EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Juuksehoroskoop

Juuksehoroskoop

Kas soovid teada saada, milline soeng sinu tähemärgiga sobib ning sinu sisemist ilu rõhutab?

Jäär (20. märts – 18. aprill)

Harjuta korrapärase krunni tegemist

Sinu spontaanse loomu ning püüdlikkusega sobib soeng, mis sind tegevuste juures ei sega. Samal ajal kui uusi seiklusi otsid, hoiab korrapärane krunn su juukseid ohjes ja muudab sind ka stiilseks.

Sõnn (19. aprill – 19. mai)

Proovi lühikest lõikust

Sõnnile kohaselt oled sa tahtejõuline ja ei karda enda seisukohti kaitsta. Tugevus ja põikpäisus paistavad välja sinu kindlast silmavaatest ning tugevatest näojoontest. Ära lase juustel neid omadusi varjata, sinu praktiline ja jõuline pool jumaldaks lühikest lõikust.

Kaksikud (20. mai – 19. juuni)

Mängi poolpüsivate ning toonivate juuksevärvidega

Kui oled kaksik, siis sinu maailma valitseb mitmekesisus. Miks mitte lasta sellel välja paista ka sinu juustes? Sulle sobiksid kõik juuksevärvid ning olgem ausad, sa oled ihaldanud teada saada, milline sa näeksid välja blondina, brünetina, punapeana ning isegi mõne ebatavalisema juuksevärviga. Poolpüsivate või toonivate värvidega saaksid eksperimenteerida ükskõik mis tooniga enne, kui püsivärvi kasutusele võtad.

Vähk (20. juuni – 21. juuli)

Ilmselgelt ombre-stiil

Vähid on meistrid vasturääkivuse tekitamises – mõnikord on see lahe, mõnikord mitte. Sinust on vahel raske aru saada ja su tujud vahelduvad enne, kui ühega neist harjuda jõuame. Sinu tujuka loomuse ja ekstsentrilise stiiliga on šikk ja moodne ombre täpselt sulle! Vastavalt oma tujudele võid juukseotste värvi ka vahetada.

Lõvi (22. juuli – 21. august)

Esita väljakutse siledaks kammitud hobusesabale

Lõvi juhiomadused ning kindlad arvamused vajavad konkreetset soengut. Näita oma näojoonte tugevust ning karismaatilist naeratust kõrge ja siledaks kammitud hobusesabaga. Võid kasutada ka erinevaid metallkaunistustega patsikumme. Inspiratsiooniks vaata Sandra Bullocki fotosid.

Neitsi (22. august – 21. september)

Armasta oma loomulikke lainjaid juukseid

Kuigi Neitsid on meeldivad ja uudishimulikud, käituvad nad sealjuures siiski väga delikaatselt. Armastus ja toetus teiste vastu aitavad neil oma loomulikku ilu näidata. Jätka seda ning lase oma ilul naturaalsel moel särada. Võta omaks lokid ja lained.

Kaalud (22. september – 21. oktoober)

Ideaalselt lainjad juuksed

Kaalud otsivad alati harmooniat, stabiilsust ja tasakaalu – seda väljendavad lainjad juuksed kõige paremini. Selle saavutamine nõuab teatud määral tööd, aga tulemuseni jõudes väljendab selline soeng sinu rahulikku loomust kõige enam.

Skorpion (22. oktoober – 20. november)

Lõdvalt punutud põimik

Skorpionid võivad vahel olla endassetõmbunud ja salalikud, aga rambivalgusesse sattudes tunduvad nad tasakaalukad ja kindlad. Eksperimenteeri erinevat tüüpi palmikutega, need väljendavad sinu intellektuaalsust.

Ambur (21. november – 20. detsember)

Trendikas bob-lõikus

Ambur on õnnelik ja vabameelne. Kuna soovid tihti kiireid tulemusi, sobib veidi lühem soengustiil sulle kõige paremini. Pikk bob-lõikus on kergelt hooldatav ja flirtiv, sobides sinu lõbususe ja särtsakusega.

Kaljukits (21. detsember – 18. jaanuar)

Armasta lopsakaid lokke

Igaühel pole kannatlikkust kasvatada oma juukseid ilusateks, pikkadeks ja terveteks. Kaljukitse püsivus ja eesmärgile pühendumine aitavad tal seda saavutada. Kasuta ära oma imelist keskendumisvõimet ja kasvata juuksed pikaks!

Veevalaja (19. jaanuar – 17. veebruar)

Mängi värvidega ning lisa juustele isikupära

Veevalajatest naised ei karda teiste arvamusi ja jäävad alati iseendaks. Tihti on just nemad teistele eeskujuks. Veevalajate innovaatilisus peaks väljenduma ka nende soengus. Ole julge ja mängi erinevate värvidega, rõhutades uudset soengustiili, mida teised ei julge katsetada.

Kalad (18.veebruar – 19. märts)

Tukk ette

Kalad ei oska valetada, aga on vahel ise kergeusklikud. Kuigi nad on intellektuaalsed ja ettenägelikud, ei suuda nad tavaliselt näha inimeste tõelist loomust. Kasuta ära seda süütust ja lase endale lõigata sirge tukk. Mitmekülgsuse lisamiseks harja tukk ühele poole.

Ära kunagi varja ennast! Lase oma iseloomul särada ja rõhuta seda soenguga.

Foto: freedigitalphotos.net

Toimetas: Tiiu Maks


Avalda arvamust antud teemal
Arvamuse avaldamiseks logi sisse! Konto puudub? Palun registreeri end.
 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Artiklid Ilu & mood Juuksehoroskoop