EEVA naistekas

Laupäev, 09. December 2023

Last updateK, 13 Sept 2023 9am

 • Registreeri
  *
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  * kohustuslikud väljad

Blogid

Tere tulemast EEVA blogikeskkonda! Siin saad lugeda ja jälgida eevakate huvitavaid blogisid erinevatest valdkondadest. Blogide jälgimine on väga lihtne, kliki soovitud blogi juures lingile "Jälgi antud blogi" ja me saadame sulle alati kirja, kui blogisse uus postitus laekub. Kui soovid samuti EEVA blogikeskkonnas blogima hakata, siis võta meiega ühendust. Tule jälgima ja ka ise blogima!

Vaata kindlasti ka teisi suurepäraste blogide kataloogi, kuhu oleme sinu jaoks kokku kogunud lugemisväärt blogid.

 • Esileht
  Esileht Kuvatakse kõik blogipostitused.
 • Blogid
  Blogid Kuvatakse kõik blogid.
 • Sildid
  Sildid Kuvatakse kõik sildid.
 • Blogijad
  Blogijad Kuvatakse kõik blogijad.

No makeup, no lashes and messy hair - Just me, myself and I

Postitas blogisse: Costany's Sparkles
 • Fondi suurus: Suurem Väiksem

Hommik, hommik, hommik! Kuna minu ripsmetehnik läks puhkusele ja ma ei jõudnud uut aega organiseerida, siis olin sunnitud eile oma ripsmekesed eemaldama. Ma ei olnud ennast juba ammu sellisena näinud.

 

image

Esmalt valdas mind shokk, siis kurbus ja pärast äratundmine. See on uskumatu, et tänapäeva ühiskond on muutnud nii paljusid naisi ebakindlaks. Selle postituse juurde sobib hästi üks laul ja video.. See siin : 

Vaadake kindlasti video läbi. Esimesel korral, kui ma seda tegin, siis tulid mul pisarad silma. See on hämmastav, kui tappev võib ebakindlus olla ja kui raske on ennast tänapäeva ühiskonnas armastada. 

Ma kutsun täna Teid kõiki ülesse endast ühte fotot avaldama täiesti ilma meigita. Väga tore oleks, kui märgiksite pildi juurde #Costany. Millal tunnete Teie ennast kõige ilusamana?

image

Costany's Sparkles ilu ja elustiili blogist on saanud üks hubane kohake, kus koos lugejatega jagatakse omavahel infot parimate ilutoodete, vingeimate tegevuste ning kõige maitsvamate retseptide kohta!

 • Haldaja: Windway OÜ

EEVA naistekas

EEVA naistekas on veebikeskkond, mis on loodud eelkõige naistele ja siit leiab tasuta turu, sõbraliku õhkkonnaga foorumi, erinevate valdkondade artiklid, intervjuud, blogid, uudised, auhinnamängud, küsitlused ja palju muud huvitavat.

EEVA naistekas ootab Sind alati ja on Sinu jaoks olemas!

Sa oled siin: Esileht Blogid Triinu Liis No makeup, no lashes and messy hair - Just me, myself and I