EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Skorpion

Suur skorpion

SKORPION (naine)
24. oktoober - 22. november

Mõjutav planeet: pluuto
Element: vesi
Metall: teras
Õnnevärv: roheline, karmiinpunane ja kastanpruun
Õnnepäev: teisipäev
Õnnekivi: topaas ja opaal
Õnnenumbrid: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90

Iseloomustus

Skorpionit ei tohiks kunagi võtta kergekäeliselt, ta ei ole pehme kaisuloom, vaid väga otsene ja säravalt terav isiksus. Talle meeldib konkreetne algus ja lõpp, mille vahel ei ole halli ala. Skorpion jääb reeglina oma veendumustele kindlaks. Ta tahab kõigest aru saada ja ta teab kuidas formuleerida küsimust, et saada just selline vastus nagu ta ootab.

Skorpion on intuitiivne, kontrolliv ja mõnikord ennasthävitav, kuid sellegipoolest on tema iseloom tapvalt kaunis. Ta on kartmatu ja kangekaelne ning isegi siis kui elu mängib talle vingerpussi, ei võta ta seda hinge vaid liigub vapralt edasi. Enesekindlus, leidlikkus ja tugevus viib teda edu poole. Ta töötab palju ja on nõus ohverdama kõik oma eesmärkide nimel. Ta on ühtlasi keeruline ja salatsev isiksus, kes väga valib, kellele räägib oma saladusi.

Skorpion armastuses

Armastuses Skorpion on mänguline ja seksikas. Ta on intensiivselt kirglik ja üllatavalt emotsionaalne. Siiski tema tõelised tunded ja kavatsused võivad olla mõnikord sügavale peidetud ja varjatud. Armunud Skorpion on ihaldusväärne ja salapärane, tema kire vallandumist võib võrrelda tormi vallandumisega.
 
Skorpion suhtes

Tugeva Skorpioni jalas on tihtilugu püksid. Olenevalt partnerist võib see suhtes põhjustada äärmuslikke olukordasid, kus Skorpioni partner surub oma arvamuse alla ja on kuulekas või risti vastupidi üritab kehtestada ennast, mis omakorda põhjustab valusaid tülisid. Skorpion ei tahaks ega vajaks kumbagi äärmust. Ta otsib partnerit, kes suudaks kõndida nende kahe äärmuse vahel – piisavalt julge et seista enda eest ja piisavalt tark, et anda aegajalt ohjad Skorpioni kätte. Skorpion tahab teha oma partneri elu võimalikult lihtsaks seni, kui lasta tal aegajalt igapäevasituatsioonides võita. Skorpion on hooliv ja pühendunud, kuid tuleks vältida tema pahandamist kuna siis saab tunda tema haaret. Skorpion sobib kõige paremini kokku Kalade ja Neitsidega.
 
Skorpion sõbrannana

Skorpion võib olla su parim sõbranna või kõige hullem vaenlane. Lojaalsus on tema jaoks väga tähtis ja ta kunagi ei andesta. Kui sa suudad tõestada oma sõprust, siis parimat sõpra annab leida. Skorpion ei räägi kunagi edasi oma sõbranna saladusi ega anna alust kuulujuttudeks. Ta valib sõbrannasid väga hoolikalt ja reeglina on suur au olla Skorpioni sõbranna.

Skorpion magamistoas

Skorpion on seksi kuninganna. Tema seksuaalsed oskused ja tung iseloomustavad antud tähtkuju kõige paremini. Skorpion suudab sütitada partneris kire kõigest ühe pilguga. Tal on kõrge libiido ja talle meeldib olla nii andja kui saaja rollis. See kes julgeb Skorpioniga koos suunduda linade vahele, peab olema kindel et tal jätkub sitkust temaga seal ka sammu pidada.
 
Skorpionid ja mood

Skorpion suudab vastavalt tujule riietuda siledalt ja seksikalt või hoopis romantiliselt ja isegi natuke boheemlaslikult. Skorpion armastab moetrende seni kui need sobivad talle kuid ükski Skorpion pole moetrendide ori. Stiilne ja võrgutav on õiged märksõnad, kirjeldamaks Skorpioni riietumisstiili. Skorpion võib vastavalt tujule kanda jumestust või olla täiesti naturaalne. Talle meeldib siidjas ja sensuaalne pesu, milles tunneb ennast ülihästi.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Käesoleval kuul toimub nii mõndagi suhete valdkonnas ja tavapärasest enam võib esineda arusaamatusi ja tõkkeid. 3 kuupäev võib pinnale tuua maetud tundeid ja võid avastada, et miskit oleks justkui sinu elust puudu. Võib tekkida soov kellelegi kraesse hüpata aga ürita seda vältida kuna teised võivad võtta seda väga isiklikult ja see põhjustab täiendavaid pingeid. Lihvi oma suhtlemisoskust, väldi negatiivsust eneseväljendamisel ja ka mõtlemises, mis kipub olema sel kuul osa sinust. Negatiivset mõtlemist ja hoiakuid on kergem vältida alates 18 kuupäevast. Üle vaatamist võivad maikuus vajada rahaasjad, võimalik et pead reahaaval läbi käima konto väljavõtte, et asjades selgust saada. 11 ja 27 kuupäev on selle kuu kõrghetked armastuse osas, naudi neid päevi ja haara kinni võimalustest, mida need päevad toovad. Juuni tõotab tulla hea kuu töö ja karjääri osas, kuid paljuski oleneb see ka sellest, kuidas ja mil määral panustad töösse sel kuul.

Aprill 2015

Kui aprilli alguses on olulisel kohal töö, siis mida kuu lõpu poole, seda aktiivsemaks muutub sinu sotsiaalne elu. Kuu esimene nädal võib raputada sinu sisemist maailma. Kui oled jätnud unarusse oma vaimse ja emotsionaalse poole eest hoolitsemise, siis erinevad asjaolud sunnivad sind seda tegema. Vaimne ja füüsiline vastupidavus ei pruugi olla hetkel kõige parem ja kui oled end üle väsitanud, siis seisad silmitsi vajadusega hoog maha võtta ja akusid laadida. Kui juhul on õhus olnud mõni seni lahendamata küsimus, siis aprillis on õige aeg see teema sulgeda. Suhe kallimaga on sel kuul harmooniline ja romantiline, annad partnerile täpselt seda, mida loodad temalt vastu saada. Tavapäraselt rohkem vajad intiimset lähedust ja kui oled vallaline, siis oled valmis sööstma uude suhtesse. Kuu viimasel nädalal tunned vajadust suhelda ja eriti naudid neljasilmavestlusi inimestega, kellega on sul ühine ajalugu.

Märts 2015

Käesoleval kuul võid kasutusele võtta uue tehnoloogia või meetodi, mis aitab parandada sinu igapäevaelu, tervist või tööd. Kogu märtsikuu jooksul on sul rohkelt energiat ja piisavalt toetust, et muuta igapäevaelu võimalikult meeldivaks. Sinu isikupära särab ja see on sinu olulisim vara, mis aitabki saavutada paremaid tingimusi. Seoses sooviga panustada tervisesse võid kaaluda sel kuul alternatiivset meditsiini või fitnessiga alustamist. Märtsis võid igapäevatoimetusi tehes leida uue romantilise võimaluse. 10-17 kuupäev saadab sind energia, mis võimaldab lahendada pikaajalised kommunikatsiooni- ja suhtlemisprobleemid. Soovid igas eluvaldkonnas rohkem vabadust ja vähem kontrolli teiste poolt, kuid oluline on saavutada kompromiss, et tagada teatud vabadus ilma teiste toetust täielikult kaotamata. 20 kuupäev võib tuua uue romantilise suhte või mõne uue loomingulise projekti. Võimalik, et pead langetama olulise otsuse seoses hobi, armastuse või lastega.

Veebruar 2015

Veebruaris on sul raske leida tasakaalu kodu/pere ja töö vahel. Soovid liigselt särada mõlemas kohas ja tekitad seeläbi endale täiendavat stressi. Ürita võtta vabamalt ja ära sunni end liigselt tagant. 9-12 kuupäeval võib seoses kodu ja perega esineda väiksemaid probleeme või teatud sorti viivitusi. Seevastu pärast seda läheb isiklikus elus kõik nagu lepase reega. Käesoleval kuul oled väga uuendusmeelne, seda nii romantilises suhtes kallimaga, vabas ajas kui töös.  19-22 kuupäev toob täiendavat energiat sinu tervisesse ja tööalasesse ellu. Tööl oled valmis haarama ohjad ja see võib teistes tekitada elevust aga sul on suur tahe ja motivatsioon asjad ära teha. Sinu eesmärk on muuta igapäevaelu huvitavamaks, nauditavamaks, loomingulisemaks ja põnevamaks. Käesoleval kuul võid järsku huvituda fitnessist, tervisest ja heaolust. Alates 26-28 kuupäevast jälgi, et ei võta korraga ette liiga palju kuna sel ajal on sinu saavutamisvajadus väga suur.

Jaanuar 2015

Jaanuaris oled kui toimekas mesilane, kelle tegevustel ei paista lõppu. Samas saavad sel kiirel perioodil lahenduse palju probleemid, mis õhus olnud. Suhtlemisel oled uudishimulik, suudad kaasa mõelda ja oled hea kuulaja. Sinu sõnadel on suur mõju ja sa suudad siluda probleemid hõlpsalt ja pingevabalt. Romantilisel tasandil oled avatud ja õrn, lisaks sentimentaalne ja nostalgiline. Sinu jaoks on tavapäraselt olulisem lojaalsus ja tundlikkus. Alates 20 kuupäevast pöörad suuremat tähelepanu perele ja kodule. Seeläbi kasvab ühtekuuluvus- ja kindlustunne. Võid otsida võimalusi, kuidas teha tööd ja teenida raha kodus olles. Alates 27 kuupäevast oled kui armastuse jumalanna. Sellegipoolest pole sa armuasjades agressiivne. Oled pigem mänguline ja lased kallimal ennast taga ajada. Kuu lõpus mõjud sarmikalt ilma, et peaks selleks näppugi liigutama. Instinktiivselt tead, kuidas näidata ennast heas valguses ja jätta endast hea mulje.

Detsember 2014

Sel kuul võivad sind ees oodata olulised muutused või muudatused. Alates 4 detsembrist pöörad suuremat tähelepanu kodule ja perele aga tähelepanuta ei saa jätta ka igapäevatööd. Detsember on hea aeg renoveerimiseks ja ümberkujundamiseks. Mõttes võib olla koju väikese spordinurga loomine, et ühe võimaliku uue aasta lubadusena rohkem tervisele rõhku pöörama hakata. Käesoleval kuul väldi vaidlusi ja eriti tühise asjade üle kuna erimeelsused kipuvad käest minema ja paisuma suuremateks tülideks. 4-6 kuupäeva paiku võib tekkida vajadus tegeleda intiim- või finantsküsimustega. Võib tekkida vajadus ise laenata või tagasi nõuda välja laenatud raha. Kui detsembrikuus tekib vajadus võtta vastu üliolulisi otsuseid, siis võta nende langetamiseks aega. Alates 20 kuupäevast oled vajadusel valmis ellu viima muudatusi töös, tervises või rutiinis, mis sillutab teed edasiseks. Alates 23 kuupäevast tunned end vabamalt ja spontaansemalt.

November 2014

Üldiselt on november kuu, kus saad särada aga samas ka kuu, kus pead vajadusel olema tõsine ja ennast tõestama. Ürita selle pingega hakkama saada ja see kuu on sinu jaoks tulvil õnne. Kuu esimesel kolmel päeval oled väga sarmikas, eriti kui see puudutab ideede jagamist ja suhtlemist. Lähisuhe on käesoleval kuul emotsionaalne ja seda eriti 6 kuupäeva paiku. Igapäevane elutempo on valdavalt kiire ja ärev aga sa saad selle väljakutsega hakkama. 9-11 kuupäeva paiku oled väga motiveeritud, valmis jagama oma ideesid ja omandama uusi teadmisi. Alates kuu keskpaigast saabub sinu romantilisse maailma, eneseväljendamisse ja suhetesse rohkem positiivust, soojust, selgust ja fantaasiat. Novembris kostab sinu hääl kaugele, sind võetakse kuulda ja sinu sõnadel on kaalu. See tähendab ühtlasi, et sul on suur mõju ja sinu sõnu mäletatakse pikka aega. Kuu viimasel nädalal võib värske alguse saada finantsidega, äriga või karjääriga seonduv. Ambitsioonid ja soov edu saavutada kasvavad aga ära hüppa pea ees kohe esimesse projekti mida näed.

Oktoober 2014

Kuna lähenemas on sinu sünnipäev, siis oktoobrikuu kolmel esimesel nädalal võtad käesolevast eluaastast viimast, et peagi taas alustada värskelt lehelt. Enamus kuust oled pigem mõtlik ja tagasitõmbunud kui spontaanne ning kohati võidakse sinust seetõttu valesti aru saada. Samas tunned elust rõõmu just nõnda, madalat profiili hoides. 4-10 kuupäeval jälgi, mida räägid ja kuidas räägid ning ürita ennast väljendada võimalikult konstruktiivselt. Jäta meelde, et igal sinu sõnal on mõju. 5-15 kuupäeval tuleb sul tegeleda paljude praktiliste asjade ja tegevustega. 16-18 kuupäeval tuleb sul tegeleda kellegi või millegagi minevikust ja sa teed seda igati edukalt. Kuu viimasel nädalal oled tulvil energiat, veetlust ja isikupära, mis tõmbab kõiki teisi sinu poole. Käesoleval kuul võid tervise huvides viia ellu suuremaid muudatusi karjääri- või töövaldkonnas.

September 2014

Kui kuu esimesel nädalal tunned, et pühendad tööle liiga palju aega, siis on aeg muudatusi teha ja leida õige tasakaal töö ja isikliku elu vahel. 8 kuupäev võib tuua meeliülendava loomingulise või romantilise vahelduse sinu ellu. See on ühtlasi ideaalne kuupäev heade ideede genereerimiseks, mis pikemas perspektiivis võivad sulle kasu tuua. Septembrikuu kaks esimest nädalat on tulvil energiat, ohjad on igas mõttes sinu käes. Kohati võib elutempo olla suisa metsik. Mida kuu lõpu poole, seda rohkem üritad oma energiat säästa. 22 kuupäeva paiku tunned end jätkuvalt tugevana aga ei torma pea ees kuhugi vaid teed väikseid samme ja kasutad oma kujutlusvõimet enne suure sammu astumist. Alates 24 kuupäevast tunned vajadust puhata ja pühendada aega iseendale. Armusuhe võib sel kuul olla mõnevõrra keerulisem kui tavapäraselt ja võid vajada rohkem aega viimaste sündmuste ja tunnete läbitöötamiseks.

August 2014

Käesolev kuu tõotab tulla sinu jaoks väga kiire. Sul on palju töökohustusi ja ühtlasi üritad teha pikemaajalisi plaane. August on suurepärane kuu avalduste esitamiseks ja kandideerimiseks uutele töökohtadele ning ideaalne aeg karjääri ja elu planeerimiseks. Taltsutada tuleks liigset kannatamatust ja impulsiivsust aga mõõdukas annus on seevastu abiks. Pärast mitmeid kuid tunned, et ohjad on taas sinu käes ja sa kontrollid oma elu ise. Sel kuul tasub jagada omi mõtteid teistega kuna nüüd saadav nõuanne võib marjaks ära kuluda. Sa naudid iseseisvust ja võitled selle säilimise nimel aga ürita samas sel ja järgmisel kuul  meeles pidada, et tihtilugu võib ühiselt tehes  rohkemgi saavutada. Kõige eelneva taustal ära unusta ka puhata ja väldi üle pingutamist nii füüsilisel, vaimsel kui emotsionaalsel tasandil. 10 kuupäeval võib vajada sinu tähelepanu kodu ja perega seonduv.

Juuli 2014

Viimastel kuudel oled hoidnud ennast pigem tahaplaanile ja isegi kui oled esiplaanil olnud, siis oled reeglina hoidnud oma mõtted enda teada. Ka otsuste tegemine pole seni just kergete killast olnud. 26 juulist läheb kõik paremaks ja see periood kestab kuni septembri keskpaigani. Otsuste vastuvõtmine käib kiiresti, oled enesekindlam ja veenvam ning inimesed märkavad sind. 12 kuupäev võib panna sind kiirustama, kas on kätte jõudmas mõni tähtaeg või saad tööülesande, millega polnud arvestanud. Erinevad kohustused nõuavad sinu tähelepanu ja neid on raske ignoreerida. Juulikuus saab alguse aastapikkune tsükkel, kus paraneb sinu reputatsioon, sind imetletakse, sinu pingutusi märgatakse ja hinnatakse. Sel perioodil kasvab ka sinu enesekindlus ja 26 juuli annabki tõuke selles suunas.

Juuni 2014

Käesoleval kuul võtad asju tõsiselt ja teed paljusid tegevusi pühendunult. Eriti kehtib see eneseharimise ja teiste intellektuaalsete tegevuste kohta. Seoses rahaga ja praktiliste asjadega tasuks olla samuti tähelepanelik. Olgugi, et praktilised asjad sind sel kuul niiväga ei huvita, ei tohiks neid täiesti kõrvale jätta. Suhted lähedastega liiguvad ülesmäge. Vajad üheltpoolt privaatsust aga teiseltpoolt soovid, et keegi oleks kogu aeg sinu kõrval. End ümbritsevate inimeste suhtes oled tundlik ja kaasatundev. 18-19 kuupäeva paiku sead esikohale oma intiimsed vajadused ja suhte kallimaga. Neil kuupäevadel võib sulle ühtlasi pähe turgatada hea idee, kuidas pikemaajaliselt kasvatada oma sissetulekut. Juuni viimasel nädalal heida hetkeks igapäevatoimetused kõrvale ja ürita näha suuremat pilti. See annab sulle võimaluse liikuda õiges suunas ja võtta vastu õigeid otsuseid.

Mai 2014

Mai on suhtekeskne kuu sinu jaoks. Isiklik energiatase on pigem madal kui kõrge, kohati on lihtsam pöörduda teiste poole, kes on vajadusel sinu jaoks olemas ja sulle abiks. Alates 19 kuupäevast energiatase kasvab, heaolutunne ja tervis muutuvad paremaks. 14 kuupäeva paiku võib päevakorda tekkida suhtega seotud küsimus kuna sinu emotsioonid on sel päeval laes. Üldiselt on käesolev kuu suhte osas romantiline ja loominguline. Oled ka ise loominguline ja efektiivne, sulle pööratakse palju tähelepanu. Sel kuul panustad rohkem hobidesse ja ühistesse tegevustesse lastega. Armastus, armuafäärid ja teised sotsiaalsed tegevused on sinu jaoks inspireerivad ja motiveerivad sind astuma sirge seljaga läbi elu. Sind saadab haruldane tasakaal optimismi ja realismi vahel, mis aitab koostada toimivaid plaane ja eesmärke. Maikuu on ühtlasi hea periood sissetuleku stabiliseerimiseks ja kasvatamiseks.

Aprill 2014

Sel kuul võib tekkida pingeid tulenevalt tormilisest päevakavast ja nõudlikust igapäevaelust. Täiendavad ülesanded tööl ja kasvav töökoormus hoiavad sind väga hõivatuna. Jälgi oma provokatiivseid ja temperamentseid kommentaare, mis võivad tekitada probleeme töökaaslaste, naabrite või sugulastega. Aprillis tüdined kõigest kiiresti, sinu sisemine rahutus paneb sind ellu viima olulisi muudatusi aga see võib samas tekitada ka probleeme. Alates 17-20 kuupäevast võib elu tuua uusi põnevaid võimalusi armastuse, finants või hariduse valdkonnas. See on suurepärane aeg mõne kursuse võtmiseks või teiste koolitamiseks oma tegevusvaldkonnas. Oled sel kuul valmis kõiki aitama aga ära oota kohest vastuteenet või autasu selle eest. 10-11 ja 17-20 kuupäev on tulvil elevust ja romantikat. Mis puudutab südameasju, siis oled 24-25 kuupäeval oma soovides ja vajadustes kindlam kui tavaliselt ning oled valmis oma romantilises suhtes uuteks arenguteks. Üldiselt on füüsilise ja vaimse energia tase aprillikuus pigem madal kui kõrge.

Märts 2014

Märtsikuu tõotab tulla lõbus ja tulvil romantilisi võimalusi. Hõlpsasti leiad kontakti oma sisemise lapsega ja sinu seiklusjanu on suur. Oled optimistlik ja lootusrikas, väljendad ennast loomingulisemalt ja spontaansemalt kui tavaliselt. Intiimsfääris võivad esineda ihad ja soovid, millest varasemalt aimugi polnud. Käesolev kuu on mõeldud lõdvestumiseks ja akude laadimiseks, kui sa ei austa vajadust puhata, siis võib tervis sind puhkama siiski sundida kuna sel kuul võib tervisega esineda väiksemaid probleeme. Üldiselt pole märts parim aeg nõuda teistelt pühendumist ja ka ise kellelegi pühenduda. Pigem tuleks elada praeguses hetkes, nautida seda ja lihtsalt lõdvestuda. Kuu lõpupoole sukeldud töösse kuna see nõuab kogu sinu tähelepanu. Väldi tööasjades toetumast töökaalastele, keda sa täiel määral ei usalda kuna see võib tuua kaasa väiksema tagasilöögi. Finantsidega seonduv on sel kuul positiivne.

Veebruar 2014

Veebruaris on sinu jaoks kõige tähtsamal kohal kodu ja pere. Sinu enesetunde muudab heaks kodu renoveerimine, ümber kujundamine ja muudatuste tegemine, mis muudavad olemise mugavamaks või annavad juurde vaba aega. Vahemikus 12-28 veebruar võib huvi küll hetkeks raugeda aga seda ainult korraks. Sinu isiklik elu on särtsakas, kuigi aegajalt võid avastada end mõtlemast minevikusündmuste, kibestumise ja viha peale, mis seni oli sügavale maetud. Sul on mille üle mõelda! Aga see kõik on pärast läbitöötamist puhastav ja rahustav. Sel kuul kipud senisest enam unistama ning oled valmis proovima enda jaoks tavapäratuid ihasid ja fantaasiaid. Kui üldiselt mõtled ja pühendad sel kuul palju aega kodule ja perele, siis 14 kuupäeva sündmused või asjaolud sunnivad kogu sinu tähelepanu pöörama tööle. Suhe kallimaga tõotab sel kuul minna aina paremaks. Kui käid koolis, siis saad nautida mitmeid meeldivaid olukordi ja paljud Skorpionid saavutavad tavapärasest kergemini kontakti tuttavate, laste või naabritega. Kõik hiljutised raskused või erimeelsused on võimalik siluda lihtsa žesti või lahke sõnaga.

Jaanuar 2014

Jaanuar pole just parim kuu teistele toetumiseks ja teiste peale lootmiseks ning see polegi vajalik, oled sel kuul ääretult iseseisev ja saad loota ainult iseenda peale. Käesoleval kuul oled hõivatud erinevate tööülesannetega, paberitööga ja töölähetustega.  Piltlikult öeldes on sinu taldrik toitu täis ja sa oled väga õnnelik, kui suudad lõpuks selle tühjaks süüa. Aegajalt võid tabada ennast analüüsimast oma elu, kus sa oled hetkel  ja kuhu suunas liigud edasi, eriti seoses töö, tervise ja armueluga. Võid vajada mõningast abi, nõustamist või tuge, kuid soovid, et see oleks pigem anonüümset laadi nagu internetifoorumid või -kommuunid. Sel kuul on sinu soovid ja ihad keerulisemad kui tavaliselt ning isegi kui sa täpselt tead mida soovid, ei paista selle saavutamiseks olevat otseteed. Kuna jaanuar on sinu jaoks väga aktiivne kuu, siis kuu teisel poolel tunned vajadust rohkem puhata ja veeta aega kodus perega.

Detsember 2013

Jõulukuul on sinu jaoks olulisel kohal finantsküsimused ja päevakorda võib kerkida võimalus sissetulekute suurendamiseks. Kui oled liigne kulutaja, siis detsembris on aeg viia sisse muudatused, kuidas rahaga ümber käid ja kuidas rahasse suhtud. Alates 17 detsembrist võib tähelepanu vajada intiimne suhe kallima või armukesega. Alates kuu keskpaigast kasvab sinu enesekindlus ja oled võimeline tööl esitlema innovatiivseid ideid, mis soojalt vastu võetakse. Igapäevaülesannete täitmisel või rutiinsete tegevuste puhul ole valmis üllatusteks.   Alates 21 kuupäevast võib sul esineda raskusi partnerist arusaamisel, ta võib olla endassetõmbunud. Ta vaatab pigem minevikku, selle asemel, et vaadata tulevikku ja edasi liikuda. Võimalik, et ka sinul tuleb tegeleda minevikuga, ootamatult võid kohtuda vana armastusega või avastad ennast mõtlemast varasematele suhetele. Kuu viimasel nädalal muutub omavaheline suhtlemine kergemaks ja vabamalt saab arutleda partneriga minevikust ja ühisest tulevikust.

November 2013

Sel kuul oled valmis kõiges kaasa lööma ja see on igati teretulnud. On aeg uskuda endasse, teha vajadusel olulisi sisemisi muudatusi ja tervitada ümbritsevat suure enesekindlusega. Kui sa soovid oma imagot muuta, siis käesolev kuu on suurepärane aeg selle teostamiseks. Novembris pane tähele, mida sa räägid ja kuidas end väljendad ja seda eriti 10 kuupäeva paiku. Sinu sõnadel on käesoleval kuul suur mõju. 17 kuupäeva paiku võivad tähelepanu vajada suhted ja keegi võib sind endast välja viia. Kallimale suudad sel kuul oma kiindumust väljendada poeetiliselt ja veenvalt. Kui sind vaevasid teatud pinged, siis alates 22 kuupäevast need leevenduvad. Sõbrad võivad sel kuul olla sinu suurimad toetajad ja liitlased, kuigi kõige lähedasemad ei pruugi sinu otsustega nõustuda. Üldiselt on november suurpärane kuu romantikaks ja loominguliste projektidega tegelemiseks.

Oktoober 2013

Oktoober on suurepärane aeg vaimsetele tegevustele pühendumiseks. Saad tegeleda asjadega, mis oleks vaja jätta seljataha ning vajadusel saad võtta täiendavat aega puhkamiseks. Tegeledes mineviku küsimustega, on võimalus samu vigu vältida tulevikus. Samas pole mõtet ülemäära minevikku sukelduda ja negatiivsust endasse tõmmata. Eriti tuleks seda vältida 8 ja 29-31 kuupäeva paiku. Käesoleval kuul väärtustatakse sinu teadmisi ja sinu arvamust tahetakse teada. Oled teiste jaoks järjest tõsiseltvõetavam ja sind usaldatakse järjest enam. Sel kuul võib esineda väiksemaid probleeme tervisega, seega hoia end. Eriti tuleks seda teha 18 kuupäeva paiku. Hoolitse käesoleval kuul enese eest rohkem kui tavapäraselt. Rahaline seis tõotab tulla sel kuul positiivne ja isegi kui reaalselt rahavoog ei suurene, võivad ilmneda asjaolud, mis tõstavad motivatsiooni ja seeläbi võivad paraneda tulevikuväljavaated. Siiski väldi riskantseid samme, ülekulutamist või investeerimist asjadesse, millel väärtus puudub. Tööl võid saada tunnustuse osaliseks aga sellega võivad kasvada ka kohustused. Alates 21 kuupäevast töökoormus väheneb ja kasvab sotsiaalne läbikäimine.

September 2013

Septembris tunned, et oled läbinud justkui uuenduskuuri ja alustad puhtalt lehelt. 5-7 kuupäev on suurepärane aeg suhtlemiseks ja ühisteks tegevusteks lähedastega. Sel kuul kogud intuitiivselt suurel määral olulist informatsiooni, mida tulevikus oma tarbeks edukalt ära kasutada. Ära unusta oma infokogumise käigus mõtteid kirja panna, et ükski väärt idee kaotsi ei läheks. Alates 11 kuupäevast muutub sinu jaoks selgemaks, mida ja keda sa oma ellu tahaksid. 13 septembri paiku võib ette tulla väljakutseid või sõnavahetust kallimaga, mis võib põhjustada väikese suhtedraama. 19 kuupäeva paiku võib partner välja tulla üllatava teatega või on sinul endal ühtteist olulist partnerile teada anda. Kui väikesed nägelemised välja arvata, siis kõigi eelduste kohaselt septembris õitseb romantika ja suhtes valitseb rahulolu. Uusi asjalikke tutvusi võid sel kuul saada läbi külaskäimiste, väljasõitude, e-kirjade või hoopis läbi laste, klassikaaslaste, naabrite. Finantsnäitajad tõotavad paraneda või jääma vähemalt samale tasemele ja see tekitab sinus kindlus- ja mugavustunnet. Kuu viimasel nädalal võta võimalusel rahulikult ja ürita lõõgastuda.

August 2013

August on sinu jaoks kuu, kus saad igapäevarutiinist eemalduda ennast presenteerides ja nähtavaks tehes. Sel kuul suudad kergusega näidata oma kompetentsust. Püüa oma energiat võrdselt jagada nii töö kui kodu vahel, vastasel juhul riskeerid oma lähedaste pahameelega. See kuu on justkui pilguheit tulevikku, kus sind ootavad uued ja suuremad töökohustused ning väljakutsed. Edu omab sinu jaoks suuremat tähtsust kui kunagi varem. Seoses töö või karjääriga võib 6 kuupäeva paiku esile kerkida meeldiv üllatus, mida oodata ei osanud. Samas ole ettevaatlik, sellega võib kaasneda teiste vastuseis või tagarääkimine. Alates 16 kuupäevast pöörad suuremat tähelepanu armsamale ja 20 kuupäeva paiku nõuavad sinu tähelepanu kodu ja perega seotud küsimused. Samas võib kuu lõpupoole esineda ka suhtedraamat sõbra või kallimaga, kes võib avaldada kriitikat sinu viimaste valikute suhtes. Sellegipoolest on suhted sõpradega tugevad ja läbi nende võid saada uusi olulisi kontakte. 

Juuli 2013

Juulikuult ootad eelkõige vabadust ja võimalust ringi liikuda. Võid tunda end väsimatu ja püsimatuna ning soovid lisada oma elule vürtsi ja seiklusi. Lisaks on sul suur soov laiendada oma silmaringi, filosofeerida, koguda teadmisi ja arendada vaimu igal võimalikul moel. 8 kuupäeva paiku mõistad, et sul on liiga palju kohustusi, mida pead täitma ja kohati võib tekkida tunne, et oled üksinda terve maailma vastu aga see tunne möödub kiiresti ja hingad taas kergemalt. 17-22 kuupäeva paiku mõjud teiste jaoks magnetina ja nähakse asju sinu mätta otsast. Kui alles hiljuti tegid pikaajalisi plaane, siis käesoleval kuul oled eriti motiveeritud ja alustad nende plaanide elluviimisega. 22 kuupäeva paiku võid tunda vajadust reisida või seigelda. Kui tegeled loomingulise tööga, siis nüüd on see aeg, mil oma loomingut ka teistega jagada ja selle eest tunnustust saada. Juulikuus on olulisel kohal ka romantilised suhted, lapsed, haridus, reisimine ja loomingulised tegevused.

Juuni 2013

Juunikuu alguses tunned vajadust sisemiste muutuste järele, soov vabaneda halbadest harjumustest on suurem kui tavaliselt. Juunist saab alguse aastapikkune periood, mis on tulvil seikluslikku energiat, õpihimu ja reisitahet. Käesoleval kuul võid avastada võimaluse, kuidas muuta oma hobi äriks. Oma loova lähenemisega oled inspiratsiooniallikaks ka teistele. Sul on suur soov mõelda “väljaspool kasti” ja see tasub ennast kindlasti ära. Kui tunned aegajalt pinget, siis tee väljasõite loodusesse, mis pingeid meeldivalt maandavad. Juunis võib esineda võimalusi finantsolukorra parandamiseks ja seda eriti 18-20 kuupäeva paiku. Rahasüst võib tulla töö juurest või hoopiski lähedaselt. Väldi juunikuus rutiini kuna see vähendab sinu efektiivsust pea igas eluvaldkonnas. Mõningaid viivitusi või muutusi plaanidesse võib tuua ajavahemik 26 juuni kuni 20 juuli, seega ole selleks valmis.

Mai 2013

Käesolev aasta on sinu jaoks oluline aasta! Ja maikuul lähedased inimesed sinu elus püüavad oma tegude ja olemusega näidata sulle kätte suuna, kuhu võiksid liikuda. See ei pruugi olla ilmne ja selgesõnaline, kuid olles piisavalt tähelepanelik, oskad sa selle sõnumi lähedaste tegudest välja lugeda. Alates 9 kuupäevast võib muutuda olukord suhtes. Võid saada suhtesse täiendavat energiat või suisa uue partneri oma ellu. Käesoleval kuul tõded, kui tähtis on partneri olemasolu sinu elus ja lähedus sinu jaoks. Seetõttu annad kõik endast oleneva, et suhet parandada. 16-20 mail maadled igapäeva probleemidega, mis seekord esitavad suurema väljakutse kui tavaliselt. Töö juures on raske toetuda töökaaslastele ja kohati võid tunda isegi isoleeritust. Kuu viimane nädal toob positiivsust rahaasjadesse, töötegemisse ja intiimelusse. 26-28 mai seevastu on ideaalne aeg rääkimaks oma vajadustest ja muredest ka teistele kuna teised reageerivad hästi ja senised barjäärid ning  piirid on nüüdseks kadunud.

Aprill 2013

Sel kuul omavad pigem tähtsust detailid kui üldine pilt. Oled tulvil energiat, mis toetab sinu igapäevategemisi, kaasa arvatud töö ja tervisega seonduvat. Oled ülimalt motiveeritud ja energiline, mistõttu jõuad teha palju. Tood oma igapäevaellu innovatiivset, unikaalset ja loomingulist energiat. Oskad leida võimalusi muuta elu huvitavamaks, nauditavamaks ja loomingulisemaks. Võid haarata kinni võimalusest hakata tegelema fitnessiga, kui sa sellega varem ei tegelenud. Võib esineda võimalus uueks armusuhteks. Aprilli lõpupoole liigud perioodi, kus olulisel kohal sinu jaoks on suhted ja nende nimel vaeva nägemine. Kuu viimasel nädalal võib suhetes esineda probleeme, kuid oled suuteline kõik probleemid edukalt lahendama kui suhtled teise osapoolega avatult.

Märts 2013

Märtsikuu möödub romantika ja naudingute otsimise tähe all. Ihad ja soovid tekivad kiiresti nii sel kuul kui ka järgmisel. Oled väga seltsiv ja uutele kogemustele avatud ning võid kokku põrgata inimestega oma minevikust. 23 kuupäeva paiku võid tunda kahetsust või kõhklust millegi suhtes. Kuna käesolev kuu on nautimise kuu, siis naudi kõike aga hoia oma ootused realistlikud. Alates 27 kuupäevast kuni aprillini võivad eelkõige töö, rutiini või tervisega seoses esile kerkida üllatavad sündmused või tunded. Mõni võib kohtuda sel kuul romantilise partneriga, teised aga võivad leida, et äkilised sündmused või võimalused suunavad neid täiesti uues suunas. Ole avatud ja valmis muudatustega kaasa minema aga väldi rutakaid ja mässumeelseid otsuseid/tegusid.

Veebruar 2013

Käesoleval kuul lahenevad suhted ja kodused probleemid, kui need sind kimbutasid. Sul on võimalus parandada probleemne suhe kallimaga ja saada temaga seeläbi lähedasemaks. Veebruaris võid saada täiendavat rahalist tuge kodu remontimiseks või miljöö värskendamiseks. Üritad maksimaalselt tuua kodusesse ellu harmooniat ja rahu. Vaistlikult mõistad, et kodusest keskkonnast saab alguse kõik ja sellest olenevad ka teised eluvaldkonnad. Sinu jaoks saabuvad romantilised ja loomingulised ajad, tõenäoliselt taaselustad varasema hobi või alustad uue hobiga, naudid täisväärtuslikke suhteid lastega ja esineb võimalus armuda. Eriti õhkab romantikat 28 kuupäevast ja selle järgnevatest nädalatest. Veebruaris kaldud tegutsema instinktide najal ning sa eriti ei arvesta mida selline käitumine võib kaasa tuua. Enamasti peavad sinu instinktid paika aga pane tähele mida sa lubad või teed 7-10 veebruari paiku, hiljem läbi mõeldes võivad need lubadused või tegevused tunduda mõtlematud. Kogu käesoleva kuu vältel  ja tegelikult  kogu aasta vältel on sinu sõnadel suur kaal ja sind võetakse kuulda, seega on see suurepärane aeg näiteks blogimiseks ja arvamuse avaldamiseks.

Jaanuar 2013

Erinevad tööülesanded, paberimajandus, õppimine, läbikäimine sõpradega võtavad jaanuaris kogu sinu aja. 11 jaanuari paiku saad energia- ja enesekindlusesüsti, kasuta seda olulistele asjadele ning suuna oma tähelepanu tähtsatele ettevõtmistele, selle asemel et kulutada energiat kõigele, kaasa arvatud ebaolulistele asjadele. Tee vähem aga kvaliteetsemalt! Sel kuul esineb mitmeid võimalusi lihvida omi teadmisi, 15-17 kuupäeva paiku võib esineda võimalus kooli, reisi, laste või naabrite vahendusel saada kokku kellegi olulisega. Või esineb võimalus viia läbi oluline vestlus või lõpetada pooleliolev kohustus. Tähtsal kohal sinu jaoks sel kuul on romantika. Kogu kuu vältel tunned vajadust tegeleda ka koduga, teha ümberkorraldusi või remonti või kutsuda külla palju külalisi. 19 kuupäeva paiku tunned rahulolu eelkõige lähedastest ja tuttavatest situatsioonidest.

Detsember 2012

Detsember on sinu kuu, oled eriti suhtlemisaldis, veenev, võluv ja ligitõmbav. Oled suuteline väljendama vabalt omi tundeid. Käesolev kuu on suurepärane aeg parandamaks olemasolevat suhet või alustamaks uut. Sinu kallim on sinuga samal lainel ja sa oled tema jaoks prioriteet. Ootamatult võid saada rahalise süsti, kuid ole ettevaatlik, sel kuul võid olla sa kulutamistuhinas. Ühtlasi peaksid silma peal hoidma ka partneri kulutustel. Kulutamistuhinas või kaaluda isegi raha laenamist, ürita seda vältida. Kuu viimasel nädalal võidakse sul paluda rääkida või anda selgitusi mingil olulisel teemal. Detsembris on paljud tegevused seotud naabrite, töö, laste ja tuttavatega ning võib tekkida võimalus minna reisile.

November 2012

November on muutuste ja sisemise arengu kuu. Aeg on saada teatud eluvaldkondades täiskasvanuks ja vastutustundlikuks. Kuu keskpaigas on võimalus alustada puhtalt lehelt, kui selleks peaks vajadus olema. Igasuguste otsuste tegemisel ära kiirusta, kõiki otsuseid ei pea kohe langetama. Novembris oled ilmselt üsna endassesulgunud aga see on vajalik protsess sel kuul. Kuu viimasel nädalal võib karjääriga seoses tulla sulle mitmeid pakkumisi ning samuti võid tagasi saada raha, mille oled välja laenanud.  Kuni 21 kuupäevani armastuse ja suhetega seotud teemad võivad hõlmata endas teatud saladusi ja peale 21 kuupäeva sinu veetlus ja külgetõmme kasvavad märkimisväärselt. Siis oled soojem ja ligipääsetavam.  Sinu võime ennast teistele avada on otseses seoses võimalustega, mis avanevad sulle.  28 november on hea kuupäev halbade harjumuste mahajätmiseks.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!