EEVA naistekas

Teisipäev, 16. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Sukeldumine Punases meres

Kategooria: Reisijutud

Egiptus

Viimaste aastatega üheks eestlaste lemmikpuhkepaigaks saanud Sharm el Sheikh Egiptuses meelitab nii soodsate hindade, mõnusa kliima kui veealuste vaatamisväärsustega.

Sharm el Sheikh asub Siinai poolsaare lõunatipus. Linnast avaneb vaade Punasele merele, mis on palju ilusam kui esmalt vaid kõrvetava päikese ja kõrbemaastikuga seonduvast Egiptusest oodata võiks. Suurte hotellide, kaubanduskeskuste ja jahtklubidega mereäärsest linnast leiab kõike, mis puhkuse meeldivaks muudab.

Loe edasi: Sukeldumine Punases meres

Postitas 06/02/2008 23:12 by Pilleriin-Triin #217202
Kuulujärgi pidavat seal väga külm olema, kuid vesi suht soe ja kuna kõik sealne ilu just vee alla jääbki, siis pole ju väliseltemperatuuril vahet
Postitas 07/02/2008 14:06 by Mariia #217203

Käisin eelmine aasta seal samal ajal ja siis oli küll 30 kraadi.
Aga veealune maailm ikka võrratu.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Eesti naine Iraagis sõja keskel

Kategooria: Reisijutud

Iraak

Iraak on eestlaste jaoks kauge maa, kuhu turist naljalt jalga ei tõsta. Seal toimuvast kuuldakse peamiselt ajakirjanduse kaudu ning reeglina siis, kui plahvatab mõni pomm, toimub terrorirünnak või madistatakse sõjaväljadel. Eestist pärit Reena elab seal teist aastat ning kasvatab mõnekuust tütart.

Räägi, kuidas Sa Iraaki sattusid?
Olen Eestist ära olnud kaks ja pool aastat, enne elasin Soomes. Seal tutvusin oma praeguse abikaasaga, abiellusime ning nüüd oleme 1.5 aastat Iraagis elanud, täpsemalt Kurdistanis.

Loe edasi: Eesti naine Iraagis sõja keskel


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Vaikne ja lilledesse mattunud Ventspils

Kategooria: Reisijutud

Ventspils

Selleks, et suvepuhkust nautida ning argirutiinist välja saada ei pea tingimata kaugele sõitma. Vähemalt mitte suvel, kui Baltimaades leidub mitmeid pisikesi linnu, kus aeg maha võtta, ringi vaadata ning varbad vette pista.

Üheks selliseks on väike, umbes Pärnu suurune linn Läti läänerannikul, mis kannab nime Ventspils. Pealinnast Riiast umbes kahetunnise autosõidu kaugusel paiknev asula on muutumas eestlaste seas üha populaarsemaks. Põhjuseks ilmselt Riia külje all asuva Jurmala ülerahvastatus, kaks aastat tagasi avatud laevaliin Saaremaa-Ventspils ja linna odavam hinnatase võrreldes suuremate suvituskohtadega.

Loe edasi: Vaikne ja lilledesse mattunud Ventspils


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!