EEVA naistekas

Teisipäev, 16. April 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

YESTERDAY

Postitas blogisse: Hearts of Cashmere
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Tere, tere uus nädal! Olen siin oma iganädalase postitusega, et jagada nädalavahetusel tehtud pilte. Ja jah, olid jälle ühed äärmiselt toredad paar päeva. Nüüd ees 3 nädalat ootamist, kuni sõduripoiss jälle koju saab.. Tunnen juba praegu nii kaasa neile, et 2 nädalat metsas magama peavad.. Ühesõnaga, muret ikka jagub, aga ainult lootus jääb, et see aeg läheks ruttu.

 

Ma tean, et mu blogi on siin vaikselt muutunud nagu mingiks kaitseväe päevikuks, kus ma ainult kurtmas käin, aga elutempo on lihtsalt nii jube kiire, et muul ajal ei jõua siia postitama tulla. 8 kuud veel ja siis saan ehk juba lahedamalt oma kalli blogiga ka tegeleda :).  Ootangi juba vaikselt jõuluaega, et vähemalt koolist korra puhata saaks ja jääks natukenegi aega oma asjadega tegeleda ja loodetavasti siia ka midagi rõõmsat ja toredat kirja panna. Seniks aga, peace out ja järgmise korrani! :)

image image image
image image image 

Minu nimeks on Liis ning olen 19-aastane neiu, kes armastab blogimist ning jagab seal kõike, millest elus rõõmu tunneb. Enamasti seondub see kas moe, spordi, toidu või ilumaailmaga, kuid esineb ka postitusi lihtsalt minu igapäevasest elust. Loodan, et ka sina leiad minu blogist midagi huvitavat - head lugemist!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Liis Paalits YESTERDAY