EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Veiko Õunpuu saab Euroopa Talendi auhinna

Kategooria: Uudised

Euroopa Talendi auhind (European Talent Prize) antakse Veiko Õunpuule üle Cannes’i Filmifestivali raames toimuval Euroopa päeval. Auhinna saaja teatab Euroopa Komisjoni Infoühiskonna ja Meedia Peadirektoraadi volinik Viviane Reding pidulikul tseremoonial 18. mail. Samas toimub ka Euroopa Liidu kultuuriministrite kohtumine.

Auhinna saaja selgitab igal aastal välja sõltumatutest ekspertidest koosnev komisjon, mis hindab MEDIA programmi arendustoetuse taotlusvooru laekunud mängu-, anima- ja dokumentaalfilmiprojekte. Kõrgeima punktisummaga projektile eraldatakse toetus ning antakse Cannes’is pidulikult üle auhind. Taotlusvooru (16/2007) laekunud 500 projekti hulgast hinnati kõrgeima punktisummaga Eesti filmitootja Homeless Bob Production’i  mängufilmiprojekti “Püha Tõnu kiusamine”, produtsent Katrin Kissa ja stsenarist-režissöör Veiko Õunpuu.

Loe edasi: Veiko Õunpuu saab Euroopa Talendi auhinna


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Tartumaa paljulapseliste perede emade stiilimuutus

Kategooria: Uudised

Tartu Kaubamaja kingib emadepäeva eel kuuele Tartumaa paljulapselise pere emale võimaluse meeleolukaks stiilimuutuseks. Laupäeval toimuval „Stiilse ema“ päeval loovad professionaalid emadele otse laval kauni jumestuse ja soengu. Lapsed on aidanud stilisti abiga valida värvikad riided ja aksessuaarid.

„Arutasime Tartu Pereliiduga võimalust korraldada emadepäeva puhul midagi erilist ja meeleolukat,“ rääkis Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ tegevjuht Ave Jürimäe. „Emade stiilimuutus tundus vahva ideena, mille juures jumestajad-stilistid saavad jagada oma parimaid nõuandeid ja samas saab terve perekond ema kaunistamisel kaasa lüüa. Emad olid hea meelega nõus sellisest üritusest osa võtma.“

Loe edasi: Tartumaa paljulapseliste perede emade stiilimuutus


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Huvitav ja eksklusiivne nädalavahetus naistele

Kategooria: Uudised

Nädalavahetusel näeb messil Naine 2008 eksklusiivseid ehte-kollektsioone, uusi nahahooldustehnoloogiaid ja rõiva-kollektsioone. Tartus 9.-10. mail neljandat korda toimuv mess toob kokku firmad üle Eesti.

„Mess Naine on Eesti ainus sellelaadne üritus, mis pakub lisaks ilutoodetele infot ka teiste naiste eluga seotud valdkondade kohta. Siit leiavad põneva ja uudse väljapaneku kõik messi-külastajad, ka oma ala profid," ütleb AS Tartu Näitused juhataja Alo Pettai.

Messi raames toimub eksklusiivse Itaalia brändi Roccobarocco käekellade ja ehete avalik Eesti esmaesitlus. Ilusaid ja hinnalisi ehteid leiab ka näiteks brändidelt Alpha, Tissot, Romanson ja Playboy.

Loe edasi: Huvitav ja eksklusiivne nädalavahetus naistele


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

"Klass" võitis Roomas peaauhinna

Kategooria: Uudised

Ilmar Raagi film "Klass" pärjati aprillil lõpus Rooma sõltumatul filmifestivalil (Rome Independent Film Festival) peaauhinnaga.

Rooma sõltumatu filmifestival toimus kaheksandat korda. Filmifestivali kavas oli üle 30 filmi  kolmekümnest eri riigist, mängufilmide võistlusprogrammis osales 12 filmi. Rooma filmifestival keskendub uute Euroopa filmidele ja noorte rezhissööride debüüt- või teistele filmidele.

"Klassi" rahvusvaheline esilinastus toimus 42. Karlovy Vary filmifestivalil möödunud aasta juulis, kus linateos võitis kaks auhinda: võistlusprogrammi "East of the West" žürii eripreemia Special Mention ja Europa Cinemas Label peaauhinna kui parim Euroopa film. Praeguseks on "Klass" osalenud enam kui kahekümnel festivalil ja võitnud mitmeid auhindu sh Varssavis, Stockholmi lastefilmide festivalil, Makedoonias ja Kreekas.

Loe edasi: "Klass" võitis Roomas peaauhinna


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Esmakordselt Eestis - SEX PISTOLS

Kategooria: Uudised

Augusti lõpus, täpsemalt 22. augustil, jõuab esimest korda maarjamaale läbiaegade kõige sensatsioonilisem ja karismaatilisem Briti punk bänd SEX PISTOLS! Oma karjääri jooksul jõudis Sex Pistols välja anda ainult ühe stuudioalbumi, 1977. aastal “Never Mind The Bollocks, Here’s The Sex Pistols”. Nüüd 31. aastat hiljem on Saku Suurhallis kõigil muusikasõpradel harukordne võimalus näha Sex Pistolsit ise oma silmaga. Legendaarne Sex Pistols astub Tallinnas lavale oma originaalkoosseisus: Johnny Rotten, Steve Jones (kitarr), Paul Cook (trummid) ja Glen Matlock (bass).

1975. aastal Londonis loodud bänd on ennast muusika ajalukku kirjutanud paljude skandaalsete megahittidega, nagu “Anarchy in the U.K” (1976), “God Save The Queen” (1977),  “Holidays in the Sun” (1977) ja "C'mon Everybody" (1979).

Loe edasi: Esmakordselt Eestis - SEX PISTOLS


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised