EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

HOROSKOOP! Mida toob 2015 mai sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta mai horoskoop:

Jäär

Jäär

Maikuus on põhilisteks märksõnadeks raha, hinnangud, ressursid, varad ja talent aga lisaks kasvab ka õpingute ja suhtlemise osakaal. Kuu alguses pööra tähelepanu pisiasjadele, ära tee rutakaid järeldusi kuna pinnale võib kerkida uut informatsiooni või uusi emotsioone või mõlemat. Käesolev kuu võib visata mitmeid vimkasid, võib tekkida vajadus taaskord üle vaadata mõni projekt, enne kui saad edasi liikuda. Erilist tähelepanu tasub pöörata side- ja transpordivahenditele nagu arvutid, autod, telefonid, tahvlid ja muu sarnane. Kuna juuni toob mitmeid romantilisi ja loomingulisi võimalusi, siis oleks otstarbekas mais korda ajada probleemsed valdkonnad oma elus, sest seda paremad on sinu võimalused järgmisel kuul. Hoolimata üsna kiirest elutempost sel kuul, toob mai omajagu harmooniat ja soojust ka sinu kodusesse ellu.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2015 mai sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2015 aprill sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta aprilli horoskoop:

Jäär

Jäär

Kuu esimesel nädalal hakkavad silma torkama need eluvaldkonnad, mis pole tasakaalus ja vajavad rohkem tähelepanu. 4 kuupäeval võivad endast märku anda tunded ja vajadused, mis on seotud suhetega ning juba 8 kuupäeval võid näha põnevaid arenguid selles vallas. Suuremat panust nõuab käesoleval kuul ka töö, kuid olenemata suurest soovist rohkem töötada, ei pruugi sul selleks piisavalt kütust jätkuda. Aga kõike mida sa teed, teed hingega ja selle eest võid saada ka tunnustust või rahalist hüvitist. Aprill on üldiselt hea aeg isiklike eesmärkide püstitamiseks, uuteks algusteks, eneseparanduseks või totaalseks muutumiseks. Kontrollid alati oma elu suurepäraselt aga on perioode, kus oled enesekindlam, efektiivsem ja käesolev kuu just selline ongi. Eriti aldis oled kõikvõimalikele muudatustele 18 kuupäeva paiku. Aprillis suhtled rohkem kui tavapäraselt ja inimesed sinu ümber kuulavad sind ning võtavad sinu nõuandeid kuulda.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2015 aprill sinu tähemärgile

HOROSKOOP! Mida toob 2015 veebruar sinu tähemärgile

Kategooria: Horoskoop

Siin saad lugeda lähemalt, mida toob sinule 2015 aasta veebruari horoskoop:

Jäär

Jäär

Veebruaris toimub palju asju kulisside taga, eriti seoses armastuse, iha ja rahaga. Püüad aru saada oma tunnetest kuna tunned, et oled olulise muutuse lävel ja saabumas on midagi suurt. 10-13 kuupäeval võid olla segaduses, need päevad on justkui segu sõpradest, unistustest ja plaanidest. Pärast seda tunned end juba kindlamalt, tead mida oodata ja mida mitte oodata ning omad paremat selgust oma eesmärkidest. Sel kuul võid olla dilemma ees, kas liikuda mööda oma valitud rada või ühendada jõud teistega. Mõlemad võimalused tunduvad sinu jaoks atraktiivsed. Alates 19-20 kuupäevast januned tähelepanu järele. Tunned end elusana ja soovid ennast ja omi tundeid ka teistele väljendada. Oled ilmselgelt atraktiivne, loov, särtsakas ja isikupärane. Inimesed soovivad olla sinu ümber ja soovivad sinust osa saada. Oled külgetõmbavam ja märgatavam kui tavaliselt. Armastuses, ihades ja enesekehtestamisel oled otsekohene, kuigi võid käituda impulsiivselt. 24-25 kuupäeval mõtled praktilisemalt, kõik asjaajamised on kaalutletud ja läbimõeldud.

Loe edasi: HOROSKOOP! Mida toob 2015 veebruar sinu tähemärgile

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus Horoskoop