EEVA naistekas

Kolmapäev, 24. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Good things come to those who pray

Postitas blogisse: Chelly's
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hei !

Täna ärkasin hommikul mitmeid kordi, sest ma ei suutnud ära fikseerida mis kell ma ärkama pean ja  nii suikusin ikka mõned tunnid enne üheksat. Peale ärkamist sain aga ruttu valmis ning jõudsin täpselt õigeks ajaks kooli, umbes 10 minutit enne kümmet. Kartsin esialgu rohkem kui tarvis oli ja esimene osa tööst, mis kestis 2 tundi, ei olnudki nii raske. Kahe poole peal oli pooletunnine paus, mille ajal enamus rääkisid omavaheel kuidas esimene osa läks. Teine osa tööst (2,5 tundi) oli paljupalju raskem kui esimene pool. Umbes tunniga said enamused, kaasa-arvatud mina, valmis ja Laura oli esimene julge, kes julges ära minna. Kardan selle töö pärast , aga rahustan ennast sellega, et selle eest ei saa hinnet ning see pole nii suure tähtsusega töö. Kuid mul on hea meel ,et see on nüüd möödas ja kohe algab suvi. Täna oli vähemalt ilus ilm, mitte nagu eile. Eile oli tõesti väga vesine. Sain jälle kummikudki jalga panna. :)

image
...aga täna oli veel ilusam :) 
image
Eile oli mõnus ilm...

Peale eksamit läksime Kai-Lyga Rolandi poole. Mängisime ps3-e ''Little Big Planet''. See on vist maailma kõige armsam ja lahedam mäng. Üldjuhul mulle väga ei meeldi sellised action ja telekamängud ja muu selline, aga see on väga lahe ning igakorraga aina huvitavam. :) Saatsime paari tunni pärast Kai ära ning vaatasime endale bussiaegu , et Elana poole tulla. Ööbin praegu Elana ja Mihkli juures kuni laupäevani. Neil on väga armas kodu ning lahhedad kassid ja koer. Ma pole muidu väga kassi-inimene , aga nemad on tõesti ilusad ja soliidsed. (: Jalutasime ja saime poole tee peal bussipeale. Jõudsin koju ning rääksisin emmega. Mu pangakaart pandi lukku, sest ma panin kolm korda parooli valesti .-.- Proovisin telefonis ja arvutis ning olin nii kindel , et panin õige parooli, igatahes pean selle nüüd pangas ära vaheama , aga selleks vajan uut ID-kaarti. Eks näis , mis sellest saab.

Kuidagi laiskus on peale tulnud. Üldse ei jõua enam midagi teha ja ausalt väga ei taha ka. Homme on Vanemuises Sümfooniaorkestri kontsert ja ma ei tea , mida ma selga panen , aga eks selgub siis homme tunnike enne kontsertit . :) Loodan , et mu seletamatu väsimus möödub peagi ja ootan väga juba homset. Viimane koolipäev ning Grill ja Chill ja muidugi kontsert.

Tahaks juba LBPlanetit mängida :D <3

image

Kelly Treier, 18, Tartust, armastan moodi, naudin meigikunsti, raamatuid, muusikat ning fotograafiat ... minu blogist võib leida vastavasisulisi postitusi ning samuti seiku igapäevategemistest. Kontakt: kelly.treier@gmail.com

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Kelly Good things come to those who pray