EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

37 moodust kuidas öelda: "Ma armastan sind"

Kategooria: Seks & suhted

Süda liival

On tähtis öelda oma armastatule „Ma armastan sind“. Seda on võimalik öelda mitte ainult sõnadega, vaid ka tegude, näoilmete ja kehakeelega, isegi mõtetega. Kestev lähedus tuleneb igapäevasest lugupidamisest ja austusest koosveedetud hetkede vastu.

Toome välja 50 lihtsat viisi, kuidas saate näidata oma armastuse sügavust. Järgnevad ideed pole soospetsiifilised.

Loe edasi: 37 moodust kuidas öelda: "Ma armastan sind"

Postitas 29/10/2008 21:06 by Zeleh #217108

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Esimene kord - ebameeldiv või mitte?

Kategooria: Seks & suhted

Sugu

EEVA suhtlusfoorumis arutlevad foorumikülastajad taaskordselt huvitava teema üle. Nimelt on üles kerkinud esimese vahekorra teema, kus arutletakse milline esimene vahekord oli ning kas see toimus õige inimesega.

Enamus kasutajaid leiab, et esimene kord polnud mitte midagi erilist, sest nii inimene kui ka koht olid väga valed ning oleks võinud siiski veel oodata. Näiteks kirjutab Eeva.ee kasutaja: "Poiss tahtis nii meeletult ja ta käis mulle niikaua peale, kuni nõustusin. Kahetsen, et järele andsin. See kõik toimus poisi kodus ja tal olid vanemad ka kodus. Minul oli valus. Lühidalt öeldes ei olnud kõige meeldivam, kuna inimene, kellele oma süütuse andsin, polnud kõige õigem."

Loe edasi: Esimene kord - ebameeldiv või mitte?

Postitas 23/03/2010 21:29 by TibuKollane #217105
Minule väga meeldis esimene kord ,polnud üldse valus ning asi hakkas tegelikult näppudest
Postitas 01/04/2012 01:32 by McMannu #217106
Mis sest, et olen 15 alles saamas. Aga sellegi poolest olen ka minagi sellest süütusest lahti saanud. Kuid ise ´ka eitea kas kahjuks või õnneks.. Kunagi pidi see ju nii või naa juhtuma. Samas ma kahetsen mingil määral, et ma oma süütusest nii varakult lahti sain.Valus oli, aga seda ainult hetkeks ja mitte rohkem. Võib isegi öelda, et see oli paari sekundiline valu. Poisil ei olnud häda midagi, pelegi me käisime juba oma mitu kuud.Praeguseks oleme lahku läinud, seda ka tänu tema valedele ja ükskõiksusele. Muidugi on mul kahju, et nii läks aga andestada ma talle enam ei suuda. Sest niigi olen talle juba piisavalt andestanud. Soovitus Teile tüdrukud- Olge targemad,kui teie sõbrannad ja ärge võtke neist eeskuju.Sest seks ei ole küll minu meelest asi, millega kekutada.. Alusta oma intiimsuhteid siis kui sa ise selleks valmis oled ja samuti olge valivad ka partnerite suhtes, sest ma arvan , et te ju ei tahaks, et tüüp, kellele te oma süütuse kaotate on mingi lambi kaak vms. Esimene kord peab olema meeldejääv ja mitte vastik.-(valu välja arvatud) . Mõnusaid ja meeldejäävaid hetki Teile tüdrukud;) By: Mannu!

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Naised räägivad kolm korda rohkem kui mehed

Kategooria: Seks & suhted

Neiu räägib mobiiliga

Vastavalt uuringutele räägivad naised kolm korda rohkem, kui mehed. Naine ütleb umbes 20 000 sõna päevas, mis on 13 000 sõna rohkem mehest. Naised räägivad ühtlasi palju kiiremini kui mehed, kulutavad rohkem aega kuulujuttudele ja tunnevad heameelt omaenese hääle üle.

Psühhiaatrid väidavad, et kaasasündinud erinevused mehe ja naise aju vahel selgitavad fakti, et naised on rohkem jutukamad, kui mehed.

Loe edasi: Naised räägivad kolm korda rohkem kui mehed

Postitas 31/05/2008 15:34 by piprake #217099
Ma arvan, et see väide, et mõte seksist külastab naise aju kõigest korra päevas, ei pea paika. Isegi, kui ma ei taha seksida, käib mõte seksist kindlasti rohkem, kui 1 korra päeva jooksul peast läbi.. Kindlasti on erandeid, aga ma usun, et isegi väga madala libiidoga naine mõtleb seksist palju rohkem.
Postitas 01/06/2008 21:51 by eevakene #217100
Ma arvan, et see väide, et mõte seksist külastab naise aju kõigest korra päevas, ei pea paika. Isegi, kui ma ei taha seksida, käib mõte seksist kindlasti rohkem, kui 1 korra päeva jooksul peast läbi.. ...
töesti mina arvan ka et naised mötlevad rohkem seksist kui siin tekstis öeldud. sest isegi mina mötlen suht tihti. ja 1x päevas- hm, ei tule köne allagi...
Postitas 02/06/2008 13:12 by Nurr . #217101

hmm ,


minu arust see v2ide et mehed r22givad v2hem kui naised ej pia mitte kohe paika . :Dminu seltskonnas reegivad piisid 10 x rohkem kui mina ja mu s6brannad kokku . :evil:nooh tegelikult oleneb kah eemast , aga minu poiss reegibkohutavat palju , rohkem kui mina .


:ok:ja see kah et ma arvan et isegi kui maj taha sexida hetkel siis ikkagist m6tlen sellele rohkem kui 1 x p22vas . , , x) .
Postitas 02/06/2008 23:13 by Triinutar #217102
Minu meelest on see jumalast õige jutt, kuna kui mina olen oma kallimaga koos siis mul jääb mõni kord selline mulje nagu minu jutt oleks päeva sisu. "Tema ütleb paar lauset vahele aga mina räägin kaksada lauset "

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted