EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Tuhvlialune mees

Kategooria: Seks & suhted

Tuhvlialune

Suss ehk tuhvlialune ''mees'' on tänapäeval üsna tihe nähtus. Võibolla ka seepärast, et naistel on nüüd soov domnieerida või käituda nii nagu nad seda iial varem teha pole saanud. Nihutada piire üle inimlikkuse ja näha, mis juhtub inimesega kellega need piirid on ületatud. Tegelikult meeste endi seas aetakse väga tihedalt sassi isikut kes on tuhvlialune või kes on lihtsalt hoolitsev mees, piir nende kahe vahel tunub nii mõnegi jaoks väga hägune olevat. Lihtne on tembeldada oma sookaaslast mugavalt sussiks.

Loe edasi: Tuhvlialune mees

Postitas 03/05/2009 10:30 by Kati16 #217133
Päris huvitav, minu meelest peab suhetes valitsema tasakaal. Otsuseid tehakse üheskoos, kuid mõningal määral peaks olema tunda mehe sõna majas. See on minu arvamus.. Kumbki ei tohiks olla liiga domineeriv või liiga tuhvlialune..
Postitas 03/09/2009 15:12 by praekilu #217134

päris ladus artikkel. ja tasakaalus ka. et suss ei ole suss võimuka kaaslase tõttu, vaid ikka oma nõrkuse tõttu.


Aga eks elu moodustab väga huvitavaid variatsioone. On rahulolevaid susse, koostoimivaid susse, uinunud susse, meeleheitel susse, jne.


pakuks, et 90% sussidest ei ole rahul oma staatusega, aga vaid 10% on nõus tunnistama oma nõrkust. nemad on kõige tõelisemad tuhvlid (teised niikuinii ei saa aru, mis toimub), ja ilmselt ka kõige õnnetumad. keegi ei taha ju nõrk olla.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Olla nagu teised või siiski jääda endaks

Kategooria: Seks & suhted

Ükdikud tulbid

Ma tunnen valu ja seejäärel ma keelan end. Keelan end seda tundmast. Ma naeran valjusti südamest ja seejärel tunnen ahastavat piinlikkust. Võin käia häbiga ringi. Võin käia lauldes ringi. Ma võin lausuda suuresti enese tõtt-see millesse keegi teine ei usu. Aga ma võin ta ka välja kõvasti karjuda ja kisendada. Ma võin sellest vaikida. Läbi kõikide lihast ja luust. Ma võin olla ebaviisakas ja ignoreerida kõike. Ma võin püsti tõusta keset etendust ja ära minna. Ma saan olla nagu kõik teised, aga ma saan jääda ka iseendaks.

Loe edasi: Olla nagu teised või siiski jääda endaks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kombed - ühiskonna ja rahva täiuslikkuse üdi

Kategooria: Seks & suhted

Poiss söömas

Kombed sündisid inimsusega. Keegi ei eita kommete elutähtsat rolli toomaks mehe ellu rahu, naudingut ja õnne; ega kahtle keegi nende kasulikkuses ja otsustavas mõjust tugevdamaks käitumise terviklikkuse vundamenti ning mõtlemist nii sotsiaalsel kui avalikul tasandil. Kas Sa tead kedagi kes kannataks aususe ja tõesuse all ning otsik õnne reeturlikkuse ja valetamise varjust?

Loe edasi: Kombed - ühiskonna ja rahva täiuslikkuse üdi


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted