EEVA naistekas

Pühapäev, 01. October 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Armastuse mitu palet

Kategooria: Meelelahutus

Kallistav paar

Nemad las kõnnivad minu kõrval, sest nemad ei tea,  et tegelikult oled seal vaid sina, minu teedelel sammumas. Armastuse mitu palet, mitu keelt, mitu rikkust ja mitmeid vaesuseid. Palju küsimusi ja mitte ühtegi vastust, sest armastuses ei jõuta iial pärale ja armastatakse vaid nii nagu osatakse. Kõigil meil on keegi keda armastada, keda hoida, keda säästa. Valentinipäev on rahvusvaheline päev selle suurimaks pühitsuseks kuid siiski, alati peaks olema meeles, et armastus on elu alus, selle põhi ja kõik ulejäänu tuleneb sellest.

Loe edasi: Armastuse mitu palet


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Kas see on rumal ...

Kategooria: Meelelahutus

Õnnelik naine

„Mis on õnn?” küsis mu sõbranna minult hiljuti.

Vaatasin talle imestunult otsa ega osanud midagi muud vastata, kui et õnn on õnn. „Õnn on see, kui ma olen õnnelik ...” See küsimus viis mind segadusse. Tahtsin jätkata, kuid ta katkestas mind: „Just nimelt, õnn ongi tunne, õnne ei saa kirjeldada.”

Sellel hetkel taipasin ma, et õnn ei väljendu rahas, tervises, karjääris, reisimises isegi armastuses, nii nagu ma siiani olin arvanud, vaid et see on tunne, ja ma tundsin, et ma olen õnnelik!

Loe edasi: Kas see on rumal ...

Postitas 23/11/2009 15:27 by pivoine #217241
Õnn on see, kui on midagi teha, kedagi armastada ja midagi loota. Hiina vanasõna
Kuigi peaks mainima, et šoppamine tõstab alati tuju , eriti kui mõni ilus asi saab ostetud
Postitas 02/04/2011 22:41 by kreisi #217242

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Mehelikud vajadused/naiselikud vajadused

Kategooria: Meelelahutus

Naine shoppamas

Ühel õhtul möödunud nädalal hakkasime mina ja mu tüdruksõber end voodisse sättima. Hakkas juba tunduma, et läheb seksiks, kui ta korraga ütles: "Ma ei tunne, et tahaks. Ma tahaksin, et sa mind lihtsalt hoiaksid natuke."

Ma ütlesin: "MISASJA??!! Mis see siis nüüd on?!" Nii ta siis ütles sõnad, mida iga poiss-sõber siin planeedil lausa vihkab kuulda: "Sa lihtsalt ei taju minu naiselikke emotsionaalseid vajadusi piisavalt, et ma saaks rahuldada sinu mehelikke füüsilisi vajadusi."

Loe edasi: Mehelikud vajadused/naiselikud vajadused

Postitas 10/04/2009 14:56 by Katrin87 #217234
Naljakalt tabav lugu. Kuid peab siiski lisama, et naised ei saa shoppamisest seksuaalset rahuldust. See ei ole lihtsalt võimalik. Pigem rahuldavad nad sellega oma emotsionaalseid vajadusi, mille mehed on rahuldamata jätnud. Kurb, aga tõsi. Seega, kui te, mehed, naistele rohkem tähelepanu pöörate, komplimente teete jne, siis ehk polegi naistel vajadust nii palju mööda poode käia ja asju kokku osta. Siis nad tunnevad end juba niigi ilusa ja ihaldatuna ning neil pole vaja oma väärtust hilpude ja ehetega tõsta.
Postitas 12/04/2009 13:30 by vivafresh #217235
Olen naine ja tean mida tähendab shoppamine, tean et see pakub siiski mimgit laadi rahulolutunnet, tunnet et oled naine. Samas mehega ka nii käituda ei maksaks.Muidugi juhul kui mees tõesti mingi nümf ei ole
Postitas 13/04/2009 22:31 by Maike #217236

Lugu on õpetlik. Aga ainult selles osas, kus mees näitab, et ka temal on tunded ja vajadused. tTgelikult see jutt, et "ainult hoia mind", on üsna lame. Mees tavaliselt näitabki oma kiindumust ja armastust seksi teel. Naine ehk ei tunne piisavalt suurt emotsionaalselt sidet oma mehega ja tahab seda mehega tekitada paludes "hoidmist".


See kõik, mida sa ütlesid oma naisele shopates ei läinud kokku sellega, mida tema sulle eelmine õhtu ütles!

<P align=justify><SPAN>Siis ma ütlesin: "<SPAN>Kallis! Ma tahan, et sa lihtsalt hoiaksid seda kraami natuke. Sa lihtsalt ei taju minu mehelikke rahalisi vajadusi piisavalt</SPAN>,</SPAN> <SPAN>et ma saaks rahuldada sinu naiselikke shoppamise vajadusi</SPAN><SPAN>."</SPAN>

<P align=justify><SPAN>Viimane lause oleks pidanud olema mitte sinu, vaid su naise "mina" vormis, kui hakata võrdlema tema öeldud sõnu!!!</SPAN>
Postitas 10/10/2009 17:04 by jama #217237
<span style="font-style: italic;">eriti loll mees - ei rahuldanud naise vajadusi..nii hoidmise-ja lähedusevajadust kui hiljem shoppamisvajadust, mida naine kasutab, kui eelmised vajadused pole rahuldatud. Sa mees ei oska üldse oma naist rahuldada, pole ime et seksist ilma jääd. Ootad enne teiselt, kui ise vastu annad...see on vale. Naine ei saa anda sulle seksi, kui ta ei tunne et sa tahad teda ja hoolid temast. Sa mees jääd varsti oma naisest ilma nii...
</span>

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.

Alamkategooriaid

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Meelelahutus