EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Miks noored tüdrukud end lõiguvad?

Kategooria: Pere & vaba aeg

Lõikumine

Minu jaoks tähendab lõikumine mõne porgandi või kapsa tükeldamist. Ilmselt ei tekita see sõna ka enamikes lugejates mingeid erilisi tundeid. Samal ajal on maailmas tuhandeid tüdrukuid, kelle jaoks on lõikumine, teadlikult või mitte, seotud psühholoogilise haigusega.

Paljud noored, kes on läbinud täieliku ajupesu kas päevade kaupa Tumblris istudes ja/või näiteks „Ameerika supermodelli“ vahtides ning selle läbi enda enesehinnangu täielikult hävitanud, lõiguvad end. Otseses mõttes. Enamasti oma käsi, jalgu, põlve ümbruskondi vms. Arme ei häbeneta, aga samas neist ka ei räägita. Miks ei räägita? Sest keegi ei küsi.

Loe edasi: Miks noored tüdrukud end lõiguvad?


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Mida kinkida lastele sünnipäevaks?

Kategooria: Pere & vaba aeg

Naine kingitustega

Võibolla on vastus sellele küsimusele väga lihtne - loomulikult mänguasju! Samas kõik oleneb lapse vanusest ja huvidest. Kõige tähtsam, et laps kingitusega rahule jääks. Kas sa soovid lapsele heameelt valmistada? Loomulikult, kes ei sooviks. Anname mõned näited kingitustest, mis erinevas vanuses lastele huvi pakuvad.

Loe edasi: Mida kinkida lastele sünnipäevaks?


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kui laps saab lapse

Kategooria: Pere & vaba aeg

Noored lapsevanemad

Mul tekib küsimus, et millised moraalipõhimõtted on tänapäeval Eestis? Milline on õige vanus saamaks lapsi? Loomaks perekonda?  Kas abieluväline laps on amoraalne? Kas üksiemasid vaadatakse üleoleva pilguga või hoopis vastupidi? Kas 15-aastane on kõlblik emaks?   Ning kas meil üldse on õigust kellegi üle kohut mõista?

Loe edasi: Kui laps saab lapse

Postitas 10/01/2011 03:49 by cassice #217200
jutu lõpu põhjal : ei ole oluline kas oled 15 või 30 , emaks saavad mõlemad esimest korda ja kõik on õpitav - on õige. kuid minu kogemuste ehk kõik minu tuttavad , kes on saanud lapse noorelt (17-19) on lahku läinud oma lapse isast. eranditult kõikide põhjuseks on oma elu "elamata jäämine" , ehk tuntakse et vajatakse sõpradega koos olemist, väljas käimisi, jne. kahju kuid nii see on. kui naine istub kodus lapsega , samal ajal kui mees on kas pikad tööpäevad ära või üleüldse välismaal tööl et ots otsaga kokku tulla ja samal ajal kõik ülejäänud sõbrad oma elu elavad, tekib tahes tahtmata inimesel vajadus "millegi muu" järgi.
kui pere luua siis ikka seejärel kui elu on kogetud, ma ei ütle et peaks olema suur summa pangakontol , ülikooli haridus ja kõik seesugune. kuid inimene peaks olema saavutanud kõik selle mis lapsega võimatu oleks. pere luuakse ju siiski kahe peale , mees ja naine , mitte selleks et paar aastat hiljem kui "suur armastus" üle läinud , naine oma lapse võtab , alimentidest elama hakkaks ja emme issi vanaemad last hoidma hakkavad, kui emal vaja tööle või sõpradega kohvitama minna.
abielu ei ole minu meelest kohustuslik, kui laps pere koos ei hoia , ei tee seda ka paberilipakas.

Postitas 09/09/2012 21:22 by reif #218470
Oi kuidas ma tahaks sellel teemal sõna võtta.
Vahet ju pole kas sa saad 15 aastaselt esimese lapse või 30,selt oma esimese lapse.Kui ema ei ole loodud emaks siis siin ei mängi vanus mingit rolli,kui ema ongi peoloom siis vaevalt üks väike beebi seda staatust muudab.

Jah mina olen see n.ö patuoinas,kes sai alaealisena lapse.Ennem seda olime mehega/lapseisaga koos olnud peaagu 4aastat,kui laps otsustas tulla(pillid vedasid alt).Aasta pärast lapse sündi abiellusime ja nüüd saab meie poja juba 3aastaseks
Aga sünnitusmajas oli seda kisa just sotsaaltöötaja poolt,et ma olen 17 ja saan lapse.Tõi isegi mulle lapsest loobumise paberid.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Alamkategooriaid

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Pere & vaba aeg