EEVA naistekas

Neljapäev, 30. November 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Päkapikud või emme-issi

Kategooria: Pere & vaba aeg

Päkapikk

Jõulud ja jõuluooteaeg on ju lihtsalt imeline – kui suudame seda vaadata positiivse poole pealt ja jättes kõrvale kõik pinged kinkide ostmise ja kiire aja tõttu. Paljudes peredes teevad jõulud veel erilisemateks väikesed lapsed, kes oma ärevuse ja rõõmsameelsusega päkapikkude komme ja veel rohkem Jõuluvana ootavad. Uskumine jõuluaja tegelastesse annab ju kogu detsembrile sära!

Loe edasi: Päkapikud või emme-issi


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Jõulukingi ideed

Kategooria: Pere & vaba aeg

Kinipakk

Olgugi, et kõik poeaknad on pungil kaupa, on jõulukingi valimine keeruline protsess. Loomulikult võib alati kinkida ülemusele sulepea, naisele kosmeetikat ja oma armsale mehele uue parfüümi. Aga tegelikult tahad sa kinkida midagi unikaalset, kasulikku ja mis poleks samaaegselt väga kallis. Sa arvad, et su ülemus ei hinda kingina õllekannu, naine tselluliidivastast kreemi ja armastatud mees dušigeeli. Läheneme seekord kingiprobleemile mõnevõrra teise nurga all.

Loe edasi: Jõulukingi ideed

Postitas 19/12/2007 14:06 by CottonCandy #217173

Liialt materiaalseks on muutunud kingid tänases ühiskonnas. Kogu selle poodlemise juures unustatakse ära, mis on tegelikult jõulude mõte- olla koos oma lähedastega, näidata hoolimist, ühte hoida.


Kingitustega on minu meelest nii, et mõne praktilise asja üle on küll hea meel, kuid kas jõulud on see aeg, mil neid tingimata tegema peaks? Mul kuluks ka uus veekeetja ära ning kui keegi selle kingiks, laseks kohe kasutusse, kuid vaevalt mingit erilist mälestust sellest jääb. Sellepärast on videosalvestuse idee minu meelest väga armas ja südamlik

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Elame nii, et oleksime sellega rahul – alati!

Kategooria: Pere & vaba aeg

Paberitöö

Viimasel ajal on nii kiire. Päev on lühike ja Jõulud nõuavad kinkide tegemist ja jõulupidude korraldamist. Piparkoogid, kuused, ehted... Olen märganud, et minu päev on nii meeletult üksluine, et tekitab lausa masendust. Ei mäleta isegi, millal viimati raamatu lugemist nautida sain. Päev lihtsalt kaob käest ära. Isegi kui leian vaba hetke, siis meeles mõlguvad ikka pidevad asjad, mis vajavad homme või lähiajal tegemist – korralikult nautida ei saagi, ruttu-ruttu raamat läbi, iga natukese aja tagant kella vaadates, et trenni või kohtumisele hiljaks ei jääks.

Loe edasi: Elame nii, et oleksime sellega rahul – alati!


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Alamkategooriaid

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Pere & vaba aeg