EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

10 sammu ilusate ja tervete küünteni

Kategooria: Ilu & mood

Küüned

Paljud naised võitlevad kuivade ja kahjustatud küüntega, mis murduvad või kihistuvad. Isegi kui oled nõrgad küüned pärilikult saanud, on mõned nipid, kuidas küüsi pikemateks, tugevamateks ja tervemateks muuta.

Loe edasi: 10 sammu ilusate ja tervete küünteni


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Nõuanded igale kehatüübile retuuside kandmiseks

Kategooria: Ilu & mood

Retuusidega naine

Korda minu järel – retuusid ei ole püksid. Super! Nüüd kui sa tead kõige tähtsamat reeglit retuuside kandmisel, on retuusid sinu jaoks. Õigesti kandmisel näevad need iga kehatüübiga imelised välja. Oled lühike, pikk, kurvikas või pirni-kehakujuga, uuri välja kuidas retuuse eriti rokkivalt kanda.

Loe edasi: Nõuanded igale kehatüübile retuuside kandmiseks

Postitas 30/01/2013 21:36 by Flower #220030
Kahjuks mina pelgan retuuse. Just nimelt sellepärast, et nad on nii liibuvad ja toovad välja minu, mitte paksud aga, tüsedamad jalad. Olenevalt retuusidest, siis alati pole ka viimane põhjus määravaks. Loevad ka asjaolud, et vahel tunnen neis kui ahistatuna ja alati ei ole ka garderoob retuusidele vastav.
Aga tõesti, retuusid ei ole püksid! Mõni oleks kui sukkpükstele püksid/seeliku peale unustanud panna
Postitas 30/01/2013 23:32 by nätsumull #220034
Minu jaoks on retuusid küll püksid! Kui tahan kanda kleiti või seelikut, panen sinna alla sukkpüksid, mitte retuusid. Retuusid sobivad kleidi-seeliku alla ainult juhul, kui kanda pikki saapaid ja toda soki-retuusi üleminekut näha ei ole, seega baleriinikatega, rihmikutega, tennistega...no tänan, ei. Samas kas retuuside peal on tuunika või tavaline topp...ei ole minu jaoks vahet. Jah, päris napilt puusakondini ulatuva tirraka topiga ei kannaks, kuid poole tagumikuni liibuv topp (mis siiski tervet tagumikku ära ei kata) on minu meelest küll väga okei, kui on korralikud mustad retuusid, mis läbi ei paista (!!!), siis bleiser peale ja vägagi viisakas välimus, kordades mugavam kui teksad ja väljanägemiselt isegi soliidsem.
Postitas 31/01/2013 11:55 by Flower #220039
Kõik oleneb muidugi retuusidest, kuid tavalisi musti (neid nö tavalisi on ka mitmeid erinevaid), mis keha ümber liibuvad, tuues välja ka korralikult tagumiku, siis minu arvamus on, et nende puhul tuleks kanda ikkagi pikemat tuunikat/pluusi. On palju olnud, kus naisterahvad kannavad aga täiesti tavalisi pluuse, tekitatades sellega väga imeliku vaatepildi. Mustad retuusid, mis on täiesti jalaümber (ning kaugel vaadatuna nagu sukkpüksid), siis pluusike seljas (või väljas hoopis paks jope!), vabandust tekib küll tahtmine minna ütlema:"Vabandage, te olete vist unustanud püksid/seeliku jalga/selga panemata!"
Postitas 31/01/2013 12:22 by nätsumull #220042
Link 3
Link 2
Link1Mina kannan retuuse tavaliselt umbes nii

Ise ei tunne end imelikult ja ei vaata ka teisi imelikult, kes niiviisi kannavad. Pealegi, minu meelest näevad mustad liibuvad teksad välja ikka suhteliselt samasugused ja kehavõlusid nad ka oluliselt rohkem ei peida, seega ei näe mina küll retuuside kandmises probleemi

P.S. Piltide lisamine on ikka tõeline pain in the ass uue eeva puhul

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kohila õpilasfirma Cabello Cadena valmistab Eestis ainulaadseid juuksekette

Kategooria: Ilu & mood

Cabello Cadena juuksekett

Meil on koolis selline valikaine nagu õpilasfirma, sealt see kõik alguse saigi. Mõtlesime, et oleks põnev riskivabalt proovida järele, mida tähendab oma ettevõtte tegemine ja kuidas minema hakkab.

Mina ja mu klassiõde mõtlesime, et kellega oleks huvitav koos õpilasfirmat alustada ning juhuslikult sattusime me kokku paralleelklassiõdedega, kel oli täpselt sama mure. Niisiis otsustasime, et oleks väga kihvt koos teha. Sel hetkel me veel ei osanud midagi oodata ega loota kuna esiteks polnud me varem väga palju suhelnud ning teiseks polnud meil õrna aimugi kuidas üks õpilasfirma tegelikult toimib.

Loe edasi: Kohila õpilasfirma Cabello Cadena valmistab Eestis ainulaadseid juuksekette

Postitas 20/01/2013 11:11 by monica #219894
Väga tublid neiud ja tore ettevõtmine! Juuksekettide tegemine paistab iseenesest olevat päris lihtne aga tulemus üllatavalt efektne Edu teile!

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood