EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Maailma tugevam tüdruk

Kategooria: Tervis & sport

Varya Akulova

Varya Akulovat kutsutakse „Tüdruk Herkules” Ta on suuteline ülesse tõstma 350 kg, samas ise kaaludes vaid 40 kg ja ta on tugevaim tüdruk maailmas. Seda on ka kinnitanud Guinness Book of World Records. Kuigi tema muskid on pea nähatamatud, on tema tahtejõud piiritu. Ta on öelnud, et sooviks olla 190 cm pikk ja kaaluda üle 100 kg nagu ta isa. Hoolimata tema igapäevastest trennidest, on ta eeskujulik ja üks tublimaid oma koolis. Hetkel käib ta 8-ndas klassis.

Õnne

Postitas 06/10/2010 13:20 by jaanika12 #216928
issand kui numi seee tüdruk on

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Alkoholivaba elu

Kategooria: Tervis & sport

Veini valamine

Hiljuti lahvatanud Prisma-skandaal sundis mind mõtlema eestlastele ja nende suhtele alkoholiga. Valdav osa internetikommentaare antud teema kohta olid stiilis „Ma ei tarbi küll ise väga alkoholi, saan ka seda mujalt kui vaja, aga mind jubedasti häirib, et nii suures poes pole üldse alkoholi“. Millest on siis ometi tulnud selline suhtumine, et igas normaalses poes müüakse alkoholi? Iga normaalse peo osa on alkohol? Iga normaalne inimene tarvitab alkoholi? Alkohol on siiski sõltuvust tekitav mõnuaine, mille tarbimise tagajärjel inimesed surevad nii haiguste kui ka joobest tekkinud mõistuse kadumise tõttu, mil pussitatakse omaenda sõpru ja sõidetakse surnuks väikeseid lapsi. Alkohol purustab peresid ja joobes inimeste teod tekitavad tihti hingelisi traumasid, millest ei toibutagi. Ometigi on alkohol niivõrd populaarne. On inimesi, kes ütlevad, et nende igaõhtune pudel õlut ei lähegi kirja kui alkohol – samal ajal on teaduslikult tõestatud, et just tihe lahja alkoholi tarbimine on see, mis kahjustab eeskätt seedeelundkonda ja tekitab maksatsirroosi ohu. Kange alkoholi põhjustatud aju hääbumisest ja vähiohust siinkohal rääkimatagi.

Loe edasi: Alkoholivaba elu

Postitas 08/12/2007 13:35 by Liblikas25 #216930
minu moto on: võta pits ja pea aru
Postitas 05/02/2008 23:41 by Pilveke #216931
Päris karsklane ei ole. Ikka kui kuhugi seltskonda satud võtad väikse siidri või mõne muu leebe joogi. Tähtis on osata endal see piir ära tabada.
Postitas 13/02/2008 16:54 by piprake #216932

Mina võin öelda, et ma olen karsklane..teinekord, kui kuskil midagi pakutakse, siis vb maitsen lonksukese, et lihtsalt teada, mis maitsega mingi jook on, aga sellega ka kõik piirdub.


Olin 6 aastane, kui jõin kogemata Gin'i limonaadi pähe. Ja see tunne ei olnud üldse hea. See oleks juhtunud nagu eile. See soe tunne, mida alkohol tekitab, ei ole minu jaoks meeldiv surin
Postitas 26/04/2008 15:31 by janilla #216933
Olen täitsa nende inimeste poolt,kes ei jõõ või siis napsutavad vähe.Ka ise sai noorena oma võtmised võetud ja nüüd ei ole enam isu alkoholi järgi.Ma suudan ka pidudel käija nii,et ei joo üldse ja nii hea on hommikul ärgata ilma pohmakata.Kui sul on ümber mõnusad ja toredad inimesed saab peol olla ka ilma alkoholita lõbus ja tantsuline.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kui ekstreemsport ületab piire ehk ujumine põhjapoolusel

Kategooria: Tervis & sport

Gordon Pugh

Saage tuttavaks Lewis Gordon Pugh'iga.Ta on sündinud 1969 aastal ja ta on ujuja, keskkonnaaktivist ja jurist Inglismaalt. Tänu oma võimele taluda äärmuslikke külmakraade tuntakse Gordonit ka hüüdnime all „Jääkaru”. Ta on esimene inimene, kes läbis ujudes pikamaa distantsi põhjanabal. Gordon on ka esimene, kes läbis pikamaa distantsi Põhja-Jäämerel ja Antarktikal ning ka kõikides ookeanides. Juulis 2007 sai Pugh'ist esimene inimene, kes alistas Põhjapoolusel 1km distantsi 19 minutiga ja seda kõigest 1,7 kraadises vees.

EEVA

Postitas 09/12/2007 14:29 by Janar25 #216926

RESPECT!

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Tervis & sport