EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Meresoolaga tselluliidi vastu

Kategooria: Ilu & mood

Meresool

Teadlased räägivad, et elu sai alguse ookeanist. Ühtlasi on tõestanud, et meretoit aitab naistel välja näha atraktiivsem ja lahendab mitmeid tervise ja iluga seotud probleeme nagu tselluliit ja stress.

Meresool sisaldab rikkalikult kaltsiumi, magneesiumi, joodi ja rauda. See ei kuivata nahka ja sel on pigem kasulik efekt naha pealmisele kihile ehk marrasnahale. Ja mis kõige tähtsam, see võitleb tselluliidi vastu.

Loe edasi: Meresoolaga tselluliidi vastu

Postitas 18/11/2012 11:12 by Flower #219134
Kuid millise meresoolaga täpsemalt? Kas jodeeritud või mittejodeeritud meresoolaga? Või vahet ei ole?
Eks proovida võib ikka, kuigi kaldun arvama, et sool kuivatab nahka. Kes proovinud, andke teada!
Postitas 18/11/2012 16:06 by giffy #219138
Olen kehakoorijana kasutanud küll suhkrut, kuid harva ka tavalist meresoola. Sool imab kehast mürgid välja ning vist parandab ka mingil määral haavu?! Kodus on vanast ajast olemas ka soolaseep, mida peab taluvuse piirini peal hoidma ning seejärel maha pesema. Sellega on vist nii, et mida "mürgisem" kehapiirkond, seda rohkem kipitab- nii on mulle meelde jäänud. Ise ostsin eile kehakoorija, mis koosneb meresoolast ja õlidest. Ei usu, et meresool nahka kuivatab ja arvan, et selle kasutamine tuleb pigem kasuks.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Mida teha kui avastad esimesed kortsud

Kategooria: Ilu & mood

Esimesed kortsud

Esimene samm, ära satu paanikasse! See on esimene märk, et keegi meist pole surematu. Siin on meie nõuanded, kuidas selle avastusega toime tulla.

 

 

Loe edasi: Mida teha kui avastad esimesed kortsud


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Ilulõikus vs looduslik ilu

Kategooria: Ilu & mood

Naturaalselt ilus tüdruk

Ilu on vaataja silmades ja sisemine ilu kaalub üles välise. Inimese välimust märgatakse esimesena, kuid palju on neid, kes on rahul endaga? Millegipärast on meile alati sisendatud, et iga naine on tingimusteta ilus. Igaüks meist, igas olekus ja vanuses. Teatud piirides võib ju selle kauni ja lohutava teadmisega leppida, kuid... näidake naist, kes säraks  rõõmust, kuuldes, et teda peetakse tegelikust vanemaks? Või kes ei tunneks end puudutatuna kui lemmikriided pitsitama kipuvad? Järgnevad nurin, pettumus, pisarad ja kurbus.

Loe edasi: Ilulõikus vs looduslik ilu

Postitas 13/08/2012 21:22 by täheke #217694
Ei poolda iluoperatsioonide tegemist, kui just pole tõsine vajadus (nt õnnetuse tagajärjel tekkinu korrigeerimiseks). Paljud on iluoppidega end hoopis ära rikkunud.
Postitas 13/08/2012 22:24 by tiiuke #217703
Ma mingil määral pooldan iluoppe. Kellel mingid silmatorkavad erinevused (a'la kongus nina, eemal kõrvad jms), võib ennast väga halvasti tunda. Eriti, kui selle pärast veel lapsepõlves nt noritud. Ja inimene ei pruugi leidagi enne oma välimusega rahu, kui need erisused on kõrvaldanud. Miks siis mitte väikseid korrektuur teha. Ei leia, et see inimest kuidagi muudaks või pärast seda oleks ta keegi, kes ta tegelikult ei ole.

Muidugi ei tasu rääkida neist äärmustest, kes ennast oppidega kassnaiseks ära muundavad. See juba hoopis mingi muu teema ja ei liigitaks ILUoperatsiooni alla.
Postitas 28/08/2012 10:01 by bree #217842
Mina pooldan iluoppe. Nii neid mis on tehtud enda enestunde parandamiseks parema väljanägemise pärast kui ka neid mis on tehtud mingi õnnetuse/trauma tagajärgede parandamise pärast. Loomulikult ka neid mis on tehtud tervise huvides.. nagu nende ninavaheseinade korrigeerimine vm. Aga olen täitsa seda meelt et ka lihtsalt parema väljanägemise pärast tehtav iluopp on igati... normaalne ja peaks olema aktsepteeritav. Tõenäoliselt siis kui see parandab inimese enesehinnangut ja aitab Tal end paremini tunda. Tõenäoliselt igaühe vaba valik ja tahe, mida Ta sellest ka arvab.

Kui raha oleks siis oleks ilmselt minu jaoks ka midagi mida ma enda juures muuta laseks. Ilmselt ma mõtleksin sellele kuid ma ei tunne tungivat vajadust seda teha. Arvan et ka meigiga saab väiksemaid iluvigu varjata.

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood