EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kalad

Suured kalad

KALAD (naine)
20. veebruar - 20. märts

Mõjutav planeet: neptuun
Element: vesi
Metall: tina
Õnnevärv: mereroheline
Õnnepäev: reede
Õnnekivi: akvamariin
Õnnenumbrid: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30, 34, 43, 52

 

Iseloomustus

Kalad on salapärased ja sensuaalsed olevused, kelle saladused on peidus mõistatuslike tumedate silmade taga. Nad on elavad, romantilised ja spirituaalsed. Sarnaselt jõgede ja meredega, milles antud tähtkuju ujub, iseloomustavad nendegi iseloomu sügavad emotsioonid ja vastakad tunded. Seega vaata ette, vaga vesi sügav põhi – tihtilugu on tegemist kirglike ja tundlike isiksustega.

Kalad on tihti kunstnikud või artistid, kes väljendavad oma sisemist kirge läbi kunsti, tantsu või laulmise. Nende töö on tihtilugu veider või võõramaine aga alati lummav. Tuntud kalad on näiteks Anais Nin, Elizabeth Taylor, Liza Minelli ja Coco Chanel.
 
Kalad armastuses

Armastus on Kalade mängumaa kõige sinna juurdekuuluvaga. Neil on elav kujutlusvõime ja nad lasevad romantikal ja unistustel lennata. Suhtes olevad Kalad ootavad suhtelt maagiat, müsteeriumit ja kõike muud ilusat, mida näeb ka sügaval merepõhjas. Nad armastavad olla armastatud – nende jaoks on see unistus, mis saanud teoks. Armastus võrgutab nende meeli ja see on nende jaoks ülim tunne .
 
Kalad suhtes

Enamus Kalasid on rahulikud, mistõttu on ka suhe nendega rahulik ja möödub suuremate tülideta. Kui pole midagi suurt kaalul, siis ei ole ju mõtet paati niisama raputada. Suhe kaladega on loominguline, tundlik ja väga emotsionaalne ning eelkõige vajavad nad partnerit, kes tagab neile turva- ja kindlustunde.  Kalad on helde iseloomuga ja annavad rohkem kui ise vastu ootavad. Parim partner Kaladele on mees, kes suudab innustada neid, kaitsta neid ja vajadusel fantaseerida koos nendega.
 
Kalad sõbrannana

Kõrvalvaatajale võib aegajalt jääda mulje, et Kalad elavad omas maailmas ja ei pane alati tähele, kui neilt midagi küsida. Sellegipoolest on Kalade näol tegemist kõige hoolivamate sõbrannadega, keda leida võib. Sõbrannade jaoks on neil olemas alati õlg, millele toetuda või jäätis ja kook ühisteks tüdrukuteõhtuks.
 
Kalad magamistoas

Seks on Kalade jaoks emotsionaalne tegevus nagu kõik muugi nende elus. Nad on sensuaalsed ja mängulised ning nende jaoks on üsna oluline magamistoa õdusus st olulisel kohal on küünlad. Kaladele meeldib seks ja mida rohkem üllatusi seks pakub, seda parem. Kalad jaoks on armastus ja seks omavahel tihedalt seotud ning nende jaoks ei saa olla ühte ilma teiseta.
 
Kalad ja mood

Kalad ei armasta piiranguid ja sarnasusi, nad hindavad avaraid voolavaid elegantseid riideid. Nad tunnevad ennast kõige paremini mugavates siidjates ja pehmetes riietes, seega korsetid ja teised ahistavad esemed on nende jaoks välistatud. Kalad armastavad kanda läikivaid ehteid kõikjal, ka harvaesinevates kohtades. Jalakee, varbasõrmus ja pross on vaid mõned näited Kalade lemmikaksessuaaridest.

Kuuhoroskoop

Mai 2015

Maikuu alguses oled hädas tiheda ajakavaga. Ära võta ette korraga liiga palju, vaid pigem sellises mahus kui parasjagu vaja on. Nõnda väldid läbipõlemist. 7 kuupäev toob sinu ellu romantikat ja mängulisust ning kindlasti ei tule puudus komplimentidest. Käesolev kuu ei pruugi üldises pildis küll olla kõige glamuursem, kuid siiski on see oluline kuu kohandamaks elustiili ja tegemaks vajalikke ettevalmistusi. Sel kuul võib esineda mitmeid arusaamatusi ja komistuskivisid, eelkõige siis seoses töö või kohustustega. Inimesed sinu ümber ei pruugi sind mõista ja sellest tulenevalt võib esineda möödarääkimisi. Sa ei soovi kõiki oma mõtteid sel kuul teistele avaldada, kuid teatud ulatuses siiski võiks kuna sinu enda elu muutuks sellest lihtsamaks. Kodu ja pereelu võib vajada kuu keskpaiku ulatuslikke muudatusi ja olgugi, et sa pole sellega arvestanud, aitab see kokkuvõttes edasi liikuda. Juunikuu toob sulle suurepäraseid vabastavaid võimalusi, kuid see eeldab et juba sel kuul vabastad oma mõtted ballastist ja oled uuetele võimalustele avatud.

Aprill 2015

Kui oled viimasel ajal võlgu võtnud, siis aprillikuu esimene nädal tuletab meelde, et võlg on võõra oma. Mõtle, kuidas saaksid finantsvaldkonnas tasakaalu taastada. Samas eks me kõik oleneme kellestki mingil määral ja aegajalt on hea, kui on võimalik kellelegi toetuda ja kellegi peale loota. Ühtlasi oled kuu alguses suhtlemisaltim kui tavapäraselt. See ei tähenda tingimata pikki ja sisutihedaid vestlusi, vaid oled valmis tavapärase kuulamise asemel ka ennast aktiivsemalt väljendama. Nii mõnedki Kalad võivad kuu esimeses pooles loobuda mõnest pahast harjumusest, aprillikuu soosib seda igati. Alates 20 kuupäevast oled romantilisel lainel ning kipud olema pigem sentimentaalne ja nostalgiline. Suhtes hindad lojaalsust ja tundlikkust ning teed kõik endast oleneva, et kodune atmosfäär oleks rahulik ja stabiilne.

Märts 2015

Käesoleval ja ka järgmisel kuul tegeled sügavuti oma finantsolukorraga. Oled ambitsioonikas ja soovid läbi uute meetodite ja tehnoloogia parandada oma rahalist seisu. Ühtlasi on heade tulemuste saavutamiseks suureks väljakutseks osata mõelda väljaspool kasti. 5 kuupäeva paiku soovib keegi anda sulle kasuliku õpetunni ja tal on öelda sulle nii mõndagi tähtsat. Kuni 20 kuupäevani kasuta efektiivselt ära oma isikupära ja isiklikku mõju, need töötavad igati sinu kasuks. Sind märgatakse ja isegi sinu väikseimal tegevusel või arvamusel võib olla suur mõju. Kuu lõpupoole lükatakse sind tähelepanu keskpunkti ja see võib esmalt sind häirida aga kokkuvõttes on see väga tulutoov ja meeldiv sinu jaoks. Sõprussuhted võivad olla intensiivsed ja sa teed kõik, et hoida lähedasi sõpru veelgi lähemal ja üritad vältida nendega erimeelsusi. Kuu viimasel nädalal soovid teatud eluvaldkonnas pöörata uue ja puhta lehe.

Veebruar 2015

Veebruarikuus on sinu soovid ja vajadused kristallselged. Oled sel kuul väga külgetõmbav ja seda on kaugele tunda. Inimesed soovivad olla sinu ümber ja jagada sinuga ühte ruumi. 18 kuupäeval võid tunda, et oled millegi suure lähedal aga siiski piisavalt kaugel, et selleni mitte ulatuda. Sellegipoolest võib järgnevatel päevadel tehtud otsus viia sind soovitud asjale lähemale. Kui soovid saavutada liiga palju liiga kiiresti ja soovid särada igas eluvaldkonnas, siis tulenevalt aja- ja energiapuudusest võib ette tulla konflikte ja liialdusi. Annad endast ära liiga palju, võttes liigselt töö- ja igapäevakohustusi. Võid küll kogu seda protsessi nautida aga saad isegi aru, et kõik tuleb millegi arvelt. Käesoleval kuul võid avastada, et ihkad asju, mida sa varem isegi soovida ei osanud. 20 kuupäeva paiku võib probleemiks olla liigne kulutamine aga positiivse poole pealt on sinu pea tulvil häid ideid. 24-25 kuupäevaks omad selgust, kuidas idee või projekt ellu viia ja kellelt vajadusel selle realiseerimiseks abi või nõu paluda.

Jaanuar 2015

Alates suvest oled pidevalt rakkes olnud ja vahepeal ehk liigagi rakkes ning seetõttu tunned sel kuul vajadust puhata ja lasta asjadel lihtsalt olla. 3-5 jaanuar võib tuua romantilise ilmutuse. Kuigi suhted võivad olla keerulised, oled kahe jalaga maa peal, kui on vaja vastu võtta otsuseid selles valdkonnas. Sinu armuelu võib vajada üle vaatamist, praegu pole aeg asju edasi tõugata, vaid probleemidega tuleks koheselt tegeleda. Alates 12 kuupäevast saab selgemaks, mida soovid. Oled julgem, veenvam ja valmis võtma riski või kaks. Sisemiselt võid tunda end rahutuna ja natuke ebakindlalt aga väliselt seda välja ei näita. Kuu keskel võib toetada sind keegi kulisside tagant või laekub toetus ootamatust allikast, mille olid vahepeal täiesti unustanud. 19 kuupäeval võib inspireerida sind soov ellu viia unistus või ebatavaline iha. Samas vaata, et sa ei saa osaks kellegi teise fantaasiast, vaid tegemist on ikka sinu enda sooviga. Kuu lõpus võib sulle pähe turgatada maagilisi rahategemise ideid ja sinu äriline vaist on sel ajal väga tugev.

Detsember 2014

Sinu tähelepanu keskpunktis on detsembrikuus töö, finantsid ja sõprussuhted. 4 kuupäeva paiku võid tunda end ärritunult või vihaselt ja sa ei oska koheselt sellele seletust leida. Ära lase rahutusel ja teadmatusel oma käitumist juhtida. Proovi pigem välja selgitada probleemide algallikas, et seejärel oleks võimalik lahendus leida.  Alates 8 kuupäevast oled julgem ja kaitsed end, kui tunned selleks vajadust. Alates 20 detsembrist kuni 12 jaanuarini võib finantsvaldkonnas avaneda uusi võimalusi. Pead tegema midagi teisiti kui tavaliselt ja ellu viima progressiivseid ideid, et raha hakkaks sisse voolama. Isiklikud ressursid võivad olla küll piiratud aga tunned, et kontrollid neid suurepäraselt. 21 kuupäev annab jõudu alustada puhtalt lehelt sõbraga või sõpruskonnaga, kui selleks vajadus peaks olema. 23 detsembrist saab alguse kolme aasta pikkune periood, mis puudutab tööd ja reputatsiooni. Selle perioodi jooksul on sul võimalik anda hinnang oma karjäärile ja mainele, muutes vajadusel oma suhtumist, et paremini saavutada püstitatud eesmärgid. Mitmed asjaolud tuletavad sulle meelde, kui oluline on struktuur, vastutus ja reputatsioon sinu elus. Sind võib ees oodata suurem vastutus, kuid ka suuremad saavutused on seetõttu võimalikud.

November 2014

Novembris naudid uusi huvisid ja mõtled oma tulevikust suures plaanis kuna oled motiveeritud ja entusiastlik. Sel kuul võib esineda soov painutada reegleid aga parim lahendus oleks siiski käia mööda traditsioonilist teed ja libedale teele mitte astuda. Tööl võib esineda võimalus õppida uusi oskusi või arendada olemasolevaid. Mõistlik on neid võimalusi tulevikku silmas pidades kasutada. Kuu esimesel poolel naudid tõenäoliselt teistelt saadavat positiivset tagasisidet ja tunned, et oled tugev ja meeldid teistele. Alates kuu keskpaigast tunned end veelgi enesekindlamalt, oled rahul oma isikupäraga, välimusega ja panusega. Isiklikud eesmärgid tunduvad igati saavutatavad. 10-12 kuupäeva paiku võib tekkida tüli sõbraga ja see annab võimaluse suu puhtaks rääkida. Kuu viimane nädal toob teatud värskust karjääri, tööalastesse huvidesse või elusse üldisemalt. Võid saada tööalaste saavutuste osas tunnustuse osaliseks.

Oktoober 2014

Sel kuul sa igavust tundma ei pea, tegemisi on rohkem kui ära teha jõuad ja seda eriti töövaldkonnas. Tööalaselt oled kui teerajaja, kes on võimeline lähenema uue nurga alt, mõeldes väljaspool kasti ja eirates tavapäraseid mõtlemismalle. 6-9 kuupäeva paiku vajavad tähelepanu finantsid ja eelkõige puudutab see sularaha, mida oled ehk liialt lahkelt välja jaganud. Esineda võib ka teatud ebastabiilsust sissetulekutes. Sellest tulenevalt on mõistlik astuda samme, mis tooksid rohkem stabiilsust ja kindlust sinu ellu. Edu võtmeks on teiste inimeste toetus, seega kaasa inimesi, keda usaldad ja võta vastu abi, kui seda vajad ja seda pakutakse. Kuu viimasel nädalal võivad vaatevälja tekkida mõned uued huvid ja võimalused ning nüüd on aeg ette mõelda, mida soovid saavutada pikemas perspektiivis. Küll detaile on aega aja jooksul täpsustada, hetkel on sinu jaoks pigem oluline üldine visioon ja suund. Sinu sotsiaalne elu käesoleval kuul on väga elav, hoiab sind pidevalt hõivatuna ja see jätkub ka novembrikuus.

September 2014

September on hea kuu kompromissideks, koostööks ja suhtlemiseks. Kuu esimesel nädalal võib küll tööl esineda väiksemaid probleeme või tagasilööke, kuid seevastu kuu teisel poolel läheb töö kui lepase reega. Siis oled motiveeritud ja paistad silma värskete ja originaalsete ideedega. Oled suuteline mõtlema „väljaspool kasti“ ja tänu sellele võib tekkida ka asjalikke mõtteid, kuidas suurendada oma igakuist sissetulekut. Seega ära sea endale piiranguid, siis on tagatud uudsed ja unikaalsed ideed.  8 kuupäeva paiku võivad pinnale kerkida emotsioonid, mida oled endas hoidnud. 14 kuupäeval on sinu jaoks olulisel kohal suhe ja sooviksid selle päeva veeta ainult koos kallimaga. 21 kuupäeva paiku väldi konflikte kuna sel ajal on need kerged tekkima ja seda eelkõige autoriteetsete isikutega nagu vanemad või ülemused. Mitmed asjad, mis olid seniajani sinu jaoks ebaselged, saavad kuu lõpuks selguse.

August 2014

Käesoleval kuul on olulisel kohal tervis, töö, kool ja harjumused. August on hea aeg enesetäiendamiseks ja oskuste parandamiseks. Õpi uusi asju, alusta uusi projekte ja leia viise oma keha tervendamiseks ja tugevdamiseks. Elu paremaks muutmiseks keskendu probleemsete eluvaldkondade ja vigade likvideerimisele. Tööalaselt usud sellesse mida teed. Kui pühendud liigselt tööle, siis 10 august tuletab sulle meelde, et vajadus on leida tasakaal töö ja puhkamise vahel. Sel päeval võid ühtlasi saada varjatud informatsiooni või saladuse osaliseks, mis oluliselt mõjutab sinu elu. Alates kuu keskpaigast leiad võimalusi, kuidas parandada suhteid töökaaslastega või kuidas tuua harmooniat ja tasakaalu oma töökeskkonda. Sinu sisemine rahutus võib sind mõnikord kõigest eemale tõmmata või sind häirida aga ära tunne ennast seetõttu ebaefektiivsena. Pigem otsi võimalusi, kuidas oma elu tasakaalustada. Kuu viimane nädal on ideaalne aeg läbirääkimisteks ja ühisteks tegevusteks.

Juuli 2014

Käesolev kuu on ideaalne vaba aja veetmiseks, romantikaks ja loometegevuseks. Samas ei tohiks nendega üle pingutada kuna siis võib tekkida konflikte. 18-19 ja 24 kuupäeval oled romantika lainel ja tegeled loominguliste huvidega. Inimesed imetlevad sind, oma atraktiivsete ja spontaansete iseloomujoontega pälvid kõigi tähelepanu. Rääkimata sarmist, mis sinuga terve kuu kaasas käib. Juulikuul saab alguse aastapikkune tsükkel, kus võid saada mitmeid tasuvaid tööpakkumisi.  Töö on sealjuures täisväärtuslik ja rahuldustpakkuv. Ühtlasi naudid teiste aitamist ja toetamist, sinu poole pöördutakse meelsasti oma muredega. Üle pingutades võib toetav roll olla liigselt väsitav aga seades piirid ja tehes seda optimaalselt, tunned rahulolu, et saad teisi aidata. Alates 26 kuupäevast pühendud valdavalt tööle ja oled valmis enesekindlalt vastu võtma erinevaid tööalaseid väljakutseid.

Juuni 2014

Juunikuud kasutad eelkõige enese laadimiseks, suunates energia kodule ja perele. Kodu ja pere on sinu jaoks olulisel kohal ja sa tunned nende üle uhkust. See on südantsoojendav periood, kus teised maised küsimused sulle eriti korda ei lähe. Sul on võimalus paranda kodust keskkonda ja suhteid perega ning sa kasutad selle võimaluse ära. Peale 21 kuupäeva tuled rohkem oma pesast välja, oled valmis spontaansemalt ja riskialtimalt tegutsema ka teistes eluvaldkondades. Üldiselt on siiski tegemist mängulise perioodiga aastas, oled emotsionaalne ja loominguline. Suheldes teistega oled võluv, sa kohe oskad õigeid sõnu kasutada, nõnda et kõik probleemid ümberringi lahenduse leiavad. Suhtes kallimaga oled juunikuus õrn ja romantiline, kohati isegi sentimentaalne ja nostalgiline. Suhtes on täpselt paras annus intiimsust ja seksuaalsust. Käesoleval kuul võid kuulda samas midagi, mis häirib sind sügavalt.

Mai 2014

Maikuu on suurepärane kuu sotsialiseerumiseks, loometegevusteks ja teadmiste omandamiseks. Sel kuul ei pruugi olla just palju romantikat sinu elus aga selle võrra on ka pinget vähem ning armastus on lihtne ja loomulik. Väljendad end sel kuul sarmikalt, sinu innukus, paindlikkus ja valmisolek saab sõprade ja töökaaslaste poolehoiu. Oled paljudele mentori rollis ja inspiratsiooni allikaks. 10-11 kuupäeval võib esineda konflikt seoses raha või vastutusega. Võimalik, et sul tuleb suhelda pangaga teatud küsimustes või anda aru partnerile. Kiireid lahendusi ei pruugi olla, ole kannatlik ja liigu edasi samm sammult. Käesoleval kuul tasub pingutada sõpruse ja karjääri nimel. Võid püstitada endale uue eesmärgi, mille saavutamiseks oled valmis pingutama. Kui kuu algus on sinu jaoks pigem töine, siis kuu lõpus võtad aega rohkem iseenda, pere ja koduse elu jaoks.

Aprill 2014

Sel kuul hindad senisest enam heade asjade nautimist ja rahalist kindlustunnet. Asjad, mida aprillis vältida tuleks: tarbetu mäss suhtes kallimaga, valimatu laenamine ja õnnemängud. Võid kogeda probleeme äripartneri või sõbraga, kuid paraku on ta lahutamatu osa sinu eesmärkide saavutamisel. Põgenemine pole lahendus, tegele probleemiga koheselt. Võimalik, et sel kuul tuleb sul muuta oma väärtushinnanguid ja see muudab omakorda sinu pikaajalisi eesmärke. Võib tekkida soov või vajadus uue elu- ja töökorralduse järele. Erinevate võimaluste aeg on 10-11 ja 17-20 kuupäevadel. Terve kuu vältel oled veetlev, külgetõmbav ja veenev aga just eeltoodud kuupäevadel on see kõik eriti võimendatud. Sul on suur soov teisi aidata ja see tekitab sinus hea tunde. Ühtlasi on aprill suurepärane aeg hea esmamulje jätmiseks või saada märgatud kellegi poolt. Kuu viimasel nädalal sinu elutempo muutub kiiremaks ja 29 kuupäev toob uut positiivset energiat sinu ellu.

Märts 2014

Märtsil on sinu jaoks palju varuks, positiivsed muudatused on üks osa sellest. Oled rambivalguses ja sa näed välja väga hea. Sel kuul sul imetlejatest puudus ei tule  ja slates 6 kuupäevast oled eriti ligitõmbav. Aina paremaks muutuvad ka suhted kallimaga ja lastega. Soositud on erinevad loomingulised tegevused, unustatud huvid leiavad taas koha sinu elus. Sel kuul veedad palju aega teisi õnnelikumaks tehes, kuid ära unusta, see on sinu kuu. Seega pole põhjust süütundeks, kui aegajalt oma huvid esimeseks sead.  Tunded, ihad ja soovid on käesoleval kuul privaatsemad kui tavaliselt. Väliselt võid teistele näida küll avatud, kuid tegelikkuses hoiad palju asju enda teada. Nii mõndagi võib olla toimumas ka kulisside taga, võid üritada välja rabeleda mingist sõltuvusest, hirmudest  või ebatavalistest ihadest. Märtsikuus jälgi oma raha, teistele laenamine ei pruugi seekord lõppeda sama tulemuslikult kui varasemalt. 22-26 kuupäeva paiku võivad päevakorda tekkida tulutoovad läbirääkimised.

Veebruar 2014

Veebruaris on aeg pühkida tolm ideedelt, mille varasemalt oled nö riiulile pannud. Oled valmis otsustama, missugused ideed ja plaanid on väärt alles hoidmist ja arendamist ning missugused unustamist. Alates 18 kuupäevast tunned end väga enesekindlalt ja jõuliselt, valmis ellu viima väljavalitud ideid ja plaane. Käesoleval kuul võib palju energiat kuluda teiste aitamiseks või toetamiseks ja tihtilugu tuleb sul olla lepitaja rollis. Intiimelu võib olla sel kuul keeruline või komplitseeritud ja see laieneb ka märtsikuusse. Jälgi sel kuul rahalist seisu, eriti kui sul on ühine rahakott kallimaga. Sel kuul võid olla väga intuitiivne aga samas kohati hajameelne ja hõivatud. Suhted sõprade ja lähedastega paranevad märgatavalt, inimesed sinu ümber on soojemad ja otsivad sinu lähedust. Kui oled viimasel ajal tegelenud segadust tekitavate olukordadega, siis nüüd veebruaris asjaolud selginevad.

Jaanuar 2014

Jaanuaris oled sotsiaalselt väga aktiivne ja lisaks sellele toimub palju olulisi tegevusi, pingutusi ja avastusi ka kulisside taga. Sel kuul võid kallimalt saada ja ka ise anda segaseid signaale. On oluline meeles pidada, et tunded pole kuhugi kadunud, nad võivad olla lihtsalt ajutiselt peidus. 15 kuupäeva paiku võib esile kerkida romantiline side inimesega keda suure tõenäosusega juba tunned. Alates 19 kuupäevast vajad sa rohkem aega iseenda ja viimaste sündmuste analüüsimise jaoks. Võimalik, et sul tuleb tegeleda ka minevikusündmustega või pooleliolevate asjade lõpetamisega . Samas on sul võimalik seeläbi asjadega lõpuks ühele poole saada ja teha olulisi järeldusi edaspidiseks. Ühtlasi saad peast ära asjad, mis on sind vaevanud ja see teeb ruumi uutele positiivsetele mõtetele.

Detsember 2013

Jõulukuul kaalutled iga tehtavat sammu, sest sulle tundub, et kõik jälgivad sind, mida ja kuidas sa miskit teed. Tööalaselt on see üks aasta kiiremaid kuid sinu jaoks, oled väga nõutud ja sul on täita palju tööülesandeid. Detsembris oled ühtlasi väga loominguline, võimeline eest vedama loomingulisi projekte ja inspireerima teisi oma nägemustega. Sinu saavutusi märgatakse ja tunnustatakse, tunnustuse osaliseks võid saada 10 kuupäeva paiku ja 26 kuupäeva paiku võid saada huvitava tööalase ettepaneku.  17 kuupäeva paiku võivad sinu tähelepanu vajada pere või tervisega seotud küsimused. Alates 21 detsembrist lisandub tihedale töögraafikule ka suurem sotsiaalne läbikäimine sõprade ja tuttavatega. Kuu viimaseks nädalaks oled suure tõenäosusega üsna väsinud nii tööst kui suhtlemisest ja vajad rahulikumat perioodi puhkamiseks ja patareide laadimiseks. Saabuvad pühad ja aastavahetus seda ka võimaldavad.

November 2013

Sel kuul püüdled ideaalide ja tõekspidamiste poole ning see kuu tõotab tulla kiire sinu jaoks. Silmapiiril on uued huvid ja aeg on langetada otsus, mis on sinu pikemaajalised eesmärgid ja mida soovid saavutada. Detaile saab täpsustada ka hiljem, hetkel on küsimus visioonis, mitte pisiasjades. Novembris toetavad sind kõik, isegi kui suhted võivad olla kohati keevalised. Sel kuul tõmbad ligi tugevaid ja toetavaid uusi tutvusi. Kuu keskpaiku võib sind keegi liigselt kontrollida või manipuleerida, seega vaata ette ja ära lase ennast ära kasutada. Kuni 26 kuupäevani tunned end organiseeritult ja sinu silme ees on kindel siht või eesmärk.  Üldiselt oled käesoleval kuul väga populaarne ja kogu kuu on väga nauditav aeg sinu jaoks.

Oktoober 2013

Kui oled pahade harjumuste küüsis, siis käesolev kuu on suurepärane aeg nendest vabanemiseks. Kui paha harjumus on seotud tervisega, siis parim aeg sellest loobumiseks on 15 oktoober. Alates 7 kuupäevast võid kasu lõigata sotsiaalsest läbikäimisest nii tööl kui eraelus. Kui tööl esineb pingeid töökaaslaste vahel, siis just sina oled võimeline neid kergusega siluma. Suhtes kallimaga võib taaskord päevakorda tekkida tuttav probleem, kui juhul varasemalt see lahendust ei saanud. Finantsidega seotud küsimused võivad esile kerkida terve kuu jooksul, eriti aga 18 kuupäeva paiku. Selleks võib olla ebastabiilne sissetulek või olemasolev laenukoormus. Ürita leida lahendus ja tuua seeläbi rohkem stabiilsust ja turvatunnet oma ellu. Kuu viimasel nädalal tunned, et kõik sujub lõpuks sinu tahtmist mööda. 25-26 oktoober võib tuua huvitavaid võimalusi, ole valmis nendest kinni haarama.

September 2013

Septembris on sinu jaoks olulisel kohal suhted kallimaga ja sõpradega. Soovid kallimaga rohkem intiimsust, lähedust ja sügavust. See kuu on suurepärane aeg haarata suhtes ohjad enda kätte ja suunata seda vastavalt oma soovidele. Kui suhe vajab uut algust, siis käesolev kuu on puhtalt lehelt alustamiseks ideaalne. 5-7 kuupäeva paiku võib tekkida võimalus luua uusi olulisi tutvusi, mis tulevikus võivad sinu jaoks uusi uksi avada. 10 kuupäeval oled eriti sarmikas ja atraktiivne ning täpselt samamoodi ka 13-14 kuupäeval. Septembris oled oluliselt emotsionaalsem ja rohkem põnevil kui tavapäraselt, eriti kuna südamelähedased plaanid on saavutamas lõpuks oma eesmärgi. Tööga seonduv on septembris sinu jaoks teisejärguline ja sellest tulenevalt ei pruugi töö edeneda nii hästi kui tavaliselt. Siiski tekib sul suurepäraseid tööalaseid uuenduslikke ideesid ja seda eriti 13-14 kuupäeva paiku. Võimalusel suurenda septembris füüsilist aktiivust, et hoida keha ja vaim värske.

August 2013

Kuna plaanid oma elu mõnevõrra ümber organiseerida, siis pöörad augustis suuremat tähelepanu tervisele ja tervisespordile. Üritad vältida tööstressi ja muudad seetõttu oma tavapäraseid harjumusi tervislikumaks. 4-6 kuupäeva paiku oled võimeline tööl näitama ennast eriti loomingulisena ja võid seeläbi saada positiivse tagasiside osaliseks.  Augustis võib esineda soov mängida õnnemänge, teha impulsiivseid ostusid või valimatult laenata, seega arvesta sellega. Ühtlasi võib ette tulla liigset kulutamist laste, romantika ja meelelahutuse peale. 25-26 kuupäeva paiku võid tunda, et partner on sinu suhtes liiga ülekohtune või kriitiline. Samas õpid sellest kogemusest nii mõndagi uut ja see toob sind tagasi maa peale, kui varasemalt pilvedes hõljusid. 29-30 augustil suudab partner sind seevastu üllatada positiivselt ja olla eriti toetav ja armas. Ilmselt ootad augustis suhtest ja romantikast liiga palju, tegelikkus võib olla tagasihoidlikum, kuid sellegipoolest ääretult meeldiv.

Juuli 2013

Käesoleval kuul oled eriti karismaatiline ja enesekindel. Tunned ennast võitmatuna ning sinu eesmärgid ja unistused paistavad realiseeruvat. Oled võimeline edukalt müüma oma ideid, loomingulist ja isiksust tervele maailmale. 7 kuupäeva paiku võivad sinu ja töökaaslase vahel alguse saada romantilised tunded, kuid need ei pruugi olla pikaajalised. Suhtes olles romantilised tunded muutuvad üha kuumemaks ja seda eriti alates 13 kuupäevast. Kuni 20 juulini võib suhtes esineda väiksemaid konflikte aga need lõpevad üksteisemõistmisega ja reeglina linade vahel. Seoses armueluga panevad 22 kuupäeva paiku emotsioonid sind tegema asju, mis tulevad endalegi üllatusena. Üldises pildis armastus, armuafäärid ja teised sotsiaalsed tegevused tõstavad juulikuus sinu enesetunnet oluliselt. Töötegemist naudid sel kuul täiel rinnal ja lähened ülesannete täitmisele loominguliselt. Tunned vajadust olla osa millestki olulisest ja suurest, olgu selleks siis meeskond töö juures või mõni klubi kuhu kuulud.

Juuni 2013

Käesoleva kuu alguses on põhifookuses pere ja koduga seotud küsimused. Päev päevalt kasvab sinus aga romantilise ja loomingulise energia tase. 25 kuupäevast saab alguse aastapikkune periood, mis tõotab tulla romantiline ja lõõgastav. Olulisel kohal saab olema loomingulisus, romantika ja meelelahutus. Kui oled seni hoidnud ennast tahaplaanile, siis nüüd kas inimestest või asjaoludest sõltuvalt oled sunnitud ennast rohkem väljendama ja suhtlema. Suurema osa juunikuust võid olla tagasihoidliku liidri rollis, kes suudab sellegipoolest teisi inspireerida. Oma hea eneseväljendusega võidad paljude südamed ja nende tagasiside innustab sind omakorda veelgi. Avastad, et end loominguliselt väljendades inimesed võtavad sind tõsisemalt ja mõistad ka ise ennast palju paremini. Armastus, armuafäärid ja erinevad sotsiaalsed tegevused aitavad kaasa enese paremaks muutmisele. Vajadusel kasuta teiste abi ja ära ütle ära ühestki pakkumisest või võimalusest, mis sinu teele satub ja seda eriti 23 kuupäeva paiku. Juuni on ideaalne aeg, et mõelda oma unistuste realiseerimise peale.

Mai 2013

Käesolev kuu on ideaalne aeg uuteks algusteks. Maikuu algab tegevusterohkelt ja kohati isegi hulluksajava tempoga. Oled suhtlemisaldis ja naudid teiste seltskonda ning käesoleval kuul võivad sul tekkida uued huvid või hobid. Mais võib olla liigselt tüütuid kohustusi ja ülesandeid ning tagatippu tuleb tegeleda veel asjadega mida oodatagi ei oska. Kuu viimastel päevadel on suur soov võtta hoog maha ja nautida rahu ning veeta aega koos perega koduseinte vahel. Kuna kodu tundub nii armas, siis on suur soov osta koju mingi luksusese ja rahaliste vahendite olemasolul sa seda ka teed.

Aprill 2013

Seni kui sa pingele alla ei anna on Aprill meeldiv kuu, mil lood uusi kontakte ja õpid paremini tundma inimesi enda ümber. Jälgi kuu esimesel kolmel nädalal oma ostusid, need võivad olla kohati impulsiivsed. Oled küll tulvil energiat, et teenida raha, kuid samamoodi kipud sa seda ka kulutama! Aprillis oled loominguline, eksperimenteeri ideedega ja ära karda mõelda “väljaspool kasti”. Alates kuu keskpaigast oled eriti suhtlemisaldis ja valmis kõiges kaasa lööma. Ära imesta kui aktiivse suhtlemise tulemusel leiad endale uue silmarõõmu. Suhtes olles hindad käesoleval kuul tavapärasest enam intellektuaalset sidet. Kuu viimasel nädalal võivad sinu tähelepanu võita reisimise või õppimisega seotud teemad. Võimalik, et sind ootab lähetus välisriiki või tekib vastupandamatu soov täiendada oma oskusi täiendkoolituse näol.

Märts 2013

Käesolev kuu on sinu jaoks igati tugev kuu, sinu mõju isiksusena on suur ja püstitad endale uusi eesmärke. Alates 11 kuupäevast kasvab sinu sarm ja oled eriti veetlev kuni 17 kuupäevani. Oled enesekindlam kui tavaliselt ja motiveeritud saamaks seda mida tahad ja tõestamaks oma väärtust. Võid saada uusi tööpakkumisi või uusi võimalusi ja saada märkimisväärseid kingitusi või boonuseid. Kuu viimasel nädalal võib toimuda finantsiline läbimurre või hoopis teostad suurema ostu, millega pole absoluutselt arvestanud. Märtsis võib tekkida olukordi, kus teised kritiseerivad sind ja sul tuleb end kaitsta, tõendada oma iseseisvust ja nõuda õiglasemat kohtemist.

Veebruar 2013

Veebruari esimesed nädalad on suurepärane periood omaette olekuks ja sisemise minaga tegelemiseks. Võid üsna tihti avastada ennast tegutsemast iseseisvalt ja reeglina üldise vooluga sa kaasa ei lähe. See kuu on ideaalne aeg mõtisklemaks asjadele, mis ei täitunud eelmisel aastal ja mõelda kuidas edasi liikuda käesoleval aastal. Ära väldi suhtlust täielikult, kuid ära avalda kõiki oma peas keerlevaid ideid ja mõtteid seni, kui oled nendes täiesti kindel. Kohati võid tunda end kärsitult ja sulle tundub, et kõik asjad venivad, kuid sellegipoolest väldi kiirustamist. 18 kuupäeva paiku saavad paljud asjad sinu jaoks selgemaks. Veebruaris on soositud kunstilised ja vaimsed harrastused. Kui pereelu on olnud konarlik, siis sel kuul suhted paranevad märkimisväärselt. Kuu viimane nädal toob täiendavat elujõudu ja energiat sinu isiklikku ellu. Lisaks näib, et kõik vajavad sind ja see kandub edasi ka märtsikuusse!

Jaanuar 2013

Uus aasta algab sinu jaoks märkimisväärselt, vajadusel avanevad kõik uksed, millele koputad. Jaanuar on suurepärane aeg kokkusaamisteks, on-line suhtluseks, intervjuudeks ja koostööks. Ajavahemik 11-16 on hea aeg uute sõprussidemete loomiseks, see on ideaalne periood sarnaseid huvisid ja nägemusi omavate inimestega tutvumiseks. Kuu keskpaigas oled väga nõutud ja hõivatud, alles 19 kuupäeva paiku leiad aega enese jaoks ja puhkamiseks. Kuu viimane nädal võib tuua takistusi töö või reisimisega seotud plaanides. Kuna jaanuar on sinu jaoks väga aktiivne, siis ole ise valvas ja võta aegajalt hoog maha, et mitte läbi põleda. Olulised ja kaalukad otsused võiksid jätta järgmisse kuusse!

Detsember 2012

Sel kuul pakatad tööalasest energiast. Teised näevad sind kui liidrit ja usuvad sinu pädevusse. Juba aasta alguses tekkinud kodu ja perega seotud plaan võib käesoleval kuul realiseeruda. Detsember on hea kuu loominguliste tegevuste jaoks ja eriti hea kuu Kalade jaoks, kes on iseenda tööandjad. Sinu seltskonnaelu on tõenäoliselt elav ja põnev. Võib ette tulla liigset kulutamist aga see on otseselt kodu ja pere heaks. Olgugi, et töö ja seltskonnaelu tahavad võtta suure osa sinu ajast, tunned sa eelkõige rõõmu kodu läheduses ja kodus ning seetõttu pühad saavad sul olema soojad ja erilised. 25-kuupäevast kuni veebruari alguseni vajad sa täiendavat aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Võimalik, et aasta lõpus avaldatakse sulle armastust, mida oled ammu oodanud.

November 2012

 

Käesoleval kuul lööb sinus välja seikleja hing ja tunned tungivat soovi vahelduse järele. Tekivad ootamatud võimalused reisimiseks ja eneseharimiseks, mida tehes omakorda võivad tekkida uued võimalused. Suure tõenäosusega lood uusi vajalikke sidemeid kui reisile suundud. Ajavahemikul 6-26 võib esineda sinu plaanides komplikatsioone. Järjepidevalt kontrolli oma kalendrit ja päevakava, et et ei magaks maha tähtsaid kohtumisi või tähtaegu. 22 kuupäeva paiku vaata, et end kogemata kellelegi valesti ei väljenda. Novembri viimasel nädalal tuleks tähelepanu pöörata isiklikule elule ja perele, isegi kui töö võtab suure osa ajast endale. Perele ja kodule tähelepanu pöörates saab alguse midagi ilusat, mis lõpptulemusena annab sulle tohutu koguse energiat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!