EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Milline on teie naljakaim juhtum voodis?

Kategooria: Seks & suhted

Voodi

EEVA suhtlemisfoorumis, kus kasutajad arutavad erinevate teemade üle, on üles kerkinud teema, kus räägitakse oma naljakatest juhtumitest voodilinade vahel. Üllatuslikult on enamus juhtumeid seotud loomadega või voodi kokku kukkumisega.

Näiteks kirjutab kasutaja whykiki: "Minul ei lähe kunagi meelest väike punavöödiline kass, kes minusse nii kiindunud oli, et vajas pidevalt hellitusi ja ei häbenenud neid nõudmast. Usun, et ka mu kallimal ei unune too kass niipea, kuna ükskord kui diivanil hullasime, vajutas armukade kiisu oma küüned otse noormehe paljasse nahka - ehmatus oli suurem kui valu ja varsti muigasime koos."

Loe edasi: Milline on teie naljakaim juhtum voodis?

Postitas 17/12/2007 00:00 by Eeva #217086
kirjeldatud olukord pole ka mulle võõras,ainult diivani asemel oli see just voodi,millel jalad alt lendasid
Postitas 26/04/2008 14:36 by Nõudepesumasin #217087
See kõik on nii seksikas!Mul on ka juhtunud üksa naljakas juhtum voodis!!! Me olime nõudepesumasinas ja jäime sinna kinni ja enne välja ei tulnud kuni seksiabi tuli!!!!!
Postitas 07/05/2008 19:05 by aniri #217088
mul on selline juhtum olnud oma mehega et isu oli nii suur et jätsime külalised koju ja ütlesime et lähme minu vanemate juurde korra et kohe tuleme tagasi:D;) läksime siis lähimasse metsa ja tegime kapotti peal ära ja kapott läks mõlki:confused: Mõlkise kapotti kohta valetame senimaani et kits jooksis tee peale:) usutakse kah....
Postitas 28/12/2008 22:04 by j2nkuke #217089

Oiii , kõige esimene kord juhtus isegi mõtlen täiesti lõpp , kuidas asi nii mööda läks siis nüüd .


Esiteks , asusime siis asja kallale, ja mees oli juba peal , kui kui üritas oma meheau sisse lükkata abi võtes kätega , siis 1 näppudest vajus kogemata tagumisse auku . Naljakas oli meil mõlemal , kuid häbi värki eriti polnud, naerame tihti omi asju ja saame siiski usaldada palju 11 .

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kas sinu suhtes esineb väärkohtlemist?

Kategooria: Seks & suhted

Katkine peegel

Vaatamata valule, mida väärkohtlemine suhtes põhjustab, teeb see haiget ka emotsionaalselt. Mõned defineerivad koduvägivalda lihtsalt kui füüsilist, seksuaalset ja emotsionaalset naise väärkohtlemist mehe, eksmehe, poiss-sõbra, armukese või elukaaslase poolt. Tegelikkuses koduvägivald, abikaasa väärkohtlemine, peksasaanud naised, perevägivald ja kodused tülid on kõik väljendid, mille abil kirjeldatakse naise väärkohtlemist mehe poolt, kellega ta koos elab või on elanud. Koduvägivalda võib pidada elumustriks. See on muster, kus üks pereliige kasutab vägivalda ja emotsionaalset väärtarvitamist, et saavutada kontroll ning domineerivus teiste pereliikmete üle.

Loe edasi: Kas sinu suhtes esineb väärkohtlemist?

Postitas 11/04/2008 14:32 by ingel #217084
Mina ei saa aru naistest, kes taluvad väärkohtlemist. Kuidas nad suudavad? Ise jalutaks kohe minema, ei kujuta ette kui armsam peaks kätt tõstma minu vastu või muud moodi oma võimu demonstreerima

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Mu mees osutus homoks!

Kategooria: Seks & suhted

Homo

Kristi (nimi muudetud) on 36-aastane naine, kel olemas hea töökoht, tubli laps ja armastav mees. Pealtnäha tavaline õnnelik Eesti pere, kuid  tegelikkus pole sugugi nii roosiline, kui paistab.

Kristi oli just lõpetanud keskkooli, kui elu juhatas ta kokku endast 6 aastat vanema Kristoga. Kristo oli töökas, abivalmis, sõbralik ja igatepidi tore noormees, kes Kristile juba esimesest pilgust meeldima hakkas. Tundus, et tunded on vastastikused, sest Kristo hakkas Kristil tihti külas käima ja teda välja viima. "Endast vanema mehe tähelepanu oli väga meeldiv, eriti nii kena ja meeldiva mehe oma. Ta tõi mulle pisikesi kingitusi, üllatas lilledega, viis välja sööma ning kordagi ei olnud mul tunnet, et ta on minuga vaid sellepärast, et ta tahaks mind voodisse saada. Tegelikult kasutasime voodit enam kaisutamiseks ja üksteise kaisus magamiseks, kui seksimiseks ning selle üle oli mul vaid hea meel, sest tundus uskumatu kohata meest, kes parema meelega räägiks ja kaisutaks, kui seksiks. Seniajani olid kõik mu kavalerid mind vaid kiiresti voodi viia tahtnud ning ausalt öeldes, hakkas selline käitumine üle viskama. Sellepärast oligi Kristo nii teistmoodi ja sümpaatne. Temal ei mõlkunud meeles vaid üks," räägib Kristi.

Loe edasi: Mu mees osutus homoks!


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted