EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kaljukits

Suur kaljukits

KALJUKITS (naine)
22. detsember - 20. jaanuar

Mõjutav planeet: saturn
Element:
maa
Metall:
plii
Õnnevärv:
tumesinine ja indigo
Õnnepäev:
laupäev
Õnnekivi:
oonüks
Õnnenumbrid:
1, 4, 8, 10, 13, 17, 19, 22, 26

 

Iseloomustus

Kaljukitse võib leida juhatamas tähtsat koosolekut või sõlmimas tähtsaid lepinguid. Ta on suuteline üles ronima igast mäest ja üle ujuma igast jõest. Tal on kõrged ambitsioonid ja tugev tahtejõud, mistõttu jäävad paljud teised temast maha. Oma sarvedega on ta valmis puksima kõik oma teelt, kui see on vajalik püstitatud eesmärgi täitmiseks.

Kaljukits on reeglina kangekaelne ja teda on raske eemale juhtida teelt, mille ta on endale valinud. Tema iseseisvust ja loomulikku juhtimisoskust kadestavad kõik. Ta on alfaemane, kes soovib eesmärgi saavutamiseks kasutada rahulikke mooduseid, kuid provotseerimisel on alati valmis andma vastulöögi. Kaljukits on uskumatult tugev, teda ei murra ükski pettumus ega tragöödia, järjekindlalt rühib ta oma eesmärgi poole.

Tuntud Kaljukitsed on näiteks Siena Miller, Kate Moss, Marlene Dietrich ja Janis Joplin.
 
Kaljukits armastuses

Kaljukits reeglina ei armu esimesel silmapilgul ning ta ei raiska aega mõttetule flirdile. Armastus on tõsine teema ja ta ei pea seda tähtsusetuks. Ta usub armastusse ja usub enda võimetesse ning seetõttu võtab südameasjad oma kätesse ega jäta seda saatuse hooleks. Samas esimese sammu tegemine tema poolt võib võtta aega, sest esmalt kulub tal aega potentsiaalse partneri tundmaõppimisele. Kaljukits armub alles siis täielikult kui partner vastab tema standarditele.
 
Kaljukits suhtes

Kaljukitse puhul võib välimus olla petlik. Suhtes olles võib ta ju näiliselt olla oma partnerile alistunud, kuid kaasasündinud iseseisvus ei lase iialgi talle päitseid pähe panna. Kaljukits on suhtes olles võrdne partner ja ka rasketel aegadel seisab kindlalt oma partneri kõrval. Täiuslik suhe Kaljukitsega on kombinatsioon rikkusest, võimust ja edust. Lisa sellele natuke ettearvamatust ja seltskondlikke sündmusi ning sul on suurepärane ja huvitav pikaajaline suhe.
 
Kaljukits sõbrannana

Kaljukitsel on oma sõprusringkond, kuhu on uuel tulijal  raske sisse murda. Samas kui oled selle grupi vaadetega ennast kurssi viinud, siis aktsepteeritakse sind kui grupi liiget. Kaljukitsest sõbranna võib olla aegajalt emalik st ta hea meelega suunab sind ja annab sulle nõu ning mõnikord teeb sinu eest isegi plaanid ära. Kaljukits on pühendunud ja väga pikaajaline sõbranna. Eelkõige sobib ta sõbrannaks Skorpinitele ja Kaladele.

Kaljukits magamistoas

Kaljukitse tõeline pale tuleb välja alles magamistoas, kui oled temalt eemaldanud rüü. Kaljukits on kirglik armastaja, kes soovib linade vahel eksperimenteerida. Ta ei vaja mingeid fantaasiaid, talle piisab partneri ja tema vahelisest emotsionaalsest sidemest. Ainult tugev seksikas partner suudab taltsutada Kaljukitse ja tulla toime tema poolt määratud tempo ja kestvusega.

Kaljukits ja mood

Kaljukitsele on väljanägemine väga tähtis ja seetõttu ei näe teda kunagi sassis riietuses. Tema riietus on esinduslik nagu ta isegi, tööl olles siis eelkõige viisakas kostüüm ja kontsaga kingad. Vabal ajal on tema riietus tagasihoidlikum aga siiski mitte liialt vaba. Ta riietub alati pigem esinduslikult ja sealjuures hindab eelkõige praktilisust, vältides hetkel moelavadel esitletavat ülepingutatud moodi. Aksessuaarid ja kallid ehted on alati üks osa Kaljukitse riietumisstiilist.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Mai on oluline kuu muudatuste tegemiseks ja prioriteetide seadmiseks. 3 kuupäeva paiku on sinu emotsioonid laes ja kalduvus on asjadega üle pingutada. Võta kõike mõõdukalt ja esmalt hoolikalt mõtle ning alles siis ütle. 7 kuupäev toob sinu ellu sooje ja toetavaid inimesi, kellega on meeldiv mõtteid vahetada. Käesoleval kuul tasub eelkõige hoolt kanda oma tervise ja töö eest ning seda eriti 5-6, 11, 15 ja 24 kuupäeva paiku. Kipud tegema teiste heaks liiga palju ja ise võid jääda kannataja rolli. Samas on sul ka raskusi piiride tõmbamisel, et need poleks üheltpoolt liiga karmid ja teiseltpoolt liiga ebamäärased. Tasakaalu leidmine on küll keeruline, kuid ülioluline ja lõppkokkuvõttes saad sa sellega hakkama. Vajadusel võta vastu abi, mida sulle pakutakse. Juuni toob sulle mitmeid kodu ja perega seotud võimalusi ning rahalist toetust. Valmistu selleks juba nüüd ja väldi liigset kontrolli kõige üle mida teed.

Aprill 2015

Olgugi, et südames soovid sel kuul maksimaalselt panustada peresse ja kodusse, võib kuu esimene nädal tuua kiire vajaduse tegeleda tööga ka töövälisel ajal. Kuni 10 aprillini väldi oluliste otsuste vastuvõtmist kuna võib laekuda uut informatsiooni, mille najal on otsuseid tunduvalt lihtsam langetada. Kuni 20 aprillini tunned tugevat vajadust hästi ja maitsekalt riietuda. Kui oled vallaline, siis käesolev kuu võib avada ukse uude suhtesse. Kuna tunned end väga romantiliselt ja loominguliselt, siis väljendad oma tundeid avatult ka kallimale. Tööl võib sind nakatada laiskusepisik, parema meelega puhud töökaaslastega juttu, kui panustad töösse. Samas on sel kuul soodustatud tiimitöö, seega kõik vajalik saab kamba peale ikka tehtud. Alates 19 kuupäevast oled tulvil ideid ja kuna oled nende üle uhke, siis jagad neid teistegagi. Ideid presenteerides ja üleüldse suheldes lõbustad endalegi märkamatult teisi kuna sinu huumorisoon on aprilli lõpus eriti tugev.

Märts 2015

Kuni 20 märtsini oled väga toimekas. Avastad, otsid, lood kontakte ja pöörad tähelepanu kõigele/kõigile enda ümber. Suurt rolli mängivad sel kuul lapsed, lähisugulased, sõbrad, töökaaslased ja isegi sinu naabrid. Tunned huvi kõigi heaolu vastu ja oled nõus vajadusel õla alla panema, kui kellelgi abi vaja peaks olema. Suhtes kallimaga oled kuni 25 märtsini romantiline ja kohati ka sentimentaalne või nostalgiline. Sinu jaoks on oluline pigem lojaalsus ja tunded, kui füüsiline pool. Seevastu kuu viimasel nädalal oled kui armastuse jumalanna. Oled sarmikas ja ihaldusväärne, ilma et peaks selleks näppugi liigutama. Nädal enne ja pärast 20 kuupäeva väldi oluliste otsuste langetamist kuna võid saada peagi juurde uut informatsiooni, mis aitab sul langetada kõige õigema otsuse. Kuu lõpp on ideaalne aeg erinevate testide tegemiseks, kõikvõimalike vormide täitmiseks ja ka teadmiste omandamiseks.

Veebruar 2015

Sel kuul suhtled loomingulisemalt kui tavapäraselt ja oled ühtlasi julgem uusi asju proovima. Käesoleval kuul kipud just sina olema see, kes loob esimese kontakti ja kes alustab vestlust. Tunned end inspireerituna ja ärevalt ning soovid kiirelt esitleda oma uusi ideesid. Oled väga veenev ja tänu sellele võid juurde saada nii mõnegi austaja. Kui üritad veebruaris teha liiga vähese ajaga liiga palju, siis suure tõenäosusega kurnad ennast liiga ära, seega ürita leida mõistlik tempo ja tasakaal. 9-12 kuupäeva paiku väldi rutakaid otsuseid kuna sel ajal võib sul olla liiga vähe informatsiooni, et teha häid otsuseid. Samuti pole soovitav teha sel ajal olulisi finantsalaseid otsuseid või ümberkorraldusi. Alates 19-20 kuupäevast aktiviseerub kodune elu, ette võib tulla loomingulisi muudatusi või renoveerimist. See pole ilmselgelt aeg, kus käed rüpes istud. 24-25 kuupäeval võib alguse saada mõni projekt, mis on väärtuslik just eelkõige pikemas perspektiivis.

Jaanuar 2015

Jaanuar on enamasti pühendatud planeerimisele ja asjade ülesehitamisele, olgu nendeks valdkondadeks siis raha, ressursid või andekus. Oled sel kuul üsna motiveeritud rohkem raha teenima või arendama oma loomulikku talenti ja sul on selleks mitmeid võimalusi. Oled valmis panustama rohkem raha ja energiat kodusesse ellu, et see oleks mugavam ja täiuslikum.  Aegajalt tunned vajadust olla iseseisev ja kanda hoolt oma vajaduste eest aga inimesed sinu ümber näivad olevat valmis varakult appi tõttama ja abikäe ulatama. Tööalaselt sooviksid sel kuul rohkem vabadust ise otsustada. Katsu mitte võtta tööl asju isiklikult aga loomulikult kui tunned, et sind kasutatakse ära, siis on mõistlik sellest rääkida. 4 jaanuaril pead ilmselt pöörama täiendavat tähelepanu sõprussuhetele. 20 kuupäeva paiku oled väga motiveeritud parandama oma rahalist olukorda aga pea meeles, et täiesti uued algatused võivad vajada läbivaatamist ja läbimõtlemist enne nendega edasiliikumist. 

Detsember 2014

Detsembris valid oma elutempo ise. Panustad nii töösse ja rahateenimisse kui kodu ja peret hõlmavatesse algatustesse. 6 kuupäeva paiku võid saada uudiseid töö või tervise valdkonnast aga need võivad olla liialdatud ja tõde selgub alles järgnevate päevade jooksul. Alates 8 kuupäevast võid tunda ajutiselt mõningast motivatsioonilangust. Alates 20 kuupäevast on sinu jaoks olulisel kohal pere ja perega seonduv. Tunned end enesekindlamalt, tunned et koduses maailmas on ohjad sinu käes. Oled pere heaks valmis end vabastama negatiivsetest ja piiravatest asjadest, mis on sind mõnevõrra tagasi hoidnud. Ära oota otsuste langetamiseks uut aastat, võta need vastu juba nüüd. 21 kuupäev toob uut energiat, mis võimaldab vajadusel alustada puhtalt lehelt ja taasavastada end. Üldiselt võib käesolev kuu olla üks parimaid aegu finantsilises mõttes kuna oled väga motiveeritud parandama oma rahalist olukorda. Kõik on sinu kätes!

November 2014

Võimalik, et pead novembrikuus ümber hindama oma pikaajalised eesmärgid. Võib laekuda informatsioon, millest tulenevalt peadki oma plaanid uue info valguses üle vaatama. Käesoleval kuul võib elu tuua sulle mõned õppetunnid seoses sõpradega või ühiste huvigruppidega. Konflikte võib tekkida eelkõige 10-12 kuupäeva paiku aga see kõik muudab sind enesekindlamaks ja just seda on sul elus hetkel vaja. Alates kuu keskpaigast naaseb sinusse teatud projektide osas usk ja sul on rohkem selgust, mida tahad. Üha enam ja enam usaldad oma vaistu ning tugined tegevustes oma loomingulisemale poolele. Üldiselt oled kogu kuu vältel väga motiveeritud. Tööl võid olla sageli eestvedaja rollis või liigud hoopis oma töiste eesmärkide poole omas tempos. Kuna oled sel kuul üsna kannatamatu, siis pead harjutama enesekontrolli. Kipud esimesena alustama ja esimesena ka lõpetama. Kuu viimasel nädalal tasub võtta aega enese jaoks ja ühtlasi on see hea aeg tegelemaks finants- ja intiimküsimustega.

Oktoober 2014

Oktoobris on üsna palju toimumas sinu koduses ja sotsiaalses elus. 8 kuupäev võib pinnale tuua seni ignoreeritud või peidetud probleeme seoses tasakaalu leidmisega kodu, pere ja töö vahel. Probleemidesse süvenemise ja analüüsimise tulemusel võib tekkida soov ellu viia suuremaid muudatusi töö- ja eraelus. 16 kuupäeva paiku tasub järgida oma intuitsiooni, siis ei eksi suunavalikul isiklikus ja tööalases elus. 23 kuupäeva paiku õitseb armastus ja harmoonia sinu elus. Alguse võib saada uus suhe, lõppeda olemasolev või saab hoopis käesolev suhe uue tähenduse.  Oled küll üsna avatud aga siiski toimub palju ka kulisside taga. Alates 26 kuupäevast saad positiivse energia- ja motivatsioonisüsti osaliseks ning muutud oluliselt enesekindlamaks. Oled aldis ületama oma tavapäraseid piire ja seetõttu tõotab tulla sinu jaoks väga teguderohke ja inspireeritud november.

September 2014

September on üks selle aasta lihtsamaid kuid sinu jaoks. Seda näitab ka sinu suhtumine, mis on muretu ja pingevaba. Oled võimeline nägema suuremat pilti ja igapäevaprobleemid tunduvad selle kõrval väheolulised. Oma muretu elustiili juures ürita ebatervislike asjadega mitte liialdada kuna see võib negatiivselt mõjutada sinu keha ja üldist tervist. Sel kuul tasuks olla diskreetne ja mitte avaldada näiteks sõpradele oma intiimelu üksikasju. Alates 13 kuupäevast elutempo mõnevõrra aeglustub ja see hõlmab kõiki eluvaldkondi. Ka armuelu on käesoleval kuul lihtne ja muretu, kuigi ihad ja soovid ei pruugi seda olla. Kuu teises pooles tuleb mõnevõrra rohkem tähelepanu pöörata tööle. Tööl saadab sind innovatsioon ja progress, töö lausa lendab käes. Kuu viimane nädalal võib tuua uusi võimalusi ja muudatusi ellu, mis tõstavad sinu üldist heaolu või parandavad elustandardit.

August 2014

Eelmisel kuul sai alguse aastapikkune tsükkel, kus võid muuhulgas saada rohket rõõmu intiimelus ja käesolev kuu pole selles osas erand.  Võid olla väga avatud meelega ja valmis kallimaga eksperimenteerima uusi asju. Võid olla huvitatud asjadest, mis on tabu või salajane. August ongi suurepärane aeg uute asjade avastamiseks nii endas kui elus üldisemalt. Kasuta ühtlasi käesolevat kuud planeerimiseks, keskendu asjadele mida sulle teha meeldib või sulle kasu toob ning ära kuluta ressurssi “surnud” asjadele või asjadele, mida sa niikuinii muuta ei saa. Kui üldiselt oled praktiline inimene, kes eelistab, et elu poleks liiga keeruline, siis sel kuul keerukus ja müsteeriumid võivad olla ahvatlevad. Kui sul on vajadus laenu võtta, siis august on selleks hea kuu aga võiksid jääda laenamisel mõistlikesse piiridesse. Kuu viimasel nädalal võid seista silmitsi vajadusega kurjustada sõbraga. Ühtlasi oled kuu viimasel nädalal väga seikluslik ja naudid väljaskäimist.

Juuli 2014

Käesoleval kuul saab alguse aastapikkune tsükkel, kus võid saada rahalist kasu, nauditavaid suhteid, rohket rõõmu intiimelus ja suuremal määral teiste toetust. Kuu viimane nädal annabki tõuke selles suunas. Juulikuus on sinu jaoks olulisel kohal sotsiaalne elu ja teistega lävimine. Suhe kallimaga võib olla sel kuul rahutu aga oled osav läbirääkija ja alates 18 kuupäevast läheb suhe aina paremaks. Mõistlik on panna ennast korraks partneri kingadesse, et temast paremini aru saada ja teda mõista. Alates 20 kuupäevast tekib sul tuleviku osas selgem ettekujutus ja seeläbi kasvab ka motivatsioon. Alates 26 kuupäevast muretsed vähem oma reputatsiooni ja karjääri pärast, mis on sind alates eelmise aasta detsembrikuust natuke muretsema pannud. Pärast väsitavaid ja tegusaid kuid on see oodatud kergendus.

Juuni 2014

Juuni on sinu jaoks kiire kuu, üritad leida aega töö, kodu, igapäevarutiinide, huvide ja tervisespordi jaoks. Eriti seotud oled sa tööga, oled uhke oma töö üle ja oled seal loomingulisem kui tavaliselt. Otsid võimalusi, kuidas täiustada oma oskusi ja töömeetodeid ning ühtlasi võib esineda võimalus haarata vahelduseks juhtohjad enda kätte. Käesoleval kuul vajad väga kallima lähedust ja soovid veeta temaga senisest rohkem aega. Rõhuasetus on juunis kindlasti sõnal “meie”, mitte “mina”. Vajad partneri ja teiste lähedaste inimeste energiat ja toetust ning sama võivad oodata nemad ka sinult. Sinu populaarsus on tõusutrendis kuna oled teiste arvates atraktiivne ja sõbralik. Vallalisena esineb suur võimalus uue romantilise suhte alguseks. Oled loominguline ja romantiline ning väljendad omi tundeid üsna avatult.  Vahemikus 7-17 juuni võib päevakorda tekkida mõni teema seoses eks-partneriga ja see võib hetkeks  tekitada arusaamatusi olemasolevas suhtes.

Mai 2014

See kuu peaks sinu jaoks tulema viljakas, mänguline ja stabiilne. Olulisel kohal on romantika, lapsed ja loomingulised projektid, kuid 14 kuupäeva paiku annavad endast märku ka kohustused sõprade või huvigruppide ees, mis on jäänud vahepeal unarusse. Sellest tulenevalt on oluline leida tasakaal ja oskus oma aega jagada. Alates 19 kuupäevast kahenevad komplikatsioonid nii isiklikus- kui tööelus, kui neid juhul varasemalt esines. Karjäär või töised tegevused tõstavad tempot, suudad oskuslikult anda otseseid vastuseid ülemustele ja töökaaslastele. Kui peresuhetes esines eelnevalt jahedust ja ükskõiksust, siis nüüd asenduvad need soojuse ja otsekohesusega. Oled võimeline kergusega siluma esilekerkivaid probleeme. Käesoleval kuul on suhted sõpradega ja kallimaga usaldusväärsed, produktiivsed ja toetavad. Igapäevasündmuste ja toimuva jagamine üksteisega tekitab sinus naudingut ja aitab sul lahendada probleeme. Armuelus võib esineda ka vähest draamat ja kindlasti saad mingi üllatuse osaliseks.

Aprill 2014

Aprillikuus kipud olema sentimentaalne ja nostalgiline. Kui kodus on asjad korrast ära, siis sa annad endast kõikvõimaliku, et taastada rahulik ja stabiilne õhkkond, isegi kui see ülesanne pole kergete killast. Sel kuul võid mõlgutada mõtteid, kuidas oleks võimalik raha teenida viibides kodus või kodukontoris. Kuni 20 kuupäevani on sinus ka natuke mängulisust ning naudid sõpradega ja tuttavatega veedetud aega. Käesolev kuu sobib pigem eesmärkide püstitamiseks kui agressiivseteks tegudeks. Ürita mitte üle töötada ja üle pingutada, oled sel kuul vastuvõtlikum haigustele ja vigastustele. Oluline ja lähedane isik sinu elus võib käesoleval kuul teada anda, et vajab mõnevõrra suuremat vabadust. Sellisel juhul väldi oma hirme ja manipuleerivat käitumist. Vali sõnu ja lahinguid targalt. 14-15 ja 21-23 kuupäeva paiku võib esineda järske muudatusi, mässulisust ja konflikte, näiteks võimuvõitlust kallima, töökaaslase või ülemusega. Viha või solvunud tunded, mis sinu sees on podisenud, võivad nüüd vallanduda. Väldi pimesi reageerimast, enne tegutsemist mõtle, mis on oluline, mis mitte. 10-11 ja 17-20 aprillil võivad sinuni jõuda inspireerivad uudised. Suhtled tundlikult ja soojalt ning see võtab paljud käesoleva kuu pinged maha. Sulle võib pähe turgata leidlik idee, mis võib lõpuks osutuda üsna tulutoovaks.

Märts 2014

Märtsikuus on soositud tegevusteks teadmiste omandamine, läbirääkimised, suhtlemine ja uute tutvuste loomine. Sel kuul on mõistlik panustada suhetesse ja suhtlemisoskusesse, kompromissidesse ja kokkulepetesse. Käesoleval kuul genereerid häid mõtteid ja ideid väga lihtsalt, vestlused on elavad ja produktiivsed. Äraütlemata abivalmid on märtsis naabrid, järeltulijad ja klassikaaslased. Suudad kasu lõigata peaaegu kõigest, näiteks nõustamisest, oma mõtete jagamisest ja ajurünnakutest. Töö nõuab rohkem kannatlikkust ja strateegilist lähenemist ning vajadusel ka madalama profiili hoidmist. Tööl võib esineda viivitusi ja asjad ei pruugi liikuda sinule soovitud tempos. Eriarvamust puhul ole diplomaatiline ja väldi suuremaid konflikte. Pereelus võib esineda tujukust ja päevakorda võivad kerkida varasemad lahenduseta jäänud probleemid. Ürita neid enam mitte vältida ja edasi lükata.

Veebruar 2014

Kui viimastel nädalatel oled kahtluse alla seadnud oma veetluse, väärtuse ja anded, siis nüüd veebruaris tunned end lõpuks tugevamana, enesekindlamana ja õnnelikumana. See peegeldub ka väljapoole ja avaldub suhetes ning suhtluses teistega. Sa tõmbad positiivset tähelepanu ja seda eriti armusuhtes. Sinu karjäär ja reputatsioon paistab minevat ülesmäge, kuid tööalaselt võib olla saabumas mingi konflikt. Sul on tööalaselt suured ambitsioonid aga oluline on mitte haarata ette rohkem kui reaalselt hallata suudad, vastasel juhul võid seda hiljem kahetsema hakata. Vahemikus 12-28 veebruar võib tekkida vajadus tegeleda finantsprobleemidega (maksud, laenud, investeeringud või partneri sissetulek) ja 15 kuupäeva paiku võib sulle pähe turgatada hea rahategemise idee. See idee võib olla suurepärane, kuid selle idee realiseerimine võib võtta palju aega ja energiat. Veebruar on suurepärane aeg ressursside kogumiseks, pika elueaga asjade ostmiseks ja äriideede väljamõtlemiseks. Samas uued plaanid vajavad läbimõtlemist ja viimistlemist, seega väldi kiirustamist. 27-28 kuupäev toob uusi võimalusi õppimise, õpetamise, jagamise, kirjastamise ja edutamise valdkondades.

Jaanuar 2014

Jaanuaris keerleb kõik sinu ümber. See on kuu, kus õpid tundma oma võimeid ja piire.  Käesoleval kuul saad elada oma elu just niimoodi nagu soovid, viies ellu seni täitmata soove ja unistusi. 15 kuupäeva paiku kuula tähelepanelikult, mida on kallimal sulle öelda ja arvesta sellega. Isegi kui see tundub sulle liigselt emotsionaalne või ebamõistlik, ära kiirusta järelduste tegemisega ja ära väldi öeldut. Suhted võivad sel kuul olla konarlikud, edasiliikumist on vähe ja pigem võib esineda väiksemaid tagasilööke. Jaanuaris ei pruugi sa näida teistele kõige paremas valguses aga sul on järgnevate kuude jooksul võimalus seda muuta. Käesolev kuu võib anda tõsise tõuke sinu karjäärile, kuid aegajalt võib tekkida vajadus töötempot vähendada ja mõelda, mida ja kuidas on mõistlik teha. Kuu lõpus võib esile kerkida võimalus suurendada oma sissetulekut või investeerida kuhugi, kuid enne otsustamist loe kindlasti ka väikses kirjas olevat teksti ja ära otsusta uisapäisa. Olulised finantsotsused võiks jätte üldse järgmisesse kuusse. Üldiselt on jaanuar suurepärane kuu enesearendamiseks ja töötegemiseks.

Detsember 2013

Jõulukuu on sinu jaoks käesoleva aasta privaatseim ja vaikseim kuu. Detsember on hea aeg uue aasta planeerimiseks ja strateegiate koostamiseks. Kuu alguses tegeled endaga ja tunned sellest rahulolu. Hea meelega aitad, nõustad ja assisteerid käesoleval kuul ka teisi. 17 kuupäeva paiku võid saada uudiseid finantsvaldkonnas või saada hoopis väiksema tagasilöögi seoses finantsidega. Kuu keskpaiku vajad senisest enam intiimset lähedust. Alates kuu keskpaigast võib tekkida soov viia sisse muudatusi koduses elukeskkonnas või iseendas, eesmärgiga vabaneda negatiivsetest asjadest ja käitumisest. Suheldes teistega oled sarmikas ja naudid tähelepanu, mida lähedased ja kallim sinule ka pööravad. Alates 21 detsembrist võib suhe partneriga mõnevõrra jaheneda või segadust tekitada. Kuu viimasel nädalal hakkab elutempo tasapisi tõusma ning vaikne ja privaatne kuu lõpule jõudma, et saaksid uuel aastal uue hoo ja eesmärkidega ellu söösta.

November 2013

Kuu alguses võid tunda vajadust uue alguse järele. Alguse võib saada uus suhe või lõppeda olemasolev. Alates 10 kuupäevast arusaamatused sõpradega leiavad tasapisi lahenduse. 12 november on ideaalne aeg probleemide lahendamiseks ja aktsepteerimaks teisi sellistena nagu nad on. Kogu kuu on täis suhtlemist ja läbikäimist ning sa tunned ennast igati omas elemendis. Ka teised imetlevad sinu iseloomuomadusi ja naturaalset suhtlemisoskust. Sel kuul võib sulle ühtlasi sülle langeda tõus karjääriredelil. 15-17 kuupäeva paiku võib ette tulla suhtedraamat, talitse vajadusel oma temperamenti. Üldiselt on november hea kuu uute asjade eksperimenteerimiseks. Oled tavapärasest rohkem valmis uusi asju testima ja astuma välja oma mugavustsoonist, et kogeda kõike mida elu pakub. Kuu viimasel nädalal soovid puhata tormilistest ja võistluslikest situatsioonidest.

Oktoober 2013

Oktoober tõotab tulla sinu jaoks kiire ja töine kuu. Sel kuul on sul võimalus tõestada, mida sa tegelikult väärt oled. Oled enesekindel ja edukas, olgugi, et osa sinust võib muretseda soorituse pärast. Väljakutsed ja stress on kindlasti osa protsessist aga tuginedes senistele kogemustele, oled võimeline sel kuul avalduvad tööalased karjäärivõimalused oma kasuks pöörama. Alates 7 kuupäevast pöörad suuremat tähelepanu kallimale ja romantikale aga sa ei tee seda otse, vaid läbi pisiasjade. 7-8 paiku kergekäeliselt võetud perega seotud lisakohustus võib nõuda täiendavat tähelepanu või ülevaatamist 29 kuupäeva paiku. Sellest tulenevalt võib esineda pereliikmete seas nurinat või solvumist. Kuu teisel poolel saad täiendava energia- ja motivatsioonisüsti, mis aitab helgema tuleviku poole püüdlemisel.

September 2013

September on sinu jaoks värviküllane ja spirituaalne kuu. 5-7 kuupäeva paiku oled seiklushimuline ja võib esineda võimalus reisimiseks või erineva taustaga inimestega kohtumiseks. 9 septembril võid seista silmitsi peadmurdva ülesandega, astu pigem hetkeks samm tagasi, süvene ja mõtle, ära torma uisapäisa seda lahendama. Septembris võid romantilise pilguga nägema hakata töökaaslast, äripartnerit või kedagi sõpruskonnast. 18-21 kuupäeva paiku võib tõstatuda küsimus pühendumisest või kohustusest seoses sõpradega või töökohaga. Üldiselt nähakse sel kuul sinus liidrit, teejuhti või autoriteeti ja seda igas valdkonnas. Näita siis oma pühendumist ja võimet vastutada. September on suurepärane kuu erinevate projektide kirjutamiseks, täiustamiseks ja lõpetamiseks. Mida kuu lõpu poole, seda olulisemaks muutub sinu jaoks kõik tööga seonduv. Kui kuu jooksul esineb tagasilööke ja viivitusi, siis võta seda kui võimalust viimistleda asju paremaks. Ära võta tagasilööke südamesse kuna see võib viia valede valikute ja otsusteni.

August 2013

August on sinu jaoks kalkuleerimiseks ja ülevaadete teostamiseks. Mõtled, kuidas ja mis suunas edasi liikuda. Teemadest on sinu jaoks tähtsal kohal raha, kindlustus, maksud jmt.  6 kuupäeva paiku võib sind raha, pere või koduga seoses tabada positiivne üllatus. Sel kuul (täpsemalt 7, 21 ja 26 augusti paiku) võib esineda ka väiksemaid konflikte kodu, isiklike eesmärkide ja suhete vahel. Sinu kallim võib ihaleda vabadust rohkem kui koosolemist või käituda muul moel kummaliselt. Võimalik, et pead kallimale natuke rohkem hingamisruumi andma, selleks et edasi liikuda. Jälgi oma käitumist hoolikalt, ürita olla mõistev ja anna võimalus järgi mõelda ja eneses selgusele jõuda. Läbi tõusude ja mõõnade võid jõuda 23-24 kuupäeval arusaamisele, et kõik unistused ei täitu, kuid ära lase ennast sellest häirida, julge ikka unistada. 27-30 kuupäeva paiku saad tunnustuse osaliseks ja seetõttu tunned, et oled võimeline kõike saavutama.

Juuli 2013

Armusuhe võib juulis olla sügav ja meeliülendav või siis vastupidi võib suhe kallimaga vajada tähelepanu. Igal juhul on oluline on jääda rahulikuks. Enne edasiliikumist tuleks astuda sammuke tagasi, anda hinnang eelnevale ja alles siis uue hooga jätkata. Positiivne on see, et kõik on lahendatav ja kuu viimaseks nädalaks laheneb kõik positiivselt. Loomulikult paneb taoline tagasilöök hindama suhet ja partnerit teise pilguga ning jõuate koos arusaamiseni, et partnerid peavad panustama suhtesse võrdväärselt. Kasvab üksteise vajadustega arvestamine ja üksteisega suhtlemine. Juulikuu esimesel poolel oled tööhoos ja motiveeritud, tööülesanded lahenevad justkui võluväel. Käesoleval kuul tunned, et peaaegu kõik on võimalik ja saavutatav. Enesekindlalt püüdled oma eesmärkide poole ja samaaegselt oled suuteline andma panuse ka meeskonnatöösse. Oled veelgi karismaatilisem ja parem suhtleja kui tavaliselt ning see avab uusi uksi ja annab uusi ideid. Üheks juulikuu märksõnaks võib olla andestamine ja seda tehes tunned ennast suurepäraselt. Uued olulise tähtsusega tutvused võivad esile kerkida 26 kuupäeval.

Juuni 2013

See kuu algab sinu jaoks töökalt ja toimekalt. Oled valmis kulutama tööle suure osa oma ajast. Olulisel kohal sinu jaoks käesoleval kuul ja järgneval aastal alates praegusest hetkest, on suhted lähedastega ja kallimaga. Suhted muutuvad südamlikumaks ja atraktiivsemaks ning seda saad osaliselt tunda juba kuu viimasel nädalal. Juunikuus oled lähedasem ka sõpradega või ühise huvigrupiga. Oled suuteline töötama oma isiklike eesmärkide nimel ja samas panustama ka huvigrupi arengusse. Oluline on sel kuul jagada oma ideesid ja mõtteid kellegagi, keda usaldad ja kes suudab sind inspireerida ning sinus parima välja tuua. Usaldusisiku leidmine võib maandada palju pingeid. Üldises võtmes on suhtlemine sel kuul kõige alus ja see võib tuua sulle uusi võimalusi või avada uusi uksi. Ürita mitte üle töötada, eriti 6-8, 15 ja 19 kuupäeva paiku. Ära piitsuta ennast liialt takka!

Mai 2013

Maikuu märksõnadeks on nauding, armastus ja loomingulisus. Sind hoiab värskena romantiline suhe ja sa naudid seda täiel rinnal. See ei pea olema ilmtingimata aeg, mil siduda ennast pikaajaliselt, pigem aeg nautida ennast ja partnerit ning võtta seda kui meeldivat perioodi oma elus. Käesoleval kuul on soositud romantika, tegelemine hobidega ja lastega. Kohati võib tunduda, et sinu elu on pööratud pea peale aga seda ainult positiivses võtmes. 16-20 kuupäeva paiku võivad suhted perega või olukord kodus olla mõnevõrra keeruline kuna kerkib taas esile probleem, mis varasemast ajast on jäänud lahendamata. 27-28 mai on suurepärane aeg kaastöötajatega läbikäimiseks ja tervisespordi tegemiseks. Kuu lõpus on sinu jaoks väga olulisel kohal enese heaolu ja hea enesetunne.

Aprill 2013

Aprill on hea aeg avastusteks ja kodusteks tegevuseks. Oled pesapunumise faasis ja kodu või perega seoses võib ees oodata muutusi. Käesolev kuu on suurepärane aeg koduseks meelelahutuseks ja loomingulisteks muudatusteks nagu näiteks remont või ümberdekoreerimine. Eriti loominguline ja romantiline oled 15, 19 ja 20 kuupäeval. Oled sisenemas väga väljendusrikkasse ja põnevasse perioodi, mis on tulvil romantikat ja lõõgastumist. Tõmbad oma unikaalsete omadustega enesele suurt tähelepanu. Samas esineb aprillis ka tõkkeid, mida ületada – kuu viimane nädal võib tuua suhtedraamat sinu ellu. Võib esineda olukordi, kus sõbrad ei pruugi  sind toetada ja võivad olla isegi kriitilised selles, kuidas suhtud romantikasse, peresse ja lastesse. Sinu armuelu saab tuule tiibadesse alates 24-26 kuupäevast.

Märts 2013

4-8 märtsil on sinu jaoks väga olulisel kohal sõbrad ja pere. Sel vahemikul on sinu suhe sõprade ja pereliikmetega eriti tugev. Ihad ja soovid tekivad väga kiiresti sel kuul. Jäta meelde, et erinevad ihad ja soovid võivad tekkida küll ütlemata järsku aga ei pruugi olla kauakestvad, seega kui sul tekib näiteks kiire ja ootamatu soov muuta oma lähedast inimest täielikult või osaliselt, siis oota rahulikult paar päeva, see tunne võib mööduda. Samas ära ignoreeri kõiki oma tunge kuna need võivad olla üsna inspireerivad. Alates 22 kuupäevast võivad päevakorda kerkida üllatavad sündmused ja asjaolud seoses kodu ja perega. 27 kuupäeva paiku võid tunda palju pinget aga ära lase emotsioonidel endale jalga taha panna. Sa ei pea nii palju pingutama kui sa arvad.

Veebruar 2013

Veebruar on sinu jaoks loomekuu, sa oled tulvil ideid ja motivatsioon on laes. Sind paeluvad uued ideed ja avastused. Oled oma ideede osas kirglik ja naudid nende jagamist sõpradega.  Soovid liigselt kiirustades oma ideid jagada ka muu maailmaga, isegi kui nad ei ole veel küpsed. Kõik see positiivne energia kandub veebruarist ka märtsikuusse. Veebruar on ideaalne kuu rääkimiseks, kirjutamiseks ja õppimiseks. Sul on võime mõelda väljaspool kasti, sinu kujutlusvõime on piiritu. Tihtilugu võivad sinu sõnad olla inspireerivad teiste jaoks, eriti avaldub see 12 ja 15-16 kuupäeva paiku. Senisest tugevam on ka sinu veenmisoskus ja see paraneb lähinädalatel veelgi. Sel kuul paeluvad sind mugavus ja luksusesemed ning seetõttu kaldud rohkem kulutama. Võid investeerida asjadesse, mis parandavad tervist või töökeskkonda.

Jaanuar 2013

Jaanuaris oled väga populaarne ja omad suurt mõjuvõimu. See kuu on ühtlasi ideaalne aeg lahendamaks eelmisel aastal õhku jäänud probleeme. Kuu esimene nädal on hea aeg ideede elluviimiseks, et seeläbi tõsta oma sissetulekut ja elustandardit. Kui uusaastalubadusi antakse reeglina 1 jaanuaril, siis sinu puhul on parim aeg selleks 11 kuupäeva paiku. Oled jaanuaris oma parimas vormis ja probleemide lahendamine toimub sinu jaoks kergusega. Ajavahemikul 15-17 oled eriti ligitõmbav ja veenev. Pakatad soovist töötada kõvasti ja seista oma väärtuste eest. Saad suurema, kohati ootamatu tähelepanu osaliseks ja seda eriti kuu kolmel esimesel nädalal. Pärast seda algab rahulikum periood ja saad tegeleda rutiinsete ja tavapäraste tegevustega.

Detsember 2012

Käesoleval kuul pole sa eriti suhtlemisaldis aga samas mitte ka liialt endassetõmbunud. Sellegipoolest on toimumas palju olulist ja sa püüdled püstitatud eesmärkide poole. Kui keegi ületab hea tava piire ja takistab sind eesmärkideni jõudmast, siis näitad talle koha kätte. Samas ole ettevaatlik ja ära võta impulsiivselt sõna teemadel, mida parema meelega edasi lükkaksid ja arutaksid teinekord paremas õhkkonnas. Detsembris on sul rohkelt energiat aga kui sa seda ei suuna konstruktiivselt, siis võib see muutuda vihaks ja kärsituseks. Otsuste langetamised võivad käesoleval kuul osutuda keerulisteks. Sinu armuelu on käesoleval kuul  privaatne ja rahulik. Reeglina meeldivad sulle selged ja üheselt mõistetavad olukorrad, kuid sel kuul kipuvad olukorrad välja kujunema teistsugused. Püüa harjutada kannatlikkust.

November 2012

Käeoleval kuul vajab tähelepanu sinu sotsiaalne elu. Samaaegselt kõik tööga seonduv õitseb ja on eriti tulemuslik. Novembri esimesed kolm nädalat on hea aeg tegelemiseks karjääri- ja reputatsiooniküsimustega. Kuu lõpupoole ja detsembri alguses on sul rohkem vaba aega, mida saad kasutada planeerimiseks. Kuu keskpaik on hea, värskendamaks oma suhet kallimaga või sõbrannadega. Novembris valdab sind ühtsustunne ja meeskonnavaim, hea aeg midagi sõbrannadega ette võtta.  Kuu viimasel nädalal tunned endas energilist tahet aktiivselt tegeleda tervisespordiga ja tööga. See on väga hea energia, kuigi võid ennast sel ajal tunda natuke ülekoormatud. Kui vähegi võimalik, ära võtta kõike korraga ette ja suuna energia olulisematele asjadele, vältides vähemolulisi.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!