EEVA naistekas

Esmaspäev, 11. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kuulsuste arvamused oma kehast

Kehaga rahul

1Kate Winslet
“Olen kes olen. Olen terve. Ujun 1 miili iga päev. Ma ei ole kunagi olnud väga kõhna ja ei tahagi olla, sest paistab et kõhnad inimesed on tihti õnnetud …”

2Christina Aguilera
“Ma võtan omale treeneri, kuid mitte et kaalu kaotada, mulle meeldib olla natuke paksem”.

3Salma Hayek
“Ma keeldun püüdlemast ideaalne-keha sündroomi poole. Mulle meeldib mu keha. See näeb ekraanil hea välja, kuid mitte seepärast et see oleks ideaalne. Ma lihtsalt aktsepteerin oma keha ja kannan seda nagu head kleiti”

4Monica Bellucci
“Mu keha on mulle väga tähtis…mu nägu, mu käed, mu jalad, kõik. Kasutan kõike mis mul on”

5Shania Twain
“Ma ei taha, et mu keha varjutaks mu talenti või mu mõistust”

6Anne Heche
“Rindade juures on ilus just nende unikaalsus. Ma ei saa aru nendest, kes muudavad oma rindu. See on väga kummaline mõtlemine, et eelistatakse võltsi ja suurt väikesele ja unikaalsele või lihtsalt ilusat reaalsele”

7Nell McAndrew
“Mulle meeldib meedia tähelepanu, kuid mu esiarmastus on siiski modelleerimine. Ma tean et mul on hea keha ja alateadlikult ma naudin selle eksponeerimist!”

8Avril Lavigne
“Ma olen keeldunud mitmest minust tehtud pildist, kuna ei näinud seal välja mina ise. Ma ei kanna paljastavaid riideid, et näidata oma tagumikku, naba või rindu. Mul on suurepärane keha. Võiksin olla Britney, või isegi parem kui Britney”

9Drew Barrymore
“Jumal tegi imelise otsuse, luues mind ihaldusväärseks, miks peaksin sellele vastu olema? Mu ihuliikmed töötavad normaalselt, nii et ma ei kurda oma keha ega selle vormide üle”

10Cindy Crawford
“Mulle meeldib mu keha juures, et see on tugev. Võin tõsta mööblit, ratsutada, mängida korvpalli – see on hästi töötav masin”

EEVA

Postitas 09/12/2007 02:31 by Anette20 #217244
valdavalt siin ikka rahul endaga, et olen selline nagu olen

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Punasel vaibal Kuulsuste arvamused oma kehast