EEVA naistekas

Reede, 19. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Artiklid

Sosin

Kategooria: Inksi blogi

Inks - sosin

Sina tead ja mina tean ja tema teab ja võibolla mõni teab veel, et õnne definitsioon ei saa olla üks ja kõigile iseenesestmõistetavalt identset tähendust omav määratlus. Sellest hoolimata kohtab aegajalt inimesi, kes oma arusaamisi universaalseteks peavad, kuulutades valjuhäälselt, et nende käsitlus on ainuõige ja objektiivsuse kõrgeimale tasemele pretendeeriv. Teades, et inimesed on uskumatult erinevad, siis kuidas saakski õnn olla midagi nõnda vägisi raamidesse topitut, et seda kõikide inimeste poolt ühesugusena ja samadel tingimustel tajutakse.

Loe edasi: Sosin

Päris inimeste mängu elud

Kategooria: Inksi blogi

Inks - päris inimeste mängu elud

Päris inimesed ei lõpeta lapseeast väljudes peituse mängimist – ooo ei! Vastupidi, seda mängu intensiivistatakse ja mängule lisatakse ilu – mänguilu.

Loe edasi: Päris inimeste mängu elud

Ümberhinnatud väärtused

Kategooria: Inksi blogi

Inks - ümberhinnatud väärtused

Ümberhinnatud väärtused Viisistatult võiks küsida: „Kas mulle tundub või see ongi nii..“, et inimlikkuse aspekti kadumist sotsiaalsetest suhetest tuleb kaasajal normaalseks nähtuseks pidada ning egomaniakistumine tuleb igal endast lugupidaval ilmakodanikul oma isiklikku arengukavasse kiiremas korras sisse kirjutada, sest vastasel korral on diagnoosiks arengupeetus? Lähiajalugu on endaga lisaks deprivatsiooni tekitavale majanduslangusele kaasa toonud ka hunnikus segaseid suhteid, mille põhjused leian olevat uue viirusnakkuse armutus levimises.

Loe edasi: Ümberhinnatud väärtused

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht