Britney tahab adopteerida KAKS last?
Väidetavalt planeerib Britney Spears adopteerida kaks last Hiinast ja ta on Hiina agentuuri vahendusel adopteerimise lõppfaasi lähedal.
Kuigi Britney kaotas ajutiselt oma kahe lapse hooldusõiguse peagi eksabikaasa staatust omavale Kevin Federline’ile ja tohib oma lapsi külastada ainult kaks korda nädalas, tahab nüüd ta kahte last adopteerida otse Hiinast.
Adopteerida? Mitte mingil juhul! Milline sotsiaaltöötaja kiidaks küll heaks adopteerimise? Seega raskesti usutav, et adopteerimine aset leiab. Tegelikult, kui see oleks tõsi, peaks ka adopteerimisagentuur painutama oma reegleid, sest vallalised inimesed ja isikud vanusega alla 30 aasta, ei tohi adopteerida. Kui Britney abielluks ja saaks 30 aastaseks ning kriminaalrikkumiste nimekiri oleks tühi, siis oleks see lugu mõnevõrra usutavam.
EEVA
Tuli ähvardab Hollywoodi kuulsuste majapidamisi

Californias lõõmavad ajaloo suurimad tulekahjud, mis ähvardavad ka Hollywoodi kuulsuste elamuid.
„Kõik minu tuttavad on turvaliselt päästetud ja mul on selle üle hea meel” kommenteeris teemat Travolta.
Kokku on tules hävinud juba 655 majapidamist. Tuli on levimas Mehhiko piirile ja ohustatud on 81 000 hektarit maad.
Rannikuala on koduks mitmetele kuulsustele nagu Mel Gibson, Barbra Streisand, Richard Gere, Pierce Brosnan, Dick Van Dyke, laulja Sting ja Olivia Newton-John, režissöör James Cameron ja teised.
Laulja Britney Spears teatas: „Ma loodan, et tuli ei jõua minu majani, kuid ma olen siiski hirmul. ”Pärast Malibu majavaremete külastust teatas California kuberner Arnold Schwarzenegger: „See on traagiline aeg meie riigi jaoks.”
EEVA
Victoria Beckham vürtsitab oma sekselu?
Eva Longoria viis Victoria Beckham’i Los Angeleses tuurile. Aga mitte tavapärasele ringkäigule, vaid külastama sekspoode.
Eva suunas Victoria õiges suunas – parimate kosmeetikute juurde, näitas kätte parimad kohad depilatsiooniks, kohad kus on võimalik valida seksikat pesu ja kuskohast osta sekslelusid. David on ilmselt meeldivalt üllatunud.
Selle jaoks ju sõbrannad ongi! Samas imelik, et ei kuule enam koos nimesid Katie Holmes ja Victoria Beckham? Kas nad polegi enam sõbrannad? Või ei luba Tom Cruise Katie Holmes’il veeta aega Posh’iga? Võimalik, et Posh on halb eeskuju?
EEVA













