EEVA naistekas

Teisipäev, 16. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Pulmad,pulmad,pulmad.

Postitas blogisse: Miss Reti
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Pulmadeni on jäänud natukene rohkem kui 4 kuud. Tundub pikk aeg? Oo ei..see läheb lennates. Tõesti, ise pulmi korraldades aeg lausa lendab. Teha on palju, mõelda ja paika panna, ja uuesti ümber mõelda. Saada kokku tähtsamate tegijatega, arutada asju. Kui algselt plaanima hakates tundus, et mul on terve igavik aega, siis nüüd hakkab väike paanika tekkima, et äkki ei jõuagi kõigega valmis - nii palju on ju veel teha. Tegelikult kui mõtlema hakata, siis tundub, et midagi ei olegi tehtud ja kõik vajab tegemist. Ärkasin täna ja mulle meenus, et ma pole suutnud veel kleiti välja valida, kuigi aeg juba tiksub. Õnneks on meid abistamas tublid inimesed, kes suudavad maha rahustada ja nõu anda. Peaks hakkama nüüd võtma hinnapakkumusi ja toimetama. Õnneks peale 4 tundi kleitide vaatamist ma vist leidsin lõpuks, millist ma soovin(kuni jälle ümber mõtlen). Loodetavasti jõuame ikka kõigega valmis.

Olen Reti, 20-ne aastane Tartu neiu, kelle blogist võite leida nii ilu- kui eluolupostitusi. Samuti aeg-ajalt lisan ka häid retsepte :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Reti Pulmad,pulmad,pulmad.