EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kas suurus on oluline või mitte?

Kategooria: Seks & suhted

Peenisekujuline kivim

Kui mees kahtleb enda seksuaalses võimekuses või peenise osas võib see tema enesehinnangule hävitavalt mõjuda. Meie, naised, teame seda ning seepärast oleme pikkusest alati delikaatselt rääkinud. Nüüd heidame delikaatsuse selja taha ning küsime naistelt otse: kas suurus on oluline ning kui pikk siis on ideaalne peenis?

24-aastane Maarja: "Minu jaoks on suurus oluline. Pole senini sattunud voodisse väikest peenist omava mehega ning loodan, et ei peaks sattuma ka. Kui aga peaksingi sattuma, siis vist põgeneksin ummisjalu. Võibolla olen tõesti kitsarinnaline, aga samas on ju ka meestele rindade suurus ja kuju oluline. Ideaalne peenis oleks kuskil 17-20 cm vahepeal."

Loe edasi: Kas suurus on oluline või mitte?


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Meeldejäävad kohtingud

Kategooria: Seks & suhted

Kohvikulaud

Suurem osa naisi, kellega selle artikli tarbeks vestlesin või kellelt lihtsalt nõu küsisin, väitsid, et esimeseks kohtinguks on neid tavaliselt kutsutud kahte kohta- kas kinno või restorani romantilist õhtusööki nautima. Mõlemad on toredad kohad, kuid kujunenud kohtingulkäijate stambiks ning uudsusega ei üllata.

Kuid leidub ka neid õrnema soo esindajaid, kes on uue potentsiaalse kallimaga esimese kohtumise veetnud teisiti. Ja polegi oluline, kas sellest kujunes välja pikem suhe või mitte, mäletamist väärt on need kogemused kindlasti.

Loe edasi: Meeldejäävad kohtingud

Postitas 18/02/2008 19:59 by pepu #217043

Pole eriline kohtamaskäija inimene üldiselt ja suhted on siiani tekkinud kui iseenesest. Seegi kord oli nii. Hääletasin kord ühel suvisel pärastlõunal kodulinna poole ja mind võttis peale lõbus noormeeste seltskond, kes oli ääretult sõbralik ja üldse väga mõnus. Tavaliselt ma hoidun hääletades purjus seltskondadest, aga seekord tundsin, et põdemiseks ei ole põhjust ja hüppasin peale! Tutvumise käigus selgus, et meil on nii mõnigi ühine tuttav kogu seltskonna peale ja eriliselt sain jutule just autojuhiga-kes loomulikult ka kaine oli. Õhtul avastasin end nendega kohalikust klubist ja järgmisel hommikul põrutasime juba kõik koos Lõuna-Eestit avastama-sinna nad nimelt suundumas olidki, kui mind peale korjasid. Ütleks, et selle autojuhiga oli meil selline romantiline seiklus 3-päevase kohtingu näol meile mõlemile uut kohta avastades:P


Üks mitte nii romantiline, kuid siiski mainimist väärt kohting oli mul ühe noormehega, kellega elame eri linnades. Otsustasime poolel teel kokku saada ehk siis linnakeses, mida mina absoluutselt ei tundnud. Kuidagi õnnestus meil teineteisest totaalselt mööda rääkida ja ma jõudsin sinna 7 tundi enne kokku lepitud aega! Sain siis rõõmsalt 7 tundi külma talvise pakasega selles võhivõõras linnas seigelda. Istusin vist kõik kohvikud ja pubid seal läbi, isegi surnuaias käisin! Kui lõpuks kohtusime, siis oli see rõõm oo kui suur!

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Sa ei kuule mind ... Sa ei räägi minuga ...

Kategooria: Seks & suhted

Ei räägiArmastusest üksi ei piisa, seda on vaja ka öelda! Prantsuse vanasõna

See kõik oli nii imeline! Ma olin leidnud täiusliku inimese! Just tema oli mu hingesugulane. Me istusime tundida kaupa ja rääkisime, rääkisime, rääkisime. Ta kuulis mind, jah, ta kuulas mind. Ja isegi kui me ei rääkinud tundus, nagu loeksime teineteise soove silmadest. See oli nii imeline;  ma arvasin, et see on igavene.
Ma ei tea mis juhtus. Ja millal see juhtus. Äkitselt ma lihtsalt nägin, et see on juhtunud. Ma olin üksi. Ei, ta ei olnud mind maha jätnud, ta oli ikka veel siin, aga ometi kuidagi... mujal.
Kas juhtus see siis kui tema töö muutus keerulisemaks ja hakkas rohkem aega nõudma? Või siis kui tulid lapsed? Kas ma pöörasin kogu oma tähelepanu nendele ja tema jäi kõrvale?
Ta tuleb töölt koju ja on väsinud; ta ei räägi enam isegi kuidas tal tööl läks, rääkimata kõigest muust. Raha on alati vaja veel juurde teenida, kogu aeg on kiire. Meie intiimsematel hetkedel ma vahel tunnen, et ta on mulle jälle lähedal, on mulle jälle lähedane. Ent enne kui ma jõuan oma südame avada, on ta juba magama jäänud. Ja mina vaikin. Jälle.
Ma ei tea kuidas see nii läks, aga ma õppisin elama ilma temata. Me jagame elukohta, kohustusi ja voodit, kuid me ei jaga enam ELU. Ma poleks eales arvanud et see võib juhtuda meiega.  Ma ju armastan teda... ma ju vihkan teda. Me oleme koos, aga mina olen üksi.

Loe edasi: Sa ei kuule mind ... Sa ei räägi minuga ...

Postitas 09/12/2007 02:59 by Katariina #217009
üks pool aastat tagasi olin samas seisus, kahjuks seda ühtset keelt ei leidnudki:(
Postitas 10/12/2007 22:55 by ÄikePäike #217010
Oeh, mul mehel see viga, et ta kuuleb küll, aga ei kuula
Postitas 26/04/2008 15:47 by janilla #217011
kahjuks on nii jah tänapäeval,et kiire elu viib ära romantika suhtest ja on aega ainult tööl olla aga mitte kallima jaoks.Kahjuks rahaga kallistusi ja ilusaid hetkeid ei osteta.Aga kui proovida lapsed kuhugi ära anda ja olla ainult oma mehega ning temaga rääkida ja teda kuulata,siis võib minna kõik paremuse poole.Minu jaoks on suhtes väga oluline suhelda nii muredest,rõõmudest-ühesõnaga kõigest.Tuleb leida kiires elu tempos üksteisele aega,kas või 5 min.ja see tähendab palju kui üksteisele kas või 5 min.leida.
Postitas 29/06/2008 22:19 by Sune #217012
Minu mees on ka selline kuigi meil suhe alles alguses,midagi ei räägi endast ega tunnetest..(

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted