EEVA naistekas

Esmaspäev, 17. June 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

These weeks I've been... #1

Postitas blogisse: Chelly's
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei!

Aeg pudeneb ikka meeletu kiirusega käest.

Viimased nädalad on olnud mõnusalt tegusad ja üllatusi täis. Endiselt on käimas ka lõpueksamid, kuid ma olen nende suhtes pigem põnevil kui hirmul....samuti ka edasise suhtes :)

image

Armastan jumestamist, huulepulgaga üle võõbatud naerusuud inimeste näol, võimalust kellegi välimuses parimaid külgi rõhutada ja seeläbi ise niipalju rõõmu tunda. Viimastel kuudel on see töö mind ka üha rohkem saatnud ning mul on selle üle metsikult hea meel. :)

Jooksmine pole kunagi mu lemmikspordiala olnud, kuid üritan viimasel aina rohkem endast jagu saada ja igal võimalikul päeval regulaarselt veidi joggida. Kuigi mulle ei meeldi niiväga jooksmine, siis armastan seda tühjaks pigistatud siduri tunnet mis sellega kaasneb. :)

image

Lisaks olen viimasel nädalal saanud mitmeid pakikesi ,millede sisuga olen ülimalt rahule jäänud ja mis peagi piltidele saavad jäädvustatud. :).

Veel olen Tartus külastanud põnevaid restorane ning salonge, millest plaanin teha ühe ülevaate, sest mind ennast huvitavad mõlemad teemad. Uue nädala alguses käin ära ka juuksuris, kus on plaanis seekord midagi uut (kui ma muidugi toolis põnnama ei löö :D).

image

Praeguseks ongi kõik
Järgmise postituseni!

Kelly

Kelly Treier, 18, Tartust, armastan moodi, naudin meigikunsti, raamatuid, muusikat ning fotograafiat ... minu blogist võib leida vastavasisulisi postitusi ning samuti seiku igapäevategemistest. Kontakt: kelly.treier@gmail.com

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Kelly These weeks I've been... #1