EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Wishlist: Aztec skirts!

Postitas blogisse: Jaanika
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

 I am obsessed with those skirts right now!:) I must have pair or two for spring and summer.On E-Bay and Amazon ,there are some thta i like but still they are not exactly the same,more like woolen,and who likes whoolen item in summer? More edgy and sparkly costs more and right now i am not gonna make an order because my other itmes have not come yet and i am startink to think that they are not coming:/.So i am gonna keep my eyes open next time i go to the mall and try to hunt down the perfect aztac skirt for me:)

 

Mul tuli jube asteegi seeliku hullus peale ja ma pean endale mõne(d) soetama kevadeks ja suveks! Viskasin juba E-Bayle ja Amazonis olevatele silmapeale aga need pole nagu päris need,need on rohkem sellised villased ja kes tahaks endale midagi villast suvel selga panna? Ilusaid ja säravaid oli aga need maksid ka rohkem.Tellimust ma hetkel vee tegema ei hakanud kuna mu ootused selliste lehekülgede puhul hakkab kaduma,sest varsti saab juba kaks kuud täis ja mu kott pole endiselt tulnud.Seega järgmine kord poodi minnes hoian oma silmad lahti ja äkki leian omale selle "õige ":)

image
image
image
image image

Blogi on peamiselt iluteemaline aga sekka satub ka elustiili :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Jaanika Wishlist: Aztec skirts!