EEVA naistekas

Teisipäev, 05. March 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Suhted, armukadedus ja Facebook

Paar arvuti taga

Väga paljud inimesed on oma vanal kallimal Facebookis silma peal hoidnud. Millal tavaline uudishimu aga kahtlustäratavaks muutub?

Facebook on hea võimalus vanu suhteid üles soojendada ning hoida sidet näiteks nende sõpradega, kes elukohta on vahetanud. Lisaks headele omadustele, on olemas ka risk, kui lased suhtlusportaalil oma elu segada - sinu suhe kallimaga võib kannatada.

On arukas enne järgi mõelda kui võtad oma endise kallima sõbrakutse Facebookis vastu. Muidugi on huvitav teada, millega ta praegu tegeleb või ehk sooviksid isegi vanu mälestusi meenutada, aga paraku kipub nostalgitsemisel meenuma vaid hea ning halb ununeb. Vanades tunnetes sorimine võib varjutada sinu reaalseid tundeid nii endise kui ka praeguse kallima vastu. Pealegi võib lihtne ühiste mälestuse meenutamine ekslikult ka flirtimisena tunduda.

Potentsiaalsete Facebookiga seotud tülide vältimiseks arutlege ja pange paika piirid. Võite enda jaoks avastada, et olete mõlemad rahul, kui lubate teineteisel vanade kallimatega vabalt suhelda või lepite hoopis kokku, et aegajalt annate ülevaate oma uutest Facebooki sõpradest.

Facebook võib olla sõltuvusttekitav ning interneti kättesaadavuse suurenemisega on mõnedel fännidel raskusi oma kontolt välja logimisega. Mõned paarid on sisse seadnud ajapiirangud, mil Facebookis ei käida - näiteks söögiaegadel ning õhtuste väljaskäimiste ajal, nii ei tunne end keegi kõrvalejäetuna.

Kui üks partneritest veedab Facebookis liiga palju aega, võib see teises äratada kahtlusi ning armukadedust. On lihtne ette kujutada ja mõtelda, kelle profiili ta praegu vaatab või miks ta internetis pidevalt kättesaadav on. Aga ära lase oma kujutlusvõimel võimust võtta! Räägi oma partneriga ja võta tema online-elust rohkem osa – mõnikord piisab isegi naljakast staatuse uuendamisest, et end kaasosalisena tunda.

Foto: freedigitalphotos.net

Toimetas Tiiu Maks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Pere & vaba aeg Suhted, armukadedus ja Facebook