EEVA naistekas

Laupäev, 25. May 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Pappa Pizza, Tallinn (Mustamäe)

Postitas blogisse: Toidunautlejad
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Või oleks õigem öelda võileib Eesti moodi? Ükskõik, kuidas keegi seda nimetaks, nimetame meie seda ikkagi koha nime järgi - pitsakohaks.

Enne teisi muljetamisi, annaks pisikese arvustuse Pappa Pizza kohta. Ühel näljasel õhtul, mil meil ajud söögikohtadest tühjaks pühitud ning maitsemeeled täpselt ei teadnud, mida mekutada; valisime kõige lihtsama ja enam-vähem keskmise hinnaklassiga paiga - Pappa Pizza. Pappa Pizza puhul on meeldiv, et tudengid saavad -15% pitsadelt soodust( ISIC ja ITIC kaardi ettenäitamisel), seega enam-vähem keskmine hinnaklass muutus rahakoti jaoks märgatavalt soodsamaks :)

Pappa Pizza kodulehekülg
Pappa Pizza Facebookis

Sellistest pitsakohtadest oleme tavaliselt alati pitsa kaasa ostnud, sest ega eriti miljööväärtust just pole. Seekord võtsime samuti pitsa kaasa ja sellel ajal kui pitsat valmistati käisime kohe pitsakoha kõrval asuvas Selveris teisteks päevadeks söögivaru kogumas.

Naispool valis pitsaks suure Alla Pollo, maisi asendas marineeritu kurgiga.
Meespool valis pitsaks suure Kebabi pitsa, lisandiks ananass.

b2ap3_thumbnail_20130501_003.jpg b2ap3_thumbnail_20130501_004.jpg

Pildid ei ole kõige kvaliteetsemad, sest nagu ikka teeme pilte telefoniga. Ei tea kuidas teiega on, aga meil hakkab küll juba sellest halva kvaliteediga pildist suu vett jooksma.
Arvustuseks võiks öelda, et tõepoolest pole tegemist teab mis super pitsaga. Aga selle raha eest saab kõhu ikka väga korralikult täis ja maitsemeeled täitsa enam-vähem rahuldatud.
Jah, maitseelamust kui sellist ei saa, aga vähemalt maitseb hästi :) Samuti seekord. Sellise pitsakohtade eelis on see, et kui sulle nende pitsa maitseb, siis see on alati kindla peale minek, kui ei tea, mida süüa aga kõht otseses mõttes nutab juba. Tead, mida väljaantud raha eest saad. Naispool oli rahul, et maisi asendas marineeritud kurgiga - andis pitsale veelgi rohkem mahlasust juurde, üldse fännab ta marineeritud kurgi ja ananassi kombinatsiooni (paljudele täiesti vastuhakkav), samas naispoolele ei meeldinud meespoole kebabi pitsal ananass - selle asemel oleks võinud olla küll aga hoopis marineeritud kurk. Meespool, oli aga oma valikuga samuti väga rahul.

Kokkuvõtteks - mõlemad olime väga rahul - kõhud täis. Ja mida veel tahta ühe argipäeva õhtust? :)

Nagu meile tavaks saanud, siis kaasa ostetud toidule me punkte ei jagaks. Seekord siis Pappa Pizza punkte ei saa.

Millised on teie kogemused Pappa Pizza või sarnaste pitsakohtadega?

Järgmiste ampsudeni,
toidunautlejad :)

Lihtsad gurmaanid on noorpaar, kes armastavad toitu ning loomulikult - süüa. Blogi eesmärgiks on anda hinnang söögikohatadele, mida oleme külastanud - kui oled hädas, kuhu sööma minna, võib-olla leiad just siit endale meelepärase! Soovime rõhutada, et meil puuduvad vastava eriala paberid st me ei ole kokad, pagarid ... ja vähemalt lähitulevikus ei ole ka plaan antud eriala õppima minna. Oleme tavalised inimesed, tavalised kliendid, kellele meeldib s ü ü a! :)

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Toidunautlejad Pappa Pizza, Tallinn (Mustamäe)