EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Suusamõnusid nautima

Kategooria: Tervis & sport

Suusataja

Suusahooaja alguseni Euroopas on veel natukene aega, kuid varustuse valmis panemiseks pole teps mitte vara. Suuremates kuurortides on juba avatud osa radadest ning aasta lõpus - uue alguses toimuvat suusareisi on viimane aeg planeerima hakata just nüüd.

Kõiki Euroopa suusamägesid ei jõuaks ka parima tahtmise juures üles lugema hakata, kuid mõned huvilised leiavad siit ehk väikese vihje selle kohata, millises suunas oma sammud seada.

Loe edasi: Suusamõnusid nautima

Postitas 09/12/2007 02:10 by Siiludus #216828
njah, kahju, et meie talv aastatega väga niruks on jäänud. eelmine nädal juba korra lootust oli, sain ka korra suusad alla, aga peagi läinud ta oligi. Peab hakkama vist tõesti edaspidi kuhugi mujale talve otsima minema.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Mida tuleks kaalujälgimisel tähele panna?

Kategooria: Tervis & sport

Pirn ja mõõdulint

Kui teed motiveeritult trenni ja sööd korralikult ning jõuad oma eesmärgini, siis kõige hullem, mis teha annaks, oleks kõik see vaev pooleli jätta. Et ennast vormis hoida, tuleb ka edaspidi trenni teha ja seda nii pikalt kui võimalik, sest kui sa pooleli jätad, siis leiad ennast peagi sama vormikana, kui treening tee alguses.

Unusta ära kõik super dieedid. Viska minema oma imeravimid ja muu pudi-padi, mis lubavad sul märkimisväärseid tulemusi lühikese ajaga. Sinu geneetiline kood ütleb selle, kas sul on võimalik kaalus alla võtta või mitte. Kui su keha ei põleta rasva kehaosadelt, mis on trenni saanud, siis astubki mängu geneetika. Äri ürita ühte kehaosa treeninguga esile tõsta, terve keha vajab treeningut.

Loe edasi: Mida tuleks kaalujälgimisel tähele panna?

Postitas 09/12/2007 10:32 by marguetta #216939
selgelt välja öeldud.
Postitas 09/12/2007 12:11 by Jaana #216940
Tõsi ta on, et kõige parem vormi saamise viis on sporti tehes. Ei mina usu nendesse hüper-super dieetidesse. Peale sünnitamist läks mul ca 5 kuud aega, et taas vormi saada. Aga see eeldas ka pidevat treenimist. Põhiliselt käisin jooksmas ja rattaga sõitmas.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Tervislik sportimine

Kategooria: Tervis & sport

Naine sörkimas

Millele tähelepanu pöörata?
Mõningad näpunäited harrastussportlastele, kelle eesmärk on võistlusrajal konkurente edastada. Võistluspinges antakse organismile tugevalt piitsa, mis tihti võrdub ka tippsportlase pingutusega. Seetõttu on tähtis ka pikaajaline ning mitmekülgne ettevalmistus, mis hõlmab:

Loe edasi: Tervislik sportimine

Postitas 09/12/2007 14:32 by Janar25 #216937
eriti lõõgastav on autosport

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Tervis & sport