EEVA naistekas

Teisipäev, 16. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

Kasutustingimused

Aadressil www.eeva.ee asuvad internetileheküljed on Autoriõiguse tähenduses autorikaitse objektiks ning kuuluvad SimplWebs OÜ-le.

SimplWebs OÜ teeb kõik võimaliku, et portaalis sisalduv informatsioon oleks täpne ja täielik, kuid ei garanteeri informatsiooni õigsust ega vastuta informatsiooni kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest.

Materjalide kopeerimine ja levitamine

EEVA veebikeskkonnas avaldatud materjalide kopeerimine ja levitamine ilma SimplWebs OÜ nõusolekuta on keelatud. Lisainfo saamiseks palume pöörduda e-posti aadressil info(ät)simplwebs.ee.

EEVA veebikeskkonas avaldatud fotode kopeerimine on keelatud. Fotod kuuluvad fotoagentuuridele SXC, Scanpix, Fotolia.

Materjalide refereerimine

Artiklite refereerimisel meedias tuleb avaldada refereeritava artikli avaldamise koht ja autor. Internetikeskkondades refereerimisel tuleb lisada ka link samale artiklile EEVA veebikeskonnas.

Postitamine

SimplWebs OÜ ei vastuta veebikeskkonnas (foormis, blogis, kataloogis, retseptiraamatus, kommentaariumis) külastajate poolt tehtud postituste sisu ja õigsuse eest, kuid võtab õiguse vajadusel kustutada postitused, mis ei vasta sisult portaali reeglitele ja headele tavadele.

SimplWebs OÜ-l on õigus kasutada veebikeskkonnas tehtud postitusi oma äranägemise järgi, sh neid tsiteerida, esitada tervikuna väljaspool veebikeskkonda jms.

Isikuandmed

Kasutajaks registreerumisel annab kasutaja oma nõusoleku isiku- ja kontaktandmete kasutamiseks portaali piires ja kasutajale informatsiooni edastamiseks. Uudiskirja valides annab kasutaja nõusoleku reklaamipakkumiste saamiseks.

SimplWebsOÜ ei müü/vahenda/edasta kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele. Isikuandmeid puudutavat informatsiooni avaldatakse kolmandatele isikutele ainult kasutaja nõusolekul või Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevatel juhtudel.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht