EEVA naistekas

Pühapäev, 26. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Ümberhinnatud väärtused

Postitas blogisse: Inksi blogi
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Ümberhinnatud väärtused Viisistatult võiks küsida: „Kas mulle tundub või see ongi nii..“, et inimlikkuse aspekti kadumist sotsiaalsetest suhetest tuleb kaasajal normaalseks nähtuseks pidada ning egomaniakistumine tuleb igal endast lugupidaval ilmakodanikul oma isiklikku arengukavasse kiiremas korras sisse kirjutada, sest vastasel korral on diagnoosiks arengupeetus? Lähiajalugu on endaga lisaks deprivatsiooni tekitavale majanduslangusele kaasa toonud ka hunnikus segaseid suhteid, mille põhjused leian olevat uue viirusnakkuse armutus levimises.

Seda nakkust me ladinakeelsetest meditsiinisõnastikest ei leia ja vaevalt see paljusid inimesi üldse häirib, kuna asjaga on nö kaasa mindud, sest nii on kombeks meil. Minu silmade diameeter aga suureneb selle peale ja ma ei saa oma reaktsiooni, mis võiks vastata kolmest tähest koosnevale kombinatsioonile - wtf, kuidagi varjata, kui teemaks tulevad inimsuhted tänasel päeval.

Pikalt ja laialt on räägitud tarbimiskultuuri massilisest pealetungist ja selle (peamiselt) halbadest tagajärgedest. Nüüd on aga asjad nii hulluks läinud, et lisaks suvalistele reede-laupäeva õhtustele „kohustuslikele“ kaaskodanike tarbimistele on palju koledamad asjad moodi läinud. Kuulen aegajalt siit ja sealt ning siis see kõige hullem osa - pean ise ka kokku puutuma sellega, et sõprust tarbitakse ka juba kui mingit teenust või kaupa, mis omakasueesmärkidest lähtuvalt enam mitte nii edukalt toimides, nagu kasutu toidupoe allahinnatud kaupu reklaamiv paberitükk, tee prügikasti leiab. Hämmastama paneb, kui kergekäeliselt sõpradest loobutakse ja mille nimel ollakse valmis teisele sõbrasuhte poolele terariista ihusse torkama. Kusjuures harvad pole needki korrad, kus kord juba peksja rollis olnuna peetakse asjade loogiliseks jätkuks seda, et võetakse „väike puhkus sõbrast“ ja siis naastakse „nothing happened“ ilme näos, et võõras ihus maandunud terariista ka edaspidise läbikäimise ajal vastavalt vajadusele, kord sügavamale ning siis paremale-vasakule suruda. Inimeste arengul vist siiski on mingid piirid, eriti mis puudutab keelelist arengut, kuna enam ei suudeta keerulisi situatsioone verbaalsel teel korrastada, vaid kasutatakse mingeid neandertaaliaegseid võtteid.

Ühe väärikas eas väliseestlasega neil teemadel rääkides, pidi temagi kahetsusega tõdema, et iga kord, kui ta Maarjamaal viibib, on ta pidanud kokku puutuma seljataguse terrorismiga ja inimeste õelusega ning et sõprade-tuttavate alt vedamine on samuti probleem, millega tal Ameerikas elades kordagi kokkupuuteid pole olnud. Mul endal on vist ka mingid infolüngad. Olen vististi mingist suuremahulisest kampaaniast kõrvale jäänud, mis kutsub inimesi üles üksteisest vähem hoolima. Selle raames toimub justnagu aastast Cadillac Escalade 6,2 V8 sport luxury kasutusõigust peaauhinnaks pakkuv auhinnamäng, kus võitjaks osutub persoon, kellel õnnestub mingi perioodi jooksul kõige rohkem nuge selga loopida. Eriauhinna osaliseks saab kindlasti keegi, kellel on õnnestunud enim kordi sõpru petta ja erinevate kokkulepete puhul alt hüpata – žüriil saab raske olema, kuna kandidaate on erakordselt arvukas hulk. Meil ei ole küll Itaalia laadset maffiatraditsiooni, mis on kindlasti halb inimeste organiseerumise viis, kuid meil on midagi, mida pole enamustel teistel rahvastel – metsikult palju kurjust ja sõgedat meelt üksteise suhtes. Kui mõni eestlane üritab veel pilada Ameerikaliku keep smile teemadel, siis ma arvan (statistilisi andmeid küll pole, millele toetuda, kuid seekord toetun oma subjektiivsele arvamusele), et seda pingerida võltsist olemisest juhib juba ammu seltskond eestlasi, kelle pärast on häbi.

Nii jõuangi oma mõttejupiga konklusioonini, et kapist pole välja tulnud mitte ainult paljud homoseksuaalid, vaid ka paljude inimeste paljud sõbrad, andes sellega sõprusele uue tähenduse.

Inks

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Uudised Inks Ümberhinnatud väärtused