EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Tagasi argipäevas

Postitas blogisse: Miss Reti
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Möödunud on jälle üks kuu..ma ei saa aru, miks aeg küll nii kiiresti jookseb. Vahepeal on olnud nii palju asju nagu näiteks Osturalli, ja ma enam ei mäletagi, mis sealt ostetud sai. Ja mul hakkas 2 nädalat tagasi praktika, jee. Lisaks leidsime Soome internetilehelt napsu.fi imehea viimase hetke pakkumise - ümmargune 200 nädala eest Tenerifel, saigi asjad pakitud ning puhkamas käidud. Üldjuhul pole ei mina ega mu tulevane väga impulsiivsed, kuid selline pakkumine..ja oligi otsustatud.

See oli tore puhkus ning kulus meile mõlemale ära. Hotell oli tagasihoidlik, kuid me polnudki seal eriti, avastasime linna ja kultuuri, ja võtsime kõvasti juurde - toidud on seal lihtsalt nii head. Ja täna sai veel Tartus poodides kolatud, aga sellest tuleb teha eraldi postitus. Eile värvisin üle pika aja juukseid - õige toon, jee. Ning homme panen geelküüned tagasi. Aga nüüd tuleb tulla tagasi reaalsusesse, tegeleda koolitööde ja praktikaga ning neljapäeval tuleb minna taas tööle. Loodetavasti on homme aega postitada ostudest üks blogi.

Seni kaua aga blogimiseni :)

Olen Reti, 20-ne aastane Tartu neiu, kelle blogist võite leida nii ilu- kui eluolupostitusi. Samuti aeg-ajalt lisan ka häid retsepte :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Reti Tagasi argipäevas