EEVA naistekas

Neljapäev, 30. November 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Toitu vastavalt vanusele I osa: lapseiga

Kategooria: Pere & vaba aeg

Laps Sööb arbuusi

Inimese elu on teekond, mille jooksul me esmalt kasvame, siis küpseme ning seejärel algab vananemisprotsess. Organism areneb ja muutub: nooremad inimesed on reeglina aktiivsemad ja tugevamad kui vanemad ning vananemisest seonduvalt mõeldakse enamasti tervise halvenemisest, erinevatest haigustest ja hädadest. Kuid õige toitumisega erinevates eluetappides on võimalik tunduvalt suurendada organismi vastupanuvõimet hilisemas eluperioodis. Alustame siis päris algusest: alustame lastest.

Loe edasi: Toitu vastavalt vanusele I osa: lapseiga

Postitas 09/12/2007 01:34 by Raimo #216826
mul ka kodus 5-kuune beebi kasvamas ja piim üks ta lemmikuid. Juurviljad hakime teise toidu sisse, muidu väga ei taha süüa.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Puberteet - peavalu vanematele

Kategooria: Pere & vaba aeg

Mõtlik teismeline

Kuhu on kadunud see pisike printsess või prints ja kes on see fuuria, kes toast tuppa tuiskab,  silmi pööritab ja uksi paugutab? Mis toimub? Temast pidi ju saama oma klassi parim õpilane, kooli parim pianist ja matemaatikaolümpiaadi võitja? Mitte see pöörane olevus, kelle kohta nagu enam ei oskakski öelda, kes ta on ja mida ta tahab? Me nagu ei tunnekski teda enam?

Loe edasi: Puberteet - peavalu vanematele

Postitas 08/12/2007 13:16 by Liblikas25 #216815
minul vanematega nüüd läbisaamine super, eks ju mõistus ka tagasi tulnud. Aga jah, olid ajad... Ei tahaks selliselt end tundagi. Imestan, et vanemad mind kodunt välja ei visanud.
Postitas 08/12/2007 14:18 by Esta #216816
paneb mõtlema see jutt, vahest ise ka selline võimatu

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Emme, läheme lasteaeda!

Kategooria: Pere & vaba aeg

Laps kiigelKuigi beebiga kodus olla on ülimalt mõnus ning sind kallistavale lapsele näkku vaatamine paneb unustama kõik magamata ööd, tuleb iga ema ja väikelapse kooselus ühel hetkel suur muutus – lasteaeda minek. See pole vajalik mitte ainult ema seisukohalt, kes peab asuma tagasi tööellu või valmistuma hoopis uue beebi tulekuks, mis pole tänapäeval enam sugugi haruldane – see on vajalik ka lapse seisukohalt, kes lasteaias saab hindamatu ettevalmistuse kooliks ning sotsiaalse tagapinna vahest et kogu elukski.

Loe edasi: Emme, läheme lasteaeda!


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Alamkategooriaid

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Pere & vaba aeg