EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kaksikud

Suured kaksikud

KAKSIKUD (naine)
22. mai - 21. juuni

Mõjutav planeet: merkuur
Element: õhk
Metall: elavhõbe
Õnnevärv: kollane
Õnnepäev: kolmapäev
Õnnekivi: ahhaat
Õnnenumbrid: 5, 14, 23, 32, 41, 50

 

Iseloomustus

Kaksikud on segu intrigeerivatest iseloomudest. Ühel hetkel ülimalt tagasihoidlik ja jumaldav, teisel hetkel armutult sarkastiline. Kaksikud on äärmiselt targad ja suutelised diskuteerima kõikidel päevakajalistel teemadel, olgu selleks poliitika, religioon või reisimine. Nad on lakkamatult uudishimulikud ja nende väle mõistus liigub kiiremini kui välk. Kaksikud on vaimukad ja neile meeldib rääkida, kuid mitte niisama igavuse peletamiseks, vaid informatsiooni ja ideede kogumiseks.

Kaksikud on intellektuaalid, nende mõistus on terav, nende nägemused originaalsed ja erakordsed. Kuna nad tüdinevad kiiresti, siis vajavad nad pidevaid muutusi, suhtlemist ja väljakutseid. 

Kaksikud on tihtilugu kirjanikud, muusikud või poliitikud. Tuntud Kaksikud on näiteks Angelina Jolie, Anne Frank, Helena Bonham Carter, Joan Collins ja Kirsten Scott Thomas.
 
Kaksikud armastuses

Kaksikud on väga romantilised ja seni kui neil on kahtlusi suhte jätkusuutlikkuse osas, jätkavad nad ideaalse partneri otsimist. Nad armuvad üsna tihti, otsides seda õiget. Kaksikud vajavad vestlusi, lõbu ja vaimset sidet. Lõplikult armuvad nad väga harva, enne püsivate tunnete tekkimist testitakse partnerit, veendumaks kas tema on see õige.

Alles siis kui ideaalne partner on leitud, avanevad Kaksikud täielikult ja näitavad oma tegelikke iseloomujooni. Kaksikud võivad olla üsnagi armukadedad ja nad mõistavad, et partneri kättesaamine ei ole sama, mis tema hoidmine.

Kaksikud suhtes

Veetlevad, väljakutsuvad, põnevad ja keerulised – Kaksikud on kõike seda ja enamgi veel. Kaksikud vajavad partnerit, kes suudab nende meelt lahutada ja vaimselt ergutada. Kui sa ei suuda sammu pidada, siis Kaksikud sinu juurde pidama ei jää ja seda pole mõtet võtta isiklikult, selline on nende loomus. Kaksikud liiguvad sinna kus on põnev. Lisaks meeldib neile olla hellitatud ja poputatud, kuid mitte ülemäära, sest teiseltpoolt on nende loomuses olla iseseisev. Nad vajavad aegajalt partnerilt pisikesi romantilisi žeste, tundmaks, et romantika pole suhtest kuhugi kadunud. Nad hindavad selliseid pingutusi ja vastutasuks võivad suhtes mängida erinevaid rolle – olla sõber, tennisepartner, kriitik, armastaja vms. Täiuslikus suhtes on Kaksikud dünaamilised ja lojaalsed partnerid.

Kaksikud sõbrannana

Kaksikutel on võime näha igas situatsioonis mõlemat osapoolt. See teeb Kaksikutest sõbrannade seas suurepärase lepitaja. Kaksikud hindavad sõprust ja neil on alati huvitavad mõtted, mida sõbrannadega jagada. Nad on hindamatu väärtusega nõuandjad, kes on suutelised võtma seisukoha igal võimalikul teemal. Nad on head inimestetundjad ja seetõttu on nad oma sõprusringkonnas alati kesksel kohal, kelle arvamusega alati arvestatakse.

Kaksikud magamistoas

Seks pole Kaksikute jaoks mitte ainult füüsiline tegevus vaid ka vaimne sport. Kaksikutele meeldib taga ajada ja seetõttu on nad alati täiusliku partneri otsingutel. Magamistoas ootavad nad kõikide meelte stimuleerimist – esindatud peab olema nii nägemine, kuulmine kui ka puudutamine. Nende partner peab olema suuteline erutama nende meeli ja eelkõige kujutlusvõimet. Kaksikutele meeldib magamistoas eksperimenteerida ja proovida uusi asju.
 
Kaksikud ja mood

Kaksikud on mängulised ja flirtivad, nad armastavad trende ja aastaaegade vahetumist, mis võimaldavad kanda erinevaid stiili riideid. Kaksikute garderoob on reeglina suur, et oleks kaetud kõik nende tujudest tulenevad vajadused. Kaksikud eelistavad heledaid toone ja õhulisi materjale. Aksessuaaridest armastavad Kaksikud käekotte, sõrmuseid ja käevõrusid.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Mai toob sulle huvitava koosluse erinevatest positiivsetest energiatest aga kohati võib kuu olla ka keeruline või väljakutsuv. Sel kuul tunned ennast enamasti olevat juhiistmel aga aegajalt pole sa siiski kindel, kes tegelikult juhib. Tunned end reeglina iseseisvana ja võimsana aga vahel tunned, et oled oma otsustega täiesti üksi jäetud. 5 kuupäeva paiku saad aru, mida tähendab omada sõpru ja nende toetust. Alates 11 kuupäevast kasvab sinu julgus, karisma ja enesekindlus pürgida oma eesmärkide poole, kuigi kuni 21 kuupäevani ei pruugi sinu jaoks täiesti selge olla, mis suunas täpsemalt liikuda tuleks. Alates 18 kuupäevast jätad kogu negatiivsuse selja taha ja keskendud täiel määral uutele eesmärkidele. Käesoleva kuu suurim väljakutse on teiste inimeste meele järgi olemine. Teised inimesed lihtsalt ei kipu sind mõistma ja sinust aru saama sel kuul. Finantspoole pealt on sul olemas kõik eeldused, et mais ja juunis parandada oma rahalist seisu.

Aprill 2015

Aprillis oled sotsiaalselt väga nõutud. Esimene nädal võib tuua palju selgust ja seda eelkõige laste, kallima ja sõpradega seoses. Suhteprobleemid, mis on pinna all käärinud, võivad nüüd päevavalgele tulla ja sunnivad sind ellu viima olulisi muudatusi. On see ultimaatum, lahkuminek või avastus, et sul on tunded kellegi teise vastu – igal juhul oled valmis vastu võtma otsuse, mis on pikka aega veninud. Alates 11 kuupäevast kasvab sinu atraktiivsus, magnetism ja sarmikus. Sind nähakse eriti meeldivas valguses ja see tsükkel kestab kuni maikuu esimese nädala lõpuni. 13-14 kuupäeval võib tekkida vajadus tegeleda sind kritiseeriva isikuga, kes tunneb ennast ähvardatuna sinu populaarsusest. Alates kuu keskpaigast kasvab motivatsioon pürgida isiklike eesmärkide suunas. Keskendud ainult positiivsetele asjadele ning ei lase negatiivsetel asjadel ja emotsioonidel endale kaikaid kodaratesse visata. Alates 18 aprillist võid üles soojendada mõne varasema sõprussuhte või saab alguse täiesti uus sõprussuhe.

Märts 2015

Sel kuul on tähelepanu keskpunktis ja väga aktiivsed nii sotsiaalne elu kui töö. Märtsikuu esimene nädal on ideaalne teadmiste omandamiseks, suhtlemiseks ja läbikäimisteks. Endalegi ootamatuna võid kohata vana klassikaaslast või sõpra. Võid luua uusi sõprussidemeid või annad hoogu juurde olemasolevatele. Leiad üles oma hääle ja oma jutu ning ideedega inspireerid ka teisi enda ümber. Kuu keskpaiku võib päevakorda tulla raha laenamine või ise laenu võtmine aga pea meeles, et see pole nendeks toiminguteks just kõige parem aeg. Sul võib olla sel kuul raskusi teatud asjade minnalaskmisel aga paraku võib see olla ainuke võimalus. Sul võib olla soov kuidagi paremini kontrollida oma intiimelu aga mõistlik oleks seda üldse mitte kontrollida, küll asjad loksuvad ise paika. 5 kuupäeval võib suuremat tähelepanu vajada pere või perega seonduv ja seda eriti siis, kui oled viimasel ajal sellele liiga vähe aega pühendanud. 17 kuupäeval võib esineda väiksemaid probleeme kallimaga aga need lahenevad kiiresti. 20 kuupäev võib tuua üllatavaid pöördeid tööalases elus ja päevakorda võivad tekkida uued karjäärivõimalused. Jääd positiivselt silma nii ülemustele kui töökaaslastele. 22-24 näed sa eriti hea välja sind kuulatakse suure huviga.

Veebruar 2015

Veebruari alguses võid olla mõnevõrra segaduses ja otsustusvõimetu. Väliselt see küll välja ei paista, oled nii tööalaselt kui eraeluliselt igati enesekindel. Sisemiselt võid samas tunda, et sul on liiga palju erinevaid valikuid, mille vahel valima pead. Selline sisemine ebakindlus on kõrgpunktis vahemikus 9-12 veebruar. Alates 13 kuupäevast on kõik palju selgem, oled entusiastlikum ja oled suuteline valima edasiliikumiseks õige suuna. Kuu viimased 10 päeva oled väga suhtlemisaldis ja sind märgatakse rohkem. Soovid ühtlasi rohkem pildil olla, vastutada, juhtida ja teisi suunata.  20-24 kuupäeval võid saada romantilise tähelepanu osaliseks ja selle osutajaks võib olla keegi sinu sõpradest. See on lisaks ideaalne aeg uude ideede „sünnitamiseks“ ning unikaalsete, loominguliste ja innovatiivsete tulevikuplaanide loomiseks. Sa ihaldad luua midagi uut ja innovatiivset ja 24-25 kuupäev võib tuua selgust, milline sinu plaanidest ja ideedest on teostatavad, realistlikud ja väärt edasist tähelepanu.

Jaanuar 2015

Oled viimasel ajal sügava pilguga hinnanud oma sisemaailma ja isiklikku elu ning ideaalis on see sulle kasu toonud. Samas on esinenud ka aegu, kus oled asju natuke üle mõelnud ja seda oma õnne arvelt. Nüüd jaanuaris see muutub, oled valmis rohkem tegutsema, otsima uusi kogemusi ja üldse rohkem väljas käima. Käesolev kuu on suurepärane suhtlemiseks, oma mõtete ja ideede jagamiseks ning eneseharimiseks. Kasvab emotsionaalne energia ja entusiasm, inimesed sinu ümber on üldiselt toetavad ja mõistvad. Sel kuul kogud inspiratsiooni kõikjalt, kus vähegi võimalik. Kuu keskpaiku saab alguse kiirem periood, kasvavad kohustused nii tööl kui eraelus. Samas oled motiveeritum ja ambitsioonikam kui tavaliselt ja püüdled oma eesmärkide poole. Selle protsessi käigus võid aegajalt ka komistada aga see käib asja juurde. Alates 21 kuupäevast võib sinu elutempo natuke aeglustuda, saad võimaluse ennast laadida ning mõtiskleda hiljutistele sündmustele ja projektidele. Sel kuul võtad tõsisemalt ka oma suhet kallimaga ja see trend jätkub veel tõenäoliselt mõnda aega. Sinu jaoks on hetkel kõige olulisem eelkõige vaimne side kallimaga.

Detsember 2014

Käesoleval kuul tuleb sul tegeleda suhteküsimustega, eriti mis puudutab pühendumist ja lojaalsust. See võib olla ka pikemaajalisem teema, mis võib sinu tähelepanu vajada järgmised paar aastat ning võib panna suhte proovile. Pühenduda või mitte pühenduda, see on küsimus? Kas liikuda vaikselt ja kindlalt pühendunud suhte suunas või panna kogu senine suhe küsimärgi alla? Töö ja tervisega seonduv tekitab sinus sel kuul rahulolu. Alates 4 detsembrist võid tunda vajadust avastada ja uurida asju väljaspool rutiini. Oled intellektuaalselt aktiivsem ja julgem, valmis saama uusi kogemusi. Sellegipoolest võib 8 kuupäeva paiku korraks tulla puudus entusiasmist millegagi tegeleda. Entusiasmi puudumine on õnneks ajutine ja hetkeline, annad lihtsalt hinnangu oma senisele ja planeeritavale tegevusele. 6 kuupäeva paiku võib päevakorda tekkida miski suhtega seonduv või muutuvad sinu tunded partneri vastu oluliselt selgemaks. Mõlemal juhu on sinu emotsioonid sel päeval laes. Alates 20 kuupäevast tunned vajadust leida uusi sõpru või soojendada suhteid olemasolevatega. Antud kuupäevast kuni 12 jaanuarini ongi soodustatud ühised tegevused sõpradega ja suhtlemine.

November 2014

November on suurepärane kuu fitnessi või tervisespordiga tegelemiseks. Mitmed sündmused ja asjaolud sel kuul viitavad vajadusele pöörata rohkem tähelepanu iseendale. Käesoleval kuul võid jõuda arusaamiseni, et sa ei kasuta töös ja tegemistes oma talenti täiel määral ja sellest tulenevalt oled edaspidi valmis tegutsema efektiivsemalt, rakendades talenti suuremal määral. Samas jälgi ja väldi ületöötamist. Kuu keskpaiku saavad selgemaks mitmed asjaolud seoses karjääri, elutee või reputatsiooniga, mis viimasel ajal on olnud mõnevõrra ebaselged. Sinu usk nendesse valdkondadesse kasvab, küll aeglaselt aga kindlalt. Tunned ennast üha vähem erinevate asjaolude ohvrina ja oled valmis aktiivselt kaasa lööma oma tuleviku kujundamisel. Lisaks aktiviseerub sinu sotsiaalne elu ja inimesed otsivad võimalust sinuga rohkem kontakti saada. Kuu viimasel nädalal saab alguse nelja nädala pikkune periood, mis partnerluseks ja koostööks on ideaalne. See aeg on ühtlasi hea õppimiseks, lugemiseks, kirjutamiseks ja suhtlemiseks. Võimalus on õppida uusi oskusi kas koos partneriga või iseseisvalt.

Oktoober 2014

Sel kuul üritad võtta vabamalt, pühenduda hobidele, romantikale ja teistele nauditavatele tegevustele. Kogu selle põnevuse juures on oluline, et seediksid ja analüüsiksid ka hiljutisi ning praegusi sündmusi, mitte ei hüppa edaspidi pea ees uutesse sündmustesse. 7-9 kuupäeval esineb romantilist põnevust, oled valmis kogema ja nautima midagi uut. 15-17 kuupäeva paiku võid näha romantilist suhet või loomingulist projekti täiesti uue nurga alt aga jäta meelde, et võid hetkel asju üle idealiseerida. Kui oled varasemalt leigelt suhtunud oma tervisesse või majapidamistöödesse, siis oktoobris annavad need endast märku. 23 kuupäevast alates võid saada tõuke või meeldetuletuse, et aeg oleks värskendada tervislikke harjumusi ja parandada toitumist. Sellest kuupäevast võivad paraneda ka töötingimused. Sel kuul on oluline pigem jälgida kui tegutseda, võtta rohkem aega oluliste otsuste langetamiseks. Peale 25 kuupäeva muutuvad palju küsimärgiga asjad sinu jaoks selgemaks, küll aegamisi, kuid kindlalt.

September 2014

Septembris on hea aeg tegeleda pere ja isikliku eluga, olgugi, et võib esineda mitmeid väljakutseid. Kuu esimesel nädalal ürita leida tasakaal erinevate eluvaldkondade vahel, kui panustad liialt tööle siis ürita võtta rahulikumalt ja vastupidi. 8 kuupäeval võid silmitsi seista tööalase või reputatsiooniga seotud probleemiga, millega tegelemine võib võtta rohkem aega kui esmalt arvad. Tööl võib tekkida vajadus läheneda tööülesannetele loomingulisemalt kui seni. Alates 22 kuupäevast tunned end enesekindlamalt valdkondades nagu  töö, harjumused, tervis ja finantsid. Muretsed vähem vigade pärast, mida oled teinud minevikus nendes valdkondades ja oled valmis viima ellu vajalikke muudatusi. Suhe kallimaga on sel kuu elav, aktiivne ja mõnikord agressiivne. Kui suhtes esineb probleeme, siis sina või sinu partner keeldub seekord neid ignoreerimast ja tekib vajadus leida probleemile lahendus. Kuu viimased kümme päeva on ideaalne aeg sotsiaalseteks tegevusteks nagu suhtlemine, läbikäimine, samuti õppimine, mõtete jagamine, kirjutamine, õpetamine jne. Oluliselt võib muutuda sinu maailmavaade läbi uue tutvuse või teadmiste ja seda positiivses võtmes.

August 2014

Sel kuul oled väga motiveeritud ja soovid tõhusamaks muuta oma argipäeva, tööd ja tervist.  Tööl võib esineda väiksemaid probleeme töökaaslastega ja selle põhjuseks on suur töömaht ja liigsed nõudmised. Ürita vältida impulsiivsust ja ära ole teiste vastu järsk ja ebaviisakas. Oluline on olla kannatlik ja teisi austada. Väljaspool tööd suhtled augustis rohkem, lood uusi tutvusi ja kontakte, õpid ja huvitud uutest asjadest.  Ette võib tulla palju külaskäike, matku ja lühireise, kuid kogu selle põnevuse juures pead kindlasti olema võimeline vajadusel aja ka maha võtma. Alates 12 kuupäevast suhtled aktiivselt lähedaste sõpradega, mis annab neile teada, et sa mõtled nende peale. Kuu viimasel nädalal elutempo mõnevõrra rahuneb maha, tegeled rohkem kodu ja perega, võtate koos ette põnevaid tegevusi.

Juuli 2014

Juulikuus tunned end vabamalt ja positiivsemalt. Dilemmad, mis hiljuti tundusid keerulised, on ühtäkki lihtsamad ning sa naudid pigem hetkeolukorda kui vaatad minevikku vastuste ja õnne otsimiseks. Sinu jaoks muutuvad selgemaks ka töökohustused, tead mida sinult oodatakse ja mille poole pürgida. 12 kuupäev võib tuua vajaduse tegeleda finantsküsimustega või –kohustustega. Oled sel kuul väga veetlev ja eriti avaldub see 18 kuupäeva paiku. Inimesed lihtsalt jumaldavad sind! Sel kuul saab alguse aastapikkune tsükkel, mis toob sinu ellu uusi kontakte, aktiivset suhtlust, huvisid ja võimalusi. Algav periood on ühtlasi hea erinevate projektide algatamiseks ja oma oskuste parandamiseks. Kuu viimane nädal võib olla millegi uue alguseks, seega on mida põnevusega oodata!  26 kuupäeva paiku saad tööalase energiasüsti, sinu motivatsioon kasvab ja töötulemused paranevad.

Juuni 2014

Juunis oled väga väga veetlev ja ligitõmbav. Esikohale sead sel kuul enese vajadused ja kõik läheb valdavalt sellist rada mööda nagu oled planeerinud. Juuni ongi suurepärane aeg teha midagi iseendale. Kuu esimeses pooles võib esineda vajadus tegeleda põgusalt finantsküsimustega. Alates 17 kuupäevast võidakse sind valesti mõista või tõlgendada, kui sa suheldes ei väljenda ennast selgelt. 12 kuupäeval võib sinu tähelepanu vajada suhe kallimaga, kuigi valdaval osal kuust peaks suhe olema tulvil romantikat, lõbu ja põnevust. Samas võib see sind ka väsitada ja seda eriti 7, 13-14 ja 23-25 kuupäeva paiku.  18-19 kuupäev on hea aeg mõtlemaks, mis rada mööda sooviksid käia, milliseid muudatusi oma elus teha ja mida soovid elult üldiselt. Võta hetkeks aeg maha ja mõtiskle nendel teemadel. 23 kuupäeva paiku võib sul olla raskusi oma tunnete väljendamisega.

Mai 2014

Mai esimesel nädalal tunned suurt vajadust puhata, lõõgastuda ja eemalduda pingelistest situatsioonidest. Üldiselt oled sel kuul aktiivne suhtleja, käid tihedalt läbi sõpradega ning nende tegevuste käigus tuleb ette mitmeid lõbusaid võimalusi. Sinu eneseväljendamise soov on suur, kuid väldi liigseid lubadusi, mida reaalselt täita ei suuda. Kui mõne sõbraga on suhted vahepeal natuke jahtunud, siis nüüd võid kogeda soojust ja selgust. Suhe kallimaga peaks käesoleval kuul olema väga tugev, terve ja stabiilne. Paljud võivad kogeda kergendustunnet finantsvaldkonnas kuna kindlustunne töö osas kasvab. Sinu loomulik talent on nähtav, seda märkab ja hindab ka tööandja. Sul võib olla rohkem ressursse investeerida oma karjääri või ärisse ja otsuste tegemine on palju kergem. Alates 21 kuupäevast algab periood, kus on märksõnadeks lõbu, isiklik magnetism ja enesekindlus.

Aprill 2014

Aprill on keeruline kuu, raskusi võib esineda seoses rahaga, sõpradega ja kallimaga. Probleemide vältimine ja lahendamine võib sel kuul olla tõsine väljakutse. Väldi sel kuul impulsiivseid oste, eriti kui plaanid teha neid oma tuleviku arvelt. Küll võib käesoleval kuul ette tulla täiendavaid kulusid seoses laste, kallima või sõpradega. Ära ole mõjutatav ja ära kuluta rohkem, kui reaalselt vajalik on. Sinu armusuhe tõotab tulla aprillis tormine ja kohati segadust tekitav. Pinnale võivad kerkida armukadedus ja partner võib arvata, et oled tema omand. 14-15 ja 21-23 kuupäev võib tuua armastuses tulevärki. Kui kuu esimeses pooles pöörad suurt tähelepanu tööle ja kohustustele, siis kuu lõpupoole sead prioriteediks oma isiklikud vajadused ja tegevused õnnetunde saavutamiseks. 10-11 ja 17-20 kuupäevad on töötegemiseks suurepärased ning tunned ka ülemuste tuge ning soosingut. Aprilli viimasel nädalal tuleks võtta vabamalt ja pühendada aega iseendale.

Märts 2014

Sel kuul kasvab lugupidamine sinu vastu nii tööalaselt kui ka sõpruskonnas ja seda eriti 6 ning 13-14 kuupäeva paiku. Seeläbi kasvab ka sinu enesekindlus, mõned probleemid, mis vaevasid sind eelmisel kuul, on nüüd selgemad ja häirivad sind vähem. 6 märtsil on ühtlasi soositud äritegevus, finantsidega ja lähisuhetega seonduv. Päevakorda võib tekkida tõus karjääriredelil või edutamine ja ootamatud sündmused tekitavad uusi võimalusi. Uued võimalused võivad olla seotud loovusega ja see sobib sulle väga hästi. Tööalases elus hakkab olulist rolli mängima sinu intuitsioon. Uued ettevõtmised  ja projektid pole soositud enne järgmise kuu keskpaika aga see ei tähenda, et peaksid projektid ja tegevused pausile panema või sa ei tohiks töötada uute ettevõtmiste nimel, mis rakenduvad või realiseeruvad kunagi hiljem. Hetkel on õige aeg täiustamiseks ja viimistlemiseks. Sotsiaalne läbikäimine võib käesoleval kuul  ja ka järgmisel olla komplitseeritud, võib esineda väljakutseid seoses romantilise suhtega või seoses lastega. Võid leida, et kõige lihtsam on probleeme või lahkhelisid vältida, kuid see pole soovitatav.

Veebruar 2014

Romantilised suhted võivad sel kuul olla leegitsevad, kirglikud ja temperamentsed. Aktiivselt tegeled veebruaris hobide, meelelahutuse ja loominguliste tegevustega. Võid olla vägagi entusiastlik, kuid vahemikus 1-19 veebruar võib esineda ka tagasilööke st mõtled millegi osas ümber, esineb motivatsioonilangus vms. Üldiselt on käesoleval kuul suhted lähedaste, sõprade ja töökaaslastega väga head. Inimesed sinu ümber on suhtlemisaltimad, soojemad, avaldavad rohkem omi tundeid ja on valmis edasi liikuma. Töö juures võib veebruaris esineda keerulisi situatsioone ja otsuste langetamine võib olla tavapärasest raskem. Kuu alguses võivad otsused tunduda sulle ainuõiged, kuid nädal hiljem võid oma otsustes kahtlema hakata. Õnneks tunned ennast peagi taas omas elemendis. Võimalik, et tööl tuleb sul läheneda tööülesannetele loovamalt kui seni. Kuu keskpaiku võid avastada, et oled ennast kõikvõimalike tegevuste ja ülesannetega üle koormanud ning vaja on sisse viia muudatusi tavapärase elutempo tagasisaamiseks. Sel perioodil võid ühtlasi tunda, et su akud on tühjad ja vajavad laadimist, seega ürita leida aega lõõgastumiseks. Sel kuul võid saada ootamatu rahasüsti või boonuse osaliseks või saad positiivse vastuse laenutaotlusele.

Jaanuar 2014

Jaanuari alguses võid üles kaevata huvitava informatsiooni, mis võib põhjustada sahinaid ja sosinaid sinu tutvusringkonnas. Sel kuul võib tähelepanu vajada armastuse ja kallimaga seonduv, päevakorda võivad tulla intiimsust ja ühiseid finantse puudutav. Ära jäta tekkinuid küsimusi õhku rippuma, tegele nendega varakult. Jaanuar on suurepärane kuu tarbimisharjumuste muutmiseks, kuid kehv kuu suurte ostude tegemiseks. Enne suuri väljaminekuid mõtle hoolikalt järele, et järgmisel kuul ostu mitte kahetseda. 15 kuupäev võib tuua ootamatu üllatuse seoses rahaga. Jaanuarikuu võib kohati olla väsitav, kuid aegajalt saad uue annuse energiat, et edasi liikuda. Võimalik, et hakkad taas tegelema hobiga, millega kunagi tegelesid ja mis vahepeal soiku on jäänud või leiad täiesti uue loomingulise väljundi oma elus. Jaanuaris on ka omajagu romantikat, kuid päevakorda võib kerkida ka vana vimm, mille lõpuks oled valmis selja taha jätma.  Alates 19 kuupäevast tunned end seiklushimuliselt ja oled aldis käima meelelahutusüritustel.

Detsember 2013

Jõulukuul vajad väga partneri ja perekonna lähedust ning pakud ka ise nendele toetust. Suhtes võtad kuu alguses ohjad enda kätte ja üritad muuta suhet tugevamaks. Austad teisi oma elus ja teised austavad sind ning see ongi sinu edu alus. Alates 7 kuupäevast oled eriti ettevõtlik ja entusiastlik, oled valmis kompromissideks, oled hea kaaslane ja kõik hindavad seda. Sind ajendab tegudele võistlusvaim, tahe teha midagi suurt ja head. Kuu keskpaiku võiksid keskenduda detailidele ja väikestele asjadele kuna väikestest asjadest saavad alguse suured asjad. Edu võivad saata plaanid seoses raha või tööga. Alates kuu keskpaigast tunned vajadust uute tutvuste järele või soovid värskendada olemasolevaid sõprussidemeid. Alates 21 detsembrist võib tekkida vajadus üle vaadata varasemad ostud või tegeleda finantsküsimustega ning tähelepanu võib vajada ka suhe partneriga.

November 2013

Novembris võib tekkida vajadus organiseerida ja korrastada oma igapäevaelu, kuigi selleni jõudmine võib omajagu aega võtta. Sel kuul võib tähelepanu vajada varasemalt tähelepanuta jäänud terviseküsimus või majapidamistöö. Lisaks võib käesoleval kuul tähelepanu vajada erimeelsused tööl või mõne tööülesande ümbertegemine. Iga tööjuures esinev “kriis” on aga ajutine nähtus ja sissejuhatus parematele töötingimustele. Kuu keskpaigast alates oled töö juures enesekindlam ja suudad end parimini väljendada. Olgugi, et käesoleval kuul rutiinsete teemadega tegelemine võib tunduda igav ja tüütu, tekitab organiseeritus lõpuks sinus rahulolu. Õnneks on pereliikmed igati toetavad. Kuni 10 kuupäevani ära kiirusta oluliste otsuste langetamisel kuna sul ei pruugi olla kogu vajalikku informatsiooni õige otsuse tegemiseks. Alates 10 kuupäevast muutuvad asjaolud aina selgemaks. Kodune elu on novembris suurepärane ja nauditav. Võid isegi kaaluda kodukeskkonna renoveerimist või värskendamist.

Oktoober 2013

Oktoober tõotab tulla selle aasta kõige nauditavam kuu. Samas ei ole välistatud, et sel kuul võib esineda sinu elus teatud suhtedraamat. Enesedistsipliin pole oktoobris sinu tugev külg, väljendad ennast loominguliselt ja spontaanselt. Oktoobris on ka tõsisemaid päevi, näiteks 8 ja 29 kuupäev, kui suuremat tähelepanu võib nõuda töö või tervis. Ära haara endale liiga palju kohustusi, tee pigem vähe aga lasku rohkem detailidesse. Kuu keskpaiku naudid enesetäiendamist, suhtlemist ja pühendud iseendale. Alates 7 oktoobrist naudid väga kallima seltskonda või siseneb sinu ellu mõni teine rõõmus ja toetav inimene.  16-18 kuupäeval esineb võimalus tutvuda uute inimestega, oled väga nõutud ja valmis kogema uusi asju. Kuu lõpupoole võivad sinu tähelepanu vajada tööga seotud küsimused, usalda nende lahendamisel oma intuitsiooni.

September 2013

Septembrikuu esimene pool on energia kogumise ja perele ning kodule pühendumise aeg. Muud maailma probleemid sel ajal sinu jaoks eriti korda ei lähe. Üritad pigem paremaks muuta suhteid pereliikmetega ja parandada kodust keskkonda. Kuu teisel poolel saab “pesapunumise” periood läbi ja sa tuled oma kookonist välja, olles valmis tegutsema ja ennast loovalt väljendama. Kui kuu esimesel poolel oled ennast kaitsev, siis teisel poolel oled spontaanne ja riskialdis, otsid naudingut, romantikat ja meelelahutust. Tunned uhkust oma saavutuste, armusuhete, laste ja hobide üle. Sel perioodil pead väga oluliseks teiste arvamusi ja soovid et sind märgataks, sest sinu jaoks on tähtis populaarsus. See on aeg, kus sinu “sisemine laps” tuleb välja mängima ja lõbutsema. Kuu lõpu poole flirdid rohkem kui sulle kombeks on ja võid võtta tavapärasest rohkem riske. Üldiselt tunned ennast väga hästi ja jagad oma rõõmu ka teistega. Kui oled vallaline, võib avaneda uks uude romantilisse suhtesse. Kallimaga olles naudid ühiseid ettevõtmisi, olgu selleks muusika- , kultuuri- või mõni muu üritus.

August 2013

August tõotab tulla sinu jaoks tempokas kuu. Oled väga aktiivne, suhtlemisaldis ja valmis ellu viima iga idee, mis sinu pähe turgatab. Alles kuu viimasel nädalal soovid tempot mõnevõrra vähendada, et natuke privaatsust nautida. 4-6 kuupäev võib tuua meeldivaid üllatusi sõpradelt ja ühtlasi on käesolev kuu suurepärane aeg ka uute sõprussuhete loomiseks.  Sel kuul võib tekkida uusi huvisid ja välistatud pole uue hobiga alustamine. Augustis on oluline mõelda „väljaspool kasti“, kuna see võib avada sulle  uusi võimalusi ja uksi.  Alates 16 kuupäevast saab positiivse energialaengu sinu armuelu. 20 kuupäeva paiku tuleb sul maadelda igapäevaprobleemidega ja tunned vajadust nendest probleemidest eemale saada. Kui oled sel kuul rahaasjades liiga enesekindel, siis võivad sellel olla tagajärjed. Ürita sel kuul mitte võtta rumalaid riske, näiteks laenata oma tuleviku arvelt. Täna võib ju hea olla aga mõtle ka homsele. 25-26 kuupäeva paiku pannakse proovile sinu nägemused ja visioonid ning sul tuleb neid kaitsta reaalsete faktidega. Kuu viimasel nädalal, pärast sellist tormilist ja produktiivsed kuud, naudid pere seltskonda ja privaatsust.

Juuli 2013

Juulikuus on sinu jaoks kesksel kohal finantsküsimused, pea on tulvil ideid ja mõtteid, kuidas oma materiaalset olukorda parandada. Ühtlasi võib sul olla ahvatlus kulutada raha asjadele, mis teevad sinu elu ja kodutööd kergemaks ning meeldivamaks. Üldiselt on juulikuu suhteliselt rahulik aeg sinu jaoks. 16-22 kuupäeva paiku saad energiasüsti, mis annab võimaluse panustada oma energiat suhtesse, töösse või tervisesse. Sel perioodil saad teatud selgust seoses töö või tervisega. Ühtlasi on see hea aeg, et käia tervisekontrollis või alustada tervisespordiga ja enesehoidmisega. Sest tegelikult on kõik organiseerimise küsimus ja võimalik on igapäeva rutiini juurest natuke ka enda jaoks aega leida. Suhtes olles pöörad sel kuul tähelepanu pisiasjadele kuna tead, et kõik saab alguse pisiasjadest. Töö- või ärielu peaks märkamatult paremaks muutuma ja suure tõenäosusega leiad toetust ülemustelt või äripartneritelt. Kes teab, ehk õnnestub käesoleval kuul lõpuks oma unistuste töö saada. Kuu viimane nädal on mõnevõrra kiirem kui kuu esimesed nädalad.

Juuni 2013

Juuni on sinu jaoks võimas kuu! Sul on meeletu kogus energiat saavutamaks isiklikke eesmärke ning sul on ühtlasi nende eesmärkide saavutamiseks olemas ka teiste tugi. Paljud kaksikud leiavad juunis uusi sõpru ja tutvusi. Olgugi, et juunis on põhifookus sotsiaalsel läbikäimisel, on sul piisavalt energiat ka töö ja igapäevategevuste jaoks. Sinu loomulikku talenti ja pingutusi tunnustavad kõik. Pärast 8-9 juunit on hea periood uute projektide/tööde alustamiseks või olemasolevate projektide/tööde presenteerimiseks. Võid tunda ennast võitmatuna ja seda eriti kuu viimasel nädalal! Rahaline seis võib juunikuus paraneda, kuid väldi sellegipoolest liigset ja asjatut kulutamist. Enne mõtle ja siis tegutse!

Mai 2013

Kuu esimesed nädalad kipuvad olema sinu jaoks rahulikud, vähemalt pealtnäha tundub nii. Sinu sisemine maailm on seevastu väga aktiivne ja kohati isegi kaootiline. Püüa võtta maikuud kui perioodi, kus saad koguda energiat ja tõmmata joone alla olulistele projektidele ja otsustamistvajavatele küsimustele. Sinu vaimne energia on haripunktis kuu teisel poolel ja see aitab efektiivselt kaasa sinu tegevustele. Alates 9 kuupäevast on sinu romantiline elu oluliselt selgem, suhe pole enam nii keeruline kui seni. 13 mai paiku võib sind tabada teatud pettumus, kuid pikemas perspektiivis võib sellest isegi kasu olla. 20 kuupäeva paiku võid pabistada rahaga seotud küsimuste pärast aga pabin möödub kiiresti ja peagi oled taas omas elemendis. 24 mai paiku võib esineda suhtedraamat ja emotsioonid võivad olla laes, seega püüa säilitada rahu. Kuu lõpus oled väga atraktiivne, tõmbad ligi inimesi ja positiivseid võimalusi.

Aprill 2013

Aprill on valdavalt tegevusterohke ja märkimisväärne kuu, eriti puudutab see suhtlemist ja sõpru. Seevastu kuu viimased 10 päeva võivad olla vastupidiselt vaiksed ja võid olla endasse tõmbunud. Vahemikus 5-18 kuupäev võib esineda romantilisi võimalusi, võid saada kellegi tähelepanu osaliseks. Käesoleval kuul toetavad kõik sinu pingutusi ja panust. Oled tulvil ideesid, mis on unikaalsed ja loomingulised. Ole meeskonnamängija, sest just aktiivse meeskonnaliikmena võivad avaneda sulle uued võimalused. 20-22 kuupäeva paiku muutub elutempo rahulikumaks nagu eespool sai mainitud ning ühtlasi esineb võimalus, et sul tuleb tegeleda teemadega oma minevikust. On aeg sulgeda või teha lõpp nende teemadega ja liikuda edasi. Kuu viimasel nädalal võib tekkida vajadus pöörata rohkem rõhku tervisele. Ürita rohkem puhata ja leida aega enese jaoks kuna vajad emotsionaalset ja füüsilist laadimist.

Märts 2013

Käesolev kuu on suurepärane aeg suhtlemiseks, sõpradele pühendumiseks ja oma karjäärile uue pilguga vaatamiseks. Märtsi esimesel kümnel päeval üritad rutiinist välja murda, oled kõiges kõrgelt motiveeritud. 11 kuupäev toob värsket energiat sinu tööellu ja sinu reputatsioon paraneb. Kuu teisel poolel võib esineda arusaamatusi ülemustega või võimudega (nt tuludeklaratsiooniga seoses), kuid kõik laheneb positiivselt. Alates 22 kuupäevast kuni kuu lõpuni võib esineda üllatusi seoses sõprade või tuttavatega, võimalik et tekib uus armusuhe just sõbra või lähedase tuttavaga. Märtsikuus oled avatud uutele võimalustele, oled valmis valima senisest täiesti erinevad huvid või eesmärgid.

Veebruar 2013

Sinu jaoks on saabumas väga kiire ja aktiivne periood. See saab alguse veebruarikuust ning kandub edasi ka järgmisesse kuusse. Sinu elus võib ette tulla huvitavaid pöördeid. Tööalaselt võta viimast, lihvi oma oskusi ja saa praktilisi kogemusi. Samas ära unusta ka sotsiaalset läbikäimist kuna sul on mida ka teistelt õppida. Sa võid kohtuda inimestega, kes sind inspireerivad või tutvustavad sulle uusi ideid ja väljavaateid. Seega võta vastu kutseid ja osale üritustel. Oled käesoleval kuul entusiastlik, valmis haarama igast võimalusest ja tegema kõike, et saavutada püstitatud eesmärke. Ürita nende eesmärkide poole püüdlemisel mitte tekitada ebameeldivusi teistele. Alates 23 veebruarist võivad mõnedes sinu plaanides esineda viivitusi või seisakuid. Üldiselt oled efektiivne ja aktiivne sel kuul ning reeglina saadab sinu tegevusi teiste heakskiit ja toetus.

Jaanuar 2013

Jaanuaris on aeg kolida välja oma mugavustsoonist ja võtta ette midagi huvitavat. Käesolev aasta tõotab tulla sinu jaoks hea, sul on mida oodata. Mida iganes sa praegu teed või teha plaanid, on alus tulevastele sündmustele. Käesolev kuu on suurepärane aeg teha plaane reisimiseks, õppimiseks või muudeks avastusretkedeks. Kui uusaastalubaduseks oli vabaneda pahast harjumusest, siis jaanuar on igati õige aeg sellega algust teha, kuna oled ennast mõtetes viinud eneseparandamise lainele. Suhetega seotud teemad on antud kuul tähtsal kohal, suhe kallimaga võib jõuda uuele üksteisemõistmise tasandile vahemikus 15-18 jaanuar. Füüsilist energiat võib sel kuul vajaka jääda, kuid sa pakatad emotsionaalsest energiast ja entusiasmist. Sa oled planeerimise ja unistamise etapis ning kogud inspiratsiooni kõikvõimalikest kohtadest.

Detsember 2012

Detsembris on olulisel kohal suhted lähedastega ja seda enamasti läbi positiivse prisma. Samas aegajalt võid tunda, et sinu vajadustega ei arvestata piisavalt ning sa oled olude sunnil rohkem andja kui saaja rollis. Seisa enda eest aga ära üle pinguta, see võib anda vastupidise efekti. Ära hoia negatiivseid tundeid ka sügaval enda sees, alati tasub tunnetest rääkida. On aeg suhet hinnata ja leida lahendusi ning mitte lasta ennast kergekäeliselt sikutada tulistesse tülidesse. Kuu keskpaik on hea aeg alustada vajadusel suhtes nö nullist või siis pühenduda suhtele oluliselt rohkem kui seni. On hea aeg sõlmida vaidlustes vaherahu ja jõuda kompromissile. Kuu viimasel nädalal tekivad päevakorda rahaga seotud teemad.

November 2012

Käesoleval kuul on sinu tähelepanu keskpunktis töö ja tervisega seonduv. Järgneva paari aasta jooksul on antud teemad üsna olulise tähtsusega ja just novembrikuus toimuvad sündmused on need, mis võivad olla esimesed sammud suuremate muutuste poole liikumises. Viimased läbielamised isiklikus elus ja tööl hõlmavad suure osa sinu ajast ja mõtetest. Ühtlasi oled sa üsna hõivatud oma keha treenimisega. Olgugi et sellised rutiinsed tegevused võivad aegajalt väsitada, võivad need samaaegselt olla rahuldust pakkuvad. Käesoleval kuul võid kokku põrgata vana kallimaga, kas oled selleks valmis? Tähtsate otsuste langetamisel võta aega, kõik ei pruugi olla nii nagu hetkel paistab. Kui sulle tundub, et kogu elu seisneb töö tegemises, siis ole valmis, novembri viimane nädal võib tuua sinu suhtesse üllatusi.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!