehtud viga või tuleb sul tegeleda küsimusega, mille osas oled pikalt tundnud süütunnet.  7-8 või 29 kuupäeva paiku võid saada olulist informatsiooni, mida sinu eest saladuses hoiti. Kuu viimane nädal on ideaalne aeg puhkamiseks ja akude laadimiseks.

September 2013

September on ideaalne aeg säramiseks nii tööalaselt kui isiklikus elus. Oled tavapärasest vastutustundlikum ja kompetentsem ning sinu peale loodetakse üsna palju. Nüüd on hea aeg küsida seda, mida oled pikalt soovinud – olgu selleks palgatõus, edutamine või toetus. Isiklik elu ja kodu võib käesoleval kuul olla teisejärguline, kuid 19 septembri paiku võib vajada see sinu tähelepanu. 18 kuupäeva paiku võid silmitsi seista mineviku küsimustega, mis vajavad siiamaani lahenduse leidmist. Sel kuul panustad maksimaalselt karjääri või äritegevusse ning vastavalt panusele on oodata ka tulemit. Suhe kallimaga on sõbralik ja romantiline. Kui oled vallaline, siis võid leida tee romantilisse suhtesse läbi reisimise või hariduse. Selleks tuleks septembris vältida rutiinseid tegevusi ja külastatavaid kohti, vaid teha midagi tavapärasest erinevat. Üldiselt oled kogu kuu jooksul loomulik ja enesekindel ning oled valmis püüdlema püstitatud eesmärkide poole.

August 2013

Augustikuus on sinu jaoks olulisel kohal suhtlemine, reisimine ja eneseharimine. 6 kuupäeva paiku võib sinu armuelu saada meeldiva üllatuse osaliseks, seega ole valmis. Kui oled vallaline, siis kuu teisel poolel võid leida uue silmarõõmu läbi sõprade ja ühiste ettevõtmiste. 20 kuupäeva paiku nõuavad sinu tähelepanu koduga seotud küsimused. 23-24 augusti paiku kasvavad töökohustused ja nõuavad sinult oluliselt rohkem aega. Hoidu sel kuul riskantsetest finantstehingutest nagu panustamine ja õnnemängud ning ära võta suuri riske. Hoidu võimalusel ka laenamisest, sest võlg on teadagi võõra oma. Suhe armsamaga on sel kuul intensiivne ja kuum. Ainult rahaga ja kulutamisega seotud teemades ei suuda te leida ühtset meelt. Kuu viimane nädal on ideaalne aeg tööle pühendumiseks, oled motiveeritud ja tulvil energiat.

Juuli 2013

Juulis on aeg teha plaane ja arendada strateegiaid. Armusuhe on juulikuus vürtsikas, väljakutsuv ja ergutav. Sinu isiklikud vajadused võivad hetkeks jääda tahaplaanile kuna keskendud teiste vajaduste rahuldamisele. Ees võivad oodata muutused sinu või sinu kallima sissetuleku osas. Olgugi, et juulis võib esineda ajutisi komplikatsioone, on õnn igal sammul sinuga. Sinu unistustel on suur võimalus täitumiseks. Tugevad kuupäevad sinu jaoks on 16-22 juuli, kuid riskiga seotud tegevused on soovitav ette võtta alles peale 20 kuupäeva. Kui sa soovid oma äri alustada, siis nüüd oleks suurepärane aeg ühendada oma ressursid ja talent äripartneri võimalustega ning nautida eelnevalt tehtud eeltöö vilju. Sel kuul võid saata materiaalse toetuse perelt või investeerid ise oma kodusse. Mõlemal juhul side pereliikmete ja kodu suhtes muutub tugevamaks. Ka pereliikmed on need, kes soovitavad sul järgida unistusi ja nende poole püüelda. Kui peaks olema suur vajadus laenu võtta, siis seda on soovitav teha peale 20 kuupäeva. Juuli viimasel nädalal võib sinuni jõuda tähtis dokument või kõne, mis aitab kaasa eesmärkide ja unistuste poole püüdlemisel.

Juuni 2013

Juunikuu alguses on sinu jaoks olulisel kohal sotsiaalne läbikäimine ja suhted. Suhted võivad olla väga elavad, tulvil konflikte ja lahendusi. Suur rõhk käesoleval kuul ja järgneval aastal alates praegusest hetkest, on intiimsuhetel ja finantside suurendamisel. Suhted muutuvad sügavamaks ja tähenduslikumaks. Maagilisel kombel on abi alati käeulatuses, kui seda vaja peaks minema. Kui oled vaikselt nokitsenud äriplaani vms kallal, siis tasub sellega välja tulla, see võib osutuda üsna tulutoovaks. Aegajalt tasub võtta täielikult aeg maha ja puhata igapäevategevustest, et energia enneaegselt otsa ei saaks. Terve juunikuu on ideaalne aeg enese arendamiseks, õnne kogemiseks ja tunnustuse saamiseks. Käesoleval kuul võid olla väga nõutud. 18-20 kuupäeva paiku oled eriti atraktiivne ja tõmbad ligi uusi olulisi tutvusi. Finantsküsimusi tasub kaaluda kuu viimasel nädalal, kuid ära kiirusta investeeringute tegemise või laenude võtmisega ajavahemikul 26 juuni kuni 20 juuli.

Mai 2013

Mai esimestel nädalatel on kesksel kohal töö ja igapäevased tegevused. Sel kuul pöörad endalegi imestuseks senisest suuremat tähelepanu detailidele nii tööl kui kodus. Süvened pisiasjadesse ja üritad nendest pikemas perspektiivis kasu lõigata. Käesoleval kuul suudad teha ületunde ja anda endast maksimumi igas eluvaldkonnas. 9 maist alates aktiviseerub sotsiaalne läbikäimine ja sellel kuupäeval saad ka täiendava annuse energiat, kuid ürita siiski ennast mitte tühjaks töötada. 20 kuupäeva paiku võib esineda väljakutseid raha- või armuasjades, kui kerkivad taas esile varasemad probleemid. 27-28 kuupäev on ideaalne aeg pühendumaks suhtele ja oma partnerile.

Aprill 2013

Aprill on üks tugevamaid ja võimalusterohkemaid kuusid sinu jaoks sel aastal. Märksõnad selleks kuuks on romantika, lõõgastumine, hobid ja lapsed. Oled ülimalt veetlev, mänguline, unikaalne ja meelelahutuslik, mida kõik hindavad ja heaks kiidavad. Käesolev kuu on täis flirti ja impulsiivsust. See on ühtlasi suurepärane aeg enese väljendamiseks, loomingulisus õitseb ja kõik kuulavad sind huviga. Võimalik, et leiad endale uue hobi või taaselustad varasema. Kuu lõpupoole pöörad oma tähelepanu rohkem praktilistele asjadele, keskendud detailidele ja igapäevarutiinile ning mõtled, kuidas asju paremaks muuta. Kuu viimane nädal võib tuua väikseid tervise- ja tööprobleeme. Kui oled end eelnevalt ülemäära kurnanud, siis see on nö auhind enesepiitsutamise eest, seega ürita mitte üle pingutada ja võta hoog maha. Lisaks võib kuu viimane nädal tuua päevavalgele mingi saladuse!

Märts 2013

Märtsikuu algus on hea aeg puhkamiseks ja perega koosolemiseks. Alates 20 kuupäevast oled loomingulisem, seltsivam ja lõbu otsivam. Kuu on üllatusterohke ja ette võib tulla üllatavaid pöördeid ja sündmusi seoses kallima, sõprade või lastega. Sind kutsutakse välja lõbutsema ja kutsed tuleks ka vastu võtta, kuid jää alati ühe jalaga maa peale ja ära mine iga pöörasusega kaasa. Oled küll riskialtim kui tavaliselt, kuid ära hüppa vette tundmatus kohas. Samas väiksemad riskid võivad ennast igati õigustada. Suhe kallima või sõbraga võib vajada ülevaatamist seoses vimmaga, mille on tekitanud raha või muu varasem probleem. Kuu viimane nädal võib sisaldada sotsiaalset draamat, oluline on anda kõigile natuke hingamisruumi.

Veebruar 2013

Käesoleval kuul suudad end väljendada sarmikalt ja ei kiirusta väljaütlemistega ning tegudega. Sujuvalt liigud üle lastega, tuttavatega või naabritega seotud probleemidest. Oluliselt paraneb suhtlus armsamaga ja selle kõrghetk on 6-7 veebruari paiku. Kodune pereelu on sel kuul sinu jaoks erilise tähtsusega ja selle olulisus kasvab märtsikuus veelgi. Loomulikult võib ette tulla väikseid nägelemisi või peresisest konkurentsi, kuid oled suuteline lahendama nii lühi- kui pikaajalised probleemid. Kui sul on plaanis olnud tegeleda kodus remondi või miljöö värskendamisega, siis veebruar on selleks suurepärane aeg. Olgugi, et veebruaris oled tavapärasest rahulikum, võib kuu viimasel nädalal liigne kiirustamine hetkeks taas välja lüüa. Ürita mitte tegutseda mõtlematult ja isegi kui tunned suurt tahet süvenemata edasi söösta, võta hetkeks hoog maha ja mõtle täpselt järele, kuhu oma energia suunata. Rahaline olukord tõotab veebruaris tulla soodne ja ei ole takistuseks planeeritavatele tegevustele.

Jaanuar 2013

Kuni 9 kuupäevani tõmbad inimeste pilkusid justkui magnetiga. Sõbrad otsivad sinu lähedust, oled jaanuaris eriti südamlik ja helde. Ja sinuga ollakse samuti väga helde! Peale 9 kuupäeva tähendab armastus sinu jaoks pigem praktilisust, mugavust ja turvatunnet ning sa kaalud võimalusi, kuidas muuta oma elu senisest mugavamaks. Alates 11-17 kuupäevast võivad tekkida vajalikud vahendid, et panna raha teenima oma loovprojekt. Sul on võimalus jaanuaris parandada oma rahalist olukorda vaadates üle oma väljaminekud ja samaaegselt leides uusi rahateenimisvõimalusi. Õppimine, suhtlemine, kohtumised on sel kuul väga aktuaalsed ja sa oled ülimalt motiveeritud nendes valdkondades. Jaanuaris haarad kõike lennult aga kiirustades võid teha vigu ja sellest tulenevalt võib esineda vajadus üle vaadata kiirustades tehtud asjad. Samuti vali sõnu targalt, oled suuteline rääkima sama kiiresti nagu liigub sinu mõte, kuid see võib mõnikord tekitada ka probleeme, seega enne mõtle ja siis ütle.

Detsember 2012

Detsember on sinu jaoks tugev kuu, tasakaalus on nii isiklik kui tööalane elu. Oled sel kuul eestvedaja rollis ja valmis võtma ohjad enda kätte. Suhtes võib esineda tormi, kuid seda heas mõttes. Sinus on piisav annus sarmikust ja seda jätkub jaanuari keskpaigani. Sinu sõbrad on väga toetavad ja töö juures või saada samuti tunnustuse osaliseks, olgu selleks raha või hea sõna. Raha kulutamisega ole ettevaatlik, esineb oht teha impulsiivseid oste. Pühad ei pruugi minna nii nagu planeeritud, seega ole paindlik ja püüa sellegipoolest pühi maksimaalselt nautida. Kuu viimasel nädalal oled väga energiline, tulvil häid ideid ja ülimalt suhtlemisaldis.

November 2012

Kui kuu esimesel nädalal oled võimeline kiiresti rääkiama ja arvamust avaldama, siis hiljem oled sunnitud oma sõnu sööma või vähemalt oma arvamusi muutma. Teisisõnu ei pruugi sa teha just parimaid otsuseid kuni  11 detsembrini, mil Merkuur taas-siseneb sinu tähemärki. Sulle võib tunduda, et teised pidurdavad sinu arengut, olles eemalolevad või otsutusvõimetud. Romantika ja loovusega seonduv on haripunktis kuni 16 kuupäevani ning sellest tulenevalt sa tõenäoliselt saad palju tähelepanu. Samas alates 21 kuupäevast armastusega seotud teemad muutuvad keerulisemateks. Kuu esimestel nädalatel pead võibolla tooma ohvreid ja tegema muudatusi oma plaanides. Samas on see aeg selleks, et koguda ressursse järgnevateks nädalateks. Kui vähegi võimalik, siis ära kiirusta asju tagant. Mars lahkub sinu tähemärgist 16 kuupäeval ja see aitab sul hoo maha võtta. Novembris võib alguse saada uus suhe või lööb õitsele praegune suhe.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!