EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Fitness on parim ravim

Kategooria: Tervis & sport

Fitness

Füüsilised harjutused pole vähem kasulikud ja tõhusad, kui ravimid. Kahjuks kirjutavad arstid oma patsientidele välja retsepte tablettide, salvide ja teiste keemiliste medikamentide kättesaamiseks. Harva soovitavad neile füüsilisi harjutusi, kui suurepäraseid meditsiinilisi ja ennetavaid abinõusid. Me oleme täielikult teadlikud regulaarsete füüsiliste harjutuste kasudest, aga üsna tihti oleme me nii laisad, et väldime fitness-klubisid ning piirdume hüppelauaga oma toas.

Loe edasi: Fitness on parim ravim


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Feng Shui

Kategooria: Tervis & sport

Kivivirn

Feng shui on iidne Hiina õpetus, mis tähendab kodu energeetika teadlikku ravimist. Ravi, mis toimub harmoniseerimise - halva mõju äravõtmise ja hea rohkendamise teel.

Mida me saame Feng shui abil muuta? Eelkõige meid ümbritseva ja meie sees oleva chi energia ehk eluenergia liikumist ning selle omadusi. Igal ravil on oma oskused nö. retsept. Nii ka Feng Shuil. Kõige parema ravimi valmistab iga inimene endale ise, pannes sinna oma soovid, tahtmised ja oskused – andes ravimile ülesande midagi muuta.

Loe edasi: Feng Shui


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kuidas tugevdada immuunsust?

Kategooria: Tervis & sport

Tabletid

Immuunsus on tugev sisemine jõud, mille loodus andis inimesele. See jõud aitab meil eemaldada paljude negatiivsete tegurite järelmõjusid, mis põhjustavad erinevaid haigusi.

Kas sa tead, et meie organism on pidevate rünnakute all? Need ohud tulenevad nii keskkonnast (me hingame sisse, sööme midagi või miski võib tungida läbi naha) kui ka meie enda organismist (meie rakud vananevad või muutuvad nende omadused ja seetõttu tuleb nad organismist eemaldada). Mis kaitseb meie organismi erinevate võõraste mikroorganismide, bakterite ja nende toksiinide, viiruste ja parasiitide eest?

Loe edasi: Kuidas tugevdada immuunsust?

Postitas 08/02/2008 23:16 by Mariia #216953
Selle aasta masendav talv suisa imeb sinust kogu energia välja.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Tervis & sport