EEVA naistekas

Pühapäev, 21. July 2024

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

Puhkusepäevadest

Postitas blogisse: MiuMei
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Tere!
Loodan, et olete ka veidi suveilma nautida saanud, meie igal juhul saime!

 

Nii kui lastel silmad lahti läksid, hakkasid nad randa nuiama. Kristella veel usutles, kas seal on kloorivesi. Kohe näha, et suve pole eriti olnud ja lapsed on basseinidega harjunud :D

image

Vesi oli minu jaoks väga külm. Lapsed end sellest muidugi heidutada ei lasknud. Eks isegi lapsepõlves väga soojal ja külmal veel vahet ei teinud. Peaasi, et vesi!
Mina käisin vees vaid korra ja väga kiiresti :D
image

Lapsed hullasid mõnuga! Vahepeal kutsusime neid ikka kaldasse päikse kätte üles soojendama, et varsti jälle uuele tiirule lasta.
image

Oli väga tuulevaikne ja vesi peaaegu peegelsile.
Veest väljas istudes ja "igavledes" kaunistas Kristella seni, kuni Timmo kaldal norskas kui morsk, tema käe ära. Kohe näha et naine! Mis ripakil, see tuleb ilusaks teha :D
image imageKui te pole veel Kauksi rannas käinud, siis minge kindlasti! Soovitan soojalt. 

Kaldal käisid lapsed iga natukese aja tagant issit vette meelitamas. Tema teeb ju trikke! Minul nii palju jõudu pole.

image

Kui Timmo pakkus välja, et järgmiseks ööks lähme koju, tuli laste suust kohe: Eii tahaaa...!" Mis seal ikka, jäime veel üheks ööks. Seda enam, et õhtu tundus soojem kui eelmine õhtu. Oligi soojem!

Hommik oli pilvine ja otsustasime asjad kokku pakkida. Seni, kuni Daisy samblast putukaid otsis, korraldas Bravuuritar Kristella meile Kauksi telklaagris viibijatele korraliku draamateatri etenduse. Riiete pärast! Kristella on meil selline, et esmapilgul tundub jube rahulik ja leplik, aga kui sae käima tõmbab, siis ikka sajaga. Eesti naine! :D Lasime tal siis rahus jonnida. Vahel ju tuleb ikka selline tuju peale, egas tundeid saa alla suruda. Meie telkplats oli tagumises nurgas ja vaevalt, et keegi oma kurtide kõrvadega Emosse pidi kiirustama.

Kui asjad koos ja reisijad rahulikud, hakkasime mööda Peipsi äärt Tartu poole sõitma. Tegime peatuse ühes kalurikülas.

image

Mõtlesime, et lähme Võrtsjärve äärsesse Vaibla randa. Kohale jõudes selgus, et see pole väga ahvatlev suplemis-suvitamis paik ja sõitsime edasi.
image image

Et teil midagi oodata oleks, näitan järgmine kord paljastavaid pilte :D

image


Olen 28a moe ja iluhuviline. Minu blogis saate lugeda nii ilujuttu kui palju muud põnevat.

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Merje Puhkusepäevadest