EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Loomulik ilu on ebaelegantne

Kategooria: Ilu & mood

Naine looduses

Mõnulesin juhuslikult televiisori ees ja vaatasin oma lemmiksarja kui tuli paus ja olin sunnitud jälgima uusimaid reklaami-saavutusi. Minu pilku püüdis reklaam palsamist, mis teeb juuksed sirgeks. Häiriv oli fakt, et sirged juuksed on elegantsed ja lokkis juuksed mitte. Reklaamis oli kaunite pikkade lokkis juustega naine. Ta soovis elegantset soengut ja selle saavutamiseks kasutas ta reklaamitud palsamit. Mis moodi on sirged juuksed elegantsemad kui lokkis juuksed? Muidugi, kui kujutada lainelisi sassis juukseid natuke greisil naisel ei jäta see elegantset muljet kuid samamoodi kui kujutame sirgete juustega naist pisikeste patsikestega, mida on ta peas ütleme 4, ei jäta see ka eriti elegantset muljet.

Loe edasi: Loomulik ilu on ebaelegantne


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Allergiavaba kosmeetika

Kategooria: Ilu & mood

Äraõitsenud võilill

Kosmeetika ja parfümeeriatööstuses kasutatavatest vähemalt 10000 keemilisest ja looduslikust ainest on üle 500 üldtuntud allergeenid. Just seetõttu on kehtestatud rahvusvaheline nõue, et tootja peab pakendile trükkima kõigi koostisosade täieliku loetelu.

Kosmeetikatooted jaotatakse tinglikult kolme rühma:
Hügieenilised - naha ja limaskestade igapäevaseks hoolduseks
Dekoratiivsed - kaunistamiseks ja defektide varjamiseks
Ravivad ja taastavad - naha ja limaskestade funktsiooni häiretest, sealhulgas haiguste tagajärjel tekkinud muutuste parandamiseks.

Loe edasi: Allergiavaba kosmeetika


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

10 eksiarvamust juuksehooldusest

Kategooria: Ilu & mood

Naine pikkade juustega

1Sage pesemine on juustele kahjulik
Vastupidi – juuste tervisele on kõige kahjulikumad juustesse kogunenud mustus ja naharasu, mis ärritavad peanahka ja võivad koguni tekitada põletikke. Kui juuksed vajavad sagedast pesemist, tuleb jälgida reeglit, mida sagedasem pesu, seda kallim ja kvaliteetsem šampoon. 

2Lõhenenud juukseotste raviks
Lõhenenud juukseotste raviks mõeldud kreemid ja seerumid sisaldavad silikoone ja proteiine, mis küll parandavad juukseotste välisilmet, kuid ei ravi neid. Pealegi kaob seerumi toime juukseid pestes või harjates.

Loe edasi: 10 eksiarvamust juuksehooldusest


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood