EEVA naistekas

Laupäev, 02. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kas suurus on oluline?

Peenisekujulised kivimid

Taaskordselt oleme piilunud Eeva.ee suhtlusfoorumisse, kus rohkelt kommentaare on kogunud teema, et kas suurus on siis lõppude lõpuks oluline või mitte.

Leidub kasutajaid, kes arvavad, et suurus pole siiski nii oluline. Tähtsam on mees ise ning suurus pole kohe kindlasti prioriteet number üks. Kasutaja Ranee kirjutab: "Voodirõõmud on ikka kahe inimese vaheline asi ja kui mees ei oska seda nii kasutada nagu sulle meeldiks, siis mina küsiks, et mida sina seal voodis teed? Alati annab ju suunata ja öelda mis sulle meeldib. Loomulikult on suurus oluline, aga mitte esmane. Ka mul on olnud vaid üks mees ja mina olen rahul. Koos mõtleme alati midagi välja, et mõlemal hea oleks."

Enamus naisi on aga siiski arvamusel, et kuigi sellest ei räägita ning meeste pärast väidetakse midagi muud, on suurus ikkagi väga oluline ning väikese peenise puhul silma kinni pigistada lihtsalt ei anna. Kasutaja Naiya kirjutab: "Võib ju öelda küll, et oleneb mis varustusega teha osatakse, aga tegelikult jääb naise alateadvusesse kripeldama kui mehe "lisad" pole just kõige sobivama väljanägemisega. Minu jaoks on suurus oluline ning suurt oskamatut õpetades on nauding igatahes parem, kui treenides väikest mitteoskajat."

Samal arvamusel on ka kasutaja Necke, kel välja tuua ka üks piinlik olukord: "Mulle igatahes on suurus oluline. Kunagi sain väikest peenist tunda või õigemini ma ei tundnudki midagi. Väga piinlik oli ja tahtsin lausa küsida, et mida sa nühid, kas on ikka sees ka."

EEVA

Postitas 17/06/2008 23:23 by Skorpiogirl #217094
;)kes ütles et suurus pole oluline...ennem laste tegemist tuleb ikka suure m-iga mees vaadata nii et iga kord on valus...peale sünnitust mehega olla on juba hea:evil:
Postitas 21/09/2009 19:11 by K.M #217095
Ka mina arvan et se ei ole oluline kuna kui mees ei oska seda kasutada siis ei ole midagi teha. On mehi kellel on suur kuid voodis ta ei oska mite kui midagi teha.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted Kas suurus on oluline?