EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Kihlumisega seotud saladus

Kihlasõrmus

Äsja kihlunud naised ei kipu seda küll tunnistama aga kihlumine ei pruukinud olla nende jaoks nii maagiline kui seda on eelnevalt ette kujutatud. Isegi kui su unelmate mehel on kõik ideaalselt planeeritud, alates armsatest sõnadest romantilise kohani välja, võib ettepaneku tegemine siiski välja kukkuda üsnagi kohmakalt.

Miks? Esiteks , paljud meist on oma unistuses lati seadnud väga kõrgele ja ootavad ilmselt tulevaselt mehelt ettepanekut moel, mida ta ei pruugi suuta täita. Teiseks, olgugi et tegemist on suurepärase kogemusega, võib olla üsna imelik vaadata kuidas inimene, keda läbi ja lõhki tunned, teeb asju mida ta ilmselgelt kunagi varem pole teinud: laskub põlvele ja palub sul temaga abielluda. Nagu ikka, tehes asju esmakordselt, ei pruugi need välja kukkuda sellisena nagu planeeritud.

Näiteks, mees on planeerinud soojamaa reisi ajal rannas teha sulle abieluettepanek. Mis saab olla veel ilusam kui päike, merelained, mõnus tuuleiil, kaunid sõnad sinu armsama huultelt … ja järsku lendab sinu peast  napilt mööda rannapall, mille on mänguhoos teele lähetanud laps, kes oma vanematega eemal mõnusalt aega viidab. Või tuleb armsamal närv sisse, mistõttu ei käitu ta iseendana ja näeb pigem välja nagu halb näitleja kehvas komöödiafilmis. Ehedad näited sellest, et vahet pole kui täiuslikult on kõik planeeritud, võib mingi x-faktor unistuste ettepanekust teha harju keskmise ettepaneku.
Loomulikult  esineb  abieluettepanekuid, mis vastab kõikidele ootustele, kuid kindlasti jätab suur osa naistest rääkimata , et temale tehtud abieluettepanek polnud nagu muinasjutus. Aga sellest pole midagi, tähtis  on ettepanek ise ja see, et sinu tulevane abikaasa annab endast kõik, et ettepanek oleks võimalikult romantiline. Pealegi ei peegelda ettepanek, missugused tulevad sinu pulmad või edasine ühine elu ning kindlasti tuleb teie kooselus palju hetki, mis on igas mõttes täiuslikud.

Tunnistage üles kihlunud eevakad, kas teile tehtud ettepanek oli täiuslik? Ja eevakad, kes pole veel kihlunud, kas teil on kõrgendatud ootused kihlumise osas?

EEVA

Postitas 21/10/2012 19:01 by monica #218818
Kõrgendatud ootusi küll pole aga sisemiselt loodan, et ettepanek millalgi tuleb, oleks nagu aeg juba Ei ole üldse oluline kuidas ja kui kohmetult see ettepanek tuleb, igal moel oleksin üliõnnelik
Postitas 22/10/2012 08:10 by lafolle #218822
Ma ei olnud mitte kunagi sellise asja peale mõelnud, nii et ei saanud olla ka suuri ootuseid. Natuke kohmakas, aga väga armas oli
Postitas 24/10/2012 10:14 by Flower #218844
Eks loomulikult on mõningaid ootusi kihlumise osas, kuid samas Eestis on selline teostus üldse alles populaarsust kogumas. Tegelikkuses ju traditsiooni kui sellist ei ole. Vähemalt minule on jäänud mulje, et viimastel aastatel kogub aina rohkem n.ö tuure üles.
Jah, ja ka mina olen üks neist, kelle meelest võiks olla kihlus. Lihtsalt selle tõttu, et oleks üks armas žest naiseks palumise jaoks.
Hetkel, aga otseselt mul puuduvad visioonid, milline see olema peaks, sest see tundub veel nii tulevikus olevat. Sest kui kihluda, siis peaks olema ka valmis juba abielluma ning hetkel abielluda oleks majanduslikult üsnagi raske, sest mees tahab korralike pulmi, mina väiksemaid Seega tundub see kõik veel nii tulevikus ja mõttetuid ootuseid, nägemusi silme ees luua on mõttetu.
Kuid kaks peamist ootust kui sellist ikkagi on: 1) ta peab olema valinud ISE sõrmuse 2) see võiks mulle ka sõrme mahtuda

Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Seks & suhted Kihlumisega seotud saladus