Mõned päevad tagasi käisime sõpradega Bastioni Aias Ott Leplandi akustilist kontserti kuulamas. Tegelikult ma Oti fänn ei ole ja väga tema lugusid ei tea, kuid kontsert üllatas mind väga positiivselt ja lõpuks käisime Otiga isegi juttu ajamas! Lisaks meeldis mulle väga Bastioni aia õhkkond - rahvast ei olnud liialt palju ning kõik oli väga mõnus!












