EEVA naistekas

Reede, 09. December 2022

Last updateR, 13 Jul 2018 9pm

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

Kasutustingimused

Aadressil www.eeva.ee asuvad internetileheküljed on Autoriõiguse tähenduses autorikaitse objektiks ning kuuluvad Kaunis OÜ-le.

kaunis OÜ teeb kõik võimaliku, et portaalis sisalduv informatsioon oleks täpne ja täielik, kuid ei garanteeri informatsiooni õigsust ega vastuta informatsiooni kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest.

Materjalide kopeerimine ja levitamine

EEVA veebikeskkonnas avaldatud materjalide kopeerimine ja levitamine ilma Kaunis OÜ nõusolekuta on keelatud. Lisainfo saamiseks palume pöörduda e-posti aadressil info(ät)eeva.ee.

EEVA veebikeskkonas avaldatud fotode kopeerimine on keelatud. Fotod kuuluvad fotoagentuuridele SXC, Scanpix, Fotolia.

Materjalide refereerimine

Artiklite refereerimisel meedias tuleb avaldada refereeritava artikli avaldamise koht ja autor. Internetikeskkondades refereerimisel tuleb lisada ka link samale artiklile EEVA veebikeskonnas.

Postitamine

Kaunis OÜ ei vastuta veebikeskkonnas (foormis, blogis, kataloogis, retseptiraamatus, kommentaariumis) külastajate poolt tehtud postituste sisu ja õigsuse eest, kuid võtab õiguse vajadusel kustutada postitused, mis ei vasta sisult portaali reeglitele ja headele tavadele.

Kaunis OÜ-l on õigus kasutada veebikeskkonnas tehtud postitusi oma äranägemise järgi, sh neid tsiteerida, esitada tervikuna väljaspool veebikeskkonda jms.

Isikuandmed

Kasutajaks registreerumisel annab kasutaja oma nõusoleku isiku- ja kontaktandmete kasutamiseks portaali piires ja kasutajale informatsiooni edastamiseks. Uudiskirja valides annab kasutaja nõusoleku reklaamipakkumiste saamiseks.

Kaunis OÜ ei müü/vahenda/edasta kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele. Isikuandmeid puudutavat informatsiooni avaldatakse kolmandatele isikutele ainult kasutaja nõusolekul või Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevatel juhtudel.

 • Haldaja: Kaunis OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht