EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Turistina temperamentses Türgis (2 osa)

Kategooria: Reisijutud

Türgi saun

Suurepärane saunaelamus
Et Hamami soovitatakse minna kohe puhkuse alguses, et nahk päikesevõtuks ette valmistada, saigi meie esimese päeva missiooniks ühe Türgi sauna leidmine. Saunapaketti müüvad kõik Eesti reisikorraldajad, kuid juba varem olime kõrva taha pannud vihje, et kohalike käest ostes saab selle ning kõik teised ekskursioonid tunduvalt soodsamalt. Kuid korraliku reisibüroo leidmisel painab sama probleem kui terves kaubanduses ja turismiäris tervikuna- kuidas kindel olla, et kellegagi käsi lüües petta ei saa?

Loe edasi: Turistina temperamentses Türgis (2 osa)

Postitas 08/12/2007 12:56 by Madis #216811
ka Türgis käidud ja kohati päris kena loodus, kui poliitiline/usuline riskitegur seal nii kõrge ei oleks, siis ju võiks mõelda vanaduspõlve seal veeta

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Reisimine muudab Jaan Tätte paremaks inimeseks

Kategooria: Reisijutud

Jaan Tätte

Näitekirjanik ja laulja Jaan Tätte on tuntud ka reisigurmaanina. Vilsandi saarel üksikut elu elav mees linna rahva sekka ei ihka, kuid piiri taga uusi kogemusi käib ammutamas hea meelega. Tätte üritab sõpradega ühes ette võtta vähemalt ühe reisiseikluse aastas, kippudes pigem nendesse paikadesse ja radadele, kus turisti jalg reeglina ei tallu.

Tätte sõnade kohaselt avardab reisimine maailmapilti ja paneb vaatama elule teise pilguga, otsima uusi väärtusi ning pingutama paremaks olemise nimel.

Loe edasi: Reisimine muudab Jaan Tätte paremaks inimeseks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Turistina temperamentses Türgis (1 osa)

Kategooria: Reisijutud

Alanya

Üks mu sõber, kes tegeleb Euroopa turistidele Türki puhkusekorterite müümisega, ahmis mitu minutit õhku ja pööritas silmi, kui rääkisin talle kahe valge naise – enda ja oma sõbranna – plaanist nädalaks Türki puhkusele sõita.
Sealse elu tundjana oli tema meelest tegu hullumeelse ideega. Ta maalis ägedalt kätega vehkides ja ilmekalt nägusid tehes mulle silme ette pildi sellest, kuidas kõik kaupmehed soovivad meil nahka üle kõrvade tõmmata (mis osutus tõeks), kõik kohalikud mehed üritavad meid endaga välja meelitada (mis osutus ka tõeks) ning kuidas oma asjadel tuleb igal sammul silma peal hoida, et keegi neid ära ei varastaks (osutus samuti tõeks).
Ei, mitte et Türgi kole või ebaturvaline koht oleks. Koos pere või mehega pidavat seal päris tore olema, aga et valged naised lähevad üksinda vabatahtlikult lõunamaiselt temperamentsete kohalike meeste lõugade vahele, oli lihtsalt ennekuulmatu.
Aga me otsustasime riskida. Või mis riskimiseks saabki seda nimetada, kui hüppad pea ees tundmatusse vette, võõrasse riiki, oskamata karta või ette ennustada midagi, mis juhtuma hakkab.

Loe edasi: Turistina temperamentses Türgis (1 osa)

Postitas 27/11/2007 22:41 by znelle #216803

Soovitan Türgit kõigile reisisihtkohana.


Ise olen seal käinud neli korda ja kolm korda neist olen puhanud Alanyas. Tõesti väga super ilus koht. Kindlasti soovitan ka mina külastada türgi sauna (väga mõnus).


Alanya on ainuke koht, kuhu ma olen iga kell nõus tagasi minema.
Postitas 28/11/2007 16:06 by Kypsiz #216804
väga põnev jutt:)

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!