Enne jõule sain Aden´ilt kirja, et nende kontorisse on päkapikud mulle kingituse toonud. Kuna selle punase huulepulga (5.90€), mis sai kusjuures sel aastal Anne&Stiil´i ilulemmikuks, olin endale juba ostnud Ilu messilt, loe lähemalt SIIT, siis sain valida mõne muu värvi. Teenindaja rabas mind näes kohe just selle erkroosa nr.10 (5.90€), mida ka ise esimesena märkasin ja nii see minuga kaasa tuligi. Loomulikult ei saanud ma aga võimalust käest lasta ning ostsin endale veel mati silmalaineri (5.90€) ja punase huulepliiatsi nimega Tulip (2.70€).












