EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

Eksperimendid

Kategooria: Inksi blogi

Maalt ja lehmaga

Vehin rõõmsameelselt pöidlad üleval kätega, kui minult küsida millised on sinu sõbrad. Nad on absoluutselt asendamatud ja minu respect, kuna nad suudavad sundimatult kesta vahetada ning minu hullumeelsete ideedega spontaanselt liituda. Aegajalt lahmib igapäevaelu lumelabidaga pähe andes märku sellest, et olen magedaks muutunud ja viskab nagu muuseas kamaluga ideid, mis peaks SantaMaria kollektsioonist puduvaid vürtse elule lisama.

Loe edasi: Eksperimendid

Mis juhtub kui hommikul ajurakud säästurežiimile unustad? vol.2

Kategooria: Inksi blogi

Inks - mis juhtub kui hommikul ajurakud säästurežiimile unustad

Kohale oli vaja kutsuda loomulikult need inimesed, kelle töövarustusse ka käerauad kuuluvad. Ei, mitte NEED! Aga ex-miilitsad küll. Kogu see süüdlase leidmise protseduur võrdus minu aja kurjasti kasutamisega. Lõpuks õnnestus mul ka autojuhitarile selgeks teha, et tarkuse tagaajamine koolipingis on minu jaoks hetkel sama oluline, kui küberkaitse tõhustamine Ameerika Ühendriikidele. Vahetasin oma uue taksopargist leitud sõbrannaga numbreid ja lubasin õhtupoole helistada, et vajaliku arveteklaarimisega ühele poole saada. Kuna see romurallit meenutav ahelkokkupõrge leidis aset üsna kooli lähedal, siis polnud probleemi, või õigemini oli, kuna talvesaapa asemel oli jalaga ühte heitnud siledatallaline sügissaabas, puudli kombel, aegajalt majaseintelt tuge otsides, loengusse tippida.

Loe edasi: Mis juhtub kui hommikul ajurakud säästurežiimile unustad? vol.2

Mis juhtub kui hommikul ajurakud säästurežiimile unustad? vol.1

Kategooria: Inksi blogi

Ma usun, et enamus inimesi meie hulgast on pidanud aegajalt kerge- või raskekujulise Mr.Bean`i sündroomi esinemise tõttu kannatama. Minu isiklik definitsioon sellele kaasaegsele haigusele oleks järgmine: vaimne mina liigub võrreldes füüsilise minaga, punktist A, punkti B minimaalselt kolmeminutilise hilinenud erinevusega. Mul tuli 2x24 tundi tagasi just üks selline ÄPU-kuubis päev õhtusse saata. Kuna päevakava oli tihedalt ja minutilise täpsusega planeeritud, siis tuli rise and shine üpris varakult, kell seitse hommikul, juba ära teha.

Loe edasi: Mis juhtub kui hommikul ajurakud säästurežiimile unustad? vol.1

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht