EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Mihkel

Kategooria: Seks & suhted

Ankur

See on terve  igavik, kui oled tõeliselt õnnetu. Sellel just kui poleks ei otsa ega äärt. Poleks algust ega lõppu...poleks minevikku, olevikku ega tulevikku...on vaid kurbus. Ja ähmaseim mälestus udust...sellest, mille keskel meie Sinuga ekslesime.

Igapäev ma mõtlen, et minna südame järgi, kuid kas südamed räägivad alati tõtt? Sina ju läksid südame järgi, kas oled nüüd õnnelik? Kas mina olen õnnelik? Kas maailm naerab meiega koos? Kas kõik see, mis nüüd toimub ja mida pakume teistele, on reaalsus? On see õige? Kas me tõepoolest tahamegi seda?

Loe edasi: Mihkel

Postitas 21/01/2009 19:18 by --frantic-- #217113
Amm.. tore, et eeva.ee on Silli Jaanuse isiklikuks päevikuks muutunud.
Postitas 22/01/2009 10:15 by Sille1 #217114
Aramastada end, armastada maailma..banaane, mägesid...jumalat, inimesi. End kogeda enda kõrgemail tasandil...
Nii kirjutad! Kas sa tead, et sa püüad ilukirjandust teha? Mis on sinu jaoks kõrgem tasand? Miks kirjutad Jumala väikese tähega? Piinled armastusevalus? Sinu jutt on lääge! Otsast lõpuni! Olgugi, et südamevalu!
Postitas 22/01/2009 10:25 by Sille1 #217115
Armastus on turvalisus, teineteisega arvestamine, kompromissid, andestamine ja ego ei või olla ülepuhutud! Mis oli sinu suhtes su eksiga puudu? Teineteisega arvestamine? Seda juttu oleks võinud kirjutada palju lühemalt, sest ta muutus oma pikkuses tüütuks!
Postitas 22/01/2009 10:27 by Sille1 #217116
Sul annet, aga jutt oleks vaimustav olnud oma lühiduses!

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

10 võimalust tunnete värskendamiseks

Kategooria: Seks & suhted

Naine seljaga

Oled abielus olnud aastaid ja su abielu on edukas, kuid märkad, et puudub algne kirg. Sa seksid üha vähem, kuna oled väsinud ja pole uusi tundeid. Kõik on teada, pole midagi oodata. Võib-olla tunnevad kõik sama?

Tuleb välja, et see pole tõsi. Paljud abielupaarid tunnistavad, et pärast sensuaalsuskriisi ületamist said nad avastada endi jaoks täiesti uusi horisonte. Kuidas? Siin on mõned nõuanded, mis on välja pakutud tuntud seksuoloogide, psühhoterapeutide ja “kogenud” abielumeeste ning -naiste poolt.

Loe edasi: 10 võimalust tunnete värskendamiseks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Mida sa ei tohiks esimesel kohtingul teha

Kategooria: Seks & suhted

Kell

Esimene kohting ja sealt saadav esmamulje on otsustava tähtsusega. Kohtinguaeg on põnev aeg. See on samuti aeg, mil sinu ettevaatamatus, hoolimatus või teadmatus võib kaasa tuua kohtingukeelu mõne inimese poolt, st. kohtamised nendega on ühel pool. Esimesel kohtingul on parim aeg näidata end parimast küljest ja samas jääda iseendaks.

Loe edasi: Mida sa ei tohiks esimesel kohtingul teha


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted